Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Jún 10, 2007 4:05 pm

ja stare albumy JP moc nepoznam, videl som snad vsetky ich videa, vsetky ich singlovky poznam naspamat (textovo) ale mne jednoducho ten ich preklavesovany zvuk nikdy nesedel. ked uz ich skladby tak z koncertu a cim novsieho razenia tym lepsie. Painkiller je nutnost pre kazdeho metalistu mat doma, ja mam vsak najradsej eru s Ripperom, to bol pan spevak. jednoducho fans JP dostali adekvantu nahradu, bol to klasik, pochopil som tie veci ktore s nim zlozili a okrem Painkillera su to jedine albumy ktore som si od nich kupil a ked uz vyhladavam booty tak s ripperom. zil tou pracou, na koncertoch odovzdaval vsetko a jeho odchodom som na ich tvorbu zas zanevrel, niekedy dam sancu ich poslednemu albumu ale zatial mi ho ani nik neponukal.. vedel som ze sa harlford vrati, ale ked Rippera vykopli som to zle niesol a predpovedal som ze haly sa im naplnia ale to je tak vsetko co dosiahnu a tak sa aj stalo.
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Gumolit v Nedeľa Jún 10, 2007 5:00 pm

Zdenius píše:ja stare albumy JP moc nepoznam, videl som snad vsetky ich videa, vsetky ich singlovky poznam naspamat (textovo) ale mne jednoducho ten ich preklavesovany zvuk nikdy nesedel. ked uz ich skladby tak z koncertu a cim novsieho razenia tym lepsie. Painkiller je nutnost pre kazdeho metalistu mat doma, ja mam vsak najradsej eru s Ripperom, to bol pan spevak. jednoducho fans JP dostali adekvantu nahradu, bol to klasik, pochopil som tie veci ktore s nim zlozili a okrem Painkillera su to jedine albumy ktore som si od nich kupil a ked uz vyhladavam booty tak s ripperom. zil tou pracou, na koncertoch odovzdaval vsetko a jeho odchodom som na ich tvorbu zas zanevrel, niekedy dam sancu ich poslednemu albumu ale zatial mi ho ani nik neponukal.. vedel som ze sa harlford vrati, ale ked Rippera vykopli som to zle niesol a predpovedal som ze haly sa im naplnia ale to je tak vsetko co dosiahnu a tak sa aj stalo.

teraz je Ripper v Iced Earth a mam ho radsej ako Barlowa.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Judas

Poslaťod eddie.c v Nedeľa Jún 10, 2007 7:00 pm

To Gumolit: No promiň, ale z tvého příspěvku to vypadá, že si od nich neslyšel(a) ani jedno celé album...Breaking the law je sice jejich největší hit, ale už je to totálně zprofanované...Jasně, proti gustu žádný dišputát, ale chtělo by to trochu úcty k legendě! JUDAS PRIEST je povinná četba!!! Oni udávali směr kterým se bude heavy metal vyvíjet! je to jako BIBLE: BRITISH STEEL(stará zákon) a PAINKILLER (nový zákon)to jsou nesmazatelné milníky v metalové hudbě ať se to někomu líbí nebo ne!!!
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod mickey.r v Nedeľa Jún 10, 2007 8:06 pm

Judasi majú jedno obrovské šťastie. A to, že sa im vrátili ich jedineční speváci. Diskutovať o tom nemá žiaden zmysel. Kto mal rád éru z Blazeom? určite sú i taký, ale určite sa väčšina prikloní k Bruceovi a tak isto je to i v prípade Judas. Treba si pozháňať staré veci a tam určite človek pochopí.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Jún 10, 2007 10:13 pm

Gumolit píše:
Zdenius píše:ja stare albumy JP moc nepoznam, videl som snad vsetky ich videa, vsetky ich singlovky poznam naspamat (textovo) ale mne jednoducho ten ich preklavesovany zvuk nikdy nesedel. ked uz ich skladby tak z koncertu a cim novsieho razenia tym lepsie. Painkiller je nutnost pre kazdeho metalistu mat doma, ja mam vsak najradsej eru s Ripperom, to bol pan spevak. jednoducho fans JP dostali adekvantu nahradu, bol to klasik, pochopil som tie veci ktore s nim zlozili a okrem Painkillera su to jedine albumy ktore som si od nich kupil a ked uz vyhladavam booty tak s ripperom. zil tou pracou, na koncertoch odovzdaval vsetko a jeho odchodom som na ich tvorbu zas zanevrel, niekedy dam sancu ich poslednemu albumu ale zatial mi ho ani nik neponukal.. vedel som ze sa harlford vrati, ale ked Rippera vykopli som to zle niesol a predpovedal som ze haly sa im naplnia ale to je tak vsetko co dosiahnu a tak sa aj stalo.

teraz je Ripper v Iced Earth a mam ho radsej ako Barlowa.


jasne ale netreba zabudat na to co predvadzal aj on, on mal jeden velky dar vo svojom hlase a takto ho zahodil curak americky
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Ironka v Nedeľa Jún 10, 2007 10:24 pm

no zahodil, ale na chvilu.. ved uz sa zase vratil na "metal scenu"
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

jp

Poslaťod Atttila v Pondelok Jún 11, 2007 9:34 am

myslim si ze tekhle to je nejlepsi..Halford ma super hlas(i kdyz s rostoucim vekem a poslechem nekterych novych bootlegu jsem byl hodne zklamanej jak mu to nekdy nejde) ale v tech jeho projektech a solovkach byl takovej nic moc nevyraznej..POtrebuje k sobe poradnou kapelu.Ted se predvede v JP a myslim ze mu to jde lepe nez v projektech.Dale Ripper myslim ze ma zajimavejsi hlas mam ho radsi...V IE mi prijde lepsi ne Barlow ten se mi nikdy nejak moc nelibil.A myslim ze je z techto tri zpevaku nejmene zajimavy(nepopiram ovsem jeho kvality).Tim padem myslim ze tahle rosada je prijatelna a zajimava a ze vsem jenom prospeje..
BTW:mam tuseni ze Barlow by mel se svoji kapelou PYRAMAZE zanedlouho vydat cd pokud uz tak neucinil takze jsem vazne zvedav jestli mu to taky prospeje
Obrázok užívateľa
Atttila
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 207
Registrovaný: Štvrtok Júl 06, 2006 2:17 pm
Bydlisko: Stříbro

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 11, 2007 11:57 am

The_Qwertz-- uplne perfektne si to vsetko vistihol ,uzasny prispevok no a par mojich komentarov k tomu
-ja prave teraz som pochopil preco vacsina fans (skalny) uznava stary judas pretoze ja som zacal JP pocuvat "odzadu" od demolition a teraz ked pocuvam stare veci tak som pochopil aj tvoje vyjadrenia
- vsetko ide s dobou a myslim si keby ze sa nedrzali s dobou tak by nedopadli nejlepsie pretoze fans stareho JP uz nieje az tak vela preto si vysvetlujem tu zmenu
-pre mna su JP a IM najoblubenejsie kapely bez nich by som si metal nedokazal predstavit
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Re: Judas

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 11, 2007 12:00 pm

eddie.c píše:To Gumolit: No promiň, ale z tvého příspěvku to vypadá, že si od nich neslyšel(a) ani jedno celé album...Breaking the law je sice jejich největší hit, ale už je to totálně zprofanované...Jasně, proti gustu žádný dišputát, ale chtělo by to trochu úcty k legendě! JUDAS PRIEST je povinná četba!!! Oni udávali směr kterým se bude heavy metal vyvíjet! je to jako BIBLE: BRITISH STEEL(stará zákon) a PAINKILLER (nový zákon)to jsou nesmazatelné milníky v metalové hudbě ať se to někomu líbí nebo ne!!!
skvele si to prirovnal stary a novy zakon :)
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Painkiller03 v Pondelok Jún 11, 2007 12:01 pm

Gumolit ---- tak to je uplne blby nazor uprimne povedz kolko albumov od JP mas napocuvanych
ked uz kritika tak na profesionalnej urovni ako to predviedol CRUSANDER v tejto teme :!: :!:
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod mickey.r v Pondelok Jún 11, 2007 4:16 pm

Gumolit píše:moj nazor na JP, je takyto:
je to pritepleny humus. Co sa tyka hudby, aj ta je priteplena(a to nie len spev). Necakane a chore vylevy emocii pomocou gitar(napr.:Nightcrawler).
A ich image: BH vyzera vo svojej kombineze ako stoporeny pohlavny ud obaleny kozeno-kovovym opaskom. Proste dost nechutne a uchylne.
Podla mna JP ziju vo vlastnom inferne, kde neexistuju zeny, pretoze si myslia, ze muzi bez zien preziju. Dalej sa mi nechce pisat, takze len doplnim, ze jedina skladba, ktora mi stoji za nieco, je Breaking the law


Presne si teraz ukázal prečo máš prezývku "Gumolit"
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Gumolit v Pondelok Jún 11, 2007 9:30 pm

Tak, chcel by som sa ospravedlnit za svoje hrube vyjadrenia, vzhladom na ktore som zacal cakat vacsi hnev od fanusikov JP, no dakujem vam, ze ste ma nezdrbali tak velmi, ako som cakal, aj keby som si to zasluzil. Bol som hlupy a roztrzity, ked som to napisal.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Ruun v Pondelok Jún 11, 2007 9:43 pm

Gumolit píše:Tak, chcel by som sa ospravedlnit za svoje hrube vyjadrenia, vzhladom na ktore som zacal cakat vacsi hnev od fanusikov JP, no dakujem vam, ze ste ma nezdrbali tak velmi, ako som cakal, aj keby som si to zasluzil. Bol som hlupy a roztrzity, ked som to napisal.


:wink: ospravedlnenie berem
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Poslaťod Painkiller03 v Utorok Jún 12, 2007 8:42 pm

Gumolit píše:Tak, chcel by som sa ospravedlnit za svoje hrube vyjadrenia, vzhladom na ktore som zacal cakat vacsi hnev od fanusikov JP, no dakujem vam, ze ste ma nezdrbali tak velmi, ako som cakal, aj keby som si to zasluzil. Bol som hlupy a roztrzity, ked som to napisal.
Nevadi stava sa :D ja ked som nasraty tak radsej nic nepisem :D tak sa vyhnem nepotrebnym, mensim sporom
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod PesZ v Streda Jún 13, 2007 7:45 pm

Mno, je fakt, že Breaking the law jsem se i naučil na kytaru (asi za 15 minut), ale je to opravdu jediná písnička od JP, která za něco stojí. (rejp :-D)
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron