Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

BLAZE BAYLEY, Wolfsbane koncerty, desky, nazory atd.

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Belenor v Štvrtok Apríl 09, 2009 1:14 pm

Hehe, se divím, že se ještě najdou lidé, co se snaží zastávat Blaze na fóru vyznavačů génia Bruce.

Osobně se na Blazův koncert těším i přes to, že jej Bruce nejen pěvecky překonává. Přijde mi lepší tvorba Blaze než Maiden po návratu Bruce s výjimkou v podobě A Matter of Life and Death. Mám radši brilantní kompozice, byť třeba hůře interpretované, než viruózně provedené průměrnosti :-P Resp. Blaze se mi zatím oproti Maiden neoposlouchal.
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Beast34 v Štvrtok Apríl 09, 2009 2:57 pm

Zdenius píše:jasne to z bootlegov pocut dobre ako sa bruce vyhraza ludom :) a odkedy vstupil do IM v 99tom tak su tie vyhrazky kazdym rokom tvrdsie. dokonca navadzal ludi aby niekomu zlomili ruku alebo ho zabili :)

dnes mi prisla fotka ako Bruce a Blaze chlastaju pivo na podiu pocas koncertu z r 1990 v-v-v

no tu fotecku by si mohol niekam upnut :) ci nedalo by sa? omrknut to hh
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Crusader v Štvrtok Apríl 09, 2009 7:48 pm

Belenor píše:Hehe, se divím, že se ještě najdou lidé, co se snaží zastávat Blaze na fóru vyznavačů génia Bruce.

Osobně se na Blazův koncert těším i přes to, že jej Bruce nejen pěvecky překonává. Přijde mi lepší tvorba Blaze než Maiden po návratu Bruce s výjimkou v podobě A Matter of Life and Death. Mám radši brilantní kompozice, byť třeba hůře interpretované, než viruózně provedené průměrnosti :-P Resp. Blaze se mi zatím oproti Maiden neoposlouchal.



To mas tak, nekdo umi zpivat, nekdo ne ... tomu ubrecenemu meceni nerikam zpev (a to jsem mu 4x dal sanci a na koncert s nim sel, nicmene stacilo ... a nevrmor) nekdo je hluchej, nekdo ne ... :) Blaze ti nikdo nebere, ale zaplatpanbuh je tam, kam patri ... je smutne ze porad zije ze jmena a tvorby maiden (to co napsal mu neberu, ale clansmana nebo fotd rozhodne nenapsal), ale asi by jinak po nem ani pes nestekl ...
Ja zase nesnasim, kdyz nekdo ve studiu splaca brilantni kompozici, kterou zive pak neda ani kdyby se posral ... a to je pripad blaze, zive je porad tragickej viz dvd live in poland a chybi mu soudnost, ale co chtit od nekoho jako je on. Holt at zije technika, studiovy inzenyri a jina kouzla ... nicmene proti gustu ... ja radsi povedene prumernosti, zive zahrane brilantne nez si neco nalhavat a ze soucitu nekoho litovat. Nastesti je porad dost lidi, kteri konzumuji vse na cem byla znacka Iron Maiden, co perve ? :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: BLAZE v CR

Poslaťod KUBBA-BRUCE-ARRY v Štvrtok Apríl 09, 2009 10:48 pm

jeste bych k tomu dodal že dalsi Blazeova hodne temna stranka vystupovani je v tom ze mi to vubec neprijde prirozeny.....uplne tam jde videt křeč podle mě---a to si troufam tvrdit ikdyz jsem ho nazivo nevidel :) proste takova ta spravnacka pohoda se mi tam zda na hodnotě 0
KUBBA-BRUCE-ARRY
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 411
Registrovaný: Sobota September 02, 2006 12:03 pm
Bydlisko: ZNOJMO

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Crusader v Piatok Apríl 10, 2009 12:16 pm

Presne tak, KREC ... neni prirozenej, neni svuj, porad neco predstira ... kdo chce to vidi, kdo nechce tak to proste nevidi ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Famine v Pondelok Apríl 13, 2009 6:45 pm

Prophecy píše:jednoducho Bruce je lepsi http://www.youtube.com/watch?v=56UDvcAr3Rg
pri dvoch porovnávaniach sa mne zdálo že lepšie spieval Blaze;) ale pri tom afraid shoot to stranger bolo nahrávane pri Bruecovom kurvovacom období keď mal..
:wink:
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Oniiicek v Streda Apríl 15, 2009 4:12 pm

Bez debaty...pesnicky odspieva Bruce ked chce lespsie, ked sa mu nechce tak aspon neskrieka ako svina, co sa o Blazezovi neda povedat ani ked sa snazi (na koncerte) :D ...Show lespie rozpumpuje Bruce= je jednoznacne lepsi nez Blaze a ako vravite prirodzeny...
Iron Maiden - Ostrava 6/6/07
Iron Maiden - Prague 8/8/08
Iron Maiden - Pieštany (Topfest) 27/6/13
***************************************************************
http://www.freewebs.com/oniiicek
Obrázok užívateľa
Oniiicek
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 629
Registrovaný: Nedeľa Jún 10, 2007 2:18 pm
Bydlisko: ZH

Re: BLAZE v CR

Poslaťod blitzer v Streda Apríl 15, 2009 5:03 pm

Oniiicek píše:Bez debaty...pesnicky odspieva Bruce ked chce lespsie, ked sa mu nechce tak aspon neskrieka ako svina, co sa o Blazezovi neda povedat ani ked sa snazi (na koncerte) :D ...Show lespie rozpumpuje Bruce= je jednoznacne lepsi nez Blaze a ako vravite prirodzeny...


podle me to vcera Blaze rozpumpoval pekne, atmoska byla dost dobra -!- a odzpivany to bylo imho taky solidne
blitzer
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Utorok September 19, 2006 2:42 pm

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Belenor v Streda Apríl 15, 2009 6:49 pm

No, přes ten bordel od diváků se jemné nuance v intonaci špatně chytaly, dle očekávání nějaké kiksy měl, ale řekl bych, že lepší než Alive in Poland, takže asi hrál z playbacku, pokud tedy dle některých zde je Alive in Poland celé vylepšené :-) Ale teda v tom případě propracovaný playback, obzvlášť místa s chybami aby to jako působilo živě :-) Každopádně s rozpumpováním opravdu problém neměl :-) A ano, místy přirozeně nepůsobil, typicky "přehrával" a šklebil se jak Nicholson, když hrál onehdá Jokera :-) Doufám, že se brzo vrátí, a že vyhodí některé věci od Maiden (např. Man on the Edge nemusím) a místo nich tam hodí něco svého, aby Blaze Basheři nedržkovali. Třeba Meant to Be by bodlo, ale asi by to zbytečně zpomalilo koncert, který pádil skvěle vpřed. Nebo The Brave, Silicon Messiah :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Dragontears v Streda Apríl 15, 2009 9:07 pm

Belenor píše:No, přes ten bordel od diváků se jemné nuance v intonaci špatně chytaly, dle očekávání nějaké kiksy měl, ale řekl bych, že lepší než Alive in Poland, takže asi hrál z playbacku, pokud tedy dle některých zde je Alive in Poland celé vylepšené :-) Ale teda v tom případě propracovaný playback, obzvlášť místa s chybami aby to jako působilo živě :-) Každopádně s rozpumpováním opravdu problém neměl :-) A ano, místy přirozeně nepůsobil, typicky "přehrával" a šklebil se jak Nicholson, když hrál onehdá Jokera :-) Doufám, že se brzo vrátí, a že vyhodí některé věci od Maiden (např. Man on the Edge nemusím) a místo nich tam hodí něco svého, aby Blaze Basheři nedržkovali. Třeba Meant to Be by bodlo, ale asi by to zbytečně zpomalilo koncert, který pádil skvěle vpřed. Nebo The Brave, Silicon Messiah :-)

ze je Alive in Poland cele vylepsene je fakt, nikoli nazor "nekterych zde", tak stejne nechapu proc ty, co uznavaji kvalitu, potupne nazyvas Blaze Basheři ... zcela zbytecne jitris vasne, ta ironie ( uz i v nekolika predchozich prispevcich ) v takove mire skutecne neni nutna :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: BLAZE v CR

Poslaťod PesZ v Streda Apríl 15, 2009 10:38 pm

Tak jsem byl včera s Belenorem na Blazovi v Praze a musím říct, že se mi to líbilo velice.
Možná to bylo tím "bordelem" (fanoušci, nástroje), ale Blazův výkon se mi líbil. Občas sice ujel, ale nic tragického. A sympatické taky bylo, že po koncertě nesbalili kufry a neodfrčeli, ale zůstali mezi fanouškama a normálně pokecali, podepsali se tomu, kdo chtěl atd. Rozhodně jsem na nikom z nich neviděl, že by hrál, jak je to baví nebo něco takového.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Belenor v Štvrtok Apríl 16, 2009 12:06 am

Dragontears píše:ze je Alive in Poland cele vylepsene je fakt, nikoli nazor "nekterych zde"


Předpokládám podloženo nějakými důkazy (že nesedí obraz se zvukem není důkaz, nýbrž jen chyba střihu). A předpokládám, že se to tu na fóru probíralo, tak to zkusím dohledat, docela by mě zajímalo, jak to je.

Edit: no, moc jsem toho tu nenašel :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Apríl 16, 2009 10:33 am

v Brne sme dostali o jednu skladbu naviac na rozdiel od Prahy.. Virus :git:
i ked sa mi zdali aj ine skladby pozmenene, musim si prepocut nahravky :mrgreen:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: BLAZE v CR

Poslaťod PesZ v Štvrtok Apríl 16, 2009 1:23 pm

Ty jo, tak Virus vám závidím :-).
Clansmana zkracovali, co vím.
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: BLAZE v CR

Poslaťod Belenor v Štvrtok Apríl 16, 2009 1:46 pm

Hm Virus bych si spíš zahrál radši sám, to ani od Blaze nebo Maiden živě nepožaduji :-) Jestli byl Clansman upraven či ne, to je fuk, každopádně to byl nářez. Škoda jen, že pod Clansmanem je podepsán na albu jen Harris, takže můžou *** *** remcat :-) Fakt mi přijde skoro škoda, že vůbec hraje věci od Maiden. Co jsem tak koukal na okolní diváky, tak znali i texty nemaidenovských věcí, takže si myslím, že by to na množství diváků mělo vliv jen okrajový, kdyby Maiden vynechal. Nu což, asi to kapelu baví hrát, tak to hrajou :-)
B L A Z E N O R :-D (škoda, že to není z mojí hlavy :-)
Obrázok užívateľa
Belenor
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Pondelok Máj 30, 2005 9:37 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron