Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod iamrockerfun v Utorok Jún 17, 2008 10:51 pm

nerozoberajte to tu ... aj tak to nezmenime uz. co je tak je. inak uz zrejme nebude.
JP sa mozu vratit do obehu jedine s albumom im podobnym ala Painkiller.
ja osobne mam vsetkych v pake, ktorym sa JP ci uz novy alebo stary nepaci. su tu tvoria nezamenitelnu historiu hudby ... koniec.
mozu nas s niecim prekvapit, kazdy sa dostane do stadia kedy je zapotreby troska menit system albumu, prist s niecim novym, tak je to u vsetkych kapiel tak je to teraz pri JP.
vy im to nezakazete ani nikto iny.
tesme sa ze su tu a tesme sa ze sa vratia do starych kolaji. snad, tak ako ostatne bandy.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 18, 2008 9:39 am

Tak koncert musim pochvalit, slapalo im to skvele – myslel som ze mozu hrat do nekonecna, hala plna (iked samozrejme predajnost albumu urcite uboha opat), halford to zvladol dobre, asi po tych prvych koncertoch uz vedia co a ako urobit, vychytal rozne nedostatky ktore som postrehol na prvych koncertoch a dokonca bol aj niekedy vyburcovany k zaskriekaniu (co je u neho asi utrapa dnes), ale samozrejme co som uz predtym postrehol ze nedaval ani teraz nedal a pocas Painkillera sme sa zasmiali asi viaceri. Ale cakal som horsie priznam sa. Takze ja som bol s koncertom dost spokojny.
Par postrehov: JP zrusili vsetok kontakt s mediami (sraci) a nebolo sa k nim totalne mozne dostat, plagaty na koncert sa raz prerabali a boli doplnene o „With Rob Halford“ co udajne nakoplo predajnost, a Halford ide ako cez kopirak – koncert co koncert rovnake prihovory he he
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Famine v Streda Jún 18, 2008 10:23 am

Zdenius píše: Par postrehov: JP zrusili vsetok kontakt s mediami (sraci)
nerobia náhodou toto isté aj Maideni? :) ale tak treba aj cez tie média propagovať tu novú dosku... nech sa potom nečudujú že slabá predajnosť... :wink:

inak ja som sa zamiloval do tejto piesne: http://www.youtube.com/watch?v=QMEz5v4dCO4
Turn On Your Light
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod combat v Streda Jún 18, 2008 10:28 am

Bol som na koncerte a som priemne prekvapeny, celkom dobre to zvladli, len skoda tych zvukovych odrazov. Hala je hala, akustika slaba, takze take inak ziaduce sola sa zlievali do jedneho hluku. Skoda. ale inak v pohode stare vychytavky dostali halu do varu... :twisted:
Iron Maiden-asi posledná jednoduchá a pritom stále dobrá metalová skupina.
Obrázok užívateľa
combat
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 389
Registrovaný: Sobota September 16, 2006 10:52 pm
Bydlisko: blava

Poslaťod stahl.1 v Streda Jún 18, 2008 11:08 am

Takze k ostrave...nebyt skurrr poliakov tak som nadseny...chytil som Hillovo trsatko ale poj. poliak mi skoro vypichol oko a zobral mi ho ved...ich pojebane vlajky som to hadzal na zem...bol som v prvej v strede...ale chcel som ist viac k tiptonovi...no skoda
Vazne ma robou hlas prekvapil...zvuk nie bohvieco..k podiu vsimli ste si ako ked rob spieval na tej vezi v pravo tak sa triasla ze by spadla?:DD.tie sola sa fakt zlievali atd...a tie sluzby apsolutne nic...po koncerte pivo..nemame...a to bol pultik ani nie stanok vratim sa tam po chvili ze jednu fantu...zatvoreno a pritom by mi ju len podala a kopec dalsich veci...este ten shop bol riadne na smiech...
700 kc za triko???JP sa zblaznili...keby to triko aspon stalo za to...je najlacnejsia verzia Fruit...a tie rukavy pomaly ako hip hoper...ale aj tak ho mam doma.
INAC NIE JE TU STANO TOMAS ALEBO MARTIN Z PUCHOVA???
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod Ironka v Streda Jún 18, 2008 11:37 am

no kontakt s mediami asi potom zrusili len v Ostrave, kedze v Blave a aj den predtym v Rakusku rozhovory poskytovali
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 18, 2008 12:44 pm

Vsetky kapely to zrusia len ked ja nieco potrebujem hehe. Kaslat na nich
Stanok som ani nevidel, v hale bolo akosi moc ludi tak ma to tam nebavilo predierat sa. Crusader by si prisiel na svoje lebo I love beer tam bolo neurekom, cez najvacsie hity sa pozriem na niekoho a on hlavu strcenu v kelimku a nasava hehe a to nehovorim o odchodoch ludi cez koncert na pivo a potom sa predierajuc spat s troma pivami, vedla mna sa vzdy vytvori ulicka uz tomu asi nezabranim.
A ti poliaci to je uz fakt problem. Ale na to co robia maju pravo a robili by to asi vsade, aj u nas keby tu byvali nejake akcie, ale fakt asi na 8 z 10 koncertov na ktorych som teraz bol v CR skoncila polska vlajka na podiu, podla mna je jedine mozne riesenie a to take ze vzdy ked ju niekto z kapely zdvihne a bude ju ukazovat divakom tak ho proste vypiskate a on si to asi uvedomi, pretoze vlajky pozna z hudobnikov asi malokto.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Ironka v Streda Jún 18, 2008 12:59 pm

no tak oni poskytovali rozhovory len print mediam a muselo to byt na sto percent dohodnute cez Sony BMG, inak nic. Ale to sa samozrejme pri takychto kapelach da uplne s istotou ocakavat. No v BA bolo tiez dost vela opitych ludi kedze Junifest..heh... inak dost blba hala na koncerty, dost vela ludi tam len sedelo a atmosfera zo strany divakov teda nebola bohvieco
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Poslaťod agdabavipain v Streda Jún 18, 2008 1:51 pm

Zdenius píše:Vsetky kapely to zrusia len ked ja nieco potrebujem hehe. Kaslat na nich
Stanok som ani nevidel, v hale bolo akosi moc ludi tak ma to tam nebavilo predierat sa. Crusader by si prisiel na svoje lebo I love beer tam bolo neurekom, cez najvacsie hity sa pozriem na niekoho a on hlavu strcenu v kelimku a nasava hehe a to nehovorim o odchodoch ludi cez koncert na pivo a potom sa predierajuc spat s troma pivami, vedla mna sa vzdy vytvori ulicka uz tomu asi nezabranim.
A ti poliaci to je uz fakt problem. Ale na to co robia maju pravo a robili by to asi vsade, aj u nas keby tu byvali nejake akcie, ale fakt asi na 8 z 10 koncertov na ktorych som teraz bol v CR skoncila polska vlajka na podiu, podla mna je jedine mozne riesenie a to take ze vzdy ked ju niekto z kapely zdvihne a bude ju ukazovat divakom tak ho proste vypiskate a on si to asi uvedomi, pretoze vlajky pozna z hudobnikov asi malokto.


tak to sa absolutne divim - ty na judas? zdalo sa mi, ze ich nemas v laske. ani ja som velmi nemal, mozu mi byt koniec-koncov ukradnuti.

este k ich hudbe - stale tu niekto rozprava, ze su shit a podobne, ze uz nikdy nebudu hrat staru dobru hudbu atd. a ktora ze je to ta stara dobra muzicka? JP hraju od 1969 a kazdy ich album je iny. bud to beries alebo nie. dvakrat do tej istej rieky nevstupis. len tupec dookola riesi to iste, ked s tym ma uspech. a potom sa rychlo vycerpa a uz nikto onho nema zaujem. ja osobne som zvedavy, ako dlho to budu tahat - ci sa z nich stanu vecne koncertujuci starci ako Deep Purpe ci menej znamejsi Uriah Heep a pod.
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod iamrockerfun v Streda Jún 18, 2008 5:32 pm

ja som sa zastavil pri ich stanku so sortimentom a zaplakol som nad cenami, ktore tam boli.
veru ze boli nesmierne drahi, este drahsi ako KiSS ! a to je uz teda nieco ak je niekto drahsi ako je KiSS merchandise.
skoda ... tak som sa nadejal ze si kupim triko ci inu vec ... nestalo sa.

ludi mohlo byt tak do 2.000, co je velmi malo.
by som povedal keby to bolo v KE tak by bolo viac.

nemozem sa zbavit toho pocitu, ze Halford posobil dojmom : ''uz mam toho dost, rychlo zahrajme a zdrhame'', co by som aj bral, ked videl, kolko ludi je pritomnych a ako sa bavia.
ja by som BA koncert nazval takym vacsim Soundcheckom. :D
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod kamzo v Streda Jún 18, 2008 6:42 pm

nemozem sa zbavit toho pocitu, ze Halford posobil dojmom : ''uz mam toho dost, rychlo zahrajme a zdrhame'', co by som aj bral, ked videl, kolko ludi je pritomnych a ako sa bavia.


No mam taky pocit ze Kreyson sa mi pacil Viac!! 8) Ale na druhej strane som konecne videl na zivo dalsiu legendu Metalu. Nehovorím ze koncert by bol zlý to nie ale mam taky pocit ako to povedal iamrockerfun z toho Halforda! ako keby museli! a nie chceli..Priznam sa cakal som viac co sa tyka spevu ale az potom som si uvedomil ze chalan je uz fakt starsi ale miestami mu to sypalo :twisted: Nuz chcel by som byt tak na chvilu v tych 80 rokoch ked Judas A Maiden boli vo 100% forme!! No zatial vidim ze Ironu To slape stale na tie percenta :D :twisted: A tricka? no kupil som si radsej pohar za 300,-sk.Velmo drahe! O tyzden Lenny Kravitz A na dalsi(mozno) Status Quo :twisted: :twisted: a 08.08.2008 IRON MAIDEN :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 18, 2008 7:31 pm

Ironka píše:no tak oni poskytovali rozhovory len print mediam a muselo to byt na sto percent dohodnute cez Sony BMG, inak nic. Ale to sa samozrejme pri takychto kapelach da uplne s istotou ocakavat. No v BA bolo tiez dost vela opitych ludi kedze Junifest..heh... inak dost blba hala na koncerty, dost vela ludi tam len sedelo a atmosfera zo strany divakov teda nebola bohvieco


ale to sa vsetko dalo cakat (divaci) a aj preto som tam nepotreboval ist, proste na Slovensku a Judas Priest senzacia? nie nie... :(
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Streda Jún 18, 2008 7:37 pm

iamrockerfun píše:ja som sa zastavil pri ich stanku so sortimentom a zaplakol som nad cenami, ktore tam boli.
veru ze boli nesmierne drahi, este drahsi ako KiSS ! a to je uz teda nieco ak je niekto drahsi ako je KiSS merchandise.
skoda ... tak som sa nadejal ze si kupim triko ci inu vec ... nestalo sa.

ludi mohlo byt tak do 2.000, co je velmi malo.
by som povedal keby to bolo v KE tak by bolo viac.

nemozem sa zbavit toho pocitu, ze Halford posobil dojmom : ''uz mam toho dost, rychlo zahrajme a zdrhame'', co by som aj bral, ked videl, kolko ludi je pritomnych a ako sa bavia.
ja by som BA koncert nazval takym vacsim Soundcheckom. :D



prave ja som nevedel pochopit tie koncerty ktore sme poculi vsetci a to ako spieval v ostrave. proste tolko ludi a v CR, to ich urcite vyhecovalo ocividne, viete ako kazdy hovori ze ten koncert na ktorom bol, bol lepsi ako ten inde, ale proste tento sa fakt podaril. a tiez ma milo prekvapili divaci spievanim refrenov atd.. a tiez na rozdiel od prvych koncertov sa tu halford pustal do vacsich vykrikov, co hold pri nom asi budeme teraz brat ako podstu ak to urobi na nejakom koncerte.

ja a judas? od malicka sa mi nepacil ten ich presladeny zvuk z albumov, potom prisiel Painkiller a to je proste metalova biblia a nikdy nepoviem inac. potom prisiel Tim a ja som sa dostal k Judasu, dnes objavujem ze aj tie starsie veci sa daju pocuvat a v baroch na tom poctivo ficim
:) bol som uz na nich s Timom, za co som hrozne rad , medzi cd mam len demolition, jugulator a painkiller..
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Crusader v Štvrtok Jún 19, 2008 11:02 am

Ja JP poslouchal prakticky od British Steel s vyjimkou par desek do 91, s Painkillerem to pro me skoncilo a taky jsem zacal rozumet anglicky a nejak jsem se nedokazal ztotoznit s jejich pro me stupidnimi texty. A byly desky, ktere jsem skutecne nemohl, viz treba TURBO, to je to cemu rikam cista komerce libiveho soundu. Oni byli totiz vzdycky trendari a na rozdil od IM, kteri jsou svoji, oni tvorili podle toho co zrovna "leti".

Pak byl Jugulator a bylo to celkem fajn, i tour ... nasledne Demolition taky dobre, ale to tour, to byla TRAGEDIE, Tim zpival jak o zivot, ale oni hrali jak priposrany, absolutne to neslapalo, zadna energie ... proste hnus. Jako by uz pripravovali cesticku Halfordovi, aby si fans rekli Riper stoji za hovno. Aspon takovej jsem z toho mel dojem.

Kapitola reunion, do ktere se bohuzel namocil i managment IM byla vylozene trapna az to bilo do oci, kdyz z buzika roba zase udelali metal goda po vsech jeho prohlasenich o tom jak je metal mrtvej a trapnej a nikoho uz nezajima ... narychlo pro roba splacali desku, do ktere namocilli i Bruce :( a reunionova deska Angel je aspon pro me neco strasneho, zrecyklovali snad vsechno, opet blbe texty a klise klise a zase klise az to bolelo a tim pro me JP skoncili. Z objektivnich duvodu jsem si poslech i nostradama ... ale tohle uz je jina kapela, ktera me nudi, ty predlouhe intro onanie me skutecne neohromuji, to tu uz bylo jinde, lepe a od jinych, textove radeji nekomentuji. Na stari si asi hrajou na intelektualy a hluboke tema - ale nemuzu si pomoct, jim to NEVERIM a NEZERU. Mozna kdyby se zase vratili k stylu muziky let 70-tych, ale tezko rict jak by to prijali jejich prevazne "drsni" fans, typu I LOVE BEER :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Dr.Drak v Štvrtok Jún 19, 2008 2:51 pm

Crusader píše:Kapitola reunion, do ktere se bohuzel namocil i managment IM byla vylozene trapna az to bilo do oci, kdyz z buzika roba zase udelali metal goda po vsech jeho prohlasenich o tom jak je metal mrtvej a trapnej a nikoho uz nezajima ... narychlo pro roba splacali desku, do ktere namocilli i Bruce :( a reunionova deska Angel je aspon pro me neco strasneho, zrecyklovali snad vsechno, opet blbe texty a klise klise a zase klise az to bolelo a tim pro me JP skoncili. Z objektivnich duvodu jsem si poslech i nostradama ...

Najtrápnejšie na tom je, že sa Rob tvári, ako keby sa nič neudialo. Keď jasne dokázal, že na metal sere, tak podľa mňa sa už vôbec nemal vracať. Bolo by to lepšie pre neho aj JP. A aspoň by nevytvorili Lochness...hrôza
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia

cron