Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Some Kind Of Monster

Some Kind Of Monster

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Some Kind Of Monster

Poslaťod The_Qwertz v Piatok November 24, 2006 10:38 pm

Videl niekto "Some Kind Of Monster" - dokumentarny film Metallici ? Ja osobne Metallicu velmi nemusim, ale je podla mna velmi zaujimave pozriet do ich zakulisia, ako to bolo pocas nahravania albumu St. Anger, ako prezivali jednotlivy clenovia vyhodenie z kapely, resp. preco odisli (obzvlast zaujimavy bol rozhovor Ulrich vs. Mustaine po 20. rokoch), ako to bolo pocas casov, ked bol James v liecebni, a v neposlednom rade je to podla mna velmi dobre sfilmovane.

Aj ked nie som ich velky fanusik, zaujalo ma to.
Odporucam ;)
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

Re: Some Kind Of Monster

Poslaťod Madness v Sobota November 25, 2006 12:03 am

The_Qwertz píše:Videl niekto "Some Kind Of Monster" - dokumentarny film Metallici ? Ja osobne Metallicu velmi nemusim, ale je podla mna velmi zaujimave pozriet do ich zakulisia, ako to bolo pocas nahravania albumu St. Anger, ako prezivali jednotlivy clenovia vyhodenie z kapely, resp. preco odisli (obzvlast zaujimavy bol rozhovor Ulrich vs. Mustaine po 20. rokoch), ako to bolo pocas casov, ked bol James v liecebni, a v neposlednom rade je to podla mna velmi dobre sfilmovane.

Aj ked nie som ich velky fanusik, zaujalo ma to.
Odporucam ;)



moj nazor:JEDNO VELKE DIVADLO :!:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

?

Poslaťod The_Qwertz v Sobota November 25, 2006 9:04 am

Videl si to vobec :?: Lebo by som sa vobec necudoval, keby nie :D
Ano, moze byt, nehovorim ze je to uplne ciste, ale vsak su tam aj sceny co boli naschval takto natocene, a potom ich pocity po 20. rokoch a tak... podla mna to az take hrozne neni, a do akej miery je to divadlo je jedno, pokial ta to dokaze zaujat.
"Motherfucker, die by the gun!"
Paul Dianno, 1997
Obrázok užívateľa
The_Qwertz
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Piatok Júl 28, 2006 11:53 am
Bydlisko: Košice

aa

Poslaťod jason46 v Sobota November 25, 2006 1:14 pm

ja som to nevidle ale Metallicu povazujem uz ako za neexistujucu....uz o nich neni vobec pocut
Obrázok užívateľa
jason46
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1090
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 8:13 am
Bydlisko: Považská Bystrica


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron