Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Saxon

Saxon

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Saxon

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Utorok Júl 28, 2009 12:50 am

Lidi,myslim si ze i tahle kapela by tu mela mit své místo.Prijde mi děsně podceňovaná na to jak je kvalitní.Ja je mam treba daleko radsi nez takove judas priest-je až k zamyslení kolik mladych fandů poslouchá radeji takove kapely jako HammerFall ci Blaze Bayley... me Saxon prijdou jako kapela s nejvetsim hitovym potencionalem v oboru heavy metal....zadne stupidni hity...proste takove hity od srdce...od zacatku kariery az do zatim posledniho alba......alba jako Denim And Leather , Power And The Glory,Crusader,The Inner Sanctum patří do zlateho fondu hudby jako takové. Koncertně momentalne skvělá kapela-plná energie a prave hudebni poctivosti spolecne s Iron Maiden v tomhle ohledu bezkokurencni v daném žánru.Tak zde můžete psat názory na tuhle kapelu a diskutovat o ní........... budu jen rád :)
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: Saxon

Poslaťod Prisoner v Utorok Júl 28, 2009 10:24 pm

Docela souhlas, kapela si svoje místo zaslouží. A taky jí poslouchám o něco maličko radši než Judas Priest, nějak se mi jejich muzika líbí víc, u Judas mě dost věcí nudí :roll: . S tím hitovým potencionálem bych tolik nesouhlasil. Svoje hity mají, ale kapela s největším potencionálem to u mě není. A ještě se divim, že i po tolika mnoha letech dokážou pořád dobře zahrát a i poměrně něco složit (což se cení že) a pak mě udivujou výkony Biffa Byforda, kterej pořád zpívá dovolím si napsat suprově...
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Re: Saxon

Poslaťod eddie.c v Štvrtok Júl 30, 2009 12:40 pm

SAXON je naprostá legenda heavy metalu! u mě osobně je na prvním místě album Solid ball of rock, není mu co vytknout, co skladba, to hit, bez vyjímky. škoda že na živo pokud vím nikdy nehráli mého favorita z tohoto alba "Im on fire". Refrén je neskutečně procítěně zaspívaný. Jinak letos jsem měl možnost osobně se s nimi setkat a jsou to naprosto vpohodě lidi, žádné namyšlené hvězdy a ro se cení -!-
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: Saxon

Poslaťod karolinka12345 v Štvrtok Júl 30, 2009 7:22 pm

mam pocit ze v hlucnejsich pasazach hlas spevaka dost zanika
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Saxon

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Piatok Júl 31, 2009 10:16 am

karolinka12345 píše:mam pocit ze v hlucnejsich pasazach hlas spevaka dost zanika


prosim,muzes to trošku upřesnit?dekuju :)
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron