Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dres Iron Maiden

Dres Iron Maiden

Výmena, predaj vecí od Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod kamzo v Streda Január 31, 2007 1:37 pm

Ja mam hokejovy dres zlto cierny sietovany vzadu je eddieho hlava v kruhu a pod nim je ironmaiden.com.Na lavej strane vpredu je tiez eddie tede to iste co je vzadu len v malom :D kupil som ho vo victory pri michalskej brane za 590,-sk ale v roku 1997!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Madness v Streda Január 31, 2007 5:35 pm

kamzo píše:Ja mam hokejovy dres zlto cierny sietovany vzadu je eddieho hlava v kruhu a pod nim je ironmaiden.com.Na lavej strane vpredu je tiez eddie tede to iste co je vzadu len v malom :D kupil som ho vo victory pri michalskej brane za 590,-sk ale v roku 1997!!



ja mam tento isty dres jak opisujes..zlta hlava eddieho gulata, vzadu velka,vp redu mala ..a ich webka...si si isty ze si to kupil 1997??ta hlava sa objavila tusim az na albume Brave New World ...
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod kamzo v Streda Január 31, 2007 6:43 pm

Madness píše:
kamzo píše:Ja mam hokejovy dres zlto cierny sietovany vzadu je eddieho hlava v kruhu a pod nim je ironmaiden.com.Na lavej strane vpredu je tiez eddie tede to iste co je vzadu len v malom :D kupil som ho vo victory pri michalskej brane za 590,-sk ale v roku 1997!!



ja mam tento isty dres jak opisujes..zlta hlava eddieho gulata, vzadu velka,vp redu mala ..a ich webka...si si isty ze si to kupil 1997??ta hlava sa objavila tusim az na albume Brave New World ...


No poviem ti ze si ma na chytal :D lebo ked som to napisal tak si hovorim sakra to som sa sekol :) no mne to pripada dost davno :D mal som ho na sebe asi 6-7 krat na koncerte Iron a zvysne na stadione ked som hral hokej (samozrejme rekreacne) :D ale vidim ze ho asi nema vela ludi Zdenius mas take nieco..Lebo pri tvojej zbierke by som sa necudoval ak by si ho mal :D
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Predchádzajúci

Späť na Tvoja zbierka

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia

cron