Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - lidska blbost

lidska blbost

Napíš svoj zaujímavý odkaz

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

lidska blbost

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 21, 2008 10:05 pm

30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa September 21, 2008 10:38 pm



To, dufam, myslis tych kupujucich, nie predavajuceho ;-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: lidska blbost

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 21, 2008 10:52 pm

presne tak, tyhle booty na ebayi jdou tak max do 30 liber ... prodavajici to zkusil a vyslo to ... i kdyz v tom popisu LHAL, protoze tyhle kopie - booty, nejsou vubec raritni, protoze je jich MOC.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod mickey.r v Pondelok September 22, 2008 3:56 pm

Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: lidska blbost

Poslaťod Crusader v Pondelok September 22, 2008 8:39 pm

nj, protoze jinak bys musel konstatovat, ze ta aukce je mizerne popsana, malo fotek - hlavne chybi fotka obalu ... a dost lidi mozna veri, ze je to original, ovsem na rozdil od ceske tam nikdo netvrdi, ze jde o raritku ... ja bych do takove aukce nesel i kdyz prodejce tvrdi ze to muze byt i original.

Zdenovi se povedlo koupit original s plain obalem snad za 50-60 liber ... ale ani jedna jeste neskoncila, takze se muzem nechat prekvapit
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod Zdenius v Pondelok September 22, 2008 9:04 pm

je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: lidska blbost

Poslaťod mickey.r v Utorok September 23, 2008 6:24 pm

Zdenius píše:je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


Tak toť je ten správny názor na danú vec. A nie každý môže, alebo vie nakupovať na Ebay, a nie každý si môže dovoliť vysoliť 10.000,-Sk a viac. Tak dnes idú ceny prvého vydania. Aj ja čakám na svoju šťastnú hviezdu.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: lidska blbost

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 23, 2008 8:31 pm

mickey.r píše:
Zdenius píše:je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


Tak toť je ten správny názor na danú vec. A nie každý môže, alebo vie nakupovať na Ebay, a nie každý si môže dovoliť vysoliť 10.000,-Sk a viac. Tak dnes idú ceny prvého vydania. Aj ja čakám na svoju šťastnú hviezdu.


Preco by kazdy nemohol na eBay nakupovat? Potrebujes k tomu len bankovy ucet. A zaklady anglictiny. Ked prekonas pociatocnu registraciu, najdes tam za par penazi cokolvek.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: lidska blbost

Poslaťod mickey.r v Utorok September 23, 2008 8:43 pm

Majusko666 píše:
mickey.r píše:
Zdenius píše:je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


Tak toť je ten správny názor na danú vec. A nie každý môže, alebo vie nakupovať na Ebay, a nie každý si môže dovoliť vysoliť 10.000,-Sk a viac. Tak dnes idú ceny prvého vydania. Aj ja čakám na svoju šťastnú hviezdu.


Preco by kazdy nemohol na eBay nakupovat? Potrebujes k tomu len bankovy ucet. A zaklady anglictiny. Ked prekonas pociatocnu registraciu, najdes tam za par penazi cokolvek.



No možno ten kto nevie anglicky to nezvládne, alebo hocičo. Som to myslel skôr obrazne, každý sme iný a každý inak zmýšľa, rozhoduje, postupuje... Navyše je tam to "alebo". Ale skôr než na toto, by som to videl v tej cene.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: lidska blbost

Poslaťod Crusader v Utorok September 23, 2008 8:52 pm

existuje MNOHO jazykovych mutaci ebaye (databaze jsou propojene) a pokud jde o anglictinu,vystacis si i s nejzakladnejsimi zaklady. Jen to nechce byt linej a par hodin si se slovnikem u toho posedet ... pochopit zakladni pojmy, pravidla hry a hura do toho ... a ti co na to nemaji, mohou vyuzit zprostrekovatelu - viz http://www.ebay-cz.com/
btw jaky problem je v cene ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod Majusko666 v Utorok September 23, 2008 8:55 pm

mickey.r píše:
Majusko666 píše:
mickey.r píše:
Zdenius píše:je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


Tak toť je ten správny názor na danú vec. A nie každý môže, alebo vie nakupovať na Ebay, a nie každý si môže dovoliť vysoliť 10.000,-Sk a viac. Tak dnes idú ceny prvého vydania. Aj ja čakám na svoju šťastnú hviezdu.


Preco by kazdy nemohol na eBay nakupovat? Potrebujes k tomu len bankovy ucet. A zaklady anglictiny. Ked prekonas pociatocnu registraciu, najdes tam za par penazi cokolvek.



No možno ten kto nevie anglicky to nezvládne, alebo hocičo. Som to myslel skôr obrazne, každý sme iný a každý inak zmýšľa, rozhoduje, postupuje... Navyše je tam to "alebo". Ale skôr než na toto, by som to videl v tej cene.


Takze nieze "nie kazdy moze"... ale "nie kazdy chce"... to je rozdiel a holt, ked je niekto lenivy, tak to je jeho problem. Vyhovarat sa na peniaze je dost blbe, kedze sa dam daju (aj s postovnym) najst celkom slusne a lacne veci. Ked Slovensko prejde na euro, tak to snad viac ocenite, kedze sa ceny v obchodoch a na eBay budu dat porovnavat bez toho, aby si to clovek musel prepocitavat v kurze.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: lidska blbost

Poslaťod Crusader v Utorok September 23, 2008 8:56 pm

Zdenius píše: mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


ten zvuk mas i na best of the beast LP nebo singlu virus ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod mickey.r v Streda September 24, 2008 3:31 pm

Majusko666 píše:
mickey.r píše:
Majusko666 píše:
mickey.r píše:
Zdenius píše:je to o ich sikovnosti, kamosa tiez okaslali a predali mu "award" Can I Play.. a tvrdili ze bol z FC a dal za to par tisic. kazdy v tom tak neplava.. mozno kedysi by som aj za henten bootleg dal 2000, dnes vieme ze taku hodnotu nema ale tiez ho vydavam vysplhat sa celkom vysoko! a ako som niekde nedavno cital, mozno ze kupujuceho ani tak nezaujima aka je to verzia, ale proste si chce vypicut ten surovy zvuk, akym to vtedy kapela nahrala


Tak toť je ten správny názor na danú vec. A nie každý môže, alebo vie nakupovať na Ebay, a nie každý si môže dovoliť vysoliť 10.000,-Sk a viac. Tak dnes idú ceny prvého vydania. Aj ja čakám na svoju šťastnú hviezdu.


Preco by kazdy nemohol na eBay nakupovat? Potrebujes k tomu len bankovy ucet. A zaklady anglictiny. Ked prekonas pociatocnu registraciu, najdes tam za par penazi cokolvek.



No možno ten kto nevie anglicky to nezvládne, alebo hocičo. Som to myslel skôr obrazne, každý sme iný a každý inak zmýšľa, rozhoduje, postupuje... Navyše je tam to "alebo". Ale skôr než na toto, by som to videl v tej cene.


Takze nieze "nie kazdy moze"... ale "nie kazdy chce"... to je rozdiel a holt, ked je niekto lenivy, tak to je jeho problem. Vyhovarat sa na peniaze je dost blbe, kedze sa dam daju (aj s postovnym) najst celkom slusne a lacne veci. Ked Slovensko prejde na euro, tak to snad viac ocenite, kedze sa ceny v obchodoch a na eBay budu dat porovnavat bez toho, aby si to clovek musel prepocitavat v kurze.


Chlapi, samozrejme, že všetko ide keď sa chce. Ja som to napísal aj kvôli tomu, že v minulosti sa tu už podobná téma na Ebay preberala a niektorí ľudia mali z toho hokej. A fakt je aj ten finančný, myslím tú výšku za Sondhouse... ako aj to, že napr. taký študent nemusí mať vôbec žiadnu kartu, nieto ešte platobnú VISA, MASTER.... Myslel som to takto nejako. Ale súhlasím ak niekto chce tak hľadá spôsob a ten sa raz určite nájde. A poviem Vám ešte jedno, ak sa Vám niekto pokúsi cez PayPal nabúrať do účtu, tak vám základy angličtiny nepostačia. Toľko otázok vám budú dávať, že to v jednom maili ani nespracujete. Mne sa to stalo a musel som to všetko konzultovať z dvomi nezávislými osobami, ktorí angličtinu ovládajú na úrovni, nie ako ja ...hajbu.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: lidska blbost

Poslaťod Crusader v Streda September 24, 2008 6:54 pm

Ja te chapu, ale VISU dneska dostane opravdu KAZDY a zdarma :) - viz. MBANK, pokud jde o pravou soundhouse, ta cena je dana trhem a ebay ti max. pomuze v tom, ze pri vhodne konstelaci ji koupis (jak uz zminil majusko) skutecne LEVNE ... zvlast kdyz se podivas jak spadl kurs britske libry. Do paypal uctu se ti nenaboura nikdo, pokud nejsi blbec a neskocis na nejakej "rybarskej" mail a sve heslo tak neprozradis podvodnikum ... a ver ze i na reklamaci transakci, tj kdyz zaplatis a nic ti neprijde si se zaklady vystacis - a kdyz nejake slovicko nevis, pouzijes slovnik.
Navic jeste druha pojistka je, ze paypal ucet je primo zavislej na vysce limitu tve visa karty, takze pokud neni prilis vysoky i v pripade ze sve heslo nejak prozradis, prijdes jen o tolik, kolik by te mohl obrat jakykoli podvodnik co napichne treba bankomat nebo okopiruje tvoji kartu. Ver, ze ja na urovni anglictinu neovladam a kdyz jsem na ebayi pred 9 lety zacinal, vedel jsem jeste vetsi prd ... chce to jen se nebat :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: lidska blbost

Poslaťod mickey.r v Streda September 24, 2008 7:27 pm

Crusader píše:Ja te chapu, ale VISU dneska dostane opravdu KAZDY a zdarma :) - viz. MBANK, pokud jde o pravou soundhouse, ta cena je dana trhem a ebay ti max. pomuze v tom, ze pri vhodne konstelaci ji koupis (jak uz zminil majusko) skutecne LEVNE ... zvlast kdyz se podivas jak spadl kurs britske libry. Do paypal uctu se ti nenaboura nikdo, pokud nejsi blbec a neskocis na nejakej "rybarskej" mail a sve heslo tak neprozradis podvodnikum ... a ver ze i na reklamaci transakci, tj kdyz zaplatis a nic ti neprijde si se zaklady vystacis - a kdyz nejake slovicko nevis, pouzijes slovnik.
Navic jeste druha pojistka je, ze paypal ucet je primo zavislej na vysce limitu tve visa karty, takze pokud neni prilis vysoky i v pripade ze sve heslo nejak prozradis, prijdes jen o tolik, kolik by te mohl obrat jakykoli podvodnik co napichne treba bankomat nebo okopiruje tvoji kartu. Ver, ze ja na urovni anglictinu neovladam a kdyz jsem na ebayi pred 9 lety zacinal, vedel jsem jeste vetsi prd ... chce to jen se nebat :D


A tebe sa už niekto pokúsil nabúrať do účtu?
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Ďalší

Späť na Zaujímavé odkazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron