Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Metallica

Metallica

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: metallica sa zblaznila

Poslaťod agdabavipain v Streda August 23, 2006 11:23 am

Madness píše:Je to shit,mam rad staru metallicu-kill em all,and justice for all,ride the lightnxng-ale toto je shit :!: :evil: uz st anger bol total hovno..
som mxslel ze si urobia z maidenov srandu ako na albume garage inc,kde po jednej sklatbe zahrali uvod Run to the Hills,samozrejme absolutne pohrdavo a jeb..to..Metallica sucks,Maiden Rules :!: :!: :)


ty geci
to nebolo pohrdanie ale pocta
metallica hravali pravidelne maiden na koncertoch (prowler, run to..., remember... a co ja viem, co este)
lars bol totalne vysadeny na IM, ich profesionalitu a perfektny marketing a merchandising, a prave podla vzoru IM budoval aj metallicu
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: metallica sa zblaznila

Poslaťod Famine v Streda August 23, 2006 11:30 am

agdabavipain píše:
Madness píše:Je to shit,mam rad staru metallicu-kill em all,and justice for all,ride the lightnxng-ale toto je shit :!: :evil: uz st anger bol total hovno..
som mxslel ze si urobia z maidenov srandu ako na albume garage inc,kde po jednej sklatbe zahrali uvod Run to the Hills,samozrejme absolutne pohrdavo a jeb..to..Metallica sucks,Maiden Rules :!: :!: :)


ty geci
to nebolo pohrdanie ale pocta
metallica hravali pravidelne maiden na koncertoch (prowler, run to..., remember... a co ja viem, co este)
lars bol totalne vysadeny na IM, ich profesionalitu a perfektny marketing a merchandising, a prave podla vzoru IM budoval aj metallicu
je videt že si dlho nepustil Iron Maiden :)
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod agdabavipain v Streda August 23, 2006 11:35 am

a mimochodom, absolutne neviem, co je na tej skladbe take smiesne ci nebodaj nepochopitelne.
M vznikala v usa obklopena punkom a HC a teraz sa zrejme len posuvaju blizsie k svojim vzorom ako Ramones ci Misfits
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Zdenius v Streda August 23, 2006 2:14 pm

podla mna to bola obycajna provokacia a tak isto aj tie skladby ktore od maidenov hravali na koncertoch. mysleli si o tebe az tak velmi ze snad ani jednu coverveziu nezahrali celu - resp. zda sa mi ze ani jednu skladbu od IM nikdy nezahrali celu a to ani ked s nimi nicko bubnoval na podiu!!!! FUCK EM!
a pocul si akym stylom ich hravali? fuck em -//-

nech si zmenia nazov ked chcu hrat uz punk, ta skladba je jedna velka zlatanina a cracka je pre nu este jemne slovo
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: metallica sa zblaznila

Poslaťod Madness v Streda August 23, 2006 6:48 pm

Viem morééé komu vravis geci :?: :twisted: si nepochopil nic.ja som vravel o garage inc albume(nepoznas)asi nie,tam si urobili total rit s Maiden,o tom som pisal.viem ze lars frcal na Maiden a mozno este frci,ale man hadam nechces porovnat music metallikx a Iron Maiden :!: :roll:
a jak hravali nejake veci od nich tak max v casoch Kill em all,atd....ride a mozno este na master of puppets tour to je vse.dufam ze sa teraz nebude mat za zle..inak ta prva sklatba(metallica)je ak offspring ---ten refren..moje nervx.. :o :wink:
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod Famine v Streda August 23, 2006 8:19 pm

No viem že v Donningtone 95 zahrali minutu a pol Remember tommorow.
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod PesZ v Štvrtok August 24, 2006 8:30 am

To Remember Tomorrow mám v mp3, gdyby něgdo chtěl, ale nic moc.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Poslaťod Zdenius v Štvrtok August 24, 2006 10:28 am

vzdy hrali nekompletne skladby Maidenov, nezaujima ma ci to bolo v Doningtone alebo Bushovi na narodeninach.. na jednom koncerte si ti sraci vymenili nastroje a Ulrich spieval a pri tom napodobnoval podiovu prezentaciu Brucea :roll: mozno tam je ten bodik ze vidno ze ich mali v hlave zatial co maideni by sa k nicomu takemu neznizili, ale kto by chcel napodobnovat mtvtallicu, to by nebola taka sranda :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod agdabavipain v Štvrtok August 24, 2006 10:57 am

moreee garage poznam, geci
ale ked niekto hra falosne, to neznamena, ze sa z neho vysmieva, neee, more? a co ked tym chce naopak ukazat, ze na to nema, aby bol taky dobry jak ten, koho podla teba uraza? ha?
a to iste plati aj o hrani necelych piesni na koncertoch. snad by si nechcel, aby hravali cele jak od samych zaciatkov hraavaju diamond head a misfits napriklad, takze mladi ani nevedia, ze to neni su ich pesnicky.
a keby to aj to bolo myslene ako provokacia, tak urcite len ako priatelska provokacia mladsieho/mensieho voci starsiemu/vacsiemu. ulrich sa cele roky pchal do riti maidenom, keby nieco take robil, isiel by sam proti sebe a maideni by s nim tiez asi nevychadzali, nem?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Poslaťod Iron v Štvrtok August 24, 2006 11:13 am

No, nevim, jestli si slysel "Garage Days" z roku 87, ale verze Run To The Hills opravdu neni pojata, jako ze by ji nebyli schopni zahrat. To je jednoznacna provokace. A Lars "Velka Huba" Ulrich? To je nejvypatlanejsi hlava z cele rockove sceny, to mi nikdo nevymluvi.
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Iron v Štvrtok August 24, 2006 11:16 am

Nekde jsem cetl nazor, ze nejlepsi obdobi Metallicy v 80. let cerpalo hlavne z napadu Mustainea a Ulricha. Jakmile tam tihle dva nebyli a napady, ktere po nich zbyly se vycerpaly, tak sla Metallica do haje. Docela bych tomu, s odstupem casu, i veril. Protoze napr. takovy Megadeth to Metallice natira na cele care, alespon pro me.
Obrázok užívateľa
Iron
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 128
Registrovaný: Streda Október 06, 2004 4:25 pm
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Zdenius v Štvrtok August 24, 2006 1:34 pm

to je hnusna provokacia ten RTTH na Garage Days...
mozno to brali ako nejaky salute maidenom ked hravali ich skladby na 1993 turne, ale urcite za tym bolo nieco ze ich nehrali korektne. Tie riffy si struhali ako chceli, niekedy z nich hetfield cast neodspieval a ukoncil ich nejakou nadavkou atd.. sooc vsetkych ostatnich kapiel zahrali vzdy tak ako to malo byt..
a ako je MTVtallica zadobro s Maidenami? Bruce ked sa vratil do IM mal ich plnu hubu. pamatam si ten titulok na MH z r 1999 ze maideni su vo vsetkom lepsi ako oni. ale to je tak, asi keby dostali nejake fajne prachy urcite by spolu nieco urobili, ale srat na to. Iked bruce ich mal v zuboch uz od roku 1986 ako si pamatam hihi. A nikdy som ho nevidel so ziadnym clenom Met alebo nejak pozitivne sa o nich vyjadrovat. Je to moj clovek..
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Zdenius v Štvrtok August 24, 2006 1:41 pm

bohuzial vela ludi pri slove metal napadne tato kapela, kapela ktora v roku 1996 vyhlasila „Heavy Metal is Meaningless to us“, teraz vydavaju album ocividne s punkovym nadychom iked ludia na met.sk sami sebe vehementne navravaju ake bohovske trashove korene tam pocut... nech idu do riti.

podla mna ocividne vzdy chceli predcit rekordy maidenov - dlhsimi turne, prvi v rusku (ako boli maideni v polsku) atd a teraz mi pripada akoby nechceli skoncit i ked sa trapia nakolko maideni stale frcia.. ale nefantazirujme uz.

neomielajme ze ake super albumy vydali kedysi, kazdy pozna vela ich skladieb a ked pocuje tieto nove tak na to musi povedat ze to je UBOHOST. a niekde som uz cital ako ich prirovnavaju k slabemu bodu historie maidenov - k albumu X Factor - tak toto ma ranilo. neviem ani o jednej skladbe z XF ktora by bola taka uboha ako nova "Ooooo Ooouuu Jeeeee" od mtvtalliky
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod BruceD v Piatok August 25, 2006 1:55 pm

Sakra ta metallica je takova srajda az to neni mozny.Posilam to kazdymu koho znam a snad polvina z tech, kteri to slyseli mi se me ptali, jestli to neni nejaka "sranda"...:D:D:D
BruceD
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Sobota August 12, 2006 8:06 am
Bydlisko: Chrudim

Poslaťod Zdenius v Piatok August 25, 2006 2:20 pm

ta skladba boduje na forach roznych kapiel, fakt zaposobila :)
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 55 hostia

cron