Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - HLADAME BASAKA A SPEVAKA

HLADAME BASAKA A SPEVAKA

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Tapyr v Pondelok Január 15, 2007 4:07 pm

eddie.sk píše:Zaujimal by ma vas nazor na Heavy-metal a slovenske texty? Metalovych kapiel, ktore spievaju po slovensky urcite nie je vela. Najznamejsi je snad Sexit. Ide to podla vas vobec k sebe?


Nuz, tie nahravky su fakt dobre. Mna osobne by ste viacej potesili so slovenskym textom. Kapiel spievajucich po anglicky su statisice a v tom pripade sa radsej obratim na zahranicnu kapelu. Kdezto kapela, ktora spieva v materinskej reci ma u mna viac bodov ako zahranicna kapela. Takze drzim palce.
Tapyr
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Piatok December 15, 2006 3:38 pm

Poslaťod eddie.sk v Piatok Február 16, 2007 8:23 pm

Tapyr píše:Nuz, tie nahravky su fakt dobre. Mna osobne by ste viacej potesili so slovenskym textom. Kapiel spievajucich po anglicky su statisice a v tom pripade sa radsej obratim na zahranicnu kapelu. Kdezto kapela, ktora spieva v materinskej reci ma u mna viac bodov ako zahranicna kapela. Takze drzim palce.

Vdaka za podporu. Potesim ta, vsetky texty budu v Slovencine.

P.S. Uz nehladame. Nasli sme spevaka aj basaka, takze sme komplet. Snad uz to teraz pofrci :wink:
UP THE IRONS !
Obrázok užívateľa
eddie.sk
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 10:09 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod PesZ v Sobota Február 17, 2007 2:49 pm

eddie.sk> dávej průběžně vědět, jak se kapela vyvíjí :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod hellpatrol v Sobota Február 24, 2007 7:04 pm

eddie.sk -- tak vela stastia :git:
METAL
Obrázok užívateľa
hellpatrol
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 277
Registrovaný: Pondelok September 04, 2006 1:59 pm
Bydlisko: Hell

Poslaťod eddie.sk v Sobota Február 24, 2007 8:54 pm

hellpatrol píše:eddie.sk -- tak vela stastia :git:


Vdaka.
UP THE IRONS !
Obrázok užívateľa
eddie.sk
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 49
Registrovaný: Utorok Júl 18, 2006 10:09 am
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Tapyr v Piatok Apríl 13, 2007 2:51 pm

eddie.sk píše:
Tapyr píše:Nuz, tie nahravky su fakt dobre. Mna osobne by ste viacej potesili so slovenskym textom. Kapiel spievajucich po anglicky su statisice a v tom pripade sa radsej obratim na zahranicnu kapelu. Kdezto kapela, ktora spieva v materinskej reci ma u mna viac bodov ako zahranicna kapela. Takze drzim palce.

Vdaka za podporu. Potesim ta, vsetky texty budu v Slovencine.

P.S. Uz nehladame. Nasli sme spevaka aj basaka, takze sme komplet. Snad uz to teraz pofrci :wink:


Tak to je velmi dobra sprava. Som zvedavy ako sa budete vyvijat, jednoznacne vam drzim palce. Ako som uz pisal predtym, mne sa to pacilo velmi.
Tapyr
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Piatok December 15, 2006 3:38 pm

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 23 hostia

cron