Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - R.I.P Ronnie James Dio

R.I.P Ronnie James Dio

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Famine v Nedeľa Máj 16, 2010 11:12 pm

Dnes zomrel Ronnie James Dio. Malý človek ale s velkým hlasom a vynálezca Devils Horn
R.I.P Ronnie james Dio :cry:

http://www.ronniejamesdio.com/
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod thomason v Pondelok Máj 17, 2010 7:22 am

skoda ho R.I.P. Ronnie -!-
Ostrava - 6.6.2007
Praha - 8.8.2008
Budapešť - 14.8.2010
Piešťany - 28.6.2013
Brno - 8.6.2014
Žilina - 6.7.2016
Praha - 20.6.2018
Praha - 20.6.2022
Praha - 30.5.2023
Obrázok užívateľa
thomason
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1269
Registrovaný: Nedeľa Február 11, 2007 4:26 pm
Bydlisko: Somewhere In Trebišov

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 17, 2010 8:11 am

ty vole, ja sem idem ze kuknem ci uz maideni nehraju na slovensku a toto. zrovna nedavno som cital ze mala vyjst nejaka jeho diskografia v reedicii a toto.. :( fuck off death
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 17, 2010 9:10 am

Zdenius píše:ty vole, ja sem idem ze kuknem ci uz maideni nehraju na slovensku a toto. zrovna nedavno som cital ze mala vyjst nejaka jeho diskografia v reedicii a toto.. :( fuck off death



Rakovina je svine, si vem uz kolik muzikantu na ni zemrelo. Kdyz si vezmes ze tu rakovinu zaludku mi diagnostikovali nekdy na podzim 2009, tak to bylo dost rychle. A maiden na slovensku hrat letos nebudou ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod cusbus v Pondelok Máj 17, 2010 12:45 pm

Tak táto správa ma dojala. Podla mňa zomrel jeden z najväčších hlasov v rockovej historií.
cusbus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Nedeľa August 23, 2009 6:56 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Dragontears v Pondelok Máj 17, 2010 1:01 pm

panove Zdenius a Crusader prominou, ale jejich podivne pripominky zrovna v tomto threadu mi nejak nesedely :roll:

-------
R.I.P Ronnie, budes nam chybet ....
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 17, 2010 1:42 pm

no, to bolo len preto lebo sme nedavno polemizovali o nesmrtelnosti Lemmyho.. :wink:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Mustanq v Pondelok Máj 17, 2010 6:39 pm

Najlepší spevák na svete, mal ešte toľko plánov do budúcna :( R.I.P. RJ Dio
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 17, 2010 7:55 pm

Tak byl to skvely zpevak, ale psat ze nejlepsi na svete je hovadina. Jak to chces merit ? Nijak ... je to jen tvuj subjektivni dojem. A ted po jeho smrti z neho delat boha ? Nebudte smesny ... Je zajimave, ze po smrti je kazdej nejvetsi, nejlepsi apod. ... viz Randy Rhoads ... ktery nebyl tak skvely, jak se po jeho smrti zacalo tradovat.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod mickey.r v Pondelok Máj 17, 2010 9:07 pm

Veľký smútok zavládol dnes v metalovom pekle. Odišiel jeden z najväčších spevákov. Bohužiaľ čo chvíľa všetky veľké hlasy hudobnej scény odídu.
Obrázok užívateľa
mickey.r
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Štvrtok Jún 29, 2006 3:37 pm
Bydlisko: Nitrička

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Mustanq v Pondelok Máj 17, 2010 9:21 pm

Crusader píše:Tak byl to skvely zpevak, ale psat ze nejlepsi na svete je hovadina. Jak to chces merit ? Nijak ... je to jen tvuj subjektivni dojem. A ted po jeho smrti z neho delat boha ? Nebudte smesny ... Je zajimave, ze po smrti je kazdej nejvetsi, nejlepsi apod. ... viz Randy Rhoads ... ktery nebyl tak skvely, jak se po jeho smrti zacalo tradovat.


noo, tak tu si na veľkom omyle... jednak to, že je najlepší som to myslel za seba (keďže som to písal vo svojom príspevku tak išlo o môj subjektívny názor) a nerobím z neho boha teraz, za najlepšieho speváka som ho pokladal ešte pred jeho smrťou. A chceš povedať že Dio nebol skvelý spevák? Mám od neho niekoľko bootlegov a ja ho takmer nikde nepočujem niečo zaspievať falošne. Pre mňa to bol Pán spevák a najlepší z najlepších. Hold - môj názor (a ešte aj pred jeho smrťou).
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Mustanq v Pondelok Máj 17, 2010 9:23 pm

mickey.r píše:Veľký smútok zavládol dnes v metalovom pekle. Odišiel jeden z najväčších spevákov. Bohužiaľ čo chvíľa všetky veľké hlasy hudobnej scény odídu.


Toto presne som si povedal aj ja. Členovia väčšiny skupín čo počúvam sú už vo veku +/- 60, takže ako som už dnes niekde čítal, toto bude pravdepodobne desaťročie plné množstva takýchto smutných správ :(
Obrázok užívateľa
Mustanq
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 165
Registrovaný: Štvrtok August 28, 2008 12:41 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod PesZ v Pondelok Máj 17, 2010 9:39 pm

Mně se zas tak moc nelíbil :-).
/píchám do vosího hnízda, já vím :-D/
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 17, 2010 9:43 pm

Mustanq píše:
Crusader píše:Tak byl to skvely zpevak, ale psat ze nejlepsi na svete je hovadina. Jak to chces merit ? Nijak ... je to jen tvuj subjektivni dojem. A ted po jeho smrti z neho delat boha ? Nebudte smesny ... Je zajimave, ze po smrti je kazdej nejvetsi, nejlepsi apod. ... viz Randy Rhoads ... ktery nebyl tak skvely, jak se po jeho smrti zacalo tradovat.


noo, tak tu si na veľkom omyle... jednak to, že je najlepší som to myslel za seba (keďže som to písal vo svojom príspevku tak išlo o môj subjektívny názor) a nerobím z neho boha teraz, za najlepšieho speváka som ho pokladal ešte pred jeho smrťou. A chceš povedať že Dio nebol skvelý spevák? Mám od neho niekoľko bootlegov a ja ho takmer nikde nepočujem niečo zaspievať falošne. Pre mňa to bol Pán spevák a najlepší z najlepších. Hold - môj názor (a ešte aj pred jeho smrťou).



Pouze mam averzi na oznaceni typu nejlepsi zpevak, nejlepsi kapela apod. Kdyz napises nejlepsi zpevak nebo pro me nejlepsi zpevak, tak je to rozdil. V prvnim pripade je to vicemene tvrzeni, v druhem upresneni ze se jedna o tve subj. hodnoceni.

Spis me prekvapuje ze nahla smrt mnohem mladsiho Petera Steela nejak s nikym nepohla (a pro me tento muzikant nebyl o nic mene prinosnejsi nez Dio) a vicemene ocekavana smrt (ano na rakovinu se vetsinou umira) vsechny prekvapila. Dio je pro me skvely zpevak, ale osobne jsem jeho barvu hlasu az tak nemusel. U BS jsem mel mnohem radeji Tony Martina. Ale je fajn, ze po smrti ma Dio tolik fans, zvlast kdyz na koncerty Heavens chodilo v CR tak zalostne malo lidi.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: R.I.P Ronnie James Dio

Poslaťod karolinka12345 v Pondelok Máj 17, 2010 10:48 pm

Crusader píše:
Mustanq píše:
Crusader píše:Tak byl to skvely zpevak, ale psat ze nejlepsi na svete je hovadina. Jak to chces merit ? Nijak ... je to jen tvuj subjektivni dojem. A ted po jeho smrti z neho delat boha ? Nebudte smesny ... Je zajimave, ze po smrti je kazdej nejvetsi, nejlepsi apod. ... viz Randy Rhoads ... ktery nebyl tak skvely, jak se po jeho smrti zacalo tradovat.


noo, tak tu si na veľkom omyle... jednak to, že je najlepší som to myslel za seba (keďže som to písal vo svojom príspevku tak išlo o môj subjektívny názor) a nerobím z neho boha teraz, za najlepšieho speváka som ho pokladal ešte pred jeho smrťou. A chceš povedať že Dio nebol skvelý spevák? Mám od neho niekoľko bootlegov a ja ho takmer nikde nepočujem niečo zaspievať falošne. Pre mňa to bol Pán spevák a najlepší z najlepších. Hold - môj názor (a ešte aj pred jeho smrťou).



Pouze mam averzi na oznaceni typu nejlepsi zpevak, nejlepsi kapela apod. Kdyz napises nejlepsi zpevak nebo pro me nejlepsi zpevak, tak je to rozdil. V prvnim pripade je to vicemene tvrzeni, v druhem upresneni ze se jedna o tve subj. hodnoceni.

Spis me prekvapuje ze nahla smrt mnohem mladsiho Petera Steela nejak s nikym nepohla (a pro me tento muzikant nebyl o nic mene prinosnejsi nez Dio) a vicemene ocekavana smrt (ano na rakovinu se vetsinou umira) vsechny prekvapila. Dio je pro me skvely zpevak, ale osobne jsem jeho barvu hlasu az tak nemusel. U BS jsem mel mnohem radeji Tony Martina. Ale je fajn, ze po smrti ma Dio tolik fans, zvlast kdyz na koncerty Heavens chodilo v CR tak zalostne malo lidi.

To sa nedá porovnávať. Peter Steel je absolutne neznámy muzikant oproti Diovi. A tá Diova rakovina bola diagnostikovaná nedávno ak sa nemýlim, takže kľudne mohol ešte slušnú dobu požiť. btw, treba naňho s úctou spomínať a nehádzať ho do vreca s neznámimy :wink:
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron