Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Problém s vkládáním příspěvků

Problém s vkládáním příspěvků

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok Jún 07, 2007 8:07 pm

ja nemam problem s touto strankou uz pekne dlho..vtedy co boli tie problemy s prispevkami vtedy naposledy...aj to len chvilku..odtedy jako hodinky... :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Jún 07, 2007 8:11 pm

jason46 píše:ja nemam problem s touto strankou uz pekne dlho..vtedy co boli tie problemy s prispevkami vtedy naposledy...aj to len chvilku..odtedy jako hodinky... :wink: :wink:


Mě blbne speciálně téma Maiden v ostravě , asi už je tam moc příspěvků...tam to trvá dycky nejdýl ale i jinde to jde pomalu
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

a

Poslaťod jason46 v Štvrtok September 27, 2007 8:11 am

mne to zase robi nejake chyby pri odosielani...prispevok sice odosle, ale nepricita mi ho a vyhadzuje mi tu same blbosti.myslel som si ze to nejak dobou zase prejde, ale to uz je dlhsie.. :?
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: a

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 27, 2007 2:45 pm

jason46 píše:mne to zase robi nejake chyby pri odosielani...prispevok sice odosle, ale nepricita mi ho a vyhadzuje mi tu same blbosti.myslel som si ze to nejak dobou zase prejde, ale to uz je dlhsie.. :?


Jo s tím mám taky problem a v poslední době už mi to nermálně neodešle skoro vůbec nic, ale je divné že když kliknu na profil a na zobrazení příspěvků je tam dobrej počet .... dívál sem se tady na spoustu lidí a není snad nikdo komu by ten počet seděl ..... Pře tím mi to nedělalo vůbec ale teď pořád ..... mě už se počet neodeslaných příspěvků blíží k 100 :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Demonaz v Štvrtok September 27, 2007 2:52 pm

Mne to tiez robi tie iste problemy, odoslem to a vypise mi to blbosti, prispevok sa mi sice zobrazi, ale tiez sa vobec nepripocita.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod clansman88 v Štvrtok September 27, 2007 3:25 pm

podla mna dokial to prispevok zobrazi neni problem.. mne je fuk koklko budem mat "pripocitanych" prispevkov hlavne ze tu zniekym kecam o namakanej hudbe :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

sutaz

Poslaťod The_Qwertz v Štvrtok September 27, 2007 4:00 pm

to ale moze byt problem pre tych, co sa zapoja do sutaze.... ak sa to do nejakej najblizsej nevyriesi... totiz potrebujes mat aspon 1 prispevok :D pre rejpalov berte to s nadhladom, nie cislo rozhoduje ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 27, 2007 4:33 pm

Ježiš , nebudem si hrát na drsňáky , každého to potěší :lol: :D :wink:a je příjemné sledovat jak vám to rok co rok roste :lol: jako ne že bych si na tom nějak zakládal :D .... ale jak říkám , potěší to :lol:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Demonaz v Štvrtok September 27, 2007 5:00 pm

Irons heart píše:Ježiš , nebudem si hrát na drsňáky , každého to potěší :lol: :D :wink:a je příjemné sledovat jak vám to rok co rok roste :lol: jako ne že bych si na tom nějak zakládal :D .... ale jak říkám , potěší to :lol:


Presne tak :)
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod strevo v Štvrtok September 27, 2007 7:23 pm

Demonaz píše:
Irons heart píše:Ježiš , nebudem si hrát na drsňáky , každého to potěší :lol: :D :wink:a je příjemné sledovat jak vám to rok co rok roste :lol: jako ne že bych si na tom nějak zakládal :D .... ale jak říkám , potěší to :lol:


Presne tak :)


Hlavne ak chcete dostat dalsie eddie xichtiky k menu :)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok September 27, 2007 8:04 pm

TheClansman1 píše:Mam taky problem... ked som sa registroval som zaciarkol moznost aby mi chodili maily vzdy ked niekto odpovie na sledovanu temu, teraz kedze navstevujem ironmaiden.sk kazdy den mi je to zbytocne ale neviem sa zbavit tych mailov, poradte co mam robit aby mi prestali chodit.... :oops: skusil som kliknut aj na ten odkaz co je na mailoch ked chcem prestat sledovat danu temu ale vzdy mi chodia maily... Aj v nastaveni som odskrtol tu moznost "Vždy ma upozorniť na odpovede"... poradte co mam robit lebo ma tie maily uz zacinaju otravovat :oops:
ja uz mam tych mailov asi 500 :lol:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok September 27, 2007 8:07 pm

a mne hlasi stale nejake chyby ,dlho mi vklada prispevok (podla toho aka tema ,ale stale mi ho vlozilo)....
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Irons heart v Štvrtok September 27, 2007 8:17 pm

strevo : ačkoli je zatraceně těžké si to přiznat , je to tak :lol: :D :lol: jelikoš to malé soutěživé dítě se skrývá v každém z nás :lol: ... nevěřil bych že tohle někdy napíšu .... :D

Painkiller03 : ja si ty e-maily taky nechávám :lol: ještě sem nikdy nic ocať nevymazal ..... :lol: je to zvyk :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron