Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Desmod

Desmod

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:25 pm

1) vysvetlite uz crusaderovi ze ja som na ziadnych desmod nebol, na rozdiel od neho ktory ich videl 2x!! metalova ochranna ruka nadomnou by to nikdy nepripustila. a o tom ze hrali pred Motorhead je este horsie, pretoze to len svedci na akych festoch motorhead hraju, resp je im jedno kto pre nimi hra, atd Proste zahraju aj v Plasoch ak im za to zaplatia :P

2) ja nechapem ako vam este otvorit oci, ze desmod je totalna sracka a uz vobec tema o nej je absolutne nepripustna pre toto forum a aj keby ako samotna kapela po zazmureni oci mohla byt na tomto fore, sposob akym sme si vymienali o nej udaje len podciarkuje, aby cely tento thread bol zmazany :wink: vdaka
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Desmod

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 8:28 pm

Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:29 pm

Famine píše:
Crusader píše:No nechci prudit, ale ten Desmod mel jit spis do KOSE ... metal to rozhodne neni :) ... i kdyz pro zdena mozna jo :)
v začiatkoch hrávali prevzaté piesne Maidnov, Judasov a Helloweenakov :wink:


ved jasne to aj Gladiator ale proste si zvolili inu cestu, cestu peniazkov a slovenskeho sou biznisu a preto by sme na nich mali absolutne srat. nenavidim ak sa niekto hral na sialeneho metlaka a nakoniec po zisteni ze mu to hold nevynesie dnes seka sialeneho romantika. a oni dobre zistili ze pesnicky o jedinej teme, ktorou je laska, im zabezpecia staly prijem. tj je to romanticky rychlokvas a takym ludom by som ani slovo neveril aj ked to myslia sebemensie dobre. a dokonca si myslim ze napr. Kuly aj osobnostne prepadol tomu soubiznisu. :roll:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Pondelok Máj 10, 2010 8:31 pm

Crusader píše:Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!


ze som chcel ist o tom mozeme teda polemizovat... :roll: a ja som chcel ist aj na metaliku a vzdy som tvrdil ze by som tam nespiskal nic dobre. a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem. a to ich zrusenie koncertu este viac potvrdzuje. preto namiesto online ohovarania im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo. a nasledne budem vecer sladko odmeneni :twisted: 3:0
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Desmod

Poslaťod Famine v Pondelok Máj 10, 2010 8:44 pm

Zdenius píše:
Famine píše:
Crusader píše:No nechci prudit, ale ten Desmod mel jit spis do KOSE ... metal to rozhodne neni :) ... i kdyz pro zdena mozna jo :)
v začiatkoch hrávali prevzaté piesne Maidnov, Judasov a Helloweenakov :wink:


ved jasne to aj Gladiator ale proste si zvolili inu cestu, cestu peniazkov a slovenskeho sou biznisu a preto by sme na nich mali absolutne srat. nenavidim ak sa niekto hral na sialeneho metlaka a nakoniec po zisteni ze mu to hold nevynesie dnes seka sialeneho romantika. a oni dobre zistili ze pesnicky o jedinej teme, ktorou je laska, im zabezpecia staly prijem. tj je to romanticky rychlokvas a takym ludom by som ani slovo neveril aj ked to myslia sebemensie dobre. a dokonca si myslim ze napr. Kuly aj osobnostne prepadol tomu soubiznisu. :roll:

myslím kebyže pokračujú gladiatori metalom tak by boli tak známi ako poľský Vader,... mimochodom predajnosť ich novej tvorby sa pohybuje okolo 2tisíc kusov,... ale aj ludia s tričkami canibal Corpse prejdú na ružove polokošele preto lebo si myslia že zbalia tak viac ženských :wink: :D
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Desmod

Poslaťod Crusader v Pondelok Máj 10, 2010 8:58 pm

Zdenius píše:
Crusader píše:Nebol, ale chtel si ji a to je podstatne :D byl si ochoten se kvuli zenske zaprodat, to je jeste horsi nez kdybys je poslouchal sam !!!


ze som chcel ist o tom mozeme teda polemizovat... :roll: a ja som chcel ist aj na metaliku a vzdy som tvrdil ze by som tam nespiskal nic dobre. a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem. a to ich zrusenie koncertu este viac potvrdzuje. preto namiesto online ohovarania im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo. a nasledne budem vecer sladko odmeneni :twisted: 3:0



Ja to chapu, bojis se, ze by se ti Metalika zacala libit ... no o te sladke odmene si dovolim silne pochybovat, pokud tva draha uvidi cely vecer tvuj kysely ksicht a zdvizeny prostrednik ... proste nezaris, nezaris a zase nezaris laskou :D tak nasrat :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Desmod

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Máj 11, 2010 8:47 am

Ved Britney Spears je tiez fajn, ze Zdeno?
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Desmod

Poslaťod Oniiicek v Utorok Máj 11, 2010 10:49 am

Crusader píše:
Zdenius píše:
Crusader píše: no o te sladke odmene si dovolim silne pochybovat, pokud tva draha uvidi cely vecer tvuj kysely ksicht a zdvizeny prostrednik ... proste nezaris, nezaris a zase nezaris laskou :D tak nasrat :)


No, len aby si sa necudoval s akou chutou by tancoval :D ...co by koli zenskej neurobil, alebo zeby ozaj chcel ist dopredu a ukazovat im prostrednik??? :lol: ... Nahodou mne osobne sa paci ich styl, aj ked je to take len cisto pre telku a radio a vsetko sa mi zda take podobne :), ale hlas sa mi paci...A ked som ich ja pocul pred 5 rokmi, tak to aj dobre odohrali koncert...teraz neviem, lebo slovensku scenu nesledujem vobec
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Desmod

Poslaťod Dragontears v Utorok Máj 11, 2010 11:12 am

Crusader píše:
Oniiicek píše:
Crusader píše: ... V mem pripade je to 7 let co jsem je videl, takze uz na tu hruzu pomalicku zapominam.


A ty si sa dostal pri akej prilozitosti na ich koncert??? :) Ja som ich videl 2x zadara a nahodou som to nepokladal az za taku hrozu :)...prvy krat som videl vlastne pocul hrozu v Ostrave na Irone...tam by som asi radsej pocul predskupinu Desmod ako to co bolo :D


Ty casaky spis pekne nechutne zatuchle smrdi :D Ja ty srace z Desmodu videl na Topwar festu, kam jsem vyrazil kvuli Motorhead, tusim to bylo v Dunajske Strede a pak jednou na dni EU v Nitre pred Tublatankou ... a muzu rict jedno, muzika o nicem, texty debilni, muzikanti maximalne trapni.


note mod: prispevky premisteny

btw jestli se objevi zminka o Desmod jinde na foru nez zde, mazu a nic uz nepremistuju :twisted:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Utorok Máj 11, 2010 11:25 am

co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a opakujem, crusader videl desmod 2x, ´ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu. ale to je urcite iny rozdiel ako crusaderov, ktory si tam isiel pozriet zošuvereneho dedka s bradavicou na ksichte
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Desmod

Poslaťod Crusader v Utorok Máj 11, 2010 12:09 pm

Zdenius píše:co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a opakujem, crusader videl desmod 2x, ´ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu. ale to je urcite iny rozdiel ako crusaderov, ktory si tam isiel pozriet zošuvereneho dedka s bradavicou na ksichte



a ja opakuji, ze jsem je videl cistou nahodou, zatimco ty si na ne sel zcela zamerne a proto si vetsi perv ! Tu tvou by tve duvody proc tam jit urcite velmi potesily :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Desmod

Poslaťod Famine v Utorok Máj 11, 2010 2:33 pm

čítal som vo včerajších novinách že Desmod bude predskakovať škotskej kapele Nazareth na ich slovenskom turné a cez víkend boli vo Viedni na ich koncerte pofotili sa spolu s Nazaretakmi a pochutnali si na viedenskom šnicli a pive :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Desmod

Poslaťod Oniiicek v Utorok Máj 11, 2010 6:53 pm

Zdenius píše:ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu.


Zdenius píše: im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo


Zdenius píše: a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem.




Ahaho :D Tak najskor koli svojej zenskej, potom koli tomu aby im ukazal prostrednik a teraz koli inym babam :D...Zdeno ja sa z teba asi poseriem :lol:...Ved tak si pust youtube a nemusis davat ziadnu sancu :D...ci to potrebujes pocut osobne???
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 12, 2010 8:00 am

Oniiicek píše:
Zdenius píše:ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu.


Zdenius píše: im nebojacne ten prostrednik ukazem nazivo


Zdenius píše: a dospel som k nazoru, ze treba dat sancu kapele ukazat, ze su skutocne take sracky za ake ich povazujem.




Ahaho :D Tak najskor koli svojej zenskej, potom koli tomu aby im ukazal prostrednik a teraz koli inym babam :D...Zdeno ja sa z teba asi poseriem :lol:...Ved tak si pust youtube a nemusis davat ziadnu sancu :D...ci to potrebujes pocut osobne???


Samozrejme, ze to bol napad zenskej. ale vies, to sa musis naucit aj povedat NIE na nieco do coho nechces ist. zacni to trenovat. :wink: rozhodne by som robil vacsie caviky keby chcela ist na Lady Gaga (mimochodom usuzujem ze oblubena spevacka crusadera nakolko ju pocuvaju jeho "kamosi" z fora), ale nebudem sa predsa hadat za par euro si pozriet nejakych klaunov a rozhodnut sa ci su fakt sracka alebo megasracka.
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Desmod

Poslaťod Zdenius v Streda Máj 12, 2010 8:01 am

Crusader píše:
Zdenius píše:co ma britney spears spolocne s desmod? sooooooooooooooc vtipy

a opakujem, crusader videl desmod 2x, ´ja by som na nich isiel tiez aby som si pozrel baby ktore tam budu. ale to je urcite iny rozdiel ako crusaderov, ktory si tam isiel pozriet zošuvereneho dedka s bradavicou na ksichte



a ja opakuji, ze jsem je videl cistou nahodou, zatimco ty si na ne sel zcela zamerne a proto si vetsi perv ! Tu tvou by tve duvody proc tam jit urcite velmi potesily :D


tomu tak verime. kto by isiel az na slovensko kvoli motorhead? urcite si aj desmodu "chcel dat sancu" nakolko si dobre vedel kto vsetko tam vystupi :mrgreen:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron