Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Spammeri

Spammeri

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Majo v Pondelok Apríl 09, 2007 8:46 pm

Dragontears píše:
Majo píše:
To vsetko su pocitacove skripty, ktore automaticky spamuju vsetky phpbb fora. Da sa to obmedzit zatial asi len tym, ze pri kazdej novej registracii je treba prejst aj vizualnou registraciou - zadanim slova/cisla, ktore sa zobrazi v podobe obrazka, to znamena, ze robot to precitat nevie.

tak ze jsou to roboti samozrejme vim :wink: ptala jsem se co se kde najednou podelalo, ze jich je tu posledni dobou takovy sileny narust :evil:
btw ta vizualni registrace tu je, nebo ne ? jak moc narocne je ji popripade zavest ?



Neposralo sa nic, problem je v ludoch, ktori na tie linky klikaju - tvorca tychto spamov zo statistiky vidi, z ktorej stranky na linky ludia najviac klikaju, tak sa na tie stranky zameria a spamuje dvojnasobne.

Asi by pomohlo kazdeho noveho clena manualne registrovat tak, ako je to na oficialnom fore...
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod Errinka v Streda Apríl 11, 2007 1:20 pm

Co to je za pitomce, jak sem dava neustale ty debilni temata a odkazy, co tu nemaji co delat! Je to vsude... :?
Errinka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Utorok September 26, 2006 4:09 pm

Poslaťod Železná Panna v Streda Apríl 11, 2007 2:14 pm

ty kokso, pekne sa to tu rozsirilo... neda sa stym nic robit?
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Poslaťod hammerheart v Streda Apríl 11, 2007 2:53 pm

Na nasej stranke sme tento problem riesili dost dlho az pokial sme to neurobili nasledovne. Pri tvorbe kazdeho noveho prospevku sa zaroven aj systemovo vygeneruje jedinecny "kod", ktory treba zadat do pripraveneho okna. Iba ak sa tento kod okopiruje spravne, tak az vtedy sa vas prispevok ulozi do databazy na fore. Toto zatial este tie posrate spamm computery nedokazu poriesit - teda aspon u nas to uspesne funguje uz viac ako rok.
... and if you die by your own hand, as a suicide you shall be damned ...
hammerheart
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 64
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 6:35 pm
Bydlisko: Liptovsky Mikulas

Poslaťod Dragontears v Streda Apríl 11, 2007 3:24 pm

Železná Panna píše:ty kokso, pekne sa to tu rozsirilo... neda sa stym nic robit?

jasne ze da, mazat mazat a stale mazat .... jenze tu nemuzu byt cely den a jak sama vidis, ten nejvyssi z nas se k tomu nehodla ani vyjadrit, ani s tim cokoliv momentalne udelat :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Dragontears v Streda Apríl 11, 2007 3:25 pm

Errinka píše:Co to je za pitomce, jak sem dava neustale ty debilni temata a odkazy, co tu nemaji co delat! Je to vsude... :?

precti si, co jsme si psali s Majom v prispevku nad tebou ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod IMS v Streda Apríl 11, 2007 5:44 pm

Tak najvyssi pozorne sleduje tuto debatu :D a maze hned ked nieco take vidi :D

Problem je v tom, ze to tu hadzu roboty a nie nejaky ludia, ktore ako vidime su dost inteligentne.

Momentalne som dost zaneprazdneny, aby som to riesil, no uvidime, co sa da s tym robit....
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod zdenoeddie v Streda Apríl 11, 2007 5:50 pm

Majo píše:To vsetko su pocitacove skripty, ktore automaticky spamuju vsetky phpbb fora. Da sa to obmedzit zatial asi len tym, ze pri kazdej novej registracii je treba prejst aj vizualnou registraciou - zadanim slova/cisla, ktore sa zobrazi v podobe obrazka, to znamena, ze robot to precitat nevie.

Tym by som si az taky isty nebol,ze sa z obrazka to neda precitat.Raz som v ramci vlastneho rozvoja osobnosti a pocitacovej zrucnosti skusal na kolene vyrobeny soft pre rozpoznavanie takychto obrazkov,uspesnost bola 65%.....nic moc ale je to dost 8)
P.S.neislo o spamovanie for,ale o obchadzku blbych obrazkov na rapide a vsade mozno
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod IMS v Štvrtok Apríl 12, 2007 1:14 pm

Dnes som vymazal z databazy okolo 400 neziaducich spammerov, no uvidime, pretoze som zatial blizsie neskumal, ako funguju, ci sa zaregistruju a vytvorene konto vyuzivaju na spam, ale to robia aj bez registracie... no uvidime. Urcite sa neskor poobzeram po nejakej kvalitnej ochrane...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod PesZ v Štvrtok Apríl 12, 2007 5:07 pm

Já neznám natavení phpbb, ale obvykle stačí zatrhávátno nebo jednoduchá otázka typu "kolik je 1+1" apod. (samozřejmě to znamená přidat políčko pro odpověď).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Faki v Piatok Apríl 13, 2007 2:07 pm

Mimochodom, mám silné podozrenie, že poniektorí sú aj z iného fóra a spamujú napriek...hmm? Či to je už diskusia na novú tému??? :?:
21/10/1995 Žilina, športová hala Bôrik
06/06/2000 Banská Bystrica, amfiteáter
21/10/2003 Banská Bystrica, zimný štadión
12/08/2008 Budapest, Szigetfesztival
14/08/2010 Budapest, Szigetfesztival
27/06/2013 letisko Piešťany
06/07/2016 letisko Žilina
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod blaznivymetalista v Piatok Apríl 13, 2007 7:20 pm

Ti spammery mi uz lezu na nervy, neviem ake hovada to maju na svedomi ale najradsej by som im polamal ruky
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod IMS v Sobota Apríl 14, 2007 10:01 am

Faki píše:Mimochodom, mám silné podozrenie, že poniektorí sú aj z iného fóra a spamujú napriek...hmm? Či to je už diskusia na novú tému??? :?:


Prosim ta na taku vec si ako prisiel? Myslim, ze je kazdemu jasne, ze spam sa nesiri sposobom, ze niekto pridi, fyzicky sa tu zaregistruje a posle prispevok. Su to napisane skripty, ktore takymto sposobom vlozia prispevky do tisicok for denne...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod blaznivymetalista v Sobota Apríl 14, 2007 3:20 pm

IMS píše:
Faki píše:Mimochodom, mám silné podozrenie, že poniektorí sú aj z iného fóra a spamujú napriek...hmm? Či to je už diskusia na novú tému??? :?:


Prosim ta na taku vec si ako prisiel? Myslim, ze je kazdemu jasne, ze spam sa nesiri sposobom, ze niekto pridi, fyzicky sa tu zaregistruje a posle prispevok. Su to napisane skripty, ktore takymto sposobom vlozia prispevky do tisicok for denne...

IMS mne je to jasne, ja som myslel tych, ktory maju na svedomi tie skripty
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod IMS v Nedeľa Apríl 15, 2007 11:03 am

blaznivymetalista píše:IMS mne je to jasne, ja som myslel tych, ktory maju na svedomi tie skripty


V zavislosti na tom, co je obsahom toho spamu, by som sa tomu taktiez velmi divil...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron