Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - texty IM

texty IM

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: texty IM

Poslaťod krab v Sobota September 13, 2008 1:55 pm

Dr.Drak píše:
krab píše: Navíc u heavy metalu si nějaké složitější a myšlenkově nosnější texty neumím představit.


Niečo také by som absolútne nepovedal...


Já ano, k tomu stylu mi např. filosofie či metafyzika vůbec nesedí. Já tu hudbu chápu spíše jako barvitost, impresionistický obraz, který se vyjadřuje prostřednictvím zevnějšku. Ale s tím "myšlenkově nosnější" jsem přestřelil, lépe řečeno, řekl jsem to jinak, než jsem zamýšlel. Nechci tvrdit, že třeba IM nemají ve svých textech silné myšlenky, že nerozebírají silná témata, spíše říkám, že nesdělují nic, co bychom dávno nevěděli (Tell me what you can hear and than tell me what you see...everybody has a different way to view the world...) a nesdělují to formou, která si konkrétně mě osobně dokáže podmanit. Takže možná proto nejsem ochoten akceptovat, když vidím názory, který mluví o textech IM jako o "skvělém, perfektním" materiálu.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: texty IM

Poslaťod clansman88 v Sobota September 13, 2008 2:03 pm

Dr.Drak píše:
krab píše: Navíc u heavy metalu si nějaké složitější a myšlenkově nosnější texty neumím představit.


Niečo také by som absolútne nepovedal...
suhlasim...texty su jednym z veci ktore ma na Maidene stale tahaju... a som rad ze niesu typu "other bands play..manowar kill" :D alebo hammerfall "we were born to rule" (?!?!) ani judas priest na nich v tomto nemaju podla mojho nazoru :) takze v heavy metale naj texty z kapiel ktore som pocul ma nasa Zelezna Panna :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: texty IM

Poslaťod PesZ v Nedeľa September 14, 2008 7:40 pm

Zrovna Maiden mají texty podle mě na dost dobré úrovni (ve srovnaní s jinými metalovými kapelami určitě, vem si třeba Manowar...). Takový text k Blood Brothers nebo Dream of Mirrors je podle mého prostě paráda.
A i tím, jak jsou ty texty stavěny.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: texty IM

Poslaťod krab v Pondelok September 15, 2008 2:01 am

PesZ píše:Zrovna Maiden mají texty podle mě na dost dobré úrovni (ve srovnaní s jinými metalovými kapelami určitě, vem si třeba Manowar...). Takový text k Blood Brothers nebo Dream of Mirrors je podle mého prostě paráda.
A i tím, jak jsou ty texty stavěny.


Já si tohle prostě nemyslím, mě to příjde jako kýč a nemíním se chlácholit známým "oproti jiným". Pro mě je textařská stránka IM jediná, která mi nic nedává.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: texty IM

Poslaťod peko20 v Pondelok September 15, 2008 10:13 am

krab píše:
PesZ píše:Zrovna Maiden mají texty podle mě na dost dobré úrovni (ve srovnaní s jinými metalovými kapelami určitě, vem si třeba Manowar...). Takový text k Blood Brothers nebo Dream of Mirrors je podle mého prostě paráda.
A i tím, jak jsou ty texty stavěny.


Já si tohle prostě nemyslím, mě to příjde jako kýč a nemíním se chlácholit známým "oproti jiným". Pro mě je textařská stránka IM jediná, která mi nic nedává.


no je to twoj nazor ... 100 ludi 100 piw :D mne zas naopak take blood brothers alebo wasted years alebo aj ine texty daju dost :P wzdy sa je nad cim zamysliet... :) ale je to twoj nazor a respektovat ho treba
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 60 hostia

cron