Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Ako sa to začalo s www.ironmaiden.sk

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

ad

Poslaťod PesZ v Streda Júl 26, 2006 8:29 am

Veškěré tabulatury, které mám nejsou odnikud scannované, a proto si myslim, že autorským právům nepodléhají. A myslim, že ani Master Harris by nebyl proti ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Crusader v Streda Júl 26, 2006 10:47 am

To co si myslis ty, je uplne irelevantni ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

ad

Poslaťod PesZ v Streda Júl 26, 2006 10:42 pm

Crusader> Nápodobně ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gumolit v Sobota Január 13, 2007 10:49 pm

rad by som sa spytal, ci by sa nedalo prispievat prekladmi textov, pretoze vela ich chyba. ja by som prelozil aspon jeden, aby aj ostatni. chcel by som, aby boli skompletizovane
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod gog&magog v Štvrtok Február 14, 2008 7:13 pm

Ja by som chcela za stranku pochvalit. Z estetickeho hladiska je velmi vydarena - u vacsiny ludi, ktory robia stranky vo svojich zaciatkoch (a vascina pri tych zaciatkoch zostane navzdy) tie stranky vyzeraju tak, ze pouzivaju celu farebnu paletu, vsetko blika, svieti, poskakuje a ked prejdem na menu tak to vyskoci, zvacsi sa, dva krat zmeni farbu a spravi este desat zaujimavych efektov... - hroza

Ale predsa len by bolo treba opravit niektore nefunkcne odkazy, a nefungujuce "Hladat" - viem, ze chce poriadne silne nervy spravit taku obsiahlu stranku, ale ak nieco nefunguje, tak je lepsie ked to tam vobec nie je.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod Pilgrim v Štvrtok Február 14, 2008 7:38 pm

no inac podla mna stranka je super aj forum, stale nove clanky fotky...parada :wink:
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod Crusader v Štvrtok Február 14, 2008 10:12 pm

gog&magog píše:Ale predsa len by bolo treba opravit niektore nefunkcne odkazy, a nefungujuce "Hladat" - viem, ze chce poriadne silne nervy spravit taku obsiahlu stranku, ale ak nieco nefunguje, tak je lepsie ked to tam vobec nie je.



Hledani z duvodu jisteho poskozeni databaze, resp indexu slov nefunguje a kvuli tomu jak je v phpbb zatim delane ani fungovat nebude ... leda by to dokazal nekdo nejake preindexovat. Takze jak pises, nebylo by od veci tu polozku hledat zrusit.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod IMS v Štvrtok Február 14, 2008 11:53 pm

Gumolit píše:rad by som sa spytal, ci by sa nedalo prispievat prekladmi textov, pretoze vela ich chyba. ja by som prelozil aspon jeden, aby aj ostatni. chcel by som, aby boli skompletizovane


Az teraz som si precital tvoj prispevok. S radostou uvitam kazdu takuto iniciativu... Kludne mi napis email.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod IMS v Štvrtok Február 14, 2008 11:56 pm

Crusader píše:Hledani z duvodu jisteho poskozeni databaze, resp indexu slov nefunguje a kvuli tomu jak je v phpbb zatim delane ani fungovat nebude ... leda by to dokazal nekdo nejake preindexovat. Takze jak pises, nebylo by od veci tu polozku hledat zrusit.


No kedze je phpbb take blbe ake je, bohuzial uz zrejme vyhladavanie nikdy fungovat nebude. Ano je to kvoli poskodenemu indexu, ktory je na vyhladavanie nevyhnutny (skusal som niekolko nastrojov na obnovu poskodeneho indexu, samozrejme ani jeden to nedokazal opravit)

Takze ak sa k tomu v najblizsej dobe dostanem, tak polozku "Hladat" z menu vyhodim.
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Brighter v Piatok Február 15, 2008 11:55 am

pre mňa je táto stránka skutočne ako domov, cítim sa tu ako doma :) vďaka nej som trocha zbehlý vo všetkom čo sa týka maiden a tiež metalu a naučil som sa ako pracovať s fórami a všetko podobné. túto stránku si moc vážim a som rád že takéto čosi existuje a že sem chodia super ľudia :) páči sa mi mi že máme podporu českých kolegov ktorých sem chodí dosť. čo by sa mohlo vylepšiť myslím že tie texty to by sa malo skompletizovať rád by som v tom nejako pomohol a mohlo by sa niečo spraviť s tou funkciou hľadať :wink: aaa čo sa týka revival skupín nejaké by sa mohli pridať alebo ak prípadne nejaká neexistuje tak načo tam bude. ale na to asi neni čas to sú už detaily :) proste toto je môj domov :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod IMS v Piatok Február 15, 2008 12:51 pm

Brighter píše:pre mňa je táto stránka skutočne ako domov, cítim sa tu ako doma :) vďaka nej som trocha zbehlý vo všetkom čo sa týka maiden a tiež metalu a naučil som sa ako pracovať s fórami a všetko podobné. túto stránku si moc vážim a som rád že takéto čosi existuje a že sem chodia super ľudia :) páči sa mi mi že máme podporu českých kolegov ktorých sem chodí dosť. čo by sa mohlo vylepšiť myslím že tie texty to by sa malo skompletizovať rád by som v tom nejako pomohol a mohlo by sa niečo spraviť s tou funkciou hľadať :wink: aaa čo sa týka revival skupín nejaké by sa mohli pridať alebo ak prípadne nejaká neexistuje tak načo tam bude. ale na to asi neni čas to sú už detaily :) proste toto je môj domov :)


No nepovedal si nic nove :-) Ziadna ina revival skupina okrem tych, co su tam, sa neprihlasila a v mojom zaujem nie je ziadne take vyhladavat... Urcite ich existuje mnoho, ale zrejme nie je v ich zaujme, aby na stranke figurovali, resp. o tom nevedia...

A tom hladani som napisal jasne v predchadzajucom prispevku. Jedine, co sa da urobit je, ze to kompletne odstranime.

S prekladmi je to tak, ze musia byt ludia, ktori to prelozia. Samozrejme, zeby sme to chceli skompletizovat, ale ked nie su nato ludia, tak to bohuzial nevymyslime. Takze ako som pisal, rad privitam kazdu pomoc ludi schopnych kvalitne prelozit texty Iron Maiden (nie hladanie v slovniku a nasledny preklad :-) )
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod gog&magog v Pondelok Február 18, 2008 9:21 am

Ja by som teoreticky mohla, aj ked moja slovna zasoba nie je nic moc :D Az skola dovoli tak by som mozno nieco mohla. A niektore uz prelozene texty by som tiez opravila, zopar veci tam celkom nesedi...
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Poslaťod mickey.r v Pondelok Február 18, 2008 2:26 pm

gog&magog píše:Ja by som teoreticky mohla, aj ked moja slovna zasoba nie je nic moc :D Az skola dovoli tak by som mozno nieco mohla. A niektore uz prelozene texty by som tiez opravila, zopar veci tam celkom nesedi...


S prekladmi je to tak: Ak to budú prekladať napr. 5 nezávislí prekladatelia, tak to bude 5 rozličných verzií prekladu. Jedine, že by ste brnkli Harrisovi a ten vám presne povedal, čo tou či onou frázou myslel. Viď názov posledného albumu - každý mu hovorí po svojom. Takže opravujte do zblbnutia. :lol:
Najviac zo všetkých tu spomenutých prekladov sa mi zapáčil Aces High - tromfové esá či ako to už presne bolo. To ma fakt pobavilo. :D
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod IMS v Utorok Február 19, 2008 1:43 am

gog&magog píše:Ja by som teoreticky mohla, aj ked moja slovna zasoba nie je nic moc :D Az skola dovoli tak by som mozno nieco mohla. A niektore uz prelozene texty by som tiez opravila, zopar veci tam celkom nesedi...


Tak uprimne a bez urazky, radsej sa do toho nepustaj :-)
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod gog&magog v Utorok Február 19, 2008 5:28 pm

IMS píše:Tak uprimne a bez urazky, radsej sa do toho nepustaj :-)


OK, nebudem, len mi to nedalo, lebo je tam zopar ozajstnych "klenotov". :D
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron