Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Historia

Historia

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Historia

Poslaťod The_Qwertz v Piatok November 24, 2006 11:09 pm

Vzhladom na to, ze historia konci pri roku 2003, by som tuto sekciu cim skor doplnil o take novinky, akoze DOTR, AMOLAD, Koniec Sanctuary - Zaciatok Phantom,...
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: Historia

Poslaťod Madness v Piatok November 24, 2006 11:59 pm

The_Qwertz píše:Vzhladom na to, ze historia konci pri roku 2003, by som tuto sekciu cim skor doplnil o take novinky, akoze DOTR, AMOLAD, Koniec Sanctuary - Zaciatok Phantom,...


Maiden nekonci ani zdaleka hnupe... :wink: MAIDEN RULES UP THE IRONS :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

?

Poslaťod The_Qwertz v Sobota November 25, 2006 8:57 am

Hnupe? Jediny kto je tu hnup si asi ty :lol:
Historia maiden KONCI pri roku 2003. Neveris ? Chod na http://ironmaiden.sk - lave menu - Skupina - Historia.

Toto je posledna polozka :

2003

Tento rok sa nesie v štýle nového albumu. Na jar sa skupina vybrala do štúdia a začína nahráva? nový štúdiový album. Po niekoľko týždňových prácach je album hotový a príde na trh na jeseň tohto roku. Máj - skupina začína šnúru letných koncertov, ktoré predchádzajú celosvetovému turné k novému albumu. Jún - na trh prichádza dvojdévedečko Visions Of The Beast, ktoré obsahuje 31 videoklipov a zachytáva históriu Iron Maiden od ich začiatkov až po súčasnos?. September - vychádza nový štúdiový album s názvom Dance Of Death a aj nový singel Wildest Dreams. Október - skupina sa vydáva na Európsku čas? celosvetového turné Dance Of Death World Tour, ktorého súčas?ou je aj koncert v Banskej Bystrici. November - vychádza nový singel Rainmaker.

Skus citat poriadne, mozno by si si v mojom hned prvom prispevku vsimol slovicko Sekcia ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod IMS v Streda December 13, 2006 12:39 pm

No snazime sa, ale casu nie je na rozdovanie, teraz prinasame ine kusky :lol: Ak by ste mali niekto cas, bol by som velmi rad, ak to spracujete do roku 2006 vo formate ako vidite na stranke a ja to s radostou uverejnim...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

ok

Poslaťod The_Qwertz v Streda December 13, 2006 4:24 pm

skusim
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Poslaťod Zdenius v Štvrtok December 14, 2006 10:03 pm

ja ledva zvladam preklad albumu momentalne... :oops:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Sobota December 16, 2006 1:56 am

Zdenius píše:ja ledva zvladam preklad albumu momentalne... :oops:


Tak ta vypoved z prace bola uz nacase :-)
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Január 15, 2007 7:54 pm

Zdenius píše:ja ledva zvladam preklad albumu momentalne... :oops:


pomohol by som ti s prekladom... neviem ci by som tym neporusil autorske prava ale v jednom cisle spark su prelozene pesnicky z noveho albumu... The Legacy, Reincarnation Of Benjamin Of Breeg, Different World
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov


Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron