Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Problém s vkládáním příspěvků

Problém s vkládáním příspěvků

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Dragontears v Nedeľa Október 07, 2007 11:58 pm

Irons heart píše:
No ježiš ani nevíš jak mě to žere !! Každou noc se budím spocený v depresích s hysterickým pláčem a celí se třesu !!! nevim co mám dělat , už nemůžu dál !!! už vím s čeho mi padají ty vlasy !!! pomoz mi !!! přes den se schovávám v temné vlhké místnosti pod stolem ,okousávám si nechty, jen já sám a představa nepřičtených přízpěvků .... protože CHCI BÝT NEJLEPŠÍ , TO JÁ , NE ZDENIUS , NE PESZ , ALE JÁÁ , JÁÁ BUDU NA VRCHOLU !!! VŠECHNY TADY PORAZÍM !!! BUDU NEJLEPŠÍ !!!!!

Co je na tom že mě zajímá proč to šlo a najednou ne , jestli nááhodou nění chybka někde u mě ... ja nejsem nějak chytrej co se týče počítačů , proto se ptám .... fakt v tom není nic zákeřného ...

jejda pozor na infarkt :shock:
no ja bych takhle nereagovala, kdybys nepsal jak te to strasne sere vic a vic .... sorry ale mne pocet prispevku fakt nepripadne podstatny, kdyby si se ted zeptal, kolik jich mam ja, tak ti to nereknu ani za nejakou vyhru :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Irons heart v Pondelok Október 08, 2007 7:33 am

Dragontears napsal :
jejda pozor na infarkt :shock:
no ja bych takhle nereagovala, kdybys nepsal jak te to strasne sere vic a vic .... sorry ale mne pocet prispevku fakt nepripadne podstatny, kdyby si se ted zeptal, kolik jich mam ja, tak ti to nereknu ani za nejakou vyhru :D[/quote]



hej to je nedorozumnění :lol: !!! Já sem nenapsal že MĚ to sere víc a víc , ale že se mi TO sere víc a víc !!!! :lol: :lol: takovej neurotik zas nejsem :lol: :lol: :wink:
A taky , ty jich máš 472 ne ? :lol: frajerko ... :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Faki v Pondelok Október 08, 2007 9:48 am

Dnes aj mne sa to stalo:

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT m.word_id FROM phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('6', 'asi', 'bol', 'boli', 'case', 'chodbach', 'chodilo', 'depesakmi', 'depesakov', 'desiatou', 'dookola', 'duranduran', 'fanda', 'helloween', 'i', 'inych', 'kauzu', 'lol', 'mam', 'medzi', 'metalistami', 'metallicu', 'obcas', 'ostatni', 'pamätam', 'pocas', 'pocuvali', 'povazovali', 'prestavky', 'rocniku', 'rokov', 'roztrzky', 'ruke', 'samozrejme', 'sme', 'som', 'takze', 'tom', 'tried', 'triede', 'tu', 'v', 'velkej', 'velky', 'vtedy', 'vyznavacov', 'zazil', 'zs') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 6926

Line : 309
File : functions_search.php
21/10/1995 Žilina, športová hala Bôrik
06/06/2000 Banská Bystrica, amfiteáter
21/10/2003 Banská Bystrica, zimný štadión
12/08/2008 Budapest, Szigetfesztival
14/08/2010 Budapest, Szigetfesztival
27/06/2013 letisko Piešťany
06/07/2016 letisko Žilina
Obrázok užívateľa
Faki
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Pondelok Február 12, 2007 3:20 pm
Bydlisko: Loochenez/Tomashovze

Poslaťod Dragontears v Pondelok Október 08, 2007 3:27 pm

jasne, tuhle hlasku to sice hodi, ale prispevek to normalne odesle ... staci chvili pockat nez ho ti elektronicti panacci prenesou pres ty kabliky a zasuvky :) a neresme uz proboha, jestli a kolik to pripocitava, i kdyz jich budete mit milion, tak nic navic tady nedostanete :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Október 08, 2007 5:06 pm

presne... navyse pocet prispevkov nic neznamena... niekto ma dajme tomu 200 prispevkov plnohodnotnych, a niekto moze mat aj 1000 prispevkov ale take ze mozno kazdy treti je tykajuci sa temy... takze to tu absolutne nema zmysel riesit pocet prispevkov :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Belenor v Utorok Október 09, 2007 7:38 am

No, mě třeba uráželo označení za woman in uniform, takže jsem spamoval, abych měl lepší rank - ideálně zrušit jak počítání, tak hodnosti. Fórum není od slov "soutěžit v počtu příspěvků", nýbrž od slov "veřejné místo k hlásání názoru", ne? Nevim, co je to za módu. A stejně tak obrázek u jména a podpis větší než samotný text příspěvku. Zrušit.
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 09, 2007 9:18 pm

HALELUJA ! Netuším co se stalo , ale ( musím zaklepat ) se mi teď 4x posobě ODESLAL PŘÍZPĚVEK !! to je skvělé :lol: (ehm , docela bych typoval že tento se neodešle :lol: ) ale i tak , to je pokrok , 4x za sebou , to se naposled povedlo ani nepamatuju .....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Brighter v Utorok Október 09, 2007 9:56 pm

Irons heart píše:HALELUJA ! Netuším co se stalo , ale ( musím zaklepat ) se mi teď 4x posobě ODESLAL PŘÍZPĚVEK !! to je skvělé :lol: (ehm , docela bych typoval že tento se neodešle :lol: ) ale i tak , to je pokrok , 4x za sebou , to se naposled povedlo ani nepamatuju .....


nechapem co tu riesite, sak normalne to odosle a vsetci si to precitame a vsetci su stastni.neviem o co ine tu ide, ci tam cosi vyhadzuje tak to je totalne jedno.
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 09, 2007 10:08 pm

Brighter píše:
Irons heart píše:HALELUJA ! Netuším co se stalo , ale ( musím zaklepat ) se mi teď 4x posobě ODESLAL PŘÍZPĚVEK !! to je skvělé :lol: (ehm , docela bych typoval že tento se neodešle :lol: ) ale i tak , to je pokrok , 4x za sebou , to se naposled povedlo ani nepamatuju .....


nechapem co tu riesite, sak normalne to odosle a vsetci si to precitame a vsetci su stastni.neviem o co ine tu ide, ci tam cosi vyhadzuje tak to je totalne jedno.


Funkce ktera nefungovala začala fungovat ...... to je vše a nevim co je špatné na tom že sem si dovolil napsat že mě to těší . Není v tom nějaký hlubší význam ....
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Jevo v Pondelok November 12, 2007 12:14 am

V poslednej dobe mam dost velke problemy s vkladanim prispevkov :?
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Dragontears v Pondelok November 12, 2007 12:16 am

muzes byt konkretnejsi ?
ja sleduju jen stale ten stejny problem tzn dlouho to nacita a potom vyhodi tu jiz znamou chybu
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Jevo v Pondelok November 12, 2007 12:21 am

Dragontears píše:muzes byt konkretnejsi ?
ja sleduju jen stale ten stejny problem tzn dlouho to nacita a potom vyhodi tu jiz znamou chybu


Presne o tom tu hovorim. Niekedy to proste ide a niekedy nie :?
Uz som ale prisiel na spôsob ako odosielat prispevky, takze ten dotaz nie je az taky podstatny ;)
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Poslaťod Irons heart v Pondelok November 12, 2007 1:23 am

Jevo píše:
Dragontears píše:muzes byt konkretnejsi ?
ja sleduju jen stale ten stejny problem tzn dlouho to nacita a potom vyhodi tu jiz znamou chybu


Presne o tom tu hovorim. Niekedy to proste ide a niekedy nie :?
Uz som ale prisiel na spôsob ako odosielat prispevky, takze ten dotaz nie je az taky podstatny ;)


fakt ? :shock: nechceš se s náma podělit o své ctěné zjištění ? :o :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Pilgrim v Nedeľa Marec 02, 2008 10:32 pm

mne tiez niekedy moc dlho odosiela spravu a potom mi vypise nejaku vseobecnu chybu, ale da sa to-prispevky to aj tak vzdy bezpecne uverejni



Všeobecná chyba

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT m.word_id FROM phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('aj', 'ale', 'bezpecne', 'chybu', 'dlho', 'mne', 'moc', 'nejaku', 'niekedy', 'odosiela', 'potom', 'sa', 'spravu', 'tak', 'tiez', 'toprispevky', 'uverejni', 'vseobecnu', 'vypise', 'vzdy') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 9034

Line : 309
File : functions_search.php
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod Crusader v Pondelok Marec 03, 2008 12:30 am

toho se uz neda zbavit, je to zpusobene chybejici tabulkou v sql a proto taky nejde vyhledavani na foru (proto to vyhodi v chybe vsechna slova podle kterych se jinak hleda - ono je to nejak nema kam ulozit)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron