Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Masters of Rock

Masters of Rock

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Chystá se někdo

Ne (daleko, peníze apod.)
17
37%
Jedině pokud přibyde nějaká super kapela
6
13%
ANO!
15
33%
Mám rád chleba s máslem
3
7%
Nemám rád chleba s máslem
5
11%
 
Celkom hlasov : 46

Poslaťod Errinka v Štvrtok Marec 22, 2007 1:23 pm

No pokud mi do toho nic nevleze, tak snad pojedu taky, ale z tech kapel vetsinu neznam, tak uvidim. :D
Errinka
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 87
Registrovaný: Utorok September 26, 2006 4:09 pm

Poslaťod PesZ v Štvrtok Marec 22, 2007 7:06 pm

Errinka> to já taky ne :-). Ale většina z nich je na youtube a navíc -> poznávání nových kapel live je mým koníčkem :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Masters

Poslaťod eddie.c v Štvrtok Marec 22, 2007 8:49 pm

Mě se letošní MASTERS líbí o poznání méně než loni :cry: Zatím tam jedu jen na MOTORHEAD, STRATOVARIUS a RAGE. Ostatní jsem buď už viděl, nebo mě nezajíma. Nevím co tím Pragokoncert sleduje, že tam pozývají takové kvantum neznámých kapel...Hergot já už chci konečně nějakou hvězdu!!!!!!!! Vzpomínám si jak jsem byl loni v sedmém nebi z HELLOWEEN, GAMMA RAY, WHITESNAKE, KREATOR... a těď? Ale já stále věřím, že mají ještě esa v rukávu! :)
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Rick v Sobota Marec 31, 2007 7:54 pm

ako uz niekto povedal,isiel by som tam len kvoliIM,i ked ani children a motorhead nie su na zahodenie.a co vlastne znamena die happy?zomri stastny alebo co?diky za odpoved.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Famine v Sobota Marec 31, 2007 8:22 pm

po anglicky umri štastny, a po nemecky ta štastna. dufam že spravny preklad
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Masters

Poslaťod tailgunner v Sobota Marec 31, 2007 8:28 pm

eddie.c píše:Mě se letošní MASTERS líbí o poznání méně než loni :cry: Zatím tam jedu jen na MOTORHEAD, STRATOVARIUS a RAGE. Ostatní jsem buď už viděl, nebo mě nezajíma. Nevím co tím Pragokoncert sleduje, že tam pozývají takové kvantum neznámých kapel...Hergot já už chci konečně nějakou hvězdu!!!!!!!! Vzpomínám si jak jsem byl loni v sedmém nebi z HELLOWEEN, GAMMA RAY, WHITESNAKE, KREATOR... a těď? Ale já stále věřím, že mají ještě esa v rukávu! :)


neznamych?? :roll:
prave naopak - CoB, Norther, Hammerfall, Sepultura, Finntroll, After Forever, Epica (+ co si spomenul Stratovarius, Rage,, Motorhead)
chysta sa velmi silny rocnik :)
Obrázok užívateľa
tailgunner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Piatok Marec 02, 2007 2:21 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Apríl 01, 2007 11:09 am

chcel som sem napisat ze najslabso rocnik, ale ked sa tak pozeram na rozpis... je tam vela malych kapiel a medzi nimi fakt shity ktore sa tam nehodia a dost z tych hviezd momentalne urcite preziva svoje najslabsie obdobie, takze tak..
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Rick v Nedeľa Apríl 01, 2007 12:50 pm

Famine píše:po anglicky umri štastny, a po nemecky ta štastna. dufam že spravny preklad


diky za preklad.tiez som si myslel nieco take.Zdeno bude vediet asi najlepsie,lebo sa tomu uz dlhsi cas venuje...
Naposledy upravil Rick dňa Utorok Apríl 03, 2007 6:56 am, celkovo upravené 1
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Zdenius v Nedeľa Apríl 01, 2007 1:51 pm

Rick píše:ako uz niekto povedal,isiel by som tam len kvoliIM,i ked ani children a motorhead nie su na zahodenie.a co vlastne znamena die happy?zomri stastny alebo co?diky za odpoved.


je to pokrik americkych surfistov, proste umri stastny, ak si svoj zivot prezil dobre tak sito mozes povedat...

je to vlastne jedina kapela na ktoru sa tesim a v novembri by mali mat cca 6-9 koncertov v cechach tak sa budem snazit vidiet vsetky :) proste pocut tie ich skvele skladby a vidiet martu mozem aj 20x po sebe
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Rick v Nedeľa Apríl 01, 2007 1:56 pm

hmm..som nevedel,ze vo svojich radoch maju die happy aj zenu.o tejto skupine som sa dozvedel az po navsteve tvojej webstranky,ale vyzera to fakt husto.to v cechach budu koncertovat kolko mesiacov?lebo to postihat vsetko by bol fakt nadlusky vykon keby tie koncerty boli kazde dva dni a v mestach vzdialenych od seba 150 km.
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod TheClansman1 v Streda Máj 09, 2007 3:23 pm

tak tu je komplet program na jednotlive dni Masters of Rock (este sa ani na oficialnej stranke festivalu neuvadza):
12.7 Štvrtok: Fleret + Jarmila Šuláková, Hevein, Týr, Die Happy, Rage + Lingua Mortis Orchestra, Vypsaná Fixa, Finntroll
13.7 Piatok: Free Fall, Fourth Face, Torr, SPS, Alkehol, The Tommys, Norther, Tleskač, Anna K, Pink Cream 69, Motorhead, After Forever
14.7 Sobota: Dirty Game, Interitus, Post-It, Debustrol, Rising Dreams, Black Majesty, Silent Stream Of Godless Elegy, Sham 69, Epica, Thunder, Stratovarius, Children Of Bodom, In Extremo
15.7 Nedeľa: X-Core, Lety Mimo, Memoria, Virgin Snatch, Cocotte Minute, Rasta, Visions Of Atlantis, Sabaton, Axxis, Divokej Bill, HammerFall, Sepultura

najvacsi zaujem je z vysledkov hlasovania na oficialnej stranke asi o Children of Bodom
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 09, 2007 5:27 pm

totalne sa mi nepozdava :( stvrtok uz musim ist kvoli die happy a tu nedelu si este velice rozmyslim, skoda ze tam dali sepulturu. tie kapely ktore hrali cez den budu pre mna fakt ocistec, boze to bude nuda :( 4 dni, to je stasne moc, take akcie nemam rad
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod TheClansman1 v Štvrtok Máj 24, 2007 7:25 pm

Zdenius > uz je aj program na oficialnej stranke... Die Happy budu hrat od 19:15 do 20:30 vo stvrtok
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Poslaťod PesZ v Štvrtok Máj 24, 2007 11:34 pm

Program už jsem dávno dal do prvního přízpěvku ;-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Zdenius v Piatok Máj 25, 2007 9:08 am

TheClansman1 píše:Zdenius > uz je aj program na oficialnej stranke... Die Happy budu hrat od 19:15 do 20:30 vo stvrtok


tak pre mna vrchol festivalu uz prvy den :) neviem preco ich nedali dlhsie ved taky shit program je tam a snad kedze to je prvy den bude aj podpisovacka :(
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron