Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Brighter v Sobota Jún 07, 2008 6:47 pm

stahl.1 píše:
Brighter píše:
Michael píše:Iron Maiden versus Judas Priest .. to je téma na několik týdnu 8) stylově zdánlivě velmi podobné kapely, ale při porovnání posledních desek obou velikánů mi prostě parta Steava Harrise zní daleko energičtěji, nápaditěji, rychleji, moderněji a svěžeji .. toť můj názor a krátké srovnání obou kapel :wink:


velmi súhlasím. Judas sa priznám že ma absolutne nechytá. Počul som pár krát ale sám od seba si to teda nepustím, nepáči sa mi na nich nič


AKo sa ti od nich nemoze nic pacit????tomu fakt nerozumiem....Iron ano ale judas nie???V niecom je Judas lepsi nez Iron


nevravím že sú zlý alebo čo. ale mne zatial moc nevoňajú :roll:
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Poslaťod Crusader v Sobota Jún 07, 2008 7:05 pm

Me treba vadi jaka je to nazivo nuda, prijde mi to jako by prisli do prace, nejak to odedreli a pak rychle pryc, postradam tam tu radost z hrani a energii ... protoze proste uz jsou unaveny, proto jsem psal ze je lepsi se na to vysrat na vrcholu nez predvadet tohle - uplne tragicke je, kdyz ted hraji neco zive z painkillera - to uz je parodie sama sebe. Ale samozrejme to nikomu neberu a nesrovnavam jen s IM, staci se podivat treba na DP :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod iamrockerfun v Nedeľa Jún 08, 2008 8:45 pm

nove album je pekne hoci mam len Promo ... ale je to fcelku slusne. nic hrozne. aj silne aj slabsie veci ale ako kompakt dost prekvapivo dobre. :!:
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod Gangland v Pondelok Jún 09, 2008 9:19 am

iamrockerfun píše:nove album je pekne hoci mam len Promo ... ale je to fcelku slusne. nic hrozne. aj silne aj slabsie veci ale ako kompakt dost prekvapivo dobre. :!:


veru ja som si to tiež len včera zaobstaral a v celku je to dobré akurát mi tam sem-tam vadia tie dlhé nezmyselné pasáže ale inak kvalitný album....
Look for the truth
Deepest cut of all from you
Knife of the truth
Blade of hatred slicing through
Obrázok užívateľa
Gangland
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Streda Október 03, 2007 4:45 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod iamrockerfun v Streda Jún 11, 2008 6:39 pm

uz sa nam to blizi ... nemozem tomu uverit, ze ich uvidim ... och :lol:
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod iamrockerfun v Štvrtok Jún 12, 2008 10:30 pm

no ale vazne ludia.
mna ten Halford uz dost serie s tym hlasom. skutocne to je na velmi nizkej urovni ten jeho hlas.
absolutne uz nic neocakavam ... som sklamany. ked toto bude predvadzat aj u nas co zrejme bude tak to bude sklamanie roka a tak sa clovek tesi.
dufajme, ze to bude lepsie ... alebo lepsie povedane verme tomu, ze sa to zlepsi, hoci asi ani velmi nema co.
skoda preskoda no.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod stahl.1 v Piatok Jún 13, 2008 4:24 pm

iamrockerfun píše:no ale vazne ludia.
mna ten Halford uz dost serie s tym hlasom. skutocne to je na velmi nizkej urovni ten jeho hlas.
absolutne uz nic neocakavam ... som sklamany. ked toto bude predvadzat aj u nas co zrejme bude tak to bude sklamanie roka a tak sa clovek tesi.
dufajme, ze to bude lepsie ... alebo lepsie povedane verme tomu, ze sa to zlepsi, hoci asi ani velmi nema co.
skoda preskoda no.


A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod clansman88 v Piatok Jún 13, 2008 5:19 pm

stahl.1 píše:
iamrockerfun píše:no ale vazne ludia.
mna ten Halford uz dost serie s tym hlasom. skutocne to je na velmi nizkej urovni ten jeho hlas.
absolutne uz nic neocakavam ... som sklamany. ked toto bude predvadzat aj u nas co zrejme bude tak to bude sklamanie roka a tak sa clovek tesi.
dufajme, ze to bude lepsie ... alebo lepsie povedane verme tomu, ze sa to zlepsi, hoci asi ani velmi nema co.
skoda preskoda no.


A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...
halford je na tom vporovnani z brucom neporovnatelne horsie...bruce je jak vino :D cim starsi tym lepsi -je zivy a refren Brither Than a 1000 suns...:) ? a co zas black death ? toto milujem clovek ani poriadne nwe co to je..a navaza sa do toho ako keby to ani hudba nebola... :roll:
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Poslaťod Dr.Drak v Piatok Jún 13, 2008 5:39 pm

stahl.1 píše:
A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...

Bruce nieje čo býval? Podľa mňa skôr naopak, na turné, ale aj na nových albumoch to jasne dokazuje. Ak to hovoríš len kvôli obrane Halforda...zmier sa s tým, ide to s ním dole vodou....Judas už nikdy nebudú Judas
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

Poslaťod stahl.1 v Piatok Jún 13, 2008 5:45 pm

tak jasne ze to nie je uplne to iste co byval....
a bruce si podla mna tolko nedovoli aj napr aces high netaha tak len potom zaskrieka...to robi aj andi deris z helloween ked chce napodobnit kiskeho
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod Madness v Piatok Jún 13, 2008 6:27 pm

clansman88 píše:
A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...
halford je na tom vporovnani z brucom neporovnatelne horsie...bruce je jak vino :D cim starsi tym lepsi -je zivy a refren Brither Than a 1000 suns...:) ? a co zas black death ? toto milujem clovek ani poriadne nwe co to je..a navaza sa do toho ako keby to ani hudba nebola... :roll:[/quote]

no uz ani Bruce nie je to co byval a urcite aj sam o tom vie..aj ked je na tom urcite jak Halford...refren B.T.A 1000S?Ved prave tam uz je pocut Bruceho trapenie.. :( ale zas cely album odspievalneskutocne..len ked uz ide moc vysoko tak "pocut" jeho vek...
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Madness v Piatok Jún 13, 2008 6:28 pm

Madness píše:
clansman88 píše:
A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...
halford je na tom vporovnani z brucom neporovnatelne horsie...bruce je jak vino :D cim starsi tym lepsi -je zivy a refren Brither Than a 1000 suns...:) ? a co zas black death ? toto milujem clovek ani poriadne nwe co to je..a navaza sa do toho ako keby to ani hudba nebola... :roll:


no uz ani Bruce nie je to co byval a urcite aj sam o tom vie..aj ked je na tom urcite lepsie jak Halford...refren B.T.A 1000S?Ved prave tam uz je pocut Bruceho trapenie.. :( ale zas cely album odspieval neskutocne..len ked uz ide moc vysoko tak "pocut" jeho vek...[/quote]
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod TheClansman1 v Sobota Jún 14, 2008 12:21 pm

clansman88 píše:
stahl.1 píše:
iamrockerfun píše:no ale vazne ludia.
mna ten Halford uz dost serie s tym hlasom. skutocne to je na velmi nizkej urovni ten jeho hlas.
absolutne uz nic neocakavam ... som sklamany. ked toto bude predvadzat aj u nas co zrejme bude tak to bude sklamanie roka a tak sa clovek tesi.
dufajme, ze to bude lepsie ... alebo lepsie povedane verme tomu, ze sa to zlepsi, hoci asi ani velmi nema co.
skoda preskoda no.


A co s halfordom??Preco by bol na nizkej urovni??
co stale vsetci do Judasu a halforda picujete bol to a je perfektny hlas...a ma uz svoje roky ani bruce nie je to co byval...Skor tie posrate nove kapely...a black death atd...
halford je na tom vporovnani z brucom neporovnatelne horsie...bruce je jak vino :D cim starsi tym lepsi -je zivy a refren Brither Than a 1000 suns...:) ? a co zas black death ? toto milujem clovek ani poriadne nwe co to je..a navaza sa do toho ako keby to ani hudba nebola... :roll:


presne tak... a k teme: nekritizujte tolko judas priest a ich vykon na zivo... ved mozno v Blave prekvapia :)
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Crusader v Sobota Jún 14, 2008 3:00 pm

Jasne, vystoupi v krojich a zatancuji cardas :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod iamrockerfun v Nedeľa Jún 15, 2008 12:01 pm

prekvapit moze len Halford s jeho hlasom.
inak ostatni standradne ako vzdy. tesim sa na KK-Tipton-Travis co tam ti budu stvarat.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron