Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Judas Priest

Judas Priest

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

JUDAS PRIEST v BRATISLAVE 16.6.2008

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 3:04 am

nech sa paci audiozaznam z koncertu
JP + Kreyson

Kód: Vybrať všetko
http://media.ke-mafia.com/


ps: chudak Halford, mozno sme ho na Slovensku videli poslednykrat, uz je to starsi pan, musel sa pre istotu pridrzat konstrukcii. judas som nikdy nemusel, ale bol by som blby, keby som zameskal mozno poslednu prilezitost vidiet ich v klasickej zostave nazivo v tychto koncinach. inak koncert v blave bol hrozny - incheba je proste najhorsia "hala", aku som v zivote kedy zazil, publikum slabe kvalitativne aj kvantitativne - vdaka zaujmu medii a organizatora, ktory absolutne nezvladol propagaciu (na rozdiel od inych, ktori tlacia napr. lennyho kravitza na kazdom kroku - asi to s predajom listkov na jeho koncert vobec nevyzera ruzovo, ked este aj po polroku silnej propagandy musia stale tlacit na pilu. ked sa produkt predava sam - reklama nie je potrebna (ako napr. u maiden) - ved kto by vyhadzoval zbytocne statisice - ale epg na JP teda nemuselo setrit, nehovoriac o tom, ze velke noviny a casopisy nic poriadne o kapele nepisali a nemali ani zaujem - este stastie, ze maiden su na tom aj u nas lepsie, v tomto pripade by JP pomohol naozaj jedine nejaky bulvarny skandal). okrem tychto pohrom vsade naokolo este k tomu vsetkemu zuril modry pondelok - co viac si clovek moze priat?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Famine v Utorok Jún 17, 2008 9:41 am

no hej tam po tých stranách hore bol volný plac a nikto tam nebol... ale ja som zato na všetky piesne hučal čo to dalo... rovno z Glenn Tiptonovej ruky mám jeho brnkatko :)
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod iamrockerfun v Utorok Jún 17, 2008 11:49 am

az tak zle zase nebolo.
prekvapil Halford na konci od pesnicky Angel to tahal jak hovado.
co sa tyka navstevnosti akoze ... tak malo ludi ze to je skutocne hanba ! a velikanska. nienadarmo sa Halford ako tak snazil vsetkych povzbudzovat.
tento koncert navstivila tak to vyzera len fajnsmekri ako sme my.
dost som z toho sklamany aj z toho pristupu ludi. skoda. v Ostrave to bude masaker.
1st 6.6.2000
2nd 8.8.2008
3rd 29.7.2013
4th 5.7.2016
5th 20.6.2018
6th 13.6.2023
Obrázok užívateľa
iamrockerfun
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 462
Registrovaný: Sobota Marec 03, 2007 10:08 pm
Bydlisko: Fragopolis

Poslaťod mickey.r v Utorok Jún 17, 2008 11:56 am

iamrockerfun píše:az tak zle zase nebolo.
prekvapil Halford na konci od pesnicky Angel to tahal jak hovado.
co sa tyka navstevnosti akoze ... tak malo ludi ze to je skutocne hanba ! a velikanska. nienadarmo sa Halford ako tak snazil vsetkych povzbudzovat.
tento koncert navstivila tak to vyzera len fajnsmekri ako sme my.
dost som z toho sklamany aj z toho pristupu ludi. skoda. v Ostrave to bude masaker.


Zlé promo, zlá hala, malé obecenstvo, ale skvelá kapela, ktorá odohrala slušný koncertík a viac už asi k nám nezavíta...na čo aj, keď je na nich zvedavých ani nie možno 3000 ľudí.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 1:12 pm

Famine píše:no hej tam po tých stranách hore bol volný plac a nikto tam nebol... ale ja som zato na všetky piesne hučal čo to dalo... rovno z Glenn Tiptonovej ruky mám jeho brnkatko :)


ten plac bol uzavrety, inac by sa tam urcite narvali ludia, lebo je tam dobry vyhlad. no ale ludia jaki lekvari boli na sedeni, jak keby na symfonickom koncerte boli. lezali, vegetili. ale to je taka blba hala - to je obycajna kongresova hala pre komunistov
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod mickey.r v Utorok Jún 17, 2008 1:26 pm

Dúfam, že JP spravia koncert zostavený výlučne z nového materiálu a bude z toho pekné DVD. Ten obsah stojí za to a viem si to živo predstaviť ako divadelnú show akú mával napr. Alice Cooper. Nový album je fakt jedinečný a nesmierne kvalitný.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 2:54 pm

mickey.r píše:Dúfam, že JP spravia koncert zostavený výlučne z nového materiálu a bude z toho pekné DVD. Ten obsah stojí za to a viem si to živo predstaviť ako divadelnú show akú mával napr. Alice Cooper. Nový album je fakt jedinečný a nesmierne kvalitný.


najprv sa chvastali, ze nebudu na turne desit publikom ako iron maiden, ktori vtedy hrali cely AMOLAD, ale budu hravat jeden koncert vylucne novy album, druhy - osvedcene hity. ale to samozrejme u takejto kapely nemoze fungovat. JP su dost velki a nemozu riskovat

inac, sa mi pacilo, ze na koncerte mal kazdy druhy triko Maiden (;
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod mickey.r v Utorok Jún 17, 2008 3:09 pm

agdabavipain píše:
mickey.r píše:Dúfam, že JP spravia koncert zostavený výlučne z nového materiálu a bude z toho pekné DVD. Ten obsah stojí za to a viem si to živo predstaviť ako divadelnú show akú mával napr. Alice Cooper. Nový album je fakt jedinečný a nesmierne kvalitný.


najprv sa chvastali, ze nebudu na turne desit publikom ako iron maiden, ktori vtedy hrali cely AMOLAD, ale budu hravat jeden koncert vylucne novy album, druhy - osvedcene hity. ale to samozrejme u takejto kapely nemoze fungovat. JP su dost velki a nemozu riskovat

inac, sa mi pacilo, ze na koncerte mal kazdy druhy triko Maiden (;


Ale i tak by to stálo zato. Skladby z nového albumu nezapadajú do bežného koncertu s osvedčenými hitmi - nehodia sa koncepčne a z toho dôvodu by som ja osobne veľmi rád videl koncert s konceptom Nostradamus, je to veľmi silný album.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Famine v Utorok Jún 17, 2008 5:44 pm

Inak odkedy používa aj Judas pries tu pieseň od monty pyton čo aj maideni po každom koncerte?
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Crusader v Utorok Jún 17, 2008 6:37 pm

Famine píše:Inak odkedy používa aj Judas pries tu pieseň od monty pyton čo aj maideni po každom koncerte?



bezne kopiruji maiden :D ale pssst, to se nesmi rikat nahlas, jinak celeho Nostradama chteji prehrat jen parkrat na show typu v royal albert hall apod, tj kde bude malo lidi a prip. mala ostuda :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod Crusader v Utorok Jún 17, 2008 6:41 pm

mickey.r píše:Dúfam, že JP spravia koncert zostavený výlučne z nového materiálu a bude z toho pekné DVD. Ten obsah stojí za to a viem si to živo predstaviť ako divadelnú show akú mával napr. Alice Cooper. Nový album je fakt jedinečný a nesmierne kvalitný.



castecny souhlas, tahle deska me vzdy 100% uspi :D Kdyby to sestrihali na jedno cd, nic se nestane ale jsem fakt zvedav, jak moc budou zivat ti, co si zajdou na koncert kde budou hrat jen tohle. Proste na painkiller to nema, spis bych takovou desku cekal od Manowar. Resp pro me tohle uz nejsou JP.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod mickey.r v Utorok Jún 17, 2008 6:50 pm

Crusader píše:
mickey.r píše:Dúfam, že JP spravia koncert zostavený výlučne z nového materiálu a bude z toho pekné DVD. Ten obsah stojí za to a viem si to živo predstaviť ako divadelnú show akú mával napr. Alice Cooper. Nový album je fakt jedinečný a nesmierne kvalitný.



castecny souhlas, tahle deska me vzdy 100% uspi :D Kdyby to sestrihali na jedno cd, nic se nestane ale jsem fakt zvedav, jak moc budou zivat ti, co si zajdou na koncert kde budou hrat jen tohle. Proste na painkiller to nema, spis bych takovou desku cekal od Manowar. Resp pro me tohle uz nejsou JP.


Takéto čosi napíše iba človek s veľmi nízkou hudobnou inteligenciou.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Poslaťod Crusader v Utorok Jún 17, 2008 7:38 pm

mickey.r píše:
Takéto čosi napíše iba človek s veľmi nízkou hudobnou inteligenciou.



Jasne, hlavne ze ty tomu rozumis ze vsech nejvic :D ... Sorry, ale pro me je to NUDNA SRACKA, ber to jako muj nazor a respektuj ho ! Tyto urazky o inteligenci si strc do zadku. Nikdo na ne neni zvedavej ! To dokaze napsat jen ten, kdo inteligenci a toleranci nazoru postrada. To je stejne ubohe jako kdyz nekdo kdo posloucha klasiku/pop/rap/hiphop napise ze maiden jsou o nicem a ti co je poslouchaji postradaji hudebni inteligenci ... A nebo naopak, ze ten kdo neposloucha maiden je totalni ignorant.

Vsechno je vec vkusu a ja fakt nejsem z JP posranej jen proto ze to jsou JP, abych si nemohl dovolit napsat, ze je to zoufala kopie manowar totalne sterilni, bez energie a s predlouhymi intry a pro me jeste nuda, ale da se to chapat vzhledem ke kondici hudebniku ...

Uz to nikdy nebudou naslapany JP. A to ze me to uspalo, to je holej fakt ... ale chapu to, ty mas patent na rozum a kazdej kdo napise nejaky nazor co se ti nezda je hned clovek bez hudebne inteligence ... sorry ale me tyhle ONANIE nebavi. A proto posloucham IRON MAIDEN a NE Judas Priest :D JP zapomneli, ze koncit se ma na vrcholu jako napr. Pink Floyd.

Zvykni si na to, ze kolik lidi tolik nazoru, ja ti taky mohl jen odepsat neco jako .... tohle muze napsat jen totalni omezenej debil, ale nenapsal jsem, protoze tvuj nazor respektuji a vzhledem k tomu ze ty muj ne, mel jsem potrebu se rozepsat.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 9:57 pm

Crusader píše:
mickey.r píše:
Takéto čosi napíše iba človek s veľmi nízkou hudobnou inteligenciou.



Jasne, hlavne ze ty tomu rozumis ze vsech nejvic :D ... Sorry, ale pro me je to NUDNA SRACKA, ber to jako muj nazor a respektuj ho ! Tyto urazky o inteligenci si strc do zadku. Nikdo na ne neni zvedavej ! To dokaze napsat jen ten, kdo inteligenci a toleranci nazoru postrada. To je stejne ubohe jako kdyz nekdo kdo posloucha klasiku/pop/rap/hiphop napise ze maiden jsou o nicem a ti co je poslouchaji postradaji hudebni inteligenci ... A nebo naopak, ze ten kdo neposloucha maiden je totalni ignorant.

Vsechno je vec vkusu a ja fakt nejsem z JP posranej jen proto ze to jsou JP, abych si nemohl dovolit napsat, ze je to zoufala kopie manowar totalne sterilni, bez energie a s predlouhymi intry a pro me jeste nuda, ale da se to chapat vzhledem ke kondici hudebniku ...

Uz to nikdy nebudou naslapany JP. A to ze me to uspalo, to je holej fakt ... ale chapu to, ty mas patent na rozum a kazdej kdo napise nejaky nazor co se ti nezda je hned clovek bez hudebne inteligence ... sorry ale me tyhle ONANIE nebavi. A proto posloucham IRON MAIDEN a NE Judas Priest :D JP zapomneli, ze koncit se ma na vrcholu jako napr. Pink Floyd.

Zvykni si na to, ze kolik lidi tolik nazoru, ja ti taky mohl jen odepsat neco jako .... tohle muze napsat jen totalni omezenej debil, ale nenapsal jsem, protoze tvuj nazor respektuji a vzhledem k tomu ze ty muj ne, mel jsem potrebu se rozepsat.


netreba hned na vsetko nadavat. mozno ani mna nostradamus neoslovil, ale je to volba JP. stale lepsie ako KISS, ktori otvorene hovoria, ze naco vydavat nove albumy, ked to ludi vobec nezaujima. z tohto pohladu JP objavuju a riskuju a zasluzia si minimalne uznanie a pochvalu.

nemyslim, ze ide o komercny tah, lebo toto nie je proste masovka. ale ved aj maiden su coraz viac "progresivni", ale pre niekoho mozno len zbytocne rozvlacni a repetetivni. no ale kazdy mam rad nieco ine. niekto rokec, iny dramaticku symfoniu. navyse starnu a tak chcu zanechat nejaky kvazi pomnik. a preto 1 VEC NECHAPEM:
preco natocili koncepcny album o nejakom debilnom nostradamusovi (este aj na obale je nesympaticky) a nie o JUDASOVI. o sebe samych. o svojej podstate. proste nechapem. takyto koncepcny rovnomenny album by mohol byt pokojne poslednym triumfom
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Dr.Drak v Utorok Jún 17, 2008 10:29 pm

Uznanie a pochvalu? Ja na tom nevidím nič uznaniahodné. Proste sa nevedia zmieriť s tým že ich ére je koniec a odzvonilo im. A to, či už by písali o Nostradámovi, Judášovi či niekom inom je jedno. Ide hlavne o hudbu a tá u nich už nikdy nebude taká aká bola.
Ale zrejme ani ja nemám hudobnú inteligenciu, tak radšej to nechám na tých osvietencov nech o tom hovoria :lol:
If God is wise, why is he still,
When these false prophets, call him friend,
Why is he silent, is he blind!?
Are we abandoned in the end?
Let right or wrong, ALONE decide
God was never on your side!
Obrázok užívateľa
Dr.Drak
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 200
Registrovaný: Utorok Október 16, 2007 4:04 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia