Desmod

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:25 pm

1) vysvetlite uz crusaderovi ze ja som na ziadnych desmod nebol, na rozdiel od neho ktory ich videl 2x!! metalova ochranna ruka nadomnou by to nikdy nepripustila. a o tom ze hrali pred Motorhead je este horsie, pretoze to len svedci na akych festoch motorhead hraju, resp je im jedno kto pre nimi hra, atd Proste zahraju aj v Plasoch ak im za to zaplatia :P

2) ja nechapem ako vam este otvorit oci, ze desmod je totalna sracka a uz vobec tema o nej je absolutne nepripustna pre toto forum a aj keby ako samotna kapela po zazmureni oci mohla byt na tomto fore, sposob akym sme si vymienali o nej udaje len podciarkuje, aby cely tento thread bol zmazany :wink: vdaka
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 8:28 pm

Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!
28.05.18 Hartwall,Helsinki,FI 2x
01.06.18 Tele2,Stockholm,SWE
10.06.18 Expo,Hannover,DE
13.06.18 Waldbuhne,Berlin,DE
17.06.18 NovaRock,AT
20.06.18 Letnany,Praha,CZ
28.06.18 Volt,Sopron,HU
05.07.18 AccorsHotel,Paris,FR 2x
09.07.18 San Siro,Milan,IT
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:29 pm

Famine píše:
Crusader píše:No nechci prudit, ale ten Desmod mel jit spis do KOSE ... metal to rozhodne neni :) ... i kdyz pro zdena mozna jo :)
v začiatkoch hrávali prevzaté piesne Maidnov, Judasov a Helloweenakov :wink:

ved jasne to aj Gladiator ale proste si zvolili inu cestu, cestu peniazkov a slovenskeho sou biznisu a preto by sme na nich mali absolutne srat. nenavidim ak sa niekto hral na sialeneho metlaka a nakoniec po zisteni ze mu to hold nevynesie dnes seka sialeneho romantika. a oni dobre zistili ze pesnicky o jedinej teme, ktorou je laska, im zabezpecia staly prijem. tj je to romanticky rychlokvas a takym ludom by som ani slovo neveril aj ked to myslia sebemensie dobre. a dokonca si myslim ze napr. Kuly aj osobnostne prepadol tomu soubiznisu. :roll:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:31 pm

Crusader píše:Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!

ze som chcel ist o tom mozeme teda polemizovat... :roll: a ja som chcel ist aj na metaliku a vzdy som tvrdil ze by som tam nespiskal nic dobre. a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem. a to ich zrusenie koncertu este viac potvrdzuje. preto namiesto online ohovarania im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo. a nasledne budem vecer sladko odmeneni :twisted: 3:0
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Famine v Pondelok Máj 10, 2010 8:44 pm

Zdenius píše:
Famine píše:
Crusader píše:No nechci prudit, ale ten Desmod mel jit spis do KOSE ... metal to rozhodne neni :) ... i kdyz pro zdena mozna jo :)
v začiatkoch hrávali prevzaté piesne Maidnov, Judasov a Helloweenakov :wink:

ved jasne to aj Gladiator ale proste si zvolili inu cestu, cestu peniazkov a slovenskeho sou biznisu a preto by sme na nich mali absolutne srat. nenavidim ak sa niekto hral na sialeneho metlaka a nakoniec po zisteni ze mu to hold nevynesie dnes seka sialeneho romantika. a oni dobre zistili ze pesnicky o jedinej teme, ktorou je laska, im zabezpecia staly prijem. tj je to romanticky rychlokvas a takym ludom by som ani slovo neveril aj ked to myslia sebemensie dobre. a dokonca si myslim ze napr. Kuly aj osobnostne prepadol tomu soubiznisu. :roll:

myslím kebyže pokračujú gladiatori metalom tak by boli tak známi ako poľský Vader,... mimochodom predajnosť ich novej tvorby sa pohybuje okolo 2tisíc kusov,... ale aj ludia s tričkami canibal Corpse prejdú na ružove polokošele preto lebo si myslia že zbalia tak viac ženských :wink: :D
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 8:58 pm

Zdenius píše:
Crusader píše:Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!

ze som chcel ist o tom mozeme teda polemizovat... :roll: a ja som chcel ist aj na metaliku a vzdy som tvrdil ze by som tam nespiskal nic dobre. a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem. a to ich zrusenie koncertu este viac potvrdzuje. preto namiesto online ohovarania im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo. a nasledne budem vecer sladko odmeneni :twisted: 3:0

Ja to chapu, bojis se, ze by se ti Metalika zacala libit ... no o te sladke odmene si dovolim silne pochybovat, pokud tva draha uvidi cely vecer tvuj kysely ksicht a zdvizeny prostrednik ... proste nezaris, nezaris a zase nezaris laskou :D tak nasrat :)
17.06.18 NovaRock,AT
28.06.18 Volt,Sopron,HU
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Máj 11, 2010 8:47 am

Ved Britney Spears je tiez fajn, ze Zdeno?
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Oniiicek v Utorok Máj 11, 2010 10:49 am

Crusader píše:
Zdenius píše:
Crusader píše: no o te sladke odmene si dovolim silne pochybovat, pokud tva draha uvidi cely vecer tvuj kysely ksicht a zdvizeny prostrednik ... proste nezaris, nezaris a zase nezaris laskou :D tak nasrat :)

No, len aby si sa necudoval s akou chutou by tancoval :D ...co by koli zenskej neurobil, alebo zeby ozaj chcel ist dopredu a ukazovat im prostrednik??? :lol: ... Nahodou mne osobne sa paci ich styl, aj ked je to take len cisto pre telku a radio a vsetko sa mi zda take podobne :), ale hlas sa mi paci...A ked som ich ja pocul pred 5 rokmi, tak to aj dobre odohrali koncert...teraz neviem, lebo slovensku scenu nesledujem vobec
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Dragontears v Utorok Máj 11, 2010 11:12 am

Crusader píše:
Oniiicek píše:
Crusader píše: ... V mem pripade je to 7 let co jsem je videl, takze uz na tu hruzu pomalicku zapominam.

A ty si sa dostal pri akej prilozitosti na ich koncert??? :) Ja som ich videl 2x zadara a nahodou som to nepokladal az za taku hrozu :)...prvy krat som videl vlastne pocul hrozu v Ostrave na Irone...tam by som asi radsej pocul predskupinu Desmod ako to co bolo :D

Ty casaky spis pekne nechutne zatuchle smrdi :D Ja ty srace z Desmodu videl na Topwar festu, kam jsem vyrazil kvuli Motorhead, tusim to bylo v Dunajske Strede a pak jednou na dni EU v Nitre pred Tublatankou ... a muzu rict jedno, muzika o nicem, texty debilni, muzikanti maximalne trapni.

note mod: prispevky premisteny

btw jestli se objevi zminka o Desmod jinde na foru nez zde, mazu a nic uz nepremistuju :twisted:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
17.06.18 NovaRock
20.06.18 Letnany
28.06.18 Sopron
24.07.18 Zagreb
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator

Poslaťod Zdenius v Utorok Máj 11, 2010 11:25 am

co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a opakujem, crusader videl desmod 2x, ´ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu. ale to je urcite iny rozdiel ako crusaderov, ktory si tam isiel pozriet zošuvereneho dedka s bradavicou na ksichte
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Crusader v Utorok Máj 11, 2010 12:09 pm

Zdenius píše:co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a opakujem, crusader videl desmod 2x, ´ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu. ale to je urcite iny rozdiel ako crusaderov, ktory si tam isiel pozriet zošuvereneho dedka s bradavicou na ksichte

a ja opakuji, ze jsem je videl cistou nahodou, zatimco ty si na ne sel zcela zamerne a proto si vetsi perv ! Tu tvou by tve duvody proc tam jit urcite velmi potesily :D
17.06.18 NovaRock,AT
28.06.18 Volt,Sopron,HU
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Famine v Utorok Máj 11, 2010 2:33 pm

čítal som vo včerajších novinách že Desmod bude predskakovať škotskej kapele Nazareth na ich slovenskom turné a cez víkend boli vo Viedni na ich koncerte pofotili sa spolu s Nazaretakmi a pochutnali si na viedenskom šnicli a pive :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Oniiicek v Utorok Máj 11, 2010 6:53 pm

Zdenius píše:ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu.

Zdenius píše: im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo

Zdenius píše: a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem.

Ahaho :D Tak najskor koli svojej zenskej, potom koli tomu aby im ukazal prostrednik a teraz koli inym babam :D...Zdeno ja sa z teba asi poseriem :lol:...Ved tak si pust youtube a nemusis davat ziadnu sancu :D...ci to potrebujes pocut osobne???
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 12, 2010 8:00 am

Oniiicek píše:
Zdenius píše:ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu.

Zdenius píše: im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo

Zdenius píše: a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem.

Ahaho :D Tak najskor koli svojej zenskej, potom koli tomu aby im ukazal prostrednik a teraz koli inym babam :D...Zdeno ja sa z teba asi poseriem :lol:...Ved tak si pust youtube a nemusis davat ziadnu sancu :D...ci to potrebujes pocut osobne???

Samozrejme, ze to bol napad zenskej. ale vies, to sa musis naucit aj povedat NIE na nieco do coho nechces ist. zacni to trenovat. :wink: rozhodne by som robil vacsie caviky keby chcela ist na Lady Gaga (mimochodom usuzujem ze oblubena spevacka crusadera nakolko ju pocuvaju jeho "kamosi" z fora), ale nebudem sa predsa hadat za par euro si pozriet nejakych klaunov a rozhodnut sa ci su fakt sracka alebo megasracka.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 12, 2010 8:01 am

Crusader píše:
Zdenius píše:co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a ja opakuji, ze jsem je videl cistou nahodou, zatimco ty si na ne sel zcela zamerne a proto si vetsi perv ! Tu tvou by tve duvody proc tam jit urcite velmi potesily :D

tomu tak verime. kto by isiel az na slovensko kvoli motorhead? urcite si aj desmodu "chcel dat sancu" nakolko si dobre vedel kto vsetko tam vystupi :mrgreen:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť