Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Šrotowisko

Šrotowisko

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Šrotowisko

Poslaťod Ruun v Sobota September 12, 2009 5:26 pm

:git:
Naposledy upravil Ruun dňa Nedeľa Júl 24, 2011 12:46 pm, celkovo upravené 35
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Brighter v Nedeľa September 13, 2009 3:08 pm

Super že je tu další časopis. Včera som bol v ZA v Doorze blb mohol som si ho vziať. no nevadí nabudúce :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 5:12 pm

.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Nedeľa September 13, 2009 5:37 pm

Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.


:lol: na tom časopise nepotrebuje nikto zarábať :lol:

Rock Shock bol český časák -v-

časopis je tu pre tých čo oň majú záujem :lol: keď nechceš nehaj tak aj tak vo vašej krajine ho zoženieš teraz iba v klube KAIN v-v-v
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Nedeľa September 13, 2009 5:43 pm

Brighter píše:Super že je tu další časopis. Včera som bol v ZA v Doorze blb mohol som si ho vziať. no nevadí nabudúce :)


časáku je tam IBA 30ks tak sa čím skôr vráť :git:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 6:11 pm

Ruun píše:
Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.


:lol: na tom časopise nepotrebuje nikto zarábať :lol:

Rock Shock bol český časák -v-

časopis je tu pre tých čo oň majú záujem :lol: keď nechceš nehaj tak aj tak vo vašej krajine ho zoženieš teraz iba v klube KAIN v-v-v


kazdy potrebuje aby se minimalne zaplatily naklady, ono se muze najit nejaky sponzor, ale ver ze ho to brzo prestane bavit ... nevim co chces naznacit tvrzenim, ze rock shock byl cesky casak, to je prece uplne jedno (ackoli cz trh je 2x takovy nez trh SK), i kdyby byl madarsky ...

Papirove casaky maji sanci na trzich velikosti anglie, nemecka, italie, francie apod ... ale ne v cz nebo sk, tady veskerou kapacitu trhu vykrejva Spark, pokud jde o HR, neverim ze prezije nasledujici rok. Nemusis mit strach, do Kainu urcite nepobezim, vystacim si bohate s netem a obcas mi staci ten anglicky metal hammer ;)

btw naklad 30 ks ... to je vtip ? Neni to spis takovy amatersky fanzin, kdyz pises ze na tomhle nemusi nikdo vydelavat ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Nedeľa September 13, 2009 8:01 pm

Crusader píše:
Ruun píše:
Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.



btw naklad 30 ks ... to je vtip ? Neni to spis takovy amatersky fanzin, kdyz pises ze na tomhle nemusi nikdo vydelavat ?



30 ks je v tej predajni :lol: fanzin to určite nie je :wink:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 8:56 pm

Ruun píše:
Crusader píše:
Ruun píše:
Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.



btw naklad 30 ks ... to je vtip ? Neni to spis takovy amatersky fanzin, kdyz pises ze na tomhle nemusi nikdo vydelavat ?



30 ks je v tej predajni :lol: fanzin to určite nie je :wink:



No a co to je ? Jedine casaky, ktere nemusi vydelavat a co znam jsou Strazna Vez a Probudte se :D Btw nebylo by lepsi v ramci promo vystavit na vasem webu PDF toho casaku ?
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Brighter v Nedeľa September 13, 2009 9:36 pm

keby to každý bral tak ako ty crusader, nebol by tu žiadny časák, nevydávali sa cdčka, nieto ešte platne dvdčka nič v dnešnej dobe netu. neber si to osobne. Ja som rád a oceňujem snahu tvorcov časáku, je to podpora metalu, mali by sme byť radi že sa ktosi snaží nieto ešte frflať...
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Famine v Nedeľa September 13, 2009 9:56 pm

vraj je možne že rockplanet sa ešte vzriesi keďže je stále mediálnym partnerom rockovych a metalových koncertou,..
Runn: a normalne cez to predplatne zavinač bodka sk sa da objednat to prve číslo ? Som zvedavy čo to bude... a bude časák čiernobiely alebo farebný? :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 10:29 pm

Brighter píše:keby to každý bral tak ako ty crusader, nebol by tu žiadny časák, nevydávali sa cdčka, nieto ešte platne dvdčka nič v dnešnej dobe netu. neber si to osobne. Ja som rád a oceňujem snahu tvorcov časáku, je to podpora metalu, mali by sme byť radi že sa ktosi snaží nieto ešte frflať...



PAPIROVE casaky jsou davno prezitek, informace v nich jsou zastarale a NEDAJI se aktualizovat o multimediich nemluve (to se s cd/dvd v casaku proste srovnavat neda, at jde o rozshah ci naklady), navic je v nich mnohdy vice reklamy nez samotneho obsahu, protoze lidi co to kupuje je zalostne malo, ze to ani naklady nepokryje a zakladem kazdeho biznisu je zisk, kdo tvrdi ze ne, tak proste lze nebo je blazen, pripadne komunista :D

Rozhodne muj postoj nespojuj s prodejem dvd a cd i kdyz se priprav na to, ze za par let pujdou do kytek i tyhle nosice, zjisti si sam kolik muziky se prodava pres net a kolik na CD ...

Jde ale hlavne o to, kdo za muziku plati a kdo ji JEN krade. Kdyby kazdy jako ja PLATIL, tak by nic takoveho nehrozilo, takze se ostre ohrazuji proti tvemu srovnani, protoze CD a DVD se jeste lisuju prave diky lidem co je jako ja plati a neni zadne tajemstvi, ze nosice kupuji hlavne sberatele. Beznemu konzumentovi vic vyhovuje mit nabitej IPOD nez kupu CD. To ovsem neplati pro tistene casopisy, neprinasi krome dobreho pocitu z papiru nic, naopak - ekologicke je SETRIT nase LESY :D Takze si radsi prej, aby to kazdy bral jako Crusader :D :D :D

Proc ceske a slovenske casaky za 20 let !!!!!! nikdy nedosahli kvalit treba platku zvany Kerrang ? o Hammeru nemluve ? Proc bych mel kupovat nejake ubohe platky, kdyz je Hammer a Kerrang 100x lepsi a v mnoha pripadech i levnejsi ? To ze v CZ a SK uz neni pro dalsi rock/metal casak misto je proste FAKT, jedinej spark se udrzel, jinak vsechno slo do kytek ... i tak lowcostovej casak jako big bang ...

Btw co si osobne ty predstavujes pod pojmem podpora metalu ? Podle tebe NET tuhle funkci nezastane ? Jasne ze zastane ... o nakladech nemluve, tak to proste je, s tim se holt budes muset smirit.
Naposledy upravil Crusader dňa Nedeľa September 13, 2009 10:33 pm, celkovo upravené 1
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 10:32 pm

Famine píše:vraj je možne že rockplanet sa ešte vzriesi keďže je stále mediálnym partnerom rockovych a metalových koncertou,..
Runn: a normalne cez to predplatne zavinač bodka sk sa da objednat to prve číslo ? Som zvedavy čo to bude... a bude časák čiernobiely alebo farebný? :)



nj, i SKY EUROPE se mozna vzkrisi ... proboha kdyz uz lidi pochopite, ze co nevydelava nema narok v trzni ekonomice prezit ? Medialni partner je sice hezka vec, ale to casak proste neuzivi ... tolik koncertu na Slovesnku proste neni. Kdyz bude casak cernobilej, tak si zase do nej nikdo neda reklamu, na tohle presne dojel Big Beng, presli na barvu kvuli inzerentum, to chvili fungovalo, pak uz se to nerentovalo, tak se vratili k cernobile a po chvilce to zabalili uplne, o cernobilou reklamu nebyl zajem.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Famine v Nedeľa September 13, 2009 10:48 pm

Ja notebok nemám takže ja rá aj vítam nejaký rockový časopis ktorý sa dá zobrať o školy, roboty a kamkoľvek. a riziko ukradnutia časopisu je minimálne oproti notebooku. Len či to takto berú aj iný ľudia. A napríklad pre nejaké netové metalovo rockové magazíny nedávajú niektoré známejšie osobnosti z tohto žánru rozhovory. Mne zo slovenských časopisov sa veľmi páčil uragán,... čo som ho čítal tak bol s dosť veľkým nadšením robený ale aj tak prestal vychádzať aj keď bol vydávaný v rokoch ešte veľmi vysokej obľúbenosti rockovej a metalovej muzike (1993 -1994) a kráčal s dobou heh

Crusader: ja som čítal aj ich fórum, pošuškáva sa len niečo o tom Rock planete. Aj Rockreport bol čiernobieli asi čo som čital jedno číslo prvá a zadne dve boli farebne reklamy... mimochodom , vydáva sa tento časopis resp. kedy skončil?
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Nedeľa September 13, 2009 11:02 pm

Famine píše:Ja notebok nemám takže ja rá aj vítam nejaký rockový časopis ktorý sa dá zobrať o školy, roboty a kamkoľvek. a riziko ukradnutia časopisu je minimálne oproti notebooku. Len či to takto berú aj iný ľudia. A napríklad pre nejaké netové metalovo rockové magazíny nedávajú niektoré známejšie osobnosti z tohto žánru rozhovory. Mne zo slovenských časopisov sa veľmi páčil uragán,... čo som ho čítal tak bol s dosť veľkým nadšením robený ale aj tak prestal vychádzať aj keď bol vydávaný v rokoch ešte veľmi vysokej obľúbenosti rockovej a metalovej muzike (1993 -1994) a kráčal s dobou heh

Crusader: ja som čítal aj ich fórum, pošuškáva sa len niečo o tom Rock planete. Aj Rockreport bol čiernobieli asi čo som čital jedno číslo prvá a zadne dve boli farebne reklamy... mimochodom , vydáva sa tento časopis resp. kedy skončil?



Z Rock Reportu se stal casopis Report - casopis o zivotnim stylu pro mlade :D ale to uz je vic nez 10 let kdy se takhle zmenil - presne z duvodu o kterych tu pisu, trh rockeru a metalistu byl prilis malej na to, aby je uzivil - tak se zamerili i na free a cool mladez ... a i kdyz to neni zadna vyhra, nejak prezivaji.


- jinak ja si notebook sebou nosim a nikdo mi ho nekrade, mimochodem urcite mas i mobil a z nej se dneska na net taky dostanes - v tomhle je proste net univerzalni.

Pokud jde o rozhovory, neni to tim ze jde o papir nebo net, ale spis o spolupraci s vydavatelem - obv. je to formou neco za neco, dostanete rozhovor kdyz napisete dobrou recenzi :D Ale casak kterej ma 5 tisic abonentu pro ne neni nic ... kolik si myslis ze mel pred 2 lety Spark naklad ? 20 000 .... je to hodne nebo malo pro inzerenta ? Kdyz se podivas treba do Sparku, tak EMI tam uz moc neinzeruje ... vi ze to neprinasi zadnej vyraznej efekt, mnohem vic lidi prinese promotion v radiich a televizich ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Famine v Nedeľa September 13, 2009 11:14 pm

no mobil mám ale nie taký z ktorého môžem ísť na net,... môj mobil nemá ani foťák :) možno je alternatíva písať o rocku a metale v takýhto časopisoch ako je ten Report. Aj v Bravu bolo v tomto desaťročí vraj niečo o Iron Maiden, Hellowen atď... :wink: ale už tu bolo tých ér rockových čaopisou na slovensku ako uragán éra, či Metal Hammer ér a rock planet tak nech tu je aj srotowiko keď majú chlapci z toho radosť a chc venovať tomu čas :wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia