Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Prvy kusok vo Vasej zbierke

Prvy kusok vo Vasej zbierke

Výmena, predaj vecí od Iron Maiden

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Prvy kusok vo Vasej zbierke

Poslaťod Majusko666 v Štvrtok Október 06, 2005 5:48 pm

Pamatate si este, co bolo prve vo vasej zbierke?

Ja si to totizto pamatam... V r. 1986 som kupil za 20 KCS obal z kazety Iron Maiden - Powerslave. Bolo to original EMI vydanie s textami vo vnutri. Bol som na to nesmierne hrdy, aj ked to bol iba obal, bez kazety. Kupa nasledovala po tom, co som u kamosa v garazi par tyzdnov predtym pocul Live After Death a nesmierne ma to uchvatilo... No a o majstrovskom grafickom diele Dereka Riggsa ani nehovorim. Kazdy den som sa na ten obrazok minimalne hodinu dival. Potom som k tomu obalu zohnal aj piratsku nahravku na kazete, kde sa vsak nevosiel cely album, takze z pesnicky Rime Of The Ancient Mariner bola len polovica. Trvalo to zasa par rokov, kym som konecne zohnal kompletny album. Holt, za komancov to bol uzkoprofilovy tovar :D

A neskor som za 50 KCS kupil plagat The Trooper (predtym asi 7x na stenu priklincovany). Ked som si ho doma vyvesil nad postel, tak ma matka chcela z domu vyhodit... :D (Teraz, ked som z domu konecne vypadol, tak sa neskutocne snazi ma tam naspat dostat... ach, tie mami...)

Bohuzial, ten obal z kazety sa mi pred par rokmi niekde zahadne stratil... ale plagat... tak ten ma stale hrde miesto v mojej zbierke...
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Inferno v Štvrtok Október 06, 2005 8:51 pm

moj prvy kus bola piratska verzia CD The Nuber Of The Beast... som to pocul parkrat u kamarata a sa mi to zapacilo, tak so si to kupil...
You should never underestimate the predictability of stupidity.
Obrázok užívateľa
Inferno
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 107
Registrovaný: Štvrtok Október 07, 2004 1:07 pm
Bydlisko: Martin

Poslaťod Zdenius v Pondelok Október 17, 2005 1:16 pm

joj to ja ked som behal po zakladke furt v inom triku maiden, jak ucitelia furt pindali. uz v 2-3 tredie som od jednej spoluziacky kupil nazehlovacku SIT, to tricko som mal este tak pred 2-3 rokmi, neviem kde je uz.. raz som si ako fest male decko doma nazehloval potajomky na budnu nazehlovacku motorhead, iked neviem ci to nebola nahodou selloutica taka piratska a robil som to v tajnosti, iked to aj tak potom uvidieli na?i, ale co sa mi posralo bolo , ze som horucu zehlicku polozil zehliacou plochou na koberec a odniesol von bundu na prevetranie a ked som sa vratil v koberci vypaleny tvar zehlicky :lol: takze som bol hned odhaleny uz podla smradu :lol: tie roky co som v tej izbe byval som to tam mal furt vypalene :D
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Utorok Október 18, 2005 1:44 pm

tseng píše:Ta dobry siiiiiiiii.. :D :D :D A kolko mas teraz?? :) 18? Ja som prvy krat pocul maidnov v 12tke.. Prve tri albumi na jednom MCcku.. A to som si myslel ze miesto Run to the hills speva Run to the Hell... Alebo V murders in the Rue Morgue som si splietol Guandarmen s Jungle.. A podobne... Inak boli maideni v 85 v budapesti v ramici Powerslave Tour? A skade si zohnal za konamcov tie vecicky? Sak to bolo tazke vraj hocico zohnat co bolo "protikomunisticke".. Ja sa na to nastastie nepametam ale nechcel by sooooooooom.....


Aj za komancov sa pocuvala zapadna muzika. Pamatam si, ako som ku kamosovi chodieval pocuvat hitparadu na BBC radio a potom mi pustal Kryla a Nohavicu. Len sa dusoval, aby som to nikomu nepovedal, lebo ho zavru. Vtedy som to nechapal, mal som okolo 12-13 rokov, vysmiaty pionier. Ale mal som stastie, lebo som mal 2 takych "spolocensky nebezpecnych" kamaratov, jeden bol zblazneny do metalu a druhy do Duran Duran a Depeche Mode... takze som si vybral spravnu stranu :-)

Take vecicky sa dali zohnat celkom v pohode. Napr. v Polsku (tam bola pre muziku uvolnenejsia atmosfera, vid. koncert IM za totality), ale napriklad aj v Ostrave boli obrovske trhy, kde som si raz kupil plagat Killers.

No a ked bolo po prevrate, naraz sa dalo kupit a zohnat vsetko. Pamatam, ako som prvykrat videl v obchode CD Seventh Son... (to blo asi v decembri 1989 v nejakom obchodnom dome v Kosiciach). Mal som to na kazete z Polska, ale aj tak som si to CD kupil... a to som este nemal ani CD prehravac... Asi preto je to CD u mna jedno z najoblubenejsich.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Utorok Október 18, 2005 1:50 pm

ja mam 22... :evil:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod tseng v Streda Október 19, 2005 9:10 am

:D Kupit CD a nemat CD prehravac.. :D To uz musi byt fanaticka laska... ;)
tseng
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Piatok August 05, 2005 6:32 pm

Poslaťod tseng v Streda Október 19, 2005 9:11 am

To Zdenius: To si ma teraz potesil lebo som si myslel ze ste tak o 10 rokov starsi odo mna.. :)
tseng
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Piatok August 05, 2005 6:32 pm

Poslaťod Majusko666 v Streda Október 19, 2005 11:08 am

tseng píše::D Kupit CD a nemat CD prehravac.. :D To uz musi byt fanaticka laska... ;)


Tak to vies, dovtedy som mal len kazety, kde bola nahrata deviata kopia, sumelo to a zatahovalo do kazetaka. A ked som videl to CD, prvykrat otvoril booklet, tak to bol taky malinky orgazmus vtedy. Mal som usetrene nejake peniaze, tak som si povedal, ze si to kupim, nech som frajer :-). Uz si presne nepamatam, kolko to vtedy stalo, ale mam taky pocit, ze okolo 250-300 korun...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod IMS v Streda Október 19, 2005 11:14 am

tseng píše::D Kupit CD a nemat CD prehravac.. :D To uz musi byt fanaticka laska... ;)


No ja som si kupil DVD Rock In Rio a The Early Days a az za mesiac som si kupil dvd rom na pc, takze mesiac som sa pozeral na obaly :lol: a taktiez som cez leto kompletizoval zbierku oficial cd iron maiden, kupil som si naraz Live After Death, Real Live Dead One, Live At Donington a dodnes som nepocul ani jedno cd kompletne, len vybrane pesnicky. Ale ide o to, ze to mam a mam z toho dobry pocit, ked to vidim pohromade :P
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Majusko666 v Streda Október 19, 2005 11:21 am

IMS píše:
tseng píše::D Kupit CD a nemat CD prehravac.. :D To uz musi byt fanaticka laska... ;)


No ja som si kupil DVD Rock In Rio a The Early Days a az za mesiac som si kupil dvd rom na pc, takze mesiac som sa pozeral na obaly :lol: a taktiez som cez leto kompletizoval zbierku oficial cd iron maiden, kupil som si naraz Live After Death, Real Live Dead One, Live At Donington a dodnes som nepocul ani jedno cd kompletne, len vybrane pesnicky. Ale ide o to, ze to mam a mam z toho dobry pocit, ked to vidim pohromade :P


No, ja momentalne mam 2x skoro kompletnu zbierku CD a DVD. Jednu doma, jednu v UK...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod IMS v Streda Október 19, 2005 11:31 am

majusko666 píše:No, ja momentalne mam 2x skoro kompletnu zbierku CD a DVD. Jednu doma, jednu v UK...


Takze fanaticka laska k Iron Maiden, ako inac :lol:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Majusko666 v Streda Október 19, 2005 11:37 am

IMS píše:
majusko666 píše:No, ja momentalne mam 2x skoro kompletnu zbierku CD a DVD. Jednu doma, jednu v UK...


Takze fanaticka laska k Iron Maiden, ako inac :lol:


no, tak nejako. Z domu som si zobral len 2 CD, tak sa mi zacnelo.... Ale ako sa hovori, naco nosit drevo do lesa? CD sa tu daju kupit za velmi prijatelne ceny. 1CD stoji tak ako 2-3 piva...
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Zdenius v Piatok Október 28, 2005 2:14 pm

no ja ked sa pozem na moju zbierku po hromade tak moc dobry pocit nemam :lol: :wink:

si pamatam ako som mal jeden skvely poster IM s velmi peknym logom a 6timi obrazkami a za nejaku chujovinu som ho vymenil bratrancovi ktory byval vedla mna a chcel som ho naspat. raz ked bol na vylete niekde som mu ho zobral a zavesil doma za dvere na stenu. vzdy ked bol u mna som tie dvere nezatvaral aby to nevidel. raz bol na STV klip Can I Play.. a mama na mna volala "v TV je ta skupina ktoru mas na plagate" a bratranec "co sak ja mam ten plagat"... :lol: :oops: no a raz sa to muselo stat a raz u mna zavrel dvere a otocil sa a nasiel ho na stene :twisted: nakoniec som ho vsak rozstrihal co do dnes lutujem :oops:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Pilgrim v Sobota Júl 28, 2007 12:54 am

no tak to ja mozem len lutovat ze som nezazil tie stare casy(ja som rocnik 91)ale inak moja prva vec od im bola cast nahrateho albumu Brave New World asi tak pred troma rokmi a este si pametam ako som v telke obdivoval klip Wickerman ked to bola novinka a potom som skusal od kamaratov pozhanat nejake albumi ale to nikto u nas nepocuval,tak som sa k IM dostal az v roku 2003/2004.no a teraz uz len doplnujem zbierku originalov a triciek :D -!-
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod PesZ v Sobota Júl 28, 2007 8:13 am

Já měl Rock in Rio taky dřív, než DVD mechaniku, takže jsem chodil ke kámošům :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Ďalší

Späť na Tvoja zbierka

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron