Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Helloween / Kiske ...

Helloween / Kiske ...

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Helloween / Kiske ...

Poslaťod kamzo v Sobota Marec 10, 2007 2:00 pm

Gumolit píše:
zdenoeddie píše:
Gumolit píše:
Triglav_OV píše:.Deris mi taky nesedí k Helloweenu, Michael Kiske rules :twisted:
ved Kiske sa raz vrati a pride ich nova zlata era

tak ako vo vsetkych kapelach - Judas,Iron,a mnoho mnoho dalsich.Ale co sa tyka Helloween pochybujem,deris uz je tam dlho a Kiske nema zajem nejak o metal.
to je skoda, Kiske mi tam jediny pripadal byt normalny. :cry:


Roland Grapow v sparku hovoril ze by chcel nejaky projekt a velmi by tam chcel Kiskeho A Kiske mu prikyvne pokial to nebude moc tvrda hudba :evil: No ale vyzera to slubne!!!Uvidime
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

jo

Poslaťod Atttila v Sobota Marec 10, 2007 7:15 pm

no to by bylo skveli..Ale nechapu jednu vec..proc vam vadi Deris vzdyt je proste uzasnej vyspival se ve skutecnou supr tridu a nelze srovnavat dickinsona a bayelyho a kiskeho a derise..to je uplne o necem jinem...bayley to vsechno jen kurvil a byl opravdu na nic ale deris neni o moc horsi nez kiske...me se opravdu libi a navic nedela ani nejaky debilni pozy jako BLAZE
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod zdenoeddie v Sobota Marec 10, 2007 8:16 pm

Vazeni a mili,
tak pred chvilou som dpozeral nove DVD Helloween.Stalo ma to vela namahy a 2 hodiny casu,ale vysledok stoji zato,aspon myslim.
Takze.K celkovej atmosfere,neni co vytknut,neni naco sa stazovat atd,kazdy koncert je ako ma byt,paradna atmosfera a podobne.Ale teraz k samotnym "dynom".Co sa tyka vykonu hlavnych akterov,ozaj snimam kalap dole,zase neni co vytknut.Co sa tyka samotnych piesni,pokial tam hrali stare pecky,behal mi mraz po chrbte,ale ked doslo na songy z Keeperu 3,ani podupkavanie to nezachranilo.Moj nazor,nech uz sa niekomu paci alebo nie,je taky,ze Keeperom number 3 sa doslova vykradli (sami seba).Mozno 1-2 piesne su "silne",aj to plati naozaj len s tymi uvodzovkami ("),jednoducho nenachadzam v tychto piesnach tu silu,ten tlak v usiach a v hlave,ktory sa dostavuje pri predchadzajucich albumoch,by som povedal ze tento Keeper je taky Pink of a blabla,ale o 10 rokov neskor.
Nech zije korporacia Keeperov 1&2,dvojdielna ucebnica speed metalu (a nielen jeho)!!!!!!!!!
Howgh!
Vivat Maiden!
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod TheClansman1 v Nedeľa Marec 11, 2007 12:21 am

kamzo píše:
Gumolit píše:
zdenoeddie píše:
Gumolit píše:
Triglav_OV píše:.Deris mi taky nesedí k Helloweenu, Michael Kiske rules :twisted:
ved Kiske sa raz vrati a pride ich nova zlata era

tak ako vo vsetkych kapelach - Judas,Iron,a mnoho mnoho dalsich.Ale co sa tyka Helloween pochybujem,deris uz je tam dlho a Kiske nema zajem nejak o metal.
to je skoda, Kiske mi tam jediny pripadal byt normalny. :cry:


Roland Grapow v sparku hovoril ze by chcel nejaky projekt a velmi by tam chcel Kiskeho A Kiske mu prikyvne pokial to nebude moc tvrda hudba :evil: No ale vyzera to slubne!!!Uvidime


Ten projekt maju v umysle zalozit Roland Grapow, Michael Kiske, Kai Hansen . Ale Grapow v jednom rozhovore povedal ze brzdou pre realizaciu tohto projektu je Kiske, lebo odmieta naspievat tvrdu hudbu. Preto po skonceni koncertneho turne MASTERPLAN Grapow a Hansen planuju zlozit specialne skladby pre Kiskeho. To mam z posledneho Sparku a navyse sa tam spomina i to, ze Helloween a Gammaray maju mat spolocne turne, kde by na konci spolu zahrali napr. Future World a pod. Nieco ako mali teraz niektore festivaly spolocne
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod kamzo v Nedeľa Marec 11, 2007 1:09 pm

Zdenoeddie potesil si ma!!!!!Aspon nebudem mat pocit vyhodenych penazi :D Stary helloween rules no ani Deris nieje na zahodenie!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod zdenoeddie v Nedeľa Marec 11, 2007 5:58 pm

kamzo píše:Zdenoeddie potesil si ma!!!!!Aspon nebudem mat pocit vyhodenych penazi :D Stary helloween rules no ani Deris nieje na zahodenie!!

aspon niekoho som potesil a vlial mu do duse vecny pokoj a potesenie 8)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Železná Panna v Nedeľa Marec 11, 2007 7:54 pm

TheClansman1 píše:[ a navyse sa tam spomina i to, ze Helloween a Gammaray maju mat spolocne turne, kde by na konci spolu zahrali napr. Future World a pod. Nieco ako mali teraz niektore festivaly spolocne



Olli píše:I know that the Rays and Helloween had the idea for touring together since last years Masters Of Rock Festival in the Czech Republic where the shared the stage for some Helloween classics.

But as always this idea must fit to all separate release plans and touring timings of both bands. Also the business side must find a fair deal for both bands.

So the imagination for a Helloween/Gamma Ray tour is really great but also difficult to become reality. Let's keep our fingers crossed that it might be happen next year when both band hopefully release new CD's in parallel.

As soon as it will be finally confirmed you will of course read it in the news of our website.

Cheeerrzzz,
Olli
OFFICIAL FANCLUB


to mam z gamma fora... lenze to Olli pisal pred mesiacom. a ak sa nemylim, tak novy album hells a GR by mal vyjst nejak v rovnakom case, takze mozno to vyjde :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Gumolit v Nedeľa Marec 11, 2007 10:08 pm

mne sa Helloween zapacil, ked som ho pocul v .gp3 formate (konkretne I want out a I´m alive), ale (stiahol som si klipy) teraz to na mna z neznameho dovodu posobi dost depresivne :x
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

gamma ray

Poslaťod Atttila v Streda Marec 14, 2007 6:00 pm

a nevite nekdo kdy ma uz konecne vyjit to dvd gamma ray??uz me to dost se... :twisted: :evil:
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod Železná Panna v Streda Marec 14, 2007 6:37 pm

asi tolko

Olli píše:Hi Everybody,

there's unfortunately still no detailed news. The guys are not coming to an end, it's terrible :wink:

The actual status is that some small parts for the history part were missing and the rest of the DVD is complete. Kai is actually in holidays for the next two weeks and afterwards I will ask him for his further plans on the DVD project (when he will work out the promotional schedule and release date with the record company).

Afterwards I'll keep you updated on the tough and slow process. Maybe we also can get a new statement from Kai for the news. I will ask him after his holidays but can't promise anything :(

Until then we all have to be patient :?

Cheeerrzzz,
Olli
OFFICIAL FAN CLUB


ale kedze sme v teme Hells, tak aby som nebola OT, hodte kazdy svojich dajme tomu top 5 Hells abumov :D tak zacnem:

1.Keeper 2
2.WOJ
3.Keeper 1
4.Chameleon
5.Better than raw
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Re: Helloween

Poslaťod Trooper93 v Piatok Október 03, 2008 4:45 pm

u mna 1.Walls of Jericho,keeper2,master of rings,ganbling with the devil,keeper1
Trooper93
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pondelok September 22, 2008 7:44 pm
Bydlisko: Rabča

Re: Helloween

Poslaťod PesZ v Utorok Október 07, 2008 3:03 pm

Walls se mi nelíbí. Dodnes nechápu, proč je tak opěvované? Ale každý máme to své, že? ;-)
Nejradši mám Keepery1, 2 a Legacy.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Helloween

Poslaťod Prowler16 v Nedeľa December 21, 2008 3:02 pm

1.Keeper1
2.Keeper2
3.The Time of the Oath
4.WOJ
5.Master of Rings
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

Re: Helloween

Poslaťod SPAJDY666 v Nedeľa December 21, 2008 7:19 pm

1:Keeper Of The Seven Keys part 1
2:Keeper Of The Seven Keys part 2
3:Pink Bubbles Go Ape
4:Chameleon
5:Rabbits Dont Come Easy
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Re: Helloween

Poslaťod Prowler16 v Streda December 24, 2008 12:35 pm

podla mna boli helloween stale skvelý aj Master of Rings a The Time of the Oath,Better... pokial neodišli Roland a Ulli a albumi po odchode kiskeho boli tiež skvelé
Prowler16
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Nedeľa November 30, 2008 9:46 pm
Bydlisko: 22 ACACIA AVANUE

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron