Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Crusader v Nedeľa Júl 23, 2006 10:44 am

Zasluhy ti prece nikdo neupira, tak zase nebud takovej egoista :)
btw ty si tu stranku postavil od zacatku (nemyslim design, ale obsah), nebo si ji prevzal ? Mam takovy dojem ze uz nejaka "byla" drive nez si to rozjel ty ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Pondelok Júl 24, 2006 2:31 pm

Crusader píše:Zasluhy ti prece nikdo neupira, tak zase nebud takovej egoista :)
btw ty si tu stranku postavil od zacatku (nemyslim design, ale obsah), nebo si ji prevzal ? Mam takovy dojem ze uz nejaka "byla" drive nez si to rozjel ty ...


Vsetko som vybudoval od zaciatku a vlastnymi silami. Na zaciatku akurat jeden chlapik mal zaplatenu domenu www.ironmaiden.sk, ktoru sme od neho spolu s Zdeniusom kupili a postupne od zakladov som sam navrhol dizajn, zacal zbierat vsetky mozne dostupne informacie na webe, dost toho hodil aj Zdenius, asi tak po roku sa k nam pridal aj majusko666 a teraz nam to fakt funguje tak, ako som to vzdy chcel.

To Crusader: Som na nu dost hrdy (nie z hladiska programatorskeho, pretoze som to robil vo svojich zaciatkoch, ale z hladiska toho, co sme s nou dokazali, ze nas navstevuje kopec ludi, mame sutaze, sme dost znami, ludia sa tu stretavaju a komunikuju spolu) takze sa nou aj musim niekedy pochvalit :lol: (inac ziadny egoizmus)
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

ad

Poslaťod PesZ v Pondelok Júl 24, 2006 3:36 pm

Hele, jestli bych moh něco navrhnout -> Co třeba tabulatury písní? Já třeba osobně mám všechny, který jsem gdy sháněl, ale ostatní třeba to štěstí neměli :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: ad

Poslaťod IMS v Pondelok Júl 24, 2006 8:19 pm

PesZ píše:Hele, jestli bych moh něco navrhnout -> Co třeba tabulatury písní? Já třeba osobně mám všechny, který jsem gdy sháněl, ale ostatní třeba to štěstí neměli :-).


No jasne, moze byt. Len zalezi v akom to mas formate a to vsetko. Urcite som za, len netusim kolko toho mas a kolko usilia to bude stat dat do rozumnej formy aj pre ostatnych. Napis mi sukromnu spravu a urcite vymyslime a mozeme to tam davat postupne. Urcite sa ozvi
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Zdenius v Pondelok Júl 24, 2006 8:34 pm

b**a tych tem je tu uz nejak svinsky vela..
ja do tabulatur nejdem, sam na gitare hrat neviem, doma ich mam vela, ale scanovat sa mi to rozhodne nechce a asi by som aj dost porusil autorske prava a tabulatury v textovych suboroch sa mi zdali este komplikovanejsie, tak ja uz fakt neviem... :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Famine v Pondelok Júl 24, 2006 8:39 pm

ja mam skoro všetky, len niektore niesu dost presne spravene, par novych v guitar pro by sa mi zišlo :wink:
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Crusader v Pondelok Júl 24, 2006 8:42 pm

Jak pise Zdenius ... aut. prava - tohle se normalne prodava, takze si to panove bezte koupit ;) ... to je jako by nekdo chtel oskenovat biografii Run to the hills ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Pondelok Júl 24, 2006 8:46 pm

Tak potom ruky prec :twisted:
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Pondelok Júl 24, 2006 10:42 pm

Zdenius píše:b**a tych tem je tu uz nejak svinsky vela..


Stazujes sa? Konecne to tu ma nejaku uroven. Kultivovane tu diskutujeme a hlavne ze sa to tu hybe, nie ako kedysi, ze sme si tu pisali traja styria a to bolo vsetko.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Dragontears v Pondelok Júl 24, 2006 11:50 pm

IMS píše:Vsetko som vybudoval od zaciatku a vlastnymi silami. Na zaciatku akurat jeden chlapik mal zaplatenu domenu www.ironmaiden.sk, ktoru sme od neho spolu s Zdeniusom kupili a postupne od zakladov som sam navrhol dizajn, zacal zbierat vsetky mozne dostupne informacie na webe, dost toho hodil aj Zdenius, asi tak po roku sa k nam pridal aj majusko666 a teraz nam to fakt funguje tak, ako som to vzdy chcel.

tato stranka puvodne patrila Peteru Pancikovi alias Pepemu a myslim, ze by po precteni toho, co si napsal, byl velmi udiven, ze byl degradovan na pouheho "vlastnika" domeny ... jeho stranky byly plne informaci ( hlavne v oblasti diskografie, cimz myslim predevsim onen popis temat jednotlivych alb i songu, taktez par prekladu tam mel ) ktere vy jste prevzali spolu se strankou a dodnes je - i kdyz v jine graficke podobe - na webu mate. A bylo tam toho samozrejme mnohem vice ... Nikdo Tobe ani Zdenovi a majuskovi neodpira snahu a usili, ktere jste do dalsiho rozvijeni teto stranky vlozili, ale bylo by ferovy predevsim vuci Pepemu napsat, ze jste stranky prevzaly se vsim, co vytvoril a co vam slouzilo a dodnes slouzi jako zaklad.
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Zdenius v Utorok Júl 25, 2006 10:14 am

necitim potrebu sa k tomuto vyjadrovat, ja viem ze bola im.sk a maidenslovakia.sk a viem ze na im.sk som nechodil vobec, lebo som tam nenasiel nic co by ma zaujimalo a hlavne sa mi nepacil design stranky, nikoho nehanim, proste si na to tak pamatam. myslim ze sa ma snazil aj ten Peter skontaktovat o spolupracu, ale nejak sa to nepodarilo, uz neviem preco, asi ez sme sa mali vzdy problem skontaktovat vcas ustavicne.. bol som ochotny poskytnut nejake svoje materialy, nakolko som vedel ze by ludom mohli byt osozne a vela veci na nete nie je ani publikovanych. hold v dnesnej dobe ich updatujem akurat doma, ale to len preto ze sa snazim zrealizovat svoj projekt ktory pisem niekde od zakladnej skoly a nebolo by rozumne sa vycerpat zverejnenim toho na nete. fakt neviem, ci nejake data zo starej im.sk boli presunute na tuto. Petrovi dakujem za to ze mal toho spravneho ducha a uvolnil tu domenu, myslim ze urobil spravnu vec a stranka sluzi kazdemu kto ju potrebuje.
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod IMS v Utorok Júl 25, 2006 10:25 am

Dragontears píše:
IMS píše:Vsetko som vybudoval od zaciatku a vlastnymi silami. Na zaciatku akurat jeden chlapik mal zaplatenu domenu www.ironmaiden.sk, ktoru sme od neho spolu s Zdeniusom kupili a postupne od zakladov som sam navrhol dizajn, zacal zbierat vsetky mozne dostupne informacie na webe, dost toho hodil aj Zdenius, asi tak po roku sa k nam pridal aj majusko666 a teraz nam to fakt funguje tak, ako som to vzdy chcel.

tato stranka puvodne patrila Peteru Pancikovi alias Pepemu a myslim, ze by po precteni toho, co si napsal, byl velmi udiven, ze byl degradovan na pouheho "vlastnika" domeny ... jeho stranky byly plne informaci ( hlavne v oblasti diskografie, cimz myslim predevsim onen popis temat jednotlivych alb i songu, taktez par prekladu tam mel ) ktere vy jste prevzali spolu se strankou a dodnes je - i kdyz v jine graficke podobe - na webu mate. A bylo tam toho samozrejme mnohem vice ... Nikdo Tobe ani Zdenovi a majuskovi neodpira snahu a usili, ktere jste do dalsiho rozvijeni teto stranky vlozili, ale bylo by ferovy predevsim vuci Pepemu napsat, ze jste stranky prevzaly se vsim, co vytvoril a co vam slouzilo a dodnes slouzi jako zaklad.


No to som vobec tak nemyslel. Ja som nikoho na nic nedegradoval. Ano bola povodna stranka www.ironmaiden.sk, kde boli urcite informacie, ale absolutne ziadne aktuality a priznam sa, ze ma abslutne po ziadnej stranke nezaujimala. Ja som od neho ziadnu stranku neprevzal, proste som vsetko vybudoval sam nasledovnym sposobom. Tym, ze som napisal, ze som zacal zbierat materialy na internete som mal samozrejme na mysli, ze nejake materialy boli aj z povodnej www.ironmaiden.sk. Tie materialy som si z tej stranky stiahol davno pred tym, nez sme sa dohodli, ze domenu prevezmeme mi, takze potom, ked sme domenu mali v rukach mi, som nemal absolutne ziadny pristup k povodnym suborom tej stranky. Urcite mame z tej stranky popis piesni pri albumoch (zato mu urcite patri vdaka), a to je mozno vsetko a mozno nie, na viac si nepamatam. Skutocne som behal po nete a stahoval vsetko mozne, co sa dalo, aby sme mali toho najviac. Takze davat nejaku specialnu vdaku za povodny obsah www.ironmaiden.sk nevidim ziadny dovod.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Utorok Júl 25, 2006 1:33 pm

Tak vdaku by meli mit vsichni ti, co informace shromazduji (kupuji na ebay etc) a davaji na net ... protoze pak se nesmis divit, kdyz Zdeno napises ze nechce na net davat mnoho informaci ... protoze pak prijde nekdo a vsechno co daval pracne dohromady si jen tak bez pracne stahne :-) a treba i udela svoji stranku ... prakticky slize smetanu a je slavnej ;))))) I pres vsechny tvoje zasluhy prijde trosku neskromne psat, ze si to vsechno vybudoval od zakladu, kladu duraz na slovo vsechno, protoze to skutecne nebylo pouzite dobre ... a ne ze se naseres, to si pak skutecne uz budu myslet neco o egu ... prakticky vsichni tu necim prispivame bez toho, aby nas za to nekdo velebil ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Utorok Júl 25, 2006 1:49 pm

Crusader píše:Tak vdaku by meli mit vsichni ti, co informace shromazduji (kupuji na ebay etc) a davaji na net ... protoze pak se nesmis divit, kdyz Zdeno napises ze nechce na net davat mnoho informaci ... protoze pak prijde nekdo a vsechno co daval pracne dohromady si jen tak bez pracne stahne :-) a treba i udela svoji stranku ... prakticky slize smetanu a je slavnej ;))))) I pres vsechny tvoje zasluhy prijde trosku neskromne psat, ze si to vsechno vybudoval od zakladu, kladu duraz na slovo vsechno, protoze to skutecne nebylo pouzite dobre ... a ne ze se naseres, to si pak skutecne uz budu myslet neco o egu ... prakticky vsichni tu necim prispivame bez toho, aby nas za to nekdo velebil ...



Tak ja absolutne nechcem, aby ma niekto velebil. Napriklad na stranke vobec nenajdes, kto je autor atd. ako je to na inych strankach podobneho typu. Akurat nedavno sme tam dali emaily a kontakty na nas, ale to sa stalo po 4 rokoch fungovania. To ze som to vybudoval od zakladu som myslel tak, ze pred tym, nez bola stranka, ako vidime teraz, nebol napisany ani kusok kodu, neexistovala ziadna forma, ziadna grafika na ktorej by som staval, proste nic. Ja by som to prirovan k tomu, ako keby si staval auto sam z jednotlivych dielov. Prides, kupis diely a cele auto postavis vlastnymi rukami z tychto dielov. Potom pochopitelne budes hovorit, ze si ho postavil sam a nebudes k tomu dodavat, ale ze to koleso vyrobil nejaky stroj v tovarni a tak. Ale aj tak neviem, co tu riesime. Ide o tu, aby na stranku chodili ludia, aby sa tam objavovali cerstve informacie a to je smerodajne
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Crusader v Utorok Júl 25, 2006 2:09 pm

To vis, ja jsem rejpal. Ale nebudu rikat ze jsem ho postavil ... pocitace taky nestavim, ale montuji ;-) Z casu dopravnich predpisu jsem byl donucen veci formulovat naprosto presne, i kdyz se muze zdat ze to slovickareni je opruz a buzerace, jak sam vidis, nekdy je to pak potreba vysvetlit ... protoze nekdo kdo to tu nezna, by si mohl myslet ze si namyslenej egoista a vejtaha ... jinak to tu neresime, ale diskutujeme o historii ! ;-) Takze jsem rad, ze zase vime neco vic ... i kdyz to vetsinu lidi co sem chodi nezajima ... ti resi jen kde co vyhrat zadarmo ve zdejsich soutezich ;)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Ďalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron