Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Souteze - Dotazy, pripominky, pripadna podekovani

Souteze - Dotazy, pripominky, pripadna podekovani

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: dotaz k soutezi

Poslaťod Majo v Štvrtok December 14, 2006 11:03 am

Ludia... ved toto nie je posledna sutaz, takze dufajte, ze sa aj na Vas, ostatnych ujde. V buducom roku chceme urobit este viac sutazi s este lepsimi cenami, takze sledujte nas :-)

Podmienka minimalne jedneho prispevku ostane nezmenena. Aj ked sme ju nechctiac raz porusili, verim, ze sa to uz nabuduce nestane.

Obmedzit to, aby sa niekto zucastnil sutaze viackrat sa snazime tym, ze spolocne so spravnou odpovedou vyzadujeme meno a postovu adresu (ktore budu po vylosovani sutaze vymazane a v ziadnom pripade neposkytnute tretej strane).

A vyradit zo sutaze niekoho, kto je cerstvo zaregistrovany je, myslim si, nefer, kedze je mnoho ludi, ktori tuto stranku sleduju pasivne, teda bez toho, aby tu boli zaregistrovani a zaregistruju sa a prispeju len kvoli sutazi.

Takze podmienky ostavaju stale nezmenene a vsetci sa mozete tesit na dalsiu sutaz, ktoru pripravujeme po Vianociach.

Dakujem Vam vsetkym, ze ste nam verni a hlavne vdaka Vam a Vasej priazni sa tato stranka cim dalej, tym viac rozrasta!

UP THE IRONS!
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod rapid fire v Štvrtok December 14, 2006 8:12 pm

Ja myslim ze je zbytecne se tu hadat, i kdyz ja mam co rikat :D Snad poprve sem neco vyhral a to hned tricko s new maiden albem coz me hrozne potesilo. Mimochodem jsem tu zaregistrovany uz tak pul roku, a to ze mam ja nevim 50 prispevku, este neznamena ze to tu sleduju jenom kvuli soutezim. Ale mam takovy pocit, mozna ho mam jenom ja, ze posledni dobou se tu na forum prihlasilo hrozne moc new uzivatelu, to je samozrejme dobre, ale nekdy se tu bavi o takovych pi ..vinach ze to neni mozne. A nez se clovek dostane k nejakym zajimavym informacim o maiden tak se musi prohrabat, spoustu nesmyslnych kecu. Mejte se :wink:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod IMS v Piatok December 15, 2006 3:54 pm

No tie kecy sa snazim vymazavat, ale v podstate som tu sam moderator, pretoze moji dvaja kolegovia su zaneprazdeny. Uvitam kazdeho pomoc, aby sa tu nebavili o takych pi.... ako su kolkokrat bavia a dost ma to stve, ale jednoducho to nestiham mazat, presuvat atd.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Piatok December 15, 2006 5:41 pm

to je easy ... cim vic lidi tu bude, tim vic balastu ... ti co se o maiden zajimaji do hloubky uz tu davno jsou ... to ze je nas tak malo je jina otazka ... a ostatni se proste bavi o pi... :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Majo v Sobota December 16, 2006 1:46 am

IMS píše:No tie kecy sa snazim vymazavat, ale v podstate som tu sam moderator, pretoze moji dvaja kolegovia su zaneprazdeny. Uvitam kazdeho pomoc, aby sa tu nebavili o takych pi.... ako su kolkokrat bavia a dost ma to stve, ale jednoducho to nestiham mazat, presuvat atd.


Slubujem, ze sa polepsim. Dam si zavazok do noveho roku :wink:
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod PesZ v Sobota December 16, 2006 10:44 am

To já se polepšovat nehodlám :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Crusader v Nedeľa December 17, 2006 1:16 pm

PesZ píše:To já se polepšovat nehodlám :-).


to by byla skoda, protoze kazdy cirkus ma mit klauna ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod PesZ v Nedeľa December 17, 2006 2:04 pm

Crusader> jj, moje řeč. Ale ten červenej nos, co jsem vždycky nosil jsem někde ztratil. A dokonce jsem ho ennašel, ani když jsme si uklidil tu hromadu oblečení u postele :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod rapid fire v Sobota Január 20, 2007 6:49 pm

Měl bych ještě dotaz k te vanocni soutezi. Vyhral sem v ni tricko, ktere me (nevim jestli vinou posty nebo Im.sk) za ten mesic (mozna vic) jeste neprislo. Jsem teda z ČR ale myslim ze ani cesta toho tricka (pomoci posty) ke mne by nemela trvat vic jak dva tydny. Takze what is false?
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod IMS v Nedeľa Január 21, 2007 5:15 pm

rapid fire píše:Měl bych ještě dotaz k te vanocni soutezi. Vyhral sem v ni tricko, ktere me (nevim jestli vinou posty nebo Im.sk) za ten mesic (mozna vic) jeste neprislo. Jsem teda z ČR ale myslim ze ani cesta toho tricka (pomoci posty) ke mne by nemela trvat vic jak dva tydny. Takze what is false?


No hned idem kontaktovat metalmerchandise.cz, mali nastarosti poslanie tricka. Doteraz neboli ziadne problemy a to sme s nimi nespolupracovali prvykrat. Zverejnim priamo odpoved, hned ako dostanem od nich stanovisko.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Štvrtok Február 01, 2007 3:04 pm

Tak uz som im pisal niekolko emailov, ziadne odpovede. To je divne, pretoze doteraz som s nimi nemal ziadne problemy... :cry: Este pockam kratky cas a urcite sa ti budeme nejako revansovat.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Sobota Február 03, 2007 11:05 am

Tak zevraj zatial este nic neposielali :roll: Ale v najblizsom case by sa ti mal ozvat a dohodnete detaily...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod rapid fire v Utorok Február 27, 2007 6:06 pm

Sorry ze vas porad otravuju, vim ze za to asi nemuzete, ale bohuzel tricko, ktere sem tu vyhral v te soutezi ne a ne prijit. Z Metal merchandise uz mi psali, to bylo 2. února, a ptali se na moji velikost (tricka) a na adresu. Tak sem jim to mailnul. Tricko bohuzel do teto chvile jaksi nemam, doufam ze se to obrati v dobre a tricko do 6.6. 2007 dojde :wink:
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod IMS v Streda Február 28, 2007 12:06 pm

rapid fire píše:Sorry ze vas porad otravuju, vim ze za to asi nemuzete, ale bohuzel tricko, ktere sem tu vyhral v te soutezi ne a ne prijit. Z Metal merchandise uz mi psali, to bylo 2. února, a ptali se na moji velikost (tricka) a na adresu. Tak sem jim to mailnul. Tricko bohuzel do teto chvile jaksi nemam, doufam ze se to obrati v dobre a tricko do 6.6. 2007 dojde :wink:


Napisal som im mail, dam ti vediet...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Dragontears v Streda Február 28, 2007 3:56 pm

pri pristi soutezi - bude-li jaka - bych se asi teto "perfektni" firme vyhnula.Chapu, ze se sponzori nehledaji lehce, ale tohle je teda vyter ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia