Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rock Hard

Rock Hard

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Streda Október 27, 2010 4:05 pm

Hardrocker uz myslim nevychadza, tak teraz dufam, ze baby budu cpat ludom miesto Hardrockeru RockHard :-)))))
inak toto sa stalo aj mojmu kamosovi... s tym ze mu niekto, komu kazal, ten Hardrocker miesto RockHardu aj kupil - tak bol nastvany

ale je to tak, dufam ze si na to casom baby v stankoch zvyknu...
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Streda Október 27, 2010 4:07 pm

Ironka píše: ...v trafikach, ktore neboli v zozname, ktory som posielala, prve cislo samozrejme nebolo.....

o jakem seznamu to porad mluvite ? ani na vasich strankach jsem nenasla zadna mesta nebo prodejni mista ... ale mozna mam ted IQ houpaciho kone ja :roll:

Crusader píše: ... a naschle, ostatni mi cpali hardrocker (to zni prece skoro stejne). Vetsina tech prodavacek jsou kravy s iq houpaciho kone a nechti nic moc resit ...

tak to me pobavili vetou, ze napred to byl RockHard a protoze se jim nelibil nazev, tak ho ted zmenili na Hardrocker, zni to pry vice heavy :P
faktem je, ze vetsina mych navstev probiha ve scenari - muj dotaz mate prosim Rock Hard , nasleduje zamracene celo tak chci pomoct a napovidam vcelku novy slovensky casopis, hudebni ... osviceni, skok k regalu kde je Spark a odpoved hmm tak nemame, nemeli jsme, nebudeme mit ve stylu ze jaderne bomby fakt nevedou :lol: vcera mi dokonce nekde hlasili uz ode dveri ne nemame, a pani na hlavnim si mne merila podezrivave a ptala se, jestli nejsem nejaka kontrola, kdyz se toho tak moc dozaduju. no zatim me tohle zhaneni bavi, co by clovek pro kus papiru se Stevem neudelal, az me to zacne prudit, dam vedet :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Streda Október 27, 2010 4:48 pm

no to keby Nemci poculi s tym HardRockerom... ze zmenili nazov...LOL ...

predajne miesta - myslim ze som tu davala link

http://www.rockhard.sk/prodejni_mista.html

Slovensko: http://www.rockhard.sk/predajne_miesta.htm

ale minimalne tie pre SR uz nie su aktualne, cakame na spracovanie novych ...v CR to asi bude dost podobne, ako v tomto starom zozname.

inak fascinuje ma, ako su si isti, ze to mat nebudu ...k tomu ani neviem, co mam povedat-- predajcovia o tomto nerozhoduju - rozhoduje o tom akurat Mediaprint CZ, ktory to dodava na svoje predajne zmluvne body
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Piatok Október 29, 2010 11:59 am

Ironka píše:takze bolo mi oznamene, ze dodavka sa uskutocni az zajtra, cize v stankoch bude vo stvrtok.

tak bohuzel ani dnes tj v patek v Brne nic ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Piatok Október 29, 2010 12:40 pm

no skvele.. majitel casaku mi vcera tvrdil ze expedicia to v stredu v mediaprinte vylozila...
teraz je fakt jedna z chvil, kedy lutujem, ze som sa na toto dala...
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Piatok Október 29, 2010 12:50 pm

ale neee, tohle neber jako stiznost na vas :D ja jen provadim zpetnou vazbu, at mate info :wink:
proste jim to trva pry nekdy az 5 dni, nez to z Prahy rozvezou po republice - rikala jedna trafikantka
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Piatok Október 29, 2010 12:54 pm

no, kolega to riesi prave
som z toho smutna, lebo chcem, aby vsetko fungovalo :(
asi to bude, ako hovoris, aj ked podla toho, co mi vraveli v centrale v Prahe, casaky maju byt rozvezene na druhy den po dodani... aj v Bratislave to tak je ...a s minulym cislom to tak aj bolo.. aj ked teraz neviem aku ulohu tam zohral vcerajsi statny sviatok
a dakujem za info samozrejme :)
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Piatok Október 29, 2010 12:56 pm

sluzby distribucie v priamom prenose - citujem kolegu:

maju to tam od stredy, ale kedze bol vcera sviatok, ostalo to zalozene niekde v sklade... a kedze je sviatok aj v pondelok, v stankoch to bude v utorok!!!
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Piatok Október 29, 2010 1:01 pm

tak to te uklidnim, u nas cernoprdelnici jeste svatek na dusicky neprosadili, takze je velka sance ze to bude uz o den drive :lol:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Crusader v Pondelok November 01, 2010 5:34 pm

Tak jak, sehnal jste nekdo RH v CZ ? Ja mam stale v Plzni smulu ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Pondelok November 01, 2010 5:38 pm

Crusader píše:Tak jak, sehnal jste nekdo RH v CZ ? Ja mam stale v Plzni smulu ...

Brno totez ...
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod SPAJDY666 v Pondelok November 01, 2010 6:08 pm

Dragontears píše:
Crusader píše:Tak jak, sehnal jste nekdo RH v CZ ? Ja mam stale v Plzni smulu ...

Brno totez ...


ve Frenstate taktez nic :-(
Obrázok užívateľa
SPAJDY666
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 201
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 5:15 pm
Bydlisko: Frenštat

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Ironka v Pondelok November 01, 2010 10:09 pm

zajtra tam zase zavolame, co ma toto byt akoze za bordel, ved toto nie je mozne !!!!! uz v stredu sme im to dodali, vala sa im to v sklade, toto je uz co... :( ved toto si nemozu dovolovat...
skoda, ze ina cesta distribucie v CR neexistuje, lebo PNS nechce prijimat slovenske tituly...
Ironka
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Štvrtok Marec 08, 2007 1:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Crusader v Pondelok November 01, 2010 10:56 pm

Ironka píše:zajtra tam zase zavolame, co ma toto byt akoze za bordel, ved toto nie je mozne !!!!! uz v stredu sme im to dodali, vala sa im to v sklade, toto je uz co... :( ved toto si nemozu dovolovat...
skoda, ze ina cesta distribucie v CR neexistuje, lebo PNS nechce prijimat slovenske tituly...



no je to bordel, vy se na tom nadrete a pak ztracite energii s distributorem, ktery na tom ma pekne tucnou marzi a i tak to ma na salamu ... ale verim ze to musime jednou sehnat (jeste se kvuli tomu na cas ze me stane verici :mrgreen: ) Jinak dneska se na trafikach objevil Rock Pop, ktery mi jednou babou byl nabidnut ... kdyz je to taky o muzice :D (uz sem cekal poznamky co si to porad vymejslim za hovadiny ze si mam koupit co maji a vypadnout).

btw piste i ostatni jak je to s RH ve vasich trafikach, jak je to v treba v Praze, at vim kam pro nej vyrazit :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rock Hard SK klon

Poslaťod Dragontears v Utorok November 02, 2010 9:43 am

Crusader píše: ...Jinak dneska se na trafikach objevil Rock Pop, ktery mi jednou babou byl nabidnut ... kdyz je to taky o muzice :D (uz sem cekal poznamky co si to porad vymejslim za hovadiny ze si mam koupit co maji a vypadnout)...

jo taky zazivam celkem usmevne situace, jako treba pred chvili - po mem dotazu mne pani sjela docela osklivym pohledem (asi proto, ze nevypadam zrovna jak barbina a rockovy casak je neco desiveho ) a presne v tomto duchu odpovi tak takovy casopisy teda nevedem, jenze ja koukam ze za Sparkem vykukuje cervene R tak sahnu a rikam ji a copak to mate tady ... baba na mne cumi a rika jeee to vubec nevim ze neco takoveho tady je :roll: takze dalsi pouceni - regaly je treba prohrabat, uz mne neuspokoji pouhe nevedem-neprislo :lol:
jo a bylo to opet predchozi cislo, nove stale nic
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron