Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dickinsonov najlepsi album

Dickinsonov najlepsi album

Diskusia na tému Bruce Dickinson

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Takze ako?

Tattooed Millionaire
8
17%
Balls To Picasso
1
2%
Skunkworks
2
4%
Accident Of Birth
11
24%
The Chemical Wedding
13
28%
Tyranny Of Souls
11
24%
 
Celkom hlasov : 46

Dickinsonov najlepsi album

Poslaťod Jevo v Piatok September 21, 2007 11:52 pm

Tak ktory Bruceov album je podla vas najlepsi? Od rockovo znejuceho Tattoed Millionaire, cez "divny" Balls to Picasso az k skvelemu heavy albumu Chemical Wedding
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Jevo v Piatok September 21, 2007 11:53 pm

Neviem preco nedalo do ankety aj Tyranny Of Souls :evil: :?:
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Sobota September 22, 2007 12:13 am

mas je tam vsechny :)

jenze odpoved ode mne necekej, miluju je jednu vedle druhe a fakt si neumim vybrat :oops:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod strevo v Sobota September 22, 2007 7:39 am

urcite Chemical Wedding..co pesnicka to pecka :) najviac sa mi lubi The Tower odtial
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Mne

Poslaťod The_Qwertz v Sobota September 22, 2007 7:54 am

Mne sa najviac paci zrejme "Scream For me Brazil". Vsetky brucove najlepsie pesnicky (na cele s chemical wedding a genialnou the tower), navyse so skvelou brazilskou live atmosferou...
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod clansman88 v Sobota September 22, 2007 8:54 am

mno ja sa neviem rozhodnut medzi Chemical Wedding a Tyrany Of Souls je to tazke ale asi ....nwm aaaaa :evil: :evil: ok no Chemical Wedding ....Book OF Thel is opening :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Ruun v Sobota September 22, 2007 12:14 pm

Tento je naj.

Obrázok


:twisted:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Jevo v Sobota September 22, 2007 12:37 pm

Ja sa rozhodujem medzi Balls To Picasso a Accident Of Birth. Dva pre mna neprekonatelne albumy :twisted: -!- !-!
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Michael v Sobota September 22, 2007 4:48 pm

od Bruce mám rád všechny, nemusím Skunkworks (jako střední proud je to výborné, ale na Bruce a jeho hlasové kvality až nepochopitelné) .. nejpropracovanější mi přijde určitě dvojblok alb 1997-1998 .. :wink: hlasoval jsem pro první z nich - Accident Of Birth, i proto, že mi ted schodou okolností hraje :)
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod TheClansman1 v Sobota September 22, 2007 6:37 pm

najviac sa mi od neho paci The Chemical Wedding
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Painkiller03 v Sobota September 22, 2007 8:28 pm

clansman88 píše:mno ja sa neviem rozhodnut medzi Chemical Wedding a Tyrany Of Souls je to tazke ale asi ....nwm aaaaa :evil: :evil: ok no Chemical Wedding ....Book OF Thel is opening :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
no ja som dal Tyrany of Souls je to moj najoblubenejsi album od Bruca ale dlho som sa rozhodoval medzi Chemical Wedding a Tyrany .... jeho tvorba je kvalitny heavy :)
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Madness v Sobota September 22, 2007 8:35 pm

Painkiller03 píše:
clansman88 píše:mno ja sa neviem rozhodnut medzi Chemical Wedding a Tyrany Of Souls je to tazke ale asi ....nwm aaaaa :evil: :evil: ok no Chemical Wedding ....Book OF Thel is opening :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
no ja som dal Tyrany of Souls je to moj najoblubenejsi album od Bruca ale dlho som sa rozhodoval medzi Chemical Wedding a Tyrany .... jeho tvorba je kvalitny heavy :)


Tyranny je masaker...trochu ma stve ze dost ludi zavrhuje skunkworks...podla mna to je uzasny album..
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Michael v Nedeľa September 23, 2007 3:56 pm

Madness píše:
Painkiller03 píše:
clansman88 píše:mno ja sa neviem rozhodnut medzi Chemical Wedding a Tyrany Of Souls je to tazke ale asi ....nwm aaaaa :evil: :evil: ok no Chemical Wedding ....Book OF Thel is opening :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
no ja som dal Tyrany of Souls je to moj najoblubenejsi album od Bruca ale dlho som sa rozhodoval medzi Chemical Wedding a Tyrany .... jeho tvorba je kvalitny heavy :)


Tyranny je masaker...trochu ma stve ze dost ludi zavrhuje skunkworks...podla mna to je uzasny album..


mě se Skunkworks ze začátku vůbec nelíbil, ale po pár posleších sem si ho zamiloval, trvalo zhruba čtyřicet dalších poslechu, než jsem usoudil, že album je sice dobré a má fakt chytlavé skladby, ale pro Bruceuv hlas je naprostá škoda zpívat takovéhle "méně náročné" písničky, mě na tom albu připadá jeho hlas tak, jako na jeho potenciál naprosto nedotažený.. ale je to jen můj názor :wink:
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa September 23, 2007 7:22 pm

Michael píše:
Madness píše:
Painkiller03 píše:
clansman88 píše:mno ja sa neviem rozhodnut medzi Chemical Wedding a Tyrany Of Souls je to tazke ale asi ....nwm aaaaa :evil: :evil: ok no Chemical Wedding ....Book OF Thel is opening :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
no ja som dal Tyrany of Souls je to moj najoblubenejsi album od Bruca ale dlho som sa rozhodoval medzi Chemical Wedding a Tyrany .... jeho tvorba je kvalitny heavy :)


Tyranny je masaker...trochu ma stve ze dost ludi zavrhuje skunkworks...podla mna to je uzasny album..


mě se Skunkworks ze začátku vůbec nelíbil, ale po pár posleších sem si ho zamiloval, trvalo zhruba čtyřicet dalších poslechu, než jsem usoudil, že album je sice dobré a má fakt chytlavé skladby, ale pro Bruceuv hlas je naprostá škoda zpívat takovéhle "méně náročné" písničky, mě na tom albu připadá jeho hlas tak, jako na jeho potenciál naprosto nedotažený.. ale je to jen můj názor :wink:
jj suhlasim jeho potencial tam nieje vyuzity dostatocne
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Ďalší

Späť na Bruce Dickinson rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron