Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metallica

Metallica

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Metallica

Poslaťod Zdenius v Utorok August 22, 2006 1:37 pm

http://www.youtube.com/watch?v=snPAOzp2YOA

toto je vazne demencia, najskor som sa uprimne smial ale potom mi to prislo nechutne.
vaze nazory...?
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Metalika sa zblaznila!!!!!!!!!!

Poslaťod Demonaz v Utorok August 22, 2006 1:45 pm

Zdenius píše:http://www.youtube.com/watch?v=snPAOzp2YOA

toto je vazne demencia, najskor som sa uprimne smial ale potom mi to prislo nechutne.
vaze nazory...?



Totalna sracka!!!!!! Aj toto http://www.youtube.com/watch?v=hwsbUUEOT9g
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Millhouse v Utorok August 22, 2006 3:57 pm

Panenko skákavá, to je sračka. :?
Millhouse
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Piatok August 11, 2006 7:36 am

Poslaťod BruceD v Utorok August 22, 2006 4:09 pm

To je hnus všech hnusů...punk/country akorát že s tvrdym zvukem...looool...njn, ne všechny kapely z 80´ dokážou hrát skvěle tak jako třeba Maiden
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

metallica sa zblaznila

Poslaťod Madness v Utorok August 22, 2006 5:07 pm

Je to shit,mam rad staru metallicu-kill em all,and justice for all,ride the lightnxng-ale toto je shit :!: :evil: uz st anger bol total hovno..
som mxslel ze si urobia z maidenov srandu ako na albume garage inc,kde po jednej sklatbe zahrali uvod Run to the Hills,samozrejme absolutne pohrdavo a jeb..to..Metallica sucks,Maiden Rules :!: :!: :)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod PesZ v Utorok August 22, 2006 5:46 pm

Mno, všechny kapely z 80. let rozhodně nehrajou sqěle. V každý době jsou dobrý i špatný.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Iron v Utorok August 22, 2006 5:56 pm

To je prisernost... To slozili pro honaky krav, ne? :)
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Madness v Utorok August 22, 2006 5:58 pm

Trochu ako The Offspring :roll: :shock:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod rapid fire v Utorok August 22, 2006 5:58 pm

jedna horsi nez druha na tu druhou uz snad ani nebudu nic rikat je to snad nejaky nepovedeny vtip nebo tak :D jednoduse stoji to za hooodne velkou p..u mne to opravdu pripada ze jejich skvelej thrash z master of puppets a justice (kill'em all, ride the lightning) se vytratil a prerostl ve hodne hodne cerny humor. a mimochodem vsimli ste si jak vypadaji? me se zda ze s jejich muzikou zestarli i samotni clenove (zejmena hetfield a ulrich), naproti tomu Maiden je absolutne prevalcuji uz na prvni pohled vypadaji plni energie (a to jsou datove starsi), a jejich songy a cela tvorba je o 1000% lepsi
rapid fire
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Štvrtok Jún 22, 2006 5:59 pm
Bydlisko: Česká Republika

Poslaťod Zdenius v Utorok August 22, 2006 6:43 pm

ja tomu fakt nerozumiem.
vsetci vedia ako ich nemam rad, ale toto by som neprial fans hociakej kapely. mna ta skladba tak rozosmiala, ze kolegovia v robote sa pytali co mam dobre v PC. 3x som si to musel pustit co som zostal v soku. to bud nemaju refren este hotovi... ale ak toto myslia vazne - ak to bude singel prisaham ze si ho kupim :roll: :twisted:
oni bud maju nieco za lubom a hraju taketo sracky a vydaju uplne nieco ine, ale ak nie.. asi im dam uz pokoj, lebo oni zo seba urobia blbcov sami.
a to som zacul ze na slovenskej stranke o tejto kapelke prirovnavali nove skladby k skladbam Maidenov (!!!!!!!!), ale zatial som len nasiel prispevky - v ktorych sa tam rozplyvaju nad tymito skladbami!!
nerozumiem, fakt nerozumiem. velice by ma zaujimalo co napr. ich basak na toho hovori, ci cakal ze nieco taketo bude u nich hrat.
a pani, keby ste citali prispevky k tejto teme na oficialnom fore IM, to je silna kava :D
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Famine v Utorok August 22, 2006 6:44 pm

tato kapela mala na viac, ale stale je to o stupen lepšie ako gladiator klesom
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Metalika sa zblaznila!!!!!!!!!!

Poslaťod IMS v Utorok August 22, 2006 6:58 pm

Zdenius píše:http://www.youtube.com/watch?v=snPAOzp2YOA

toto je vazne demencia, najskor som sa uprimne smial ale potom mi to prislo nechutne.
vaze nazory...?


Tak to je ina kava :lol: Ja uz len cakam, kedy oznamia, ze nahrali duet s Paris Hilton :lol:

Ale tie slova refrenu su fantasticke, to ouuuu jeeeeeeee ma fakt dostalo :lol:

No viac sa uz nejdem vysmievat...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Demonaz v Utorok August 22, 2006 9:12 pm

Ja mam rad Metallicu po album Black, potom uz to snimi islo dole vodou, no Load a Re-Load sa celkom dali, par skladieb tam bolo dobrych, ale vazne im to uz asi zacina drbat na hlavu, lebo taketo vypatlane skladby som este v zivote nepocul, ten novy album bude teda riadna sracka a tesim sa ako sa na tom zasmejem :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod PesZ v Streda August 23, 2006 8:05 am

Já si sem tam od Metallici poslechnu ten symfonickej počin, ale mezi svý oblíbený kapely bych je nezařadil, tagže mi je naprosto jedno, co si hrajou :-).
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Metla

Poslaťod eddie.c v Streda August 23, 2006 10:22 am

Metallica je rázným příkladem toho, jak může skončit kapela, která se stane velmi slavnou. Prostě nezvládli ten mohutný přísun financí, začali chlastat fakt ve velkém a teď jsou myslím už v takovém stádiu, že si vůbec neuvědomují co dělají za muziku. V hlavě musí mít strašný zmatek a hrajou prostě cokoli je napadne, protože už nejsou schopni rozlišit co je dobre a co špatne. Abych řekl pravdu, je mi jich trochu líto... No a co fanoušci? ti si stejně novou desku koupí, i kdyby na ní nahráli největší hity Evy a Vaška :) Doufám, že se nám nikdy nestane totéž u MAIDENů.Myslím že to ale nehrozí 8) oni mají Harrise a ten by jim zatnul tipec :twisted:
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron