Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Šrotowisko

Šrotowisko

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Utorok September 15, 2009 7:05 pm

Crusader píše:
Ruun píše:
Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.


O tomto rozpravam -v-
Prosim ťa choĎ opreuzovať do iného topiku.
Dík za pochopenie.


Zadnej zasran mi nebude rikat, kde muzu a kde nemuzu psat ... smir se s tim, ze na 99.5% vas platek neprezije rok :D


:lol: ok prepač sedliak že som si ťa vôbec všimol :lol:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Utorok September 15, 2009 7:08 pm

Ruun píše:
Crusader píše:
Ruun píše:
Crusader píše:.... stejne dopadne jako rock planet, rock shock a dalsi, v dobe netu nema takovy casopis na nasem trhu sanci se uzivit.


O tomto rozpravam -v-
Prosim ťa choĎ opreuzovať do iného topiku.
Dík za pochopenie.


Zadnej zasran mi nebude rikat, kde muzu a kde nemuzu psat ... smir se s tim, ze na 99.5% vas platek neprezije rok :D


:lol: ok prepač sedliak že som si ťa vôbec všimol :lol:



Promijim, ty za to nemuzes ... ja se ti zasmeju .. uz brzo :D

koho zajimaji audity tisku, najdete to zde

http://www.abccr.cz/tabgraf96-soucasnos ... ky2008.htm

Otazkou je, proc tu neni zadny rock metalovy casopis ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Utorok September 15, 2009 7:11 pm

Crusader píše:Otazkou je, proc tu neni zadny rock metalovy casopis ...


:lol: ja viem prečo - preto že na svete sú ludia ako ty :D čo iba kecaju ako si kupuju len maiden a inak majú všetku u r...
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Utorok September 15, 2009 7:15 pm

Ruun píše:
Crusader píše:Otazkou je, proc tu neni zadny rock metalovy casopis ...


:lol: ja viem prečo - preto že na svete sú ludia ako ty :D čo iba kecaju ako si kupuju len maiden a inak majú všetku u r...


mas z 1/3 pravdu, hlavne KABAT mam totalne u riti :D ale chapu, je to skvela cilova skupina, nicmene porad o Kabatu psat nemuzete :D :D :D Tradicne opet si mimo, nekupuji si JEN maiden, maiden sbiram, ale to co se mi libi i z jinych kapel si koupim, mam skoro 700 CD, kolik ty ? Kdyz uz mas na me tak husty a arogantni kecy ... Jen si proste nekoupim jakejkoli casak, ktery se tvari ze je metalovej, pokud znas Hammer nebo Kerrang, tak mozna vis asi tak proc ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Utorok September 15, 2009 8:07 pm

Crusader píše:nekupuji si JEN maiden, maiden sbiram, ale to co se mi libi i z jinych kapel si koupim, mam skoro 700 CD, kolik ty ? Kdyz uz mas na me tak husty a arogantni kecy ... Jen si proste nekoupim jakejkoli casak, ktery se tvari ze je metalovej, pokud znas Hammer nebo Kerrang, tak mozna vis asi tak proc ...



doma mám cez 2000ks CD všetko originál a aj totálne rarity aj od Ironov. Samozrejme desiatky DVD a asi 200 LPčiek.
Nepoznám večieho nisičového magora ako som ja ak nerátam predajne a výrobcov :D
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Utorok September 15, 2009 8:21 pm

Super, aspon budes mit co prodavat, az zacnes dotovat casak, kterej nemusi vydelavat :)

btw se pochlub jake rarity od maiden mas ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Utorok September 15, 2009 8:31 pm

Crusader píše:Super, aspon budes mit co prodavat, az zacnes dotovat casak, kterej nemusi vydelavat :)

btw se pochlub jake rarity od maiden mas ...


Máš to v pmke.
časák nedotujem a mesačne kupujem min 5-30 CD alebo LP -v-
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Crusader v Utorok September 15, 2009 8:36 pm

30 cd ? to se neda stihat poradne poslouchat ... nicmene pokud nemas nic jineho na praci, ja jako zamestnanej zvladam tak poradne naposlouchat 4-5 cd mesicne, nekdy i mene - uz nemam tolik casu.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Utorok September 15, 2009 8:39 pm

Crusader píše:30 cd ? to se neda stihat poradne poslouchat ... nicmene pokud nemas nic jineho na praci, ja jako zamestnanej zvladam tak poradne naposlouchat 4-5 cd mesicne, nekdy i mene - uz nemam tolik casu.


si predstav že stiham

mám prechod do prace cez 120km tam a späť tak toho stihnem hodne. Ale tuto temu daj cez PM toto nie je miesto na to. Dík za pochopenie. !-!
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Oniiicek v Streda September 16, 2009 12:13 pm

Ruun píše:
Crusader píše:30 cd ? to se neda stihat poradne poslouchat ... nicmene pokud nemas nic jineho na praci, ja jako zamestnanej zvladam tak poradne naposlouchat 4-5 cd mesicne, nekdy i mene - uz nemam tolik casu.


si predstav že stiham

mám prechod do prace cez 120km tam a späť tak toho stihnem hodne. Ale tuto temu daj cez PM toto nie je miesto na to. Dík za pochopenie. !-!


To ja som volakedy (ked som) ani tolko cd za mesiac nenapálil :D...Aj ja som predtým počúval hudbu veľmi často, ale nejak som bol z toho už zblbnutý a nervózny - iron som aj ked bol víkend počul 8 celých albumov do dňa a večer pozrel aj DVD...

No k časopisu...sú ľudia ktorý si kúpia časák kôli kvalitnej tlači a dobrému grafickému spracovaniu a stačí, že je tam len jedna ozajstná legenda,ktorá niečo v hudbe dokázala (ale aj nato potrebuješ zainvestovať), potom takí, čo chcú mať prehľad v hudbe.Nemožeš sa riadiť podľa názoru 4-5 ľudí...Je to ťažké (z môjho pohľadu) keď vidím všeliaké názvy skupín čo mi nič nehovoria (a ich štýl hudby ma nezaujíma), aby som si kúpil ten ktorý časopis a ako hovorí Crusader v dobe internetu. Ale na druhej strane sú veci (hlavne pre mňa info z koncertov a tak), ktoré by som chcel mať na papiery na pamiatku v tlačovej podobe-Lenže z takých kupcov by ste asi neprežili:D. Niesom až taký zberateľ časáku, že by som chcel mať každé číslo...A tiež neviem ako je to v dnešnej dobe, či sú "decká", ktoré si kupujú časopisy, keď všetko sa napaľuje (kradne) a držia sa poväčšine železné overené predajne, firmy atď...Keď ste niečo začali, viete do čoho idete, mali by ste mať urobený prieskum, čo by sa mohlo chytiť...A ja len držím palce, lebo bez snou, iniciatívy a tvrdej práce nikdo nedosiahne cieľ ktorý si vytíčil (a neviem, či sa dá niečo robiť len pre zábavu/kvalitne bez chcenia zárobku)
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod karolinka12345 v Streda September 16, 2009 4:59 pm

Ruun píše:
karolinka12345 píše:Dnes som po to bol v Doorze, este tam mali asi 20 kusov, takze ludia sa o to moc netrhaju alebo skor o tom vobec nevedia. Co sa casopisu tyka, tak ma moc neoslovil, aj ked je to zrejme tym, ze kapely ktore su v nom rozoberane moc nemusim. Osobne pochybujem ze si kupim dalsie cislo.


:lol: tak ho chď vrátiť prosím ťa :D aspoň sa dostane možno práve tomu komu sa páčiť bude :mrgreen:
A v predajniach ho majú dať hlavne tomu kto si kúpi alebo kupuje rckovú či metalovú hudbu u nich v predajni :git:
teda to že o tom vieš ty tu z fora je len tvoje plus inak by si o ňom nevedel vobec !-!

Ja v doorze pravidelne kupujem kamo :D aj by som ho vratil, len potrebujem plagat do skusobne
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Streda September 16, 2009 8:58 pm

karolinka12345 píše:Ja v doorze pravidelne kupujem kamo :D aj by som ho vratil, len potrebujem plagat do skusobne


tak predsa ti niečo bolo dobré !-! :mrgreen:
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Zdenius v Štvrtok September 17, 2009 9:56 am

sakra ja ten casak chcem. samozrejme zas ziadny trencin, kde by som povedal ze je dost metalistov... :(
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Ruun v Štvrtok September 17, 2009 7:48 pm

Zdenius píše:sakra ja ten casak chcem. samozrejme zas ziadny trencin, kde by som povedal ze je dost metalistov... :(


Napíš mi adresu na PMku ja ti ho pošlem poštou.
Mám doma posledné čísla teda presnejšie ešte 9 kusov -!-

!-!
Ruun
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 275
Registrovaný: Nedeľa Február 18, 2007 10:42 pm

Re: šrotowisko nový rockový časopis

Poslaťod Zdenius v Streda September 30, 2009 2:05 pm

dik za ten casak. celkom dobra uroven, kvalitny papier. treba sa vystrihat takych kiksov ako rozpixelovane fotky, mozno trochu este zmensit pismo a pisat viac. samozrejme by to chcelo este nejake oblubene kapelky, napr. teraz dat KISS na obalku, iked nezozeniete rozhovor, ale hned to bude dobry kusok na predaj, potom samozrejme hned obalka Maiden a hned si objednavam 15 kusov :p
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron