Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hviezdne sposoby metalovych kralov

Hviezdne sposoby metalovych kralov

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod zdenoeddie v Streda Marec 15, 2006 9:09 pm

Crusader píše:
majusko666 píše: Pred koncertom ho zatkli, ale na naliehanie manazera ho na koncert prepustili... malo nasledovat nejake sudne pojednavanie, ale nakoniec to asi vyriesil cash...


Jo skoda ze ho pustili ... kdo by asi za nej bubnoval ? :) Vetsi sranda byla kdyz zatkli Paula, tak zpival Steve ;)


Ja by som tipol Bruce,ten jediny ma volne ruky.
P.S.:Pozrite si Dive Dive Live,tam Bruce tiez nieco experimentuje na bicich,a takisto kto videl 12 Wasted Years,v poslednom klipe v nejakej nemeckej TV Bruce sa tiez angazuje na bicich :twisted: :!:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Poslaťod Famine v Streda Marec 15, 2006 9:21 pm

a dos» ?ierny humor s tou tortou :lol:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Zdenius v Piatok Marec 17, 2006 12:09 am

hej to nicko prekvapil :lol: doma mam aj niekde listok z toho koncertu pred ktorym toho chudaka zrazil :)
no zaujimalo by ma co bude ozzy robit v tej reklame, vsak s jeho trasucimi sa rukami asi moc maslo nepokraja :lol: :roll:
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod Majusko666 v Sobota Marec 18, 2006 1:16 pm

Zdenius píše:hej to nicko prekvapil :lol: doma mam aj niekde listok z toho koncertu pred ktorym toho chudaka zrazil :)
no zaujimalo by ma co bude ozzy robit v tej reklame, vsak s jeho trasucimi sa rukami asi moc maslo nepokraja :lol: :roll:


No, tak ta reklama je dost trapna. Ako Ozzy. Hra tam Ozzy a jeho dvojnik:

Obrázok

Toho chlapika som stretol na London Guitar Show vo Wembley... Prisamvacku som najprv myslel, ze je to Ozzy. Mal nacvicene jeho hlasky, jeho dementnu chodzu, klepal sa presne, ako Oz a aj obleceny bol presne, ako on. Len mi nejako neslo do hlavy, ze chodi len tak, medzi ludmi a nikto si ho nevsima. Gitarovy casopis Guitar si ho prenajal ako reklamu a hocikto sa s nim mohol vyfotit a potom tvrdit, ze sa stretol so skutocnym Ozzym 8)

Obrázok

Obrázok

Kto si chce pozriet reklamu (su tam 2 verzie): http://www.visit4info.com/details.cfm?adid=30232

(kliknite pod obrazkom na "Broadband version")
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Poslaťod Gumolit v Sobota December 30, 2006 2:28 pm

Crusader píše:K***y bohaci :) si mysli ze kdyz maji prachy, muzou vsechno .... :)


podla mna ked prachy dotycnemu chlapikovi stacili, nemam nic,proti- je to vec dotycneho chlapika. ine by bolo, keby podplacal sud
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Poslaťod Rick v Nedeľa December 31, 2006 2:51 pm

Crusader píše:
majusko666 píše: Pred koncertom ho zatkli, ale na naliehanie manazera ho na koncert prepustili... malo nasledovat nejake sudne pojednavanie, ale nakoniec to asi vyriesil cash...


Jo skoda ze ho pustili ... kdo by asi za nej bubnoval ? :) Vetsi sranda byla kdyz zatkli Paula, tak zpival Steve ;)


zrejme by dali videozaznam,ktory by stal totalne za prd,a o tom zatknuti Paula nahodou nevies viac?
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Poslaťod Madness v Nedeľa December 31, 2006 5:19 pm

Rick píše:
Crusader píše:
majusko666 píše: Pred koncertom ho zatkli, ale na naliehanie manazera ho na koncert prepustili... malo nasledovat nejake sudne pojednavanie, ale nakoniec to asi vyriesil cash...


Jo skoda ze ho pustili ... kdo by asi za nej bubnoval ? :) Vetsi sranda byla kdyz zatkli Paula, tak zpival Steve ;)


zrejme by dali videozaznam,ktory by stal totalne za prd,a o tom zatknuti Paula nahodou nevies viac?


tusim je cosi blizsie k tomu v knihe run to the hills (mick wall)
Obrázok užívateľa
Madness
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 636
Registrovaný: Štvrtok August 03, 2006 6:56 pm
Bydlisko: Zilina

Poslaťod IMS v Pondelok Január 01, 2007 4:56 pm

Rick píše:o tom zatknuti Paula nahodou nevies viac?


Myslim ze pred koncertom Iron Maiden stal pred halou s nejakou partiou a policajtom sa nezdali a zacali ich prehladavat a nasli u neho noz, zaco ho vzali. Neviem to presne, a v knihe sa mi to teraz nechce hladat...
Obrázok užívateľa
IMS
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 771
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 12:01 pm
Bydlisko: Somewhere In Time

Poslaťod Rick v Utorok Január 02, 2007 12:59 pm

ten ozzy uz ani nevie co by od nudy robil-absolutna traposina,to by ma nikdy nenapadlo,ze nieco take spravi....najvacsou pohromou by bolo,keby bruce robil reklamu na dazdnik alebo propagoval supermarket,to by som sa asi zblaznil.ludia,nerobte veci iba pre peniaze,ale rozhodnite sa,ci vas to vystihuje vo vasom pravom svetle!!!
Edward the Great-forever!!!
Up the IRONS!!!
Obrázok užívateľa
Rick
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 102
Registrovaný: Nedeľa Október 08, 2006 2:23 pm
Bydlisko: Somewhere in Žilina

Re:

Poslaťod Gumolit v Štvrtok Október 23, 2008 2:56 pm

Crusader píše:
majusko666 píše: Pred koncertom ho zatkli, ale na naliehanie manazera ho na koncert prepustili... malo nasledovat nejake sudne pojednavanie, ale nakoniec to asi vyriesil cash...


Jo skoda ze ho pustili ... kdo by asi za nej bubnoval ? :) Vetsi sranda byla kdyz zatkli Paula, tak zpival Steve ;)

nemas nejake video? so spevom Harrisa
Run, live to fly, fly to live, do or die,
won't you run, live to fly, fly to live,ACES HIGH!
Obrázok užívateľa
Gumolit
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Nedeľa November 26, 2006 3:50 pm
Bydlisko: Čebovce

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 73 hostia

cron