Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vraj nejlepsia 100-vka

Vraj nejlepsia 100-vka

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod jujo v Piatok Jún 08, 2007 1:33 pm

No fakt su tu veci k zamysleniu, som rad , ze Bruce Dickinson ci Halford su v prvej desine, no Plant nemal byt prvy, Bon Scott je tiez preceneny, a naopak vyssie by mali byt Geoff Tate ( Queeensyrche ),Blackie Lawless (WASP ), Jon Bon Jovi ( aj ked ho niektori nemaju radi ) aj Alice Cooper. No a Kiske( ex-Helloween) rozhodne aspon v top 20 ... Ti vsetci co som napisal su urcite lepsi ako par tych co su pred nimi ... a na zaver - King Diamond tak nizko ???? - ved by Cobaina rozniesol v zuboch !!!! P.S: Ja som nasiel na nete aj iny podobny rebricek, kde vyhral Freddie Mercury ( co je lepsie ako Plant ), Bruce bol tusim 5-6, za nim Halford a niektori z mnou uvedenych boli na tom lepsie ako tu, viac sa mi pacil tamten rebricek ...
jujo
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Piatok Jún 08, 2007 8:27 am
Bydlisko: Gregorovce

Poslaťod dzuso v Streda Júl 11, 2007 10:35 am

Halford s Dickinsonom určite v prvej trojke, a kľudne by som tam dal nejakého blackového alebo deathového revúňa! napr. Sanders s Nile alebo Abbath s Immortal! !-! :git:
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Painkiller03 v Streda Júl 11, 2007 12:14 pm

no tento rebricek je taky subjektivny nazor kazdy spevak sa do niecoho ineho hodi a velmi tazko sa da hodnotit velku skalu spevakov keby bolo nejaky rebricek top 10 heavy metalovy spevakov, to by bolo uz lepsie
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod dzuso v Štvrtok Júl 12, 2007 4:10 pm

hodťe sem vy nejaký váš rebríček extrémnych vokalistov, myslím takých čo revú nie čo spievajú!! samozrejme takí čo počúvate aj death a black.
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Prisoner v Štvrtok Júl 12, 2007 5:49 pm

to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Júl 12, 2007 6:13 pm

Prisoner píše:to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky


Tam je tech věcí víc, který sou k pousmání...co třeba dělá Ozzy hned za Brucem...Ozzy je dobrej zpěvák, mám rád BS ale hned v závěsu za Brucem bejt prostě nemůže, protože Bruce z něj při zpívání udělá klauna na počkání a nejen z něho
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Prisoner v Štvrtok Júl 12, 2007 7:46 pm

když padla řeč na Ozzyho, tak můžu jenom souhlasit a taky je na pomyšlenou proč jsou za ním Ronnie James Dio a Ian Gillian a ještě k tomu se daj oba porovnat s Ozzym, páč oba jsou/ je Black Sabbat
Naposledy upravil Prisoner dňa Štvrtok Júl 12, 2007 9:58 pm, celkovo upravené 1
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Painkiller03 v Štvrtok Júl 12, 2007 8:56 pm

Prisoner píše:to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky
ja som sa na tom veeelmi pomavil pretoze Ripper a 97 to uz by uplny kreten povedal ze je to blbost
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Gumolit v Štvrtok Júl 12, 2007 10:45 pm

Prisoner píše:to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky


Presne!!! vraj ked ho brali do Judasu cez konkurz, nejavil ziadne problemy so spievanim skladieb judasu, takze by som ho dal niekde za Halforda.
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod dzuso v Piatok Júl 13, 2007 10:54 am

bleh!! Chestera Beningtona ani do prvej tristovky!!
Fly throughout the sky, set fire to the land, fly throughout the sky, sons of northern darkness.
Obrázok užívateľa
dzuso
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Streda Jún 06, 2007 4:36 pm
Bydlisko: Zákamenné

Poslaťod Painkiller03 v Piatok Júl 13, 2007 11:39 am

Gumolit píše:
Prisoner píše:to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky


Presne!!! vraj ked ho brali do Judasu cez konkurz, nejavil ziadne problemy so spievanim skladieb judasu, takze by som ho dal niekde za Halforda.
no Ripper este ked nebol znamy a tak on mal revivalovu skupinu ktora hrala songy od JP takze preto mu to nerobi problem odspievat od nich hocico....videli ste inak film Rocker ? je to vlastne o nom ...
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suns
He is the Painkiller
This is the Painkiller
Wings of steel Painkiller
Deadly wheels Painkiller
Painkiller03
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 483
Registrovaný: Pondelok November 06, 2006 9:51 pm
Bydlisko: Okres Revúca

Poslaťod Prisoner v Piatok Júl 13, 2007 11:42 am

dzuso píše:bleh!! Chestera Beningtona ani do prvej tristovky!!


:lol: :lol: toho ani neznám
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Brighter v Piatok Júl 13, 2007 12:41 pm

Prisoner píše:
dzuso píše:bleh!! Chestera Beningtona ani do prvej tristovky!!


:lol: :lol: toho ani neznám


spevak linkin park
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

a

Poslaťod jason46 v Piatok Júl 13, 2007 1:11 pm

Brighter píše:
Prisoner píše:
dzuso píše:bleh!! Chestera Beningtona ani do prvej tristovky!!


:lol: :lol: toho ani neznám


spevak linkin park


podla mna spieva uplne v pohode :wink: aj ked LP nie su to co kedysi ten spev tam stale ostal 8)
Signature 2021
26+
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica

Poslaťod Gumolit v Piatok Júl 13, 2007 1:25 pm

Painkiller03 píše:
Gumolit píše:
Prisoner píše:to sestavoval někdo kdo asi muziku zná jenom z titulních stran dámskejch časáků.... začátek je vcelku good, až na pár úletů... no ale absolutně nechápu 44. Marilyn Manson - to je pro mě naprosto průměrnej zpěvák, kterýho žerou jenom holky kvůli image a proč je 97. Ripper Owens :?: :?: osobně bych ho zařadil max do 30ítky


Presne!!! vraj ked ho brali do Judasu cez konkurz, nejavil ziadne problemy so spievanim skladieb judasu, takze by som ho dal niekde za Halforda.
no Ripper este ked nebol znamy a tak on mal revivalovu skupinu ktora hrala songy od JP takze preto mu to nerobi problem odspievat od nich hocico....videli ste inak film Rocker ? je to vlastne o nom ...

presne to som si myslel aj ja, az na to, ze vo filme spevak odhalil spevaka, ze je gay, pricom halford sa priznal sam este davnejsie pred odchodom
a steel dragon: po pocuti tohoto nazvu som si predstavil podobny obal, ako maju judas, este predtym, ako som tie obaly videl
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron