Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Problemy s prihlasovanim na forum

Problemy s prihlasovanim na forum

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Problemy s prihlasovanim na forum

Poslaťod Dragontears v Streda Február 16, 2011 2:42 pm

Brighter píše:WAAAAAAAAAAAA konečne po rokoch sa mi sem podarilo prihlásiť. Totálne mi to blblo ale ako vidím už je to v poriadku...

chodi mi od tebe porad pozadavek na autorizaci, dnes ho tu mam zase 2x i kdyz to pokazde potvrdim, chlape co s tim vyvadis ? s nikym jinym nemam tyto problemy :lol:
krome toho jsem ti x-krat posilala mail s dotazem , ale bez odezvy. Ten co mas zadany je stale aktualni ?
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Problemy s prihlasovanim na forum

Poslaťod Brighter v Streda Február 16, 2011 3:23 pm

Dragontears píše:
Brighter píše:WAAAAAAAAAAAA konečne po rokoch sa mi sem podarilo prihlásiť. Totálne mi to blblo ale ako vidím už je to v poriadku...

chodi mi od tebe porad pozadavek na autorizaci, dnes ho tu mam zase 2x i kdyz to pokazde potvrdim, chlape co s tim vyvadis ? s nikym jinym nemam tyto problemy :lol:
krome toho jsem ti x-krat posilala mail s dotazem , ale bez odezvy. Ten co mas zadany je stale aktualni ?



Ahoj dragon :) dnes mi to opeť nešlo tak som žiadal o autorizačny mejl. ked mi nechodil tak som kdesi v mejloch vyhrabal stary, skúsil a išlo to ;-) ale dneska som to posral ja :D:D:D
s tym autorizačnym, už je to v pohodke a fičí to ;-)
btw. žiadne mejly mi od teba mi neprišli :( hej ten čo mam zadaný je aktuálny ale akosi mu šibe :D no nič hlavne že to ide, moc dakujem za trpezlivosť dragon :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Problemy s prihlasovanim na forum

Poslaťod Dragontears v Piatok Marec 11, 2011 3:05 pm

for Brighter: tentokrat zadnou zadost od tebe nemam, ale potvrdila jsem to opetovne pres administraci, tak zkus ....
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Problemy s prihlasovanim na forum

Poslaťod Dragontears v Streda Marec 16, 2011 11:44 am

for Brighter: konto mas aktivni, ale heslo Ti ja nemuzu nijak znova vygenerovat ... nechces ze sebe udelat treba BrighteraII a zalozit novy ucet ? nebot toto se zda byt never ending story :roll:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm


Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron