Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483
• Zobrazenie témy - Kapely prispôsobujúce sa komercii

Kapely prispôsobujúce sa komercii

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Halloweed10 v Štvrtok Jún 04, 2009 8:14 pm

Ako najradšej by som bol keby ste nepísali Metallicu lebo tá by tu suverenne vyhrala, ale ja by som dal Dimmu Borgir,Cradle Of Filth a In Flames
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Prophecy v Štvrtok Jún 04, 2009 9:05 pm

slipknot,lordi samozrejme ze aj metallica a trochu ac-dc sa mi uz zda komercny s Bonom Scottom to nemalo chybu !-!
So understand
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Obrázok užívateľa
Prophecy
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 183
Registrovaný: Utorok Marec 24, 2009 10:28 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Halloweed10 v Štvrtok Jún 04, 2009 9:08 pm

absolutne suhlasim na knot a lordi som uplne zabudol :) a možno že aj fakt ACDC su moc precenovany už vsadzaju iba na svoje meno album robia 8 rokov a fanušikovia už len s toho že vôbec dačo vydali su na mäko
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Oniiicek v Štvrtok Jún 04, 2009 9:38 pm

O komercii sa uz bavilo dost, no radsej by som chcel pocut co si predstavujes pod pojmom komercia? Co je v jednej krajine komercne v inej sa tak javit nemusi vobec a presne je to tak aj medzi ludmi :D...Pre mna komercia znamena ze skupina drbe na hudbu, len sa predvadza a zaraba dobre prachy na nejakom divadielku co zeru ludia. Ide o to ze vacsinu ludi bavi prave to divadielko okolo toho vsetkeho, kolko "fanusikov" Iron Maiden pocuva koli tomu ze je byt metalovy je vcelku IN a Iron Maiden vedia zahrat krasne metalove divadielko a maju velke preplnene koncerty!!! A su tam len koli tomu aby niekomu ukazali vstupenku s napisom IRON MAIDEN a poznaju od nich tak Fear Of The Dark, Number Of The Beast, Run To The Hills a nehovoriac, ze skupina na koncertoch akoby myslela len na takych ludi...Vies komercnost nema hranic a z kazdej skupiny sa da spravit komercna a kazda vacsia skupina je komercna...lenze aby bola skupina uspesna tak musi byt aj "trochu" komercna, druha vec je ako sa k hudbe stavaju samotni clenovia. No su ludia co povazuju za nekomercne skupiny co ich nikto nepozna, pomaly sa hudbou neuzivia. Ved to je aj tak jedno, zalezi len na tebe komu zaplatis a zaco mu zaplatis a to ze nieco zere niekolko milionov blbcov a daju zato prachy mozes mat u riti... -!-

Obrázok
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod karolinka12345 v Piatok Jún 05, 2009 2:28 pm

no, In Flames, to by som zas netvrdil, mne sa napriklad nove albumy dost pacia, vsetko zalezi na vkuse. Napriklad Gladiator sa od metalu cez grunge dostali az k popu. Podla mna kazda jedna kapela sa aspon ciastocne prispôsobuje trendom.
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Halloweed10 v Piatok Jún 05, 2009 3:14 pm

Myslel som to tak že kapely ktore kedysi robili super a originalnu music už vedia že maju svoje meno a vedia že im stačí vydat aj kktinu a bude sa predavať napriklad DIMMU BORGIR & CRADLE OF FILTH
Obrázok užívateľa
Halloweed10
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 253
Registrovaný: Nedeľa Január 11, 2009 7:19 pm
Bydlisko: Strange Land

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod Oniiicek v Piatok Jún 05, 2009 3:51 pm

Všetko je vlastne o minulosti...Aj taky Iron Maiden stale stavaju na minulosti aj ked si to zarity fanusik mozno ani neuvedomuje. ano, oni teraz maju super hudbu, podia atd...len zober si turne early days...somewhere back in time...Len akoby boli natom keby v tejto dobe vysli ako nova skupina?...Ja si myslim ze aj ked Iron Maiden vyda priemerny album alebo podpriemerny tak bude vela ludi celych bez seba (niektorí mozno nie). Je zbytocne sa o tom dohadovat lebo komercia ako taka je uz dnes vsetko co ma uspech :-D ako to clovek vnima. Iron Maiden je kvalita no uz maju svoj vek a neprekona ich uz nikto - a mozno oni si tu skutocnu komerciu aj zasluzia :D
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: Kapely prispôsobujúce sa komercii

Poslaťod anderson v Piatok Jún 05, 2009 3:59 pm

pozor, maiden to strieda, ked vydaju novy album tak z neho zahraju vacsinu alebo dokonca cely a medzi tým este maju turne s bestofkami alebo early daysami, co je pre mna super kedze som všetky stare veci nazivo nevidel a starší aspon zaspomínaju
anderson
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Utorok November 11, 2008 9:42 pm


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron