Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Problém s vkládáním příspěvků

Problém s vkládáním příspěvků

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Dragontears v Nedeľa August 17, 2008 11:27 am

IMS píše:A iba taky dodatok k tym avatarom v pravo. Z pohladu pristupnosti je to logicke ze su v pravo, pretoze citame zlava doprava a najviac co nas zaujima a preco tu chodime je text, ktory pisu uzivatelia. Cize zlava nam nic nebrani hned citat text a nevyrusuje nas tam ziadne okno s dalsimi informaciami o uzivatelovi. Ale na druhej strane to chapem, pretoze sme dlhe roky zvyknuty na phpbb, ktore ma avatarov na lavej strane...

tak tady mam zcela opacny nahled na vec - nejde o jakysi zastaraly "zvyk" ale prave o to, ze cteme zleva - je lepsi, kdyz hned vidim podle avataru od koho je prispevek ...
a pokud jde o tu sirku - cim je to sirsi, tim vetsi zorny uhel, tim padem kmitani oci z jedne strany monitoru na druhou pri cteni - proto pro mne neprehledne
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Crusader v Nedeľa August 17, 2008 11:32 am

Dragontears píše:a pokud jde o tu sirku - cim je to sirsi, tim vetsi zorny uhel, tim padem kmitani oci z jedne strany monitoru na druhou pri cteni - proto pro mne neprehledne



Tak to se da vyresit velice snadno, sama si upravis rozmery prohlizece, tj. kde je napsano, ze ho musis mit roztazeny pres celou plochu ? Tohle presne resi to dynamicke rozliseni.
Takze vpravo nahore si klikni na to prostredni tlacitko a mas po problemu - a neni zadny duvod davat foru fixni rozmery (kdyz si je muzete nastavit sami)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod IMS v Nedeľa August 17, 2008 12:04 pm

Crusader píše:No podle me je taky logicke, ze nez si prectu zpravu, chci vedet od koho je - v telefonu se taky nejdriv predstavis :) kdyz se podivas na 10 for, drtiva vetsina ma avatary vlevo.


Jasne to beriem, ale z pohladu webu sa to berie tak, ze to najdolezitejsie ide prve, cize obsah spravy. Suhlasim, ze drtiva vatsina ich ma vlavo, pretoze to tak maju prednastavene najvacsie fora... Mame anketu, rozhodneme a podla toho to upravime :D
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Dragontears v Nedeľa August 17, 2008 12:50 pm

Crusader píše:
Tak to se da vyresit velice snadno, sama si upravis rozmery prohlizece, tj. kde je napsano, ze ho musis mit roztazeny pres celou plochu ? Tohle presne resi to dynamicke rozliseni.
Takze vpravo nahore si klikni na to prostredni tlacitko a mas po problemu - a neni zadny duvod davat foru fixni rozmery (kdyz si je muzete nastavit sami)

dobra jsem stale asi uplna PC lama - vpravo nahore kde ? v ramci stranky fora ? tam mam pouze tlacitko zmena pisma, popr v jednotlivych threadech jeste tisk nebo poslat email, tudiz netusim cim z toho to forum upravit jak pises :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Crusader v Nedeľa August 17, 2008 12:55 pm

Dragontears píše:
Crusader píše:
Tak to se da vyresit velice snadno, sama si upravis rozmery prohlizece, tj. kde je napsano, ze ho musis mit roztazeny pres celou plochu ? Tohle presne resi to dynamicke rozliseni.
Takze vpravo nahore si klikni na to prostredni tlacitko a mas po problemu - a neni zadny duvod davat foru fixni rozmery (kdyz si je muzete nastavit sami)

dobra jsem stale asi uplna PC lama - vpravo nahore kde ? v ramci stranky fora ? tam mam pouze tlacitko zmena pisma, popr v jednotlivych threadech jeste tisk nebo poslat email, tudiz netusim cim z toho to forum upravit jak pises :roll:


ne zmensis cele okno exploreru nebo opery, firefoxu (tzn vubec nezasahujes do nastaveni fora) - v pravo nahore mas 3 ikonky - _ pak dva ctverecky a X a prave ty 2 ctverecky ti roztahnou/zmensi prohlizec nebo aplikaci na celou plochu, ale kdyz na to kliknes po druhe, mas pak moznost pak chycenim za pravy spodni roh menit velikost okna prohlizece a podle toho co si nastavis se prizpusobi forum.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Dragontears v Nedeľa August 17, 2008 1:02 pm

Crusader píše:
ne zmensis cele okno exploreru nebo opery, firefoxu (tzn vubec nezasahujes do nastaveni fora) - v pravo nahore mas 3 ikonky - _ pak dva ctverecky a X a prave ty 2 ctverecky ti roztahnou/zmensi prohlizec nebo aplikaci na celou plochu, ale kdyz na to kliknes po druhe, mas pak moznost pak chycenim za pravy spodni roh menit velikost okna prohlizece a podle toho co si nastavis se prizpusobi forum.

jo takhle to myslis, to ale musim s tim sachovat pokazde, kdyz se budu chtit prihlasit , ja myslela nejak trvale ze to nastavim
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Crusader v Nedeľa August 17, 2008 1:11 pm

Dragontears píše:
Crusader píše:
ne zmensis cele okno exploreru nebo opery, firefoxu (tzn vubec nezasahujes do nastaveni fora) - v pravo nahore mas 3 ikonky - _ pak dva ctverecky a X a prave ty 2 ctverecky ti roztahnou/zmensi prohlizec nebo aplikaci na celou plochu, ale kdyz na to kliknes po druhe, mas pak moznost pak chycenim za pravy spodni roh menit velikost okna prohlizece a podle toho co si nastavis se prizpusobi forum.

jo takhle to myslis, to ale musim s tim sachovat pokazde, kdyz se budu chtit prihlasit , ja myslela nejak trvale ze to nastavim



1 kliknuti te nezabije :D (a pokud si chces rozmer nastavit, vic nez 5 vterin ti to neveme) on si to msie taky pamatuje jaky rozmer si mu nastavila. Kazdopadne je to mensi zlo, nez kdyz ja koukam na rozliseni 800x600 na displayi 1600x1200 a abych snizoval kvuli tomu cele rozliseni displaye (a ze jsem si to za ty leta uzil - navic ukaz mi dneska forum, ktere je tak male jako bylo to nase), ktere mi rozhodi vsechny ikony - je mnohem neprijemnejsi nez si jen upravit pouze rozmer jedne aplikace.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod IMS v Nedeľa August 17, 2008 9:48 pm

clansman88 píše:este jednu otazku ak mozem :mrgreen: ked niekto napise novy prispevok bude to tam na ironmaiden.sk ako doteraz ? myslim nick . datum a cas posledneho prispevku v danej teme :)


Hotovo
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Demonaz v Nedeľa August 17, 2008 10:30 pm

IMS píše:
clansman88 píše:este jednu otazku ak mozem :mrgreen: ked niekto napise novy prispevok bude to tam na ironmaiden.sk ako doteraz ? myslim nick . datum a cas posledneho prispevku v danej teme :)


Hotovo



Dobra robota !-!
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod thomason v Pondelok August 18, 2008 6:58 am

tak to nove forum je cool -!- VĎAKA :wink:
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod clansman88 v Pondelok August 18, 2008 6:06 pm

IMS píše:
clansman88 píše:este jednu otazku ak mozem :mrgreen: ked niekto napise novy prispevok bude to tam na ironmaiden.sk ako doteraz ? myslim nick . datum a cas posledneho prispevku v danej teme :)


Hotovo
uplne super :twisted: naozaj skvela praca !-! !-!
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Zdenius v Utorok August 19, 2008 6:57 am

ano hlavne ked som neni prihlaseny a chcem niekomu reagovat, tak sa musim prihlasit, zas vratit do toho topicu kde chcem reagovat a az potom najdem tlacitko reply to
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Crusader v Utorok August 19, 2008 11:18 am

Zdenius píše:ano hlavne ked som neni prihlaseny a chcem niekomu reagovat, tak sa musim prihlasit, zas vratit do toho topicu kde chcem reagovat a az potom najdem tlacitko reply to



blbost, staci byt v tom topicu, dat reply, on te vyzve k prihlaseni (pokud si nenastavis aby si to heslo pamatovalo) a pak pokracuje tam kde si byl ... ja mel problem ze kdyz jsem se hlasil na starem foru, musel jsem dvakrat a nepomohlo ani ulozeni hesla, kdyz jsem byl v nejakem threadu stacilo jen jednou ... ted to funguje naprosto v pohode a i heslo si pamatuje
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Jevo v Pondelok August 17, 2009 2:30 am

Nevedel som, kde to napísať a nechcel som kvôli tomu zakladať nový thread, tak to napíšem sem. Existuje nejaké "zázračné tlačítko", ktorým prečítam všetky nové príspevky? Lebo som sa sem po pol roku dostal a vážne sa mi nechce pozerať na každp diskusiu zvlášť... vďaka za odpoveď
Hell ain't a bad place
Hell is from here to eternity
Obrázok užívateľa
Jevo
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 548
Registrovaný: Utorok Február 01, 2005 6:54 pm
Bydlisko: Bardejov

Re: Problém s vkládáním příspěvků

Poslaťod Dragontears v Pondelok August 17, 2009 9:30 pm

Jevo píše:Nevedel som, kde to napísať a nechcel som kvôli tomu zakladať nový thread, tak to napíšem sem. Existuje nejaké "zázračné tlačítko", ktorým prečítam všetky nové príspevky? Lebo som sa sem po pol roku dostal a vážne sa mi nechce pozerať na každp diskusiu zvlášť... vďaka za odpoveď


Obrázok
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron