Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - METAL UNIVERSE

METAL UNIVERSE

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

pridete na festival METAL UNIVERSE?

ANO!
2
13%
NIE!
8
50%
este neviem,zalezi od okolnosti
6
38%
 
Celkom hlasov : 16

Poslaťod Daan v Nedeľa Júl 22, 2007 4:33 pm

Plati vsetko to, co som napisal tu a tu... :lol:

Len dodam, ze odovzdanost publika bola uplne genialna a co sa tyka blaznenia, myslim, ze som dal zo seba o cosi viac nez na Maiden v Ostrave :P
Take a look in the pool and what do you see..
In the dark depths there faces beckoning me..
Can't you see them it's plain for all to see..
They were there, oh I know you don't believe me.
Obrázok užívateľa
Daan
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Nedeľa Apríl 29, 2007 7:21 pm
Bydlisko: Brezno

Poslaťod kamzo v Nedeľa Júl 22, 2007 7:17 pm

Tak dami a pani to bol super festak..Malo ludi co ma trochen stvalo ale zase ta rodinna atmosfera bola super!!!V piatok som videl Alkehol boli dobry a tiez som patricne popijal :D a vecer boli Blind Guardian no chalan spieval falosne v niektorych skladbach a spieval o nieco nizsie,Ale mne to nevadilo dobre som sa bavil!!!Az tak ze pri poslednej skladbe/Mirror Mirror/ si uz len matne pamatam kedze Staropramen zacal v-v-v :D

V sobotu sme s chalanmi prelezali pri vode kedze bolo total teplo..Videl som len Art of C., A potom az Black Majesty-Boli fajn.Vsetci sme potom cakali kym prerobia podium kvoli Masterplan-Kt boli nenormalny!!! Mike Terrana to nieje bubenik ale stroj :o cely Masterplan - to bolo spontane odohrane a chalani sa perfektne bavily..Asi preto lebo Roland Grapow zije vo Zvolenskej Slatine tak sa citili ako doma :D Po skonceni som uz nemal sil ostat na Death Revival..A chalani vraveli ze boli dos dobri!!!bolo to fakt super,no dufam ze na buduce bude viac ludi...

P.S.Kedze bolo malo ludi tak neviem neviem ci aj bude buduci rok Metal Universe..Pretoze festakov je uz dot a ludia si zacinaju vyberat kam pojdu a tento rok asi budu stratovy..Tak uvidime..
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Poslaťod Železná Panna v Utorok Júl 24, 2007 10:05 pm

Plati, co som povedala tu a tu
:lol:

A tie zabky Eckertove si vsimnite ozaj, ti , co dte neboli :lol: Ked niekde pohadzem fotky, dam vam vediet...
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Železná Panna
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 410
Registrovaný: Nedeľa Júl 30, 2006 11:08 am
Bydlisko: Prešov

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

cron