Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Majo v Utorok Február 19, 2008 10:59 pm

gog&magog píše:OK, nebudem, len mi to nedalo, lebo je tam zopar ozajstnych "klenotov". :D


Posli mi PM s chybami, pozriem sa na to a poopravujem to. Vdaka!
Obrázok užívateľa
Majo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Piatok Jún 23, 2006 9:33 am

Poslaťod IMS v Piatok Február 22, 2008 2:36 pm

gog&magog píše:
IMS píše:Tak uprimne a bez urazky, radsej sa do toho nepustaj :-)


OK, nebudem, len mi to nedalo, lebo je tam zopar ozajstnych "klenotov". :D


No o tych chybach bohuzial vieme... Ale neviem, ci to mam cele vypnut. Uz ani neviem, odkial niektore preklady su a niektore su fakt hrozne, ale tak hadam sa to postupom casu zlepsi a aj vasou pomocou to skompletizujeme a vsetko bude ok.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod gog&magog v Pondelok Február 25, 2008 8:39 am

IMS píše:No o tych chybach bohuzial vieme... Ale neviem, ci to mam cele vypnut. Uz ani neviem, odkial niektore preklady su a niektore su fakt hrozne, ale tak hadam sa to postupom casu zlepsi a aj vasou pomocou to skompletizujeme a vsetko bude ok.


Slubujem, ze si najdem, cas a pozrem sa na to. Ale mozno to bude chvilu trvat, lebo sa zacala skola a hned v prvy tyzden na nas navalili tolko, ze som zabudla jak sa volam. :x
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Predchádzajúci

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron