Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metal vs cirkev

Metal vs cirkev

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Painkiller03 v Nedeľa Jún 10, 2007 9:27 pm

aj ja v podstate verim v boha ale nepotrebujem byt nikde zaradeny
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Jevo v Nedeľa Jún 10, 2007 9:30 pm

No ja neviem ani v co mam verit... v boha nie, lebo to nie je istota. Ak nahodou neexistuje ta, som v ... a ak existuje tak mi aj tak odpusti, elbo je to boh :)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Gumolit v Nedeľa Jún 10, 2007 9:45 pm

iamrockerfun píše:pres istotu aj tu

citajte

http://www.sardravce.sk/poklad/Poklad-03-06-2007.pdf

jaj, Vyzva k modlitbam :D ale nevedel som, ze H&H je vlastne BS, ale Black Sabbath su veriaci, tak neviem, aky maju problem. To, ze niekto opisuje vo svojich skladbach zlo, neznamena, ze ho podporuje. Ved zlo sa opisuje aj v Biblii, takze by cirkev podla toho mala Bibliu cenzurovat :D
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod THE TROOPER v Nedeľa Jún 10, 2007 10:42 pm

Ja som tiez veriaci chodim na nabozebstvo,a pani ucitelka mi dokonca pripomenula ,ze v KE budu Black sabbath ale tie vyzvi k modlitbam ma prekvapili, co potom budu robit ked tu pridu Dimmu borgir ,Mayhem a ine certoviny
"And God shallwipe away all tears from their eyes:and there shall be no more Death.Neither sorrow,nor crying.Neither shall there be any more Brain:for the former things are passed away." Revelations ch.XXI v.1
Obrázok užívateľa
THE TROOPER
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Piatok August 25, 2006 11:56 am

Poslaťod Brighter v Nedeľa Jún 10, 2007 11:51 pm

THE TROOPER píše:Ja som tiez veriaci chodim na nabozebstvo,a pani ucitelka mi dokonca pripomenula ,ze v KE budu Black sabbath ale tie vyzvi k modlitbam ma prekvapili, co potom budu robit ked tu pridu Dimmu borgir ,Mayhem a ine certoviny


tak to mas pravdu...ked nadavaju na BS tak co potom na hento...to si neviem predstavit
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

a

Poslaťod jason46 v Nedeľa Jún 10, 2007 11:58 pm

no tak jak sem pridu hentii tak to bude asi 3.svetova...staci sa pozriet na nejake obrazky alebo vypocut si par veci a je to tu...a ked nadavaju uz na BS tak to su uz fak chori ludia...
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 11, 2007 11:40 am

no mozu sa starat ale nic tym nedocielia podla mna akurat nespokojnost fanusikov...ved koncerty ako BS a dalsie su pre nas rarita a o zisku ani nohovorim takze o pripadnom zruseni nejakoho koncertu to podla mna nehrozi
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod kamzo v Pondelok Jún 11, 2007 1:02 pm

Myslim si osobne trosku to cirkev pritahuje za vlasy..Tiez mam boha rad aj cirkev..Boh stvoril aj rock aj metal..Zalezi ako ho ludia beru..Aj ti najtvrdsi satanasi veria viac v boha ako sameho satana!Lebo ked robia obrad ciernej omse je to vlastne obratena katolicka omsa..A ked chce clovek urobit zlo tak ho urobi!!!tie sa mi nepaci vela veci na kapelach(upalovanie kostolov a rozbijanie cintorinov)Som zvedavi co budu robit ked dojdo do pekla :cry: Aj ked boh je velmi milosrdny :D nechcem tu kazat ani nikoho ucit..mam rad metalovu hudbu vyrastal som na nej atd. Veriaci sa ma pytaju ze je to diabolské!Ale ved t o stvoril boh pre nas Ved kolko existuje gospelovych kapiel rockových metalových a vzývaju Boha..Zalezi na cloveku..P.S.
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Michael v Pondelok Jún 11, 2007 2:24 pm

ať jim tam v kostele zahraje Marlyn Manson a pak ať si stěžují! :evil: já nevěřím v boha, tak jak ho vykládá křesťanství a už vůbec nemám potřebu poslouchat kecy v kostele od lidí, co jsou stokrát hříšnější než já.. a kdo trošku zná historii, tak dobře ví, že jen kvůli křesťanství a jejich tupých představitelích zemřelo už milióny lidí!!
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod Brighter v Pondelok Jún 11, 2007 2:25 pm

kamzo píše:Myslim si osobne trosku to cirkev pritahuje za vlasy..Tiez mam boha rad aj cirkev..Boh stvoril aj rock aj metal..Zalezi ako ho ludia beru..Aj ti najtvrdsi satanasi veria viac v boha ako sameho satana!Lebo ked robia obrad ciernej omse je to vlastne obratena katolicka omsa..A ked chce clovek urobit zlo tak ho urobi!!!tie sa mi nepaci vela veci na kapelach(upalovanie kostolov a rozbijanie cintorinov)Som zvedavi co budu robit ked dojdo do pekla :cry: Aj ked boh je velmi milosrdny :D nechcem tu kazat ani nikoho ucit..mam rad metalovu hudbu vyrastal som na nej atd. Veriaci sa ma pytaju ze je to diabolské!Ale ved t o stvoril boh pre nas Ved kolko existuje gospelovych kapiel rockových metalových a vzývaju Boha..Zalezi na cloveku..P.S.


vo vsetkom s tebou suhlasim..ale treba uznat ze cirkev pcha nos do takych veci do ktorych nemusi.
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 11, 2007 3:04 pm

Michael píše:ať jim tam v kostele zahraje Marlyn Manson a pak ať si stěžují! :evil: já nevěřím v boha, tak jak ho vykládá křesťanství a už vůbec nemám potřebu poslouchat kecy v kostele od lidí, co jsou stokrát hříšnější než já.. a kdo trošku zná historii, tak dobře ví, že jen kvůli křesťanství a jejich tupých představitelích zemřelo už milióny lidí!!
jj presne vid Kriziacke vypravy ... a tie spory v Jeruzaleme este stale pretrvavaju
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod THE TROOPER v Pondelok Jún 11, 2007 4:38 pm

No ,kriziacke vypravi boli na zaciatku len o tom aby rytiery chranili veriacich na puti do "Svetej zeme" dokonca myslim ,ze respektovali moslimov aj ich zvyky, len potom prislo nieco comu sa hovory peniaze a moc, co sa europskym slachticom pacilo a zacalo zabijanie, nie kvoli Bohovi ale kvoli peniazom. A to vyuzivali ty mudrejsi a nahovarali ludi aby sli do Jeruzalema a zabijali v mene boziom pohanov ,co vraj nie je zlocin.Kto bol chudobny v Europe vo Svetej zemi bol bohac :wink: no tak mate chvilku dejepis
"And God shallwipe away all tears from their eyes:and there shall be no more Death.Neither sorrow,nor crying.Neither shall there be any more Brain:for the former things are passed away." Revelations ch.XXI v.1
Obrázok užívateľa
THE TROOPER
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Piatok August 25, 2006 11:56 am

Poslaťod iamrockerfun v Pondelok Jún 11, 2007 4:44 pm

no proste blud
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod Gumolit v Pondelok Jún 11, 2007 9:37 pm

kamzo píše:Myslim si osobne trosku to cirkev pritahuje za vlasy..Tiez mam boha rad aj cirkev..Boh stvoril aj rock aj metal..Zalezi ako ho ludia beru..Aj ti najtvrdsi satanasi veria viac v boha ako sameho satana!Lebo ked robia obrad ciernej omse je to vlastne obratena katolicka omsa..A ked chce clovek urobit zlo tak ho urobi!!!tie sa mi nepaci vela veci na kapelach(upalovanie kostolov a rozbijanie cintorinov)Som zvedavi co budu robit ked dojdo do pekla :cry: Aj ked boh je velmi milosrdny :D nechcem tu kazat ani nikoho ucit..mam rad metalovu hudbu vyrastal som na nej atd. Veriaci sa ma pytaju ze je to diabolské!Ale ved t o stvoril boh pre nas Ved kolko existuje gospelovych kapiel rockových metalových a vzývaju Boha..Zalezi na cloveku..P.S.

spravne, nezalezi na zanri, ktory kapela hra, ale na tom co do svojej hudby dava. Vsimnite si slovensku kapelu kapelu RebelSky
( http://www.rebelsky.szm.sk/index1.htm )
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Ruun v Pondelok Jún 11, 2007 9:42 pm

:twisted: ich ber :!: :!: :!:

:wink:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron