Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Dlhe Vlasy

Dlhe Vlasy

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Dlhe ci kratke vlasy?

Dlhe
30
77%
Kratke
9
23%
 
Celkom hlasov : 39

Poslaťod Michael v Pondelok Október 22, 2007 9:05 pm

no já mám dlouhé vlasy zhruba něco nad rameny, takže nic moc :) , ale husté jsou dost a na nějaké házení řepou stačí 8) .. ale přeci jen se jdu po víc jak půl roce ostříhnout, takže zbohem delším vlasům.. možná někdy v budoucnu.. :D
Obrázok užívateľa
Michael
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 452
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 1:45 pm
Bydlisko: Třinec

Poslaťod strevo v Pondelok Október 22, 2007 10:39 pm

Irons heart píše:Dlohé vlasy .... moje pýcha , moje láska , moje hrdost .... je tak smutné koukat se jak o ně přicházíte ... :cry: každým dotekem , každým umytím , pořád víc a víc .... nikomu nepřeju zažít :cry: teďka prožívám těžké chvíle .... :cry:


A nemas ich teraz len prvu sezonu dlhe? lebo ja mam dlhe vlasy uz 2-3 roky a prvy-druhy rok mi mrte padali a az teraz sa to ukludnilo... :wink:
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TheClansman1 v Pondelok Október 22, 2007 10:48 pm

ja mam teraz asi 10 cm dlhe vlasy... umyvam si kazde dva dni a vypadne mi za tyzden extremne mnozstvo vlasov.... no nerobim si nic z toho... berem to ako prirodzeny proces... snad mi nejake ostanu este ked budem mat vlasy po plecia :lol:
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Irons heart v Pondelok Október 22, 2007 11:20 pm

strevo píše:
Irons heart píše:Dlohé vlasy .... moje pýcha , moje láska , moje hrdost .... je tak smutné koukat se jak o ně přicházíte ... :cry: každým dotekem , každým umytím , pořád víc a víc .... nikomu nepřeju zažít :cry: teďka prožívám těžké chvíle .... :cry:


A nemas ich teraz len prvu sezonu dlhe? lebo ja mam dlhe vlasy uz 2-3 roky a prvy-druhy rok mi mrte padali a az teraz sa to ukludnilo... :wink:


Nene , v tomhle sem už veterán :) :cry: běhal sem s tím po doktorech a mám akorát pocit že se to zhoršuje .... dali mi nějakou vodičku a smrdím jak roskvetlá růžička ..... bože ....kam sem se to dostal ..... Mě už z nouze napadaj hrozné věci ...... co si myslíte o nastřelování vlasů ? :lol: :D :lol: Promiňte , já už blbnu ... ale právě sem si umyl vlasy ..... tak sem zamáčk slzu a píšu :cry:
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod strevo v Utorok Október 23, 2007 1:40 pm

Irons heart píše:
strevo píše:
Irons heart píše:Dlohé vlasy .... moje pýcha , moje láska , moje hrdost .... je tak smutné koukat se jak o ně přicházíte ... :cry: každým dotekem , každým umytím , pořád víc a víc .... nikomu nepřeju zažít :cry: teďka prožívám těžké chvíle .... :cry:


A nemas ich teraz len prvu sezonu dlhe? lebo ja mam dlhe vlasy uz 2-3 roky a prvy-druhy rok mi mrte padali a az teraz sa to ukludnilo... :wink:


Nene , v tomhle sem už veterán :) :cry: běhal sem s tím po doktorech a mám akorát pocit že se to zhoršuje .... dali mi nějakou vodičku a smrdím jak roskvetlá růžička ..... bože ....kam sem se to dostal ..... Mě už z nouze napadaj hrozné věci ...... co si myslíte o nastřelování vlasů ? :lol: :D :lol: Promiňte , já už blbnu ... ale právě sem si umyl vlasy ..... tak sem zamáčk slzu a píšu :cry:


Pre starsich rockerov je to podla mna skvela moznost - dat si nastrelit vlasy, podla mna taky ozzy tiez nema vlastne vlasy, vyzeraju prilis dobre na takeho starca ako je on 8)
...házim řepu...
Obrázok užívateľa
strevo
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 226
Registrovaný: Štvrtok Júl 12, 2007 9:47 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Irons heart v Utorok Október 23, 2007 1:51 pm

strevo : Jo :D , když sem viděl to I dont wonna stop nebo jak to je , říkal sem si že má tak krásné ,zdravé, husté vlasy .... a ještě se mi zdá že nejhezčí za svou kariéru ..... tyupuju nastřelené nebo paruka .... :P
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod blaznivymetalista v Utorok Október 23, 2007 4:17 pm

strevo píše:
Irons heart píše:
strevo píše:
Irons heart píše:Dlohé vlasy .... moje pýcha , moje láska , moje hrdost .... je tak smutné koukat se jak o ně přicházíte ... :cry: každým dotekem , každým umytím , pořád víc a víc .... nikomu nepřeju zažít :cry: teďka prožívám těžké chvíle .... :cry:


A nemas ich teraz len prvu sezonu dlhe? lebo ja mam dlhe vlasy uz 2-3 roky a prvy-druhy rok mi mrte padali a az teraz sa to ukludnilo... :wink:


Nene , v tomhle sem už veterán :) :cry: běhal sem s tím po doktorech a mám akorát pocit že se to zhoršuje .... dali mi nějakou vodičku a smrdím jak roskvetlá růžička ..... bože ....kam sem se to dostal ..... Mě už z nouze napadaj hrozné věci ...... co si myslíte o nastřelování vlasů ? :lol: :D :lol: Promiňte , já už blbnu ... ale právě sem si umyl vlasy ..... tak sem zamáčk slzu a píšu :cry:


Pre starsich rockerov je to podla mna skvela moznost - dat si nastrelit vlasy, podla mna taky ozzy tiez nema vlastne vlasy, vyzeraju prilis dobre na takeho starca ako je on 8)

No s tymi vlasmy to aj u mna ide dolu vodou. A tak rad by som ich mal dlhe, ale zatial s tym nemozem ratat
Obrázok užívateľa
blaznivymetalista
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Utorok December 20, 2005 4:42 pm
Bydlisko: Kendereš

Poslaťod Belenor v Utorok Október 23, 2007 5:04 pm

Nastřelování vlasů - viz Blaze Bayley

Co se týče mě, tak dlouhé, protože se to líbí manželce :-) (a mj. samozřejmě abych vypadal lépe s kytarou, když už na ní neumím hrát)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Poslaťod dzuso v Streda Október 24, 2007 8:25 pm

mne sa to teraz celkom začína páčiť jak mi to rastie :)
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

cron