Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metal vs cirkev

Metal vs cirkev

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod dzuso v Sobota Júl 21, 2007 5:53 pm

Ja tiež verím v boha!!! A počúvam kopu satanistických skupín!! no a čo teraz ako chcú tí cirkevní hodnostári povedať, že keď si pustím GORGOROTH tak na mňa z pekla vyskočí satan a vezme si ma!
A čo je Black Sabbath za satanistická skupina???? ak sú BS satanisti ja som
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

?

Poslaťod bagmaster v Sobota Júl 21, 2007 9:32 pm

no tak s tym nazorom ze cirkev moze drbat do vsetkeho a podobne narazky: takze po prve to nebolo ofic. vyhlasenie cirkvy k tomu koncertu ale iba jedneho farara.. po druhe vyjadril svoj nazor a nic nechcel rusit iba vyzval na modletby.. bojite sa tych modlitieb ked neverite v nic? ved vam to moze byt jedno.. po tretie ked hovorite ze co to je za stat ked sa cirkev opovazi nieco povedat tak metalove skupiny si udieraju do cirkvi velmi casto... takze zvazte svoje komentare a najprv si premyslite cxo pisete.. a hlavne neverte vsetkemu co napisu ...
bagmaster
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Sobota Jún 30, 2007 10:58 pm

Poslaťod PesZ v Nedeľa Júl 22, 2007 10:11 am

Asi tak ;-).
Norové kostely dokonce vypalovali :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Brighter v Nedeľa Júl 22, 2007 11:23 am

PesZ píše:Asi tak ;-).
Norové kostely dokonce vypalovali :-).


presne tak.tak taketo kapely by sa mali zakazat!!!
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Ruun v Nedeľa Júl 22, 2007 11:27 am

Brighter píše:
PesZ píše:Asi tak ;-).
Norové kostely dokonce vypalovali :-).


presne tak.tak taketo kapely by sa mali zakazat!!!



:!: určite nie :!:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Famine v Nedeľa Júl 22, 2007 7:33 pm

ked neaka kapela propaguje vypalovanie kostolov (Gorgoroth) tak nech idu do pice, podla mna by sa mali taketo kapely zakazat ako aj NAZI kapeli
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Brighter v Nedeľa Júl 22, 2007 8:17 pm

Famine píše:ked neaka kapela propaguje vypalovanie kostolov (Gorgoroth) tak nech idu do pice, podla mna by sa mali taketo kapely zakazat ako aj NAZI kapeli


suhlas
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Ruun v Nedeľa Júl 22, 2007 8:26 pm

Famine píše:ked neaka kapela propaguje vypalovanie kostolov (Gorgoroth) tak nech idu do pice, podla mna by sa mali taketo kapely zakazat ako aj NAZI kapeli


čo máme komunizmus???? či KDH štát???
Nech sa pália je mi to fuck! Neznášam cirkev a keď bude sa pri mne farár topiť tak mu nepomôžem :!:
Zasraná smrť pre obmedzencow!!!
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Brighter v Nedeľa Júl 22, 2007 8:34 pm

Ruun píše:
Famine píše:ked neaka kapela propaguje vypalovanie kostolov (Gorgoroth) tak nech idu do pice, podla mna by sa mali taketo kapely zakazat ako aj NAZI kapeli


čo máme komunizmus???? či KDH štát???
Nech sa pália je mi to fuck! Neznášam cirkev a keď bude sa pri mne farár topiť tak mu nepomôžem :!:
Zasraná smrť pre obmedzencow!!!


nie neni tu komunizmus.a nevladne tu kdh.krestania nepalia satanske kostoly tak preco by mali satanisti palit nase.su to svine a nemam ich rad rovnako ako nacistov alebo komunistov :evil:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Famine v Nedeľa Júl 22, 2007 8:44 pm

no nazi kapeli vyzyvaju k paleniu sinagogy a tie ultra satanisticke kapely vyzyvaju k paleniu kostolov aj k zidovskym sinagogam, ani s jednou skupinou sa nestotoznujem a nenasam tie ich kecy. Ked nesuhlasim s nackoskou ideologiou o cistej rase tak preco by som nesuhlasil s fanatickimi satanistami, moslimami?
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Ruun v Nedeľa Júl 22, 2007 8:57 pm

Církev plodí všetko zlo na svete :!:
Je to tak od jej vzniku do dnes :evil:
Serem na KDH a ludí čo chodia do kostolov nech tam stvrdnú :twisted:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod PesZ v Nedeľa Júl 22, 2007 9:30 pm

Ruun> cože? :-D
Hele, ještěs neuved ani jeden rozumnej argument, jen tady vyřváváš kraviny, dej si laskavě pohov.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Brighter v Nedeľa Júl 22, 2007 9:32 pm

Ruun píše:Církev plodí všetko zlo na svete :!:
Je to tak od jej vzniku do dnes :evil:
Serem na KDH a ludí čo chodia do kostolov nech tam stvrdnú :twisted:


je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem aj ked je to podla mna stupidne a neopodstatnene tvrdenie.mne je takpovediat co sa tyka cirkvi jedno,mna zaujima iba moja viera,a ta mi vela dala.ale neviem co ti ta strasna cirkev urobila ked ju tak neznasas a aj vsetci blackmetalove kapely...uznavam,v stredoveku to boli svine,islo im len o peniaze a zmykanie ludi a o moc,ale Jan Pavol II. sa za to verejne ospravedlnil a cirkev uz neni taka.a to ze par vysokopostavenych biskupov nevie udrzat svoje chute a znasilnuju tak to je svinstvo,ale neni ich tolko aby si neznasal za to celu cirkev.a ked uz tak cirkev su aj vsetci krestania co veria v boha takze neznasas polku zemegule. :roll:
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Brighter v Nedeľa Júl 22, 2007 10:01 pm

Ruun píše:
Brighter píše:
Ruun píše:Církev plodí všetko zlo na svete :!:
Je to tak od jej vzniku do dnes :evil:
Serem na KDH a ludí čo chodia do kostolov nech tam stvrdnú :twisted:


je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem aj ked je to podla mna stupidne a neopodstatnene tvrdenie.mne je takpovediat co sa tyka cirkvi jedno,mna zaujima iba moja viera,a ta mi vela dala.ale neviem co ti ta strasna cirkev urobila ked ju tak neznasas a aj vsetci blackmetalove kapely...uznavam,v stredoveku to boli svine,islo im len o peniaze a zmykanie ludi a o moc,ale Jan Pavol II. sa za to verejne ospravedlnil a cirkev uz neni taka.a to ze par vysokopostavenych biskupov nevie udrzat svoje chute a znasilnuju tak to je svinstvo,ale neni ich tolko aby si neznasal za to celu cirkev.a ked uz tak cirkev su aj vsetci krestania co veria v boha takze neznasas polku zemegule. :roll:


Aj tak sa to dá povedať :twisted:
Sokol úraduje aj keď je dokázané že za komančov donášal na ludí. A tento chuj sa bude starať do toho či tu má alebo nemá hrať Black Sabbath.
Neni to pes?
Nie to je chuj :lol:


v tej dobe nebolo na vyber, proste musel byt v STB.a bolo tam aj vela inych dnes vysokopostavenych ludi napr. teraz co su vo vlade,na tych uz nedavadas?nemali na vyber, a co sa tyka sokola pokial viem tak nehovoril o tom či tu má alebo nemá hrať Black Sabbath.
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod tiffani v Nedeľa Júl 22, 2007 11:10 pm

Brighter píše:
v tej dobe nebolo na vyber, proste musel byt v STB.a bolo tam aj vela inych dnes vysokopostavenych ludi napr. teraz co su vo vlade,na tych uz nedavadas?nemali na vyber, a co sa tyka sokola pokial viem tak nehovoril o tom či tu má alebo nemá hrať Black Sabbath.


nemusel, predsa za minuleho rezimu nebol kazdy clenom STB
Obrázok užívateľa
tiffani
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 215
Registrovaný: Piatok Jún 29, 2007 9:12 am
Bydlisko: somewhere between Kosice and Prague

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron