Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - funkcia hladat

funkcia hladat

Napíš svoje námety a pripomienky k fóru

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

funkcia hladat

Poslaťod Famine v Pondelok Máj 28, 2007 8:44 pm

neako mi nefunguje funkcia hladat na tomto fore, neviem ci iba mne nejde alebo aj ostatnym. Ked dam do toho vyhladavaca napr. slovo iron maiden, bruce... tak mi to vypise tuto hlasku:
Žiadna téma alebo príspevok neboli nájdené podľa zvolených kritérií.
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: funkcia hladat

Poslaťod IMS v Utorok Máj 29, 2007 12:59 pm

Famine píše:neako mi nefunguje funkcia hladat na tomto fore, neviem ci iba mne nejde alebo aj ostatnym. Ked dam do toho vyhladavaca napr. slovo iron maiden, bruce... tak mi to vypise tuto hlasku:
Žiadna téma alebo príspevok neboli nájdené podľa zvolených kritérií.


No problem nastal pri presune fora, kedy som musel indexovanu tabulku pre vyhladavanie vymazat. A teraz sa odmieta opat obnovit... Uz nechcem radsej do toho vrtat, ked nam to funguje ako tak dobre, no ale bohuzial bez vyhladavania...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time


Späť na Námety a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron