Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Hudba posledniho desetileti

Hudba posledniho desetileti

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod THE TROOPER v Piatok Apríl 16, 2010 9:25 pm

Ten death metal je celkom fajn :D tak hodim sem aj ja nieco z tych novsich kapiel
http://www.youtube.com/watch?v=e-UbViuK4fY mozno niektory uz poznate Amon Amarth
pre mna jedna naj kapela z death metalovej sceny

http://www.youtube.com/watch?v=pxr5__vidig Hromovlad (Slovensko)
jedna najlepsich pagan/black metalových skupín na Slovensku :)

http://www.youtube.com/watch?v=kb8WGig0MLU Eluveitie
a este http://www.youtube.com/watch?v=oSMVmSM3iFA Arkona (Rus)
a plno plno dalsich kvalitnych skupin ktore su zamerane hlavne na pagan metalm ktory sa stal velmy popularny v dnesnej dobe napr : Equilibrium, Heidevolk, Pagan reign
"And God shallwipe away all tears from their eyes:and there shall be no more Death.Neither sorrow,nor crying.Neither shall there be any more Brain:for the former things are passed away." Revelations ch.XXI v.1
Obrázok užívateľa
THE TROOPER
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Piatok August 25, 2006 11:56 am

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod gog&magog v Piatok Apríl 16, 2010 9:31 pm

:lol: tí Rusi sú zaujímaví. Teda nie je to hudba, ktorú by som si len tak pustila, ale vždy keď niečo podobne veselé počujem, tak sa musím smiať. A potom si to pustím ešte raz... Rozhodne je to dobré na zlepšenie nálady.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod cusbus v Piatok Apríl 16, 2010 11:49 pm

tak pridám niečo aj ja ,dobre pri tom relaxujem

http://www.jamendo.com/en/album/3317
cusbus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Nedeľa August 23, 2009 6:56 pm

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod clansman88 v Sobota Apríl 17, 2010 9:13 am

ja môžem odporúčiť svoje srdcovky :) pre ľudí s progressívnejším cítením :wink: - Cynic - obidva albumy ale skúste začať s Traced In Air (2008) :), O.S.I - všetko :D, napríklad. Rob Martino - umelec ktorý hrá na nástroj zvaný Chapman Stick...v týchto dňoch mu vyšiel debutový album.. na youtube má videá :) odporúčam pozrieť a zaľúbiť sa ako ja :D, no a teraz k tej tvrdšej :) a predsa nie až tak - napríklad Primordial - nádhern hudba skúste albumy To The Nameless Dead alebo Spirit the Earth flame, a potom slovenský Remmirath :) túto kapelu mám zo slovenských najradšej :) skvele prepracovaná hudba..nuž to je zatiaľ všetko..snáď sa bude páčiť :P
P.S.:prípadne ak má niekto záujem tak si môže prezrieť moje rebríčky tu - http://www.last.fm/user/CookieAM :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Co vas v poslednej dobe najviac nasralo?

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Apríl 18, 2010 12:46 pm

gog&magog píše:Možno ste len príliš konzervatívni. Ak ste zameraní len na hudbu napr. 80. rokov, tak potom si asi z nových vecí moc nevyberiete. Ja mám rada tieto staršie veci, ale páči sa mi, že trebárs dve obrovské legendy daného obdobia - Iron a Judas prišli na svojich posledných albumoch s niečim novým.


Ja som začal hudbu počúvat okolo toho roku 1998...Predtým som naozaj nepočúval nič alebo všetko čo bolo v rádiu - :)...Niesom ani žiadny "starý" človek, ktorý spomína na mladost v 80/90 rokoch, a nemám vyslovene vyhradený štýl že toto a nič iné...Niesom žiadny hudobník, ale hudbu ktorá niečo znamená a naskakuje ti pri nej husia koža viem rozoznat a počúvat hudbu pri ktorej človek zabíja čas, alebo chce mat nejaky styl a patrit niekam ma jednak nebaví a je to podla mna zbytočné...Viem vždy bola móda íst "s dobou" a tvorit niečo iné a pre ludi - je to normalne...Ale podla mna terajší "hudobníci" velaktorí ani nemajú taký správny vztah a cit k hudbe. Ked na sebe niekto maka tak naučit hrat sa dokáže skoro každý, ale ten cit niečo vytvorit má málo ludí :wink: Ono je to skor iba chut po slave, peniazoch a akomsi druhu moci...A ja kvalitu nestaviam na základe rýchlosti, komplikovanosti hudby a ako rýchlo mozem triast hlavou, či podla toho čo počúvajú moji kamoši, i ked som sa takto dostal k tejto hudbe :)...A z 10-tok napalenych MP-3 CD čo som ani vlastne poriadne nepočúval som vyrástol...A mám taký pocit, že metalová hudba už nieje ani tak o hudbe ako o image a tvrdom style byt iny nez ostatni...v mojich očiach za posledne roky dost upadla i ked kvalita zvuku určite stupla :cry:
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod gog&magog v Nedeľa Apríl 18, 2010 3:26 pm

1. Rozhodne sa to nenaučí každý, minimálne seba uvádzam ako príklad absolútneho hudobného antitalentu :D
2. Stará téma, že ten hrá pre peniaze a henten hrá pre peniaze... ak sa už pohybujeme v oblasti metalu, tak toto by sme už mohli skôr tvrdiť práve o kapelách z 80. rokoch, kedy bol metal ďaleko populárnejší, a teda výnosnejší než je dnes
3. To že dnes je to len o rýchlosti je strašná blbosť. Áno, je faktom, že všeobecne sa rýchlosť a tvrdosť zvýšila. Ale ono to šlo aj k opačnému extrému - dnes už nie je problém vidieť na jednom pódiu vedľa "tradičných metalových nástrojov" napr. aj husle, alebo rovno celý orchester. Zatiaľ čo, pokiaľ sú moje informácie správne, tak niektorí hudobníci hrávali v 80. rokoch za oponou, lebo napr. klávesy v metale boli "gay" :roll:
4. A rovnako je blbosť, že je to len o image. V tomto smere sa od 80. rokov nezmenilo nič, boli kapely, pre ktoré dôležitý nebol, boli také kde image príjemne dopĺňal hudbu a aj tie, ktoré boli vďaka svojmu image trápne... a to isté je dnes.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod gog&magog v Nedeľa Apríl 18, 2010 3:36 pm

clansman88 píše:ja môžem odporúčiť svoje srdcovky :) pre ľudí s progressívnejším cítením :wink: - Cynic - obidva albumy ale skúste začať s Traced In Air (2008) :), O.S.I - všetko :D, napríklad. Rob Martino - umelec ktorý hrá na nástroj zvaný Chapman Stick...v týchto dňoch mu vyšiel debutový album.. na youtube má videá :) odporúčam pozrieť a zaľúbiť sa ako ja :D, no a teraz k tej tvrdšej :) a predsa nie až tak - napríklad Primordial - nádhern hudba skúste albumy To The Nameless Dead alebo Spirit the Earth flame, a potom slovenský Remmirath :) túto kapelu mám zo slovenských najradšej :) skvele prepracovaná hudba..nuž to je zatiaľ všetko..snáď sa bude páčiť :P
P.S.:prípadne ak má niekto záujem tak si môže prezrieť moje rebríčky tu - http://www.last.fm/user/CookieAM :)

Tak Cynic naživo, to bol pre mňa nádherný zážitok... a ten Martino vyzerá mimoriadne zaujímavo, určite si to skúsim poriadne vypočuť.
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod Famine v Nedeľa Apríl 18, 2010 4:56 pm

aj John Lennon v mladom veku básnil o sláve a bohatstve a jeho hudbu chytilo za srdce milióny ľudí na svete...

môžem odporučiť kapelu Fozzy kde za mikrofónom stojí profesionálny wrestler Chris Jericho a ktorá spočiatku bola len taký pre zábavu projekt o hraní známych heavymetalových piesní :git:
Fozzy - Enemy
http://www.youtube.com/watch?v=HswfkRR6VYA

Fozzy - Martyr No More
http://www.youtube.com/watch?v=HswfkRR6VYA
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Apríl 18, 2010 5:04 pm

gog&magog píše:1. Rozhodne sa to nenaučí každý, minimálne seba uvádzam ako príklad absolútneho hudobného antitalentu :D
2. Stará téma, že ten hrá pre peniaze a henten hrá pre peniaze... ak sa už pohybujeme v oblasti metalu, tak toto by sme už mohli skôr tvrdiť práve o kapelách z 80. rokoch, kedy bol metal ďaleko populárnejší, a teda výnosnejší než je dnes
3. To že dnes je to len o rýchlosti je strašná blbosť. Áno, je faktom, že všeobecne sa rýchlosť a tvrdosť zvýšila. Ale ono to šlo aj k opačnému extrému - dnes už nie je problém vidieť na jednom pódiu vedľa "tradičných metalových nástrojov" napr. aj husle, alebo rovno celý orchester. Zatiaľ čo, pokiaľ sú moje informácie správne, tak niektorí hudobníci hrávali v 80. rokoch za oponou, lebo napr. klávesy v metale boli "gay" :roll:
4. A rovnako je blbosť, že je to len o image. V tomto smere sa od 80. rokov nezmenilo nič, boli kapely, pre ktoré dôležitý nebol, boli také kde image príjemne dopĺňal hudbu a aj tie, ktoré boli vďaka svojmu image trápne... a to isté je dnes.


1. Pozri nie kazdy dokaze tolko casu tomu venovat!!! Podla mna to chce len odhodlanie, hudobný nástroj, pevnú volu,pripadne dobreho ucitela a cvičit a cvičit...Ak nemas drevene ruky tak sa to podla mna da nadret.Je pravda ze niekto mozno potrebuje viac casu...Druha vec je ked sa nato vyseres lebo si myslis ze to nedokazes, alebo zistis ze ta hrat vlastne ani nebavi, alebo chces byt super hudobnik za pol roka...Keby ti ozaj povedal kazdy perfektny gitarista, bubenik kolko je za tym driny stovky hodin treningu...Ono to chce asi mat to stastie a vybrat si svoj konicek uz v rannom veku zivota a venovat sa iba tomu...To sa všetko dá ked velmi chces, ale co ti nikto neda je dar tvorit...co dokazu len ozajstni majstri

2. Ano za kvalitu sa plati :wink:...Teraz co poviem mozno sa bude zdat niekomu protirecive, ale dobre zlozena metalova piesen sa moze pacit aj NEMETALISTOVI, niekedy mam pocit ze je to prave nutnost aj ked nadavame na komercionalizmus...Povedzme si narovinu, čo je to za piesen co oslovi len skupinku ludi, ci "vyznavacov", odetych do cierneho, ktorí hltajú všetko čo má "Gule" :) Alebo kolkym z nas sa paci aj nejaka popova hudba ???Aka hviezda svetoveho formatu vysla za poslednych 10rokov, čo stoji za pozastavenie??? Nemyslim len metal ale aj pop, ktorý sa da tiez robyt podla mna kvalitny...Ale asi je to aj internetom, ktorý je zahltený sračkami a človek ked to nesleduje ma problem...A ja predsa nežijem len preto aby som cele dni vysedaval pred PC a hladal v tolkej žumpe sračiek!

3. Neviem ako ty ale 90% hudby na youtube "novej - metalovej" je len chrapčanie, grcanie, tahave/extra rýchle nezaujimave hlasy a clovek ma uz problem urcit aky spevak to vlastne tam spieva, alebo o aku skupinu vlastne ide...proste pre mna nezaujimave a zbytocne zabijanie casu...Nic čo by vytrčalo z radu a ked vidim dnešne metalove časopisy, tak mam pocit že ide o ludi vhodnych na psychiatriu

4. Ten image som skor myslel na mladych ludi, ktory hltaju vsetko, len aby boli ini nez ostatni a je im jedno ci je hudba kvalitna alebo nie - chcu byt IN, akože nezávislí, staci im cierna farba dlhe vlasy a drsna hudba, alkohol :wink:. A skupiny???Zaujimavy obal ale hovno z toho ked sa to neda ani pocuvat respektive asi len vtedy ked je clovek pod parou...

Neodcudzujem všetko, ale velku vacsinu :roll:, ktora nema v hudbe co hladat
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod clansman88 v Nedeľa Apríl 18, 2010 5:22 pm

Oniiicek píše:
gog&magog píše:1. Rozhodne sa to nenaučí každý, minimálne seba uvádzam ako príklad absolútneho hudobného antitalentu :D
2. Stará téma, že ten hrá pre peniaze a henten hrá pre peniaze... ak sa už pohybujeme v oblasti metalu, tak toto by sme už mohli skôr tvrdiť práve o kapelách z 80. rokoch, kedy bol metal ďaleko populárnejší, a teda výnosnejší než je dnes
3. To že dnes je to len o rýchlosti je strašná blbosť. Áno, je faktom, že všeobecne sa rýchlosť a tvrdosť zvýšila. Ale ono to šlo aj k opačnému extrému - dnes už nie je problém vidieť na jednom pódiu vedľa "tradičných metalových nástrojov" napr. aj husle, alebo rovno celý orchester. Zatiaľ čo, pokiaľ sú moje informácie správne, tak niektorí hudobníci hrávali v 80. rokoch za oponou, lebo napr. klávesy v metale boli "gay" :roll:
4. A rovnako je blbosť, že je to len o image. V tomto smere sa od 80. rokov nezmenilo nič, boli kapely, pre ktoré dôležitý nebol, boli také kde image príjemne dopĺňal hudbu a aj tie, ktoré boli vďaka svojmu image trápne... a to isté je dnes.


1. Pozri nie kazdy dokaze tolko casu tomu venovat!!! Podla mna to chce len odhodlanie, hudobný nástroj, pevnú volu,pripadne dobreho ucitela a cvičit a cvičit...Ak nemas drevene ruky tak sa to podla mna da nadret.Je pravda ze niekto mozno potrebuje viac casu...Druha vec je ked sa nato vyseres lebo si myslis ze to nedokazes, alebo zistis ze ta hrat vlastne ani nebavi, alebo chces byt super hudobnik za pol roka...Keby ti ozaj povedal kazdy perfektny gitarista, bubenik kolko je za tym driny stovky hodin treningu...Ono to chce asi mat to stastie a vybrat si svoj konicek uz v rannom veku zivota a venovat sa iba tomu...To sa všetko dá ked velmi chces, ale co ti nikto neda je dar tvorit...co dokazu len ozajstni majstri

2. Ano za kvalitu sa plati :wink:...Teraz co poviem mozno sa bude zdat niekomu protirecive, ale dobre zlozena metalova piesen sa moze pacit aj NEMETALISTOVI, niekedy mam pocit ze je to prave nutnost aj ked nadavame na komercionalizmus...Povedzme si narovinu, čo je to za piesen co oslovi len skupinku ludi, ci "vyznavacov", odetych do cierneho, ktorí hltajú všetko čo má "Gule" :) Alebo kolkym z nas sa paci aj nejaka popova hudba ???Aka hviezda svetoveho formatu vysla za poslednych 10rokov, čo stoji za pozastavenie??? Nemyslim len metal ale aj pop, ktorý sa da tiez robyt podla mna kvalitny...Ale asi je to aj internetom, ktorý je zahltený sračkami a človek ked to nesleduje ma problem...A ja predsa nežijem len preto aby som cele dni vysedaval pred PC a hladal v tolkej žumpe sračiek!

3. Neviem ako ty ale 90% hudby na youtube "novej - metalovej" je len chrapčanie, grcanie, tahave/extra rýchle nezaujimave hlasy a clovek ma uz problem urcit aky spevak to vlastne tam spieva, alebo o aku skupinu vlastne ide...proste pre mna nezaujimave a zbytocne zabijanie casu...Nic čo by vytrčalo z radu a ked vidim dnešne metalove časopisy, tak mam pocit že ide o ludi vhodnych na psychiatriu

4. Ten image som skor myslel na mladych ludi, ktory hltaju vsetko, len aby boli ini nez ostatni a je im jedno ci je hudba kvalitna alebo nie - chcu byt IN, akože nezávislí, staci im cierna farba dlhe vlasy a drsna hudba, alkohol :wink:. A skupiny???Zaujimavy obal ale hovno z toho ked sa to neda ani pocuvat respektive asi len vtedy ked je clovek pod parou...

Neodcudzujem všetko, ale velku vacsinu :roll:, ktora nema v hudbe co hladat
Oniicek - nesúhlasím s tebou vôbec..gog&magog to vystihla už v predošlom príspevku... a čo sa týka bodu 2 tak podľa mňa ide skôr o dotyčného či je aspoň trochu "open-minded" a nie o tom že nie je dostatočne veľa "dobre zložených metalových piesní". je veľa ľudí ktorí si to nepustia už len kvôli tomu že je to metal,DnB alebo Trance...a mám taký pocit že patríš k nim (oprav ma ak sa mýlim). V prvom rade ide o hudbu a nie kam ju človek zaradí..mne je jedno čo je to zač...nebudem sa hanbiť za to čo sa mi páči no nie ?
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod Oniiicek v Nedeľa Apríl 18, 2010 6:07 pm

Práveže ja si vypočujem všetko, keby si ma videl by si možno ani nepovedal že si vypočujem metal...ale to je jedno...Jasne ked sa niekomu paci hulakanie, grcanie, trieskanie, alebo nezmyselna monotonna hudba, falosny, nezaujimavy hlas, ktory nazivo nezaspieva ani to co v studiu nech si to počúva. To sa tyka metalu aj nemetalu!!!... Ja si práveže pustim hocijaku hudbu, ale ked si vypocujem nejaky prierez tvorbou danej skupiny tak je ubohe aby ma zaujali iba napr. dve pesnicky -urcite koli tomu nebudem povazovat kapelu za dobru...Ano ked vidim slovo Death, tak sa mi obracia zaludok a tak isto new-metal a podobne veci...A nie preto, že som si to nepustil, ale prave naopak preto lebo som si to pustil no možno som narazil na nespravnu kapelu však??? Ja death, trash a kadejake odrody nepovažujem za hudbu - a pritom nejde o tak novy styl :wink. A tak isto aj tieto nezaujimave novodobe metalove vymysli co su na jedno kopyto, alebo tak tazko zapamatatelne pesnicky - vystrieda sa za 1 pesnicku 1000 roznych riffov :D ...Nevravim ze je vsetko nove zle, ale nič výrazné pri čom by človeku doslova vyrazilo dych :). Resp. ked vyrazilo tak iba na chvilku :)...Skus povedat nejaku novu skupinu a jej pesnicky, ktorá myslíš že prežije dalších 20 rokov??? A rovnako sa nad nou ludia pozastavia a bude sa im pacit tak ako dnes...to je podla mna sila a zmysel hudby...Ale ako povedal Zdeno všetko dobre tu už bolo :D a dalsie treba cakat rep. hladat
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod cusbus v Nedeľa Apríl 18, 2010 10:11 pm

To čo píše oniiicek tak s tým môžem len súhlasiť. Ako vo všetkom tak aj v hudbe všeobecne začala už v 90tich rokoch nahrádzať kvantita kvalitu,a skupiny ktoré začali vznikať už koncom 80tich rokov sa držali podla môjho názoru hesla že čím rýchlejšie a brutalnejšie tím lepše. To pre novovyznavačov metalu bola pravda,ale zo skuseností viem že väčšína tých ktorí začínali počúvať thrash,black speed a iné odnože metalu tak sa s pribudajúcim vekom priklaňajú k tej osvedčenej klasike,a to nielen metalu ale aj hard a artrocku.V 70tich a 80tich rokoch bola každá skupina po pár sekundách rozpoznatelná teraz je to skoro všetko na jedno kopyto a majú vtom myslím problém aj fanúškovia daného žánru.Ale nakoniec načo má kto chuť tak nech to počúva.
cusbus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Nedeľa August 23, 2009 6:56 pm

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod PesZ v Pondelok Apríl 19, 2010 5:47 pm

Trochu oldschool v perfektních podáních naživo jsou třeba Rimortis z Poděbrad, abych trochu upozornil na českou scénu :-).
Sice se nejedná o nic převratného nebo geniálního, ale na poslech příjemné, když mám chuť na takovýto styl.

http://www.youtube.com/watch?v=08bPLN6npqo
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod Dragontears v Streda Apríl 21, 2010 12:55 am

Oniiicek píše: ...Neviem ako ty ale 90% hudby na youtube "novej - metalovej" je len chrapčanie, grcanie, tahave/extra rýchle nezaujimave hlasy a clovek ma uz problem urcit aky spevak to vlastne tam spieva, alebo o aku skupinu vlastne ide...proste pre mna nezaujimave a zbytocne zabijanie casu...Nic čo by vytrčalo z radu a ked vidim dnešne metalove časopisy, tak mam pocit že ide o ludi vhodnych na psychiatriu ...

jednou z osob a kapel tomuto se vymykajic - alespon pro mne - je jednoznacne Zakk Wylde a jeho Black Label Society, jejichz vydarene, slusne odzpivane koncerty ( at uz bezne zivaky ci akusticke seance ) se spoustou uzasnych kytarovych riffu u mne casto rotuji v prehravaci
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Hudba posledniho desetileti

Poslaťod cusbus v Utorok Apríl 27, 2010 11:09 pm

Dragontears píše:
Oniiicek píše: ...Neviem ako ty ale 90% hudby na youtube "novej - metalovej" je len chrapčanie, grcanie, tahave/extra rýchle nezaujimave hlasy a clovek ma uz problem urcit aky spevak to vlastne tam spieva, alebo o aku skupinu vlastne ide...proste pre mna nezaujimave a zbytocne zabijanie casu...Nic čo by vytrčalo z radu a ked vidim dnešne metalove časopisy, tak mam pocit že ide o ludi vhodnych na psychiatriu ...

jednou z osob a kapel tomuto se vymykajic - alespon pro mne - je jednoznacne Zakk Wylde a jeho Black Label Society, jejichz vydarene, slusne odzpivane koncerty ( at uz bezne zivaky ci akusticke seance ) se spoustou uzasnych kytarovych riffu u mne casto rotuji v prehravaci



Zakk potvrdzuje to čo som už písal,je to odchovanec starej metalovej školy,a myslím že to aj v hojnej miere využíva. U mňa v poslednej dobe ide Heaven & Hell a ich The devil you know.Dio ma ešte nesklamal a velký obdiv čo ešte dokáže v 67 rokoch.
cusbus
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Nedeľa August 23, 2009 6:56 pm

Predchádzajúci

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

cron