Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rammstein

Rammstein

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 3:12 pm

Majusko666 píše:
krab píše:http://www.youtube.com/watch?v=nebOBga2 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=KtZz_d3QgBE

Zajímalo by mě, kdy naposledy udělali něco podobného Mejdni - ne, to je How you do it...? vždy na stejném místě...


Bruce robi poriadky s divakmi skoro na kazdom druhom koncerte... ;-) Ked som bol na nich v Earls Courte sa vyhrazal, ze ukoncia koncert, ak sa niektori ludia, co tam robili v predu chaos, neukludnia.

Myslim, ze na rozdiel od Rammstein vedia, co to je, ked im pri koncerte zomrie kvoli tlacenici clovek.


"Bruce robi poriadky s divakmi skoro na kazdom druhom koncerte... ;-)"
- stejně jako v reakci na Crusadera; nechápu, co to má společného s odkazy...

"Myslim, ze na rozdiel od Rammstein vedia, co to je, ked im pri koncerte zomrie kvoli tlacenici clovek."
- podle mě to není moc čím se chlubit, že jim umřel a Rammsteinům ne...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 3:20 pm

Jediné, co jsem chtěl těmi odkazy naznačit (záměrně nový post), že mně Mejdni příjdou mnohem stereotypnější, i když to tak zdánlivě vůbec nevypadá. Jde o to, že Bruce je velice hyperaktivní zpěvák a když bych slyšel z nějaké tour dva, tři koncerty, možná by mě to dokázalo něčím překvapovat, ale když jich slyším třicet, už i já poznám, že Bruce zkrátka říká pořád to samé na stejných místech, není to taková skvělá improvizace, jak by se mohlo zdát po poslechu těch dvou-třech koncertů; samozřejmě občas něco přidá, nějaký ten speech atp., ale to mě v rámci Iron Maiden nijak nepřekvapuje, mnohem víc se mi líbí něco takového http://www.youtube.com/watch?v=X3Q9ebaR010 kdy celý koncert vidíš stylizovanou promyšlenou show a najednou něco takového. To mi moc pozérské nepřipadá, bylo to alespoň něco pro fanoušky té konkrétní země, nebyla to žádná rutina, Mejdni ani nedokázali zahrát Alexandra v Řecku.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 3:41 pm

krab píše:"Myslim, ze na rozdiel od Rammstein vedia, co to je, ked im pri koncerte zomrie kvoli tlacenici clovek."
- podle mě to není moc čím se chlubit, že jim umřel a Rammsteinům ne...



Je videt, ze o maiden vis HOVNO ... jim nikdo pri koncertu neumrel, ne ze bych chtel rejpat, ale kdyz uz pises me veci jako ze se mam vyjadrovat jen k tomu co vim, tak to same plati i pro tebe ... Majo narazel na Donington 88
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Majusko666 v Nedeľa Február 22, 2009 3:45 pm

krab píše:Jediné, co jsem chtěl těmi odkazy naznačit (záměrně nový post), že mně Mejdni příjdou mnohem stereotypnější, i když to tak zdánlivě vůbec nevypadá. Jde o to, že Bruce je velice hyperaktivní zpěvák a když bych slyšel z nějaké tour dva, tři koncerty, možná by mě to dokázalo něčím překvapovat, ale když jich slyším třicet, už i já poznám, že Bruce zkrátka říká pořád to samé na stejných místech, není to taková skvělá improvizace, jak by se mohlo zdát po poslechu těch dvou-třech koncertů; samozřejmě občas něco přidá, nějaký ten speech atp., ale to mě v rámci Iron Maiden nijak nepřekvapuje, mnohem víc se mi líbí něco takového http://www.youtube.com/watch?v=X3Q9ebaR010 kdy celý koncert vidíš stylizovanou promyšlenou show a najednou něco takového. To mi moc pozérské nepřipadá, bylo to alespoň něco pro fanoušky té konkrétní země, nebyla to žádná rutina, Mejdni ani nedokázali zahrát Alexandra v Řecku.


Pozri, pre fanusikov, ktori pocuju jeden, dva, alebo tri koncerty je to uzastny zazitok. Ked ty pocuvas 30 koncertov, asi to znamena, ze mas nejaky zamer, alebo za sa ti to paci. Ved ta nikto nenuti tych 30 koncertov pocuvat.

Co sa tyka toho stereotypu... v tom mas mozno trochu pravdu, trochu mi tam chyba ta improvizacia, mozno kusok kontroverzie, ktoru sme si mohli uzit zaciatkom 80-tych rokov. Mozno to ma nieco docinenia s tym, ze Maidni uz nemaju 30 rokov a veci beru asi trochu viac profesionalnejsie.

Ale urcite je to vec preferencii. Tak isto sa tu mozme hadat, ci ma lepsiu show Madonna, alebo Maidni.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 3:46 pm

krab píše:Jediné, co jsem chtěl těmi odkazy naznačit (záměrně nový post), že mně Mejdni příjdou mnohem stereotypnější, i když to tak zdánlivě vůbec nevypadá. Jde o to, že Bruce je velice hyperaktivní zpěvák a když bych slyšel z nějaké tour dva, tři koncerty, možná by mě to dokázalo něčím překvapovat, ale když jich slyším třicet, už i já poznám, že Bruce zkrátka říká pořád to samé na stejných místech, není to taková skvělá improvizace, jak by se mohlo zdát po poslechu těch dvou-třech koncertů; samozřejmě občas něco přidá, nějaký ten speech atp., ale to mě v rámci Iron Maiden nijak nepřekvapuje, mnohem víc se mi líbí něco takového http://www.youtube.com/watch?v=X3Q9ebaR010 kdy celý koncert vidíš stylizovanou promyšlenou show a najednou něco takového. To mi moc pozérské nepřipadá, bylo to alespoň něco pro fanoušky té konkrétní země, nebyla to žádná rutina, Mejdni ani nedokázali zahrát Alexandra v Řecku.



Jsi vazne tak naivni, ze si myslis, ze jine velke kapely improvizuji ? Ani omylem ... v tak velkem cirkusu musi slapat vse podle planu, zadna improvizace neni pripustna, to si muzou dovolit tak akorat klubove kapely. Maiden proste Alexandra zive nehraji a asi pro to maji dobry duvod ... nez aby to znelo zive jinak, tak radsi nijak ... a nechciji do lidi :D ani si na ksichty nekydaji nejakej trapnej makeup, proste jsou normalni ... zadne saskarny na efekt nepotrebuji a ani jine berlicky. Poslechni si jine kapely a taky zjistis ... ze ty jejich koncertni sety jsou stejne, taky co maji porad ob den vymyslet ... jen rammstein jsou jedinecni co ? :D Pink Floyd meli jednu show jako druhou ... a vadilo to nekomu ?

Musis si ujasnit co te vlastne zajima ... jestli divadylko, nebo muzika ... u me je volba jasna ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 3:50 pm

Majusko666 píše:Ale urcite je to vec preferencii. Tak isto sa tu mozme hadat, ci ma lepsiu show Madonna, alebo Maidni.



Madonna ma tak dobrou show, ze lidem vubec nedojde to, ze ona vlastne vubec zpivat neumi :D je to prakticky obycejna tuctovka ... ale diky divadylku je to nekdo ... i tak to lze delat.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 3:54 pm

Crusader píše:
krab píše:Jediné, co jsem chtěl těmi odkazy naznačit (záměrně nový post), že mně Mejdni příjdou mnohem stereotypnější, i když to tak zdánlivě vůbec nevypadá. Jde o to, že Bruce je velice hyperaktivní zpěvák a když bych slyšel z nějaké tour dva, tři koncerty, možná by mě to dokázalo něčím překvapovat, ale když jich slyším třicet, už i já poznám, že Bruce zkrátka říká pořád to samé na stejných místech, není to taková skvělá improvizace, jak by se mohlo zdát po poslechu těch dvou-třech koncertů; samozřejmě občas něco přidá, nějaký ten speech atp., ale to mě v rámci Iron Maiden nijak nepřekvapuje, mnohem víc se mi líbí něco takového http://www.youtube.com/watch?v=X3Q9ebaR010 kdy celý koncert vidíš stylizovanou promyšlenou show a najednou něco takového. To mi moc pozérské nepřipadá, bylo to alespoň něco pro fanoušky té konkrétní země, nebyla to žádná rutina, Mejdni ani nedokázali zahrát Alexandra v Řecku.



Jsi vazne tak naivni, ze si myslis, ze jine velke kapely improvizuji ? Ani omylem ... v tak velkem cirkusu musi slapat vse podle planu, zadna improvizace neni pripustna, to si muzou dovolit tak akorat klubove kapely. Maiden proste Alexandra zive nehraji a asi pro to maji dobry duvod ... nez aby to znelo zive jinak, tak radsi nijak ... a nechciji do lidi :D ani si na ksichty nekydaji nejakej trapnej makeup, proste jsou normalni ... zadne saskarny na efekt nepotrebuji a ani jine berlicky. Poslechni si jine kapely a taky zjistis ... ze ty jejich koncertni sety jsou stejne, taky co maji porad ob den vymyslet ... jen rammstein jsou jedinecni co ? :D Pink Floyd meli jednu show jako druhou ... a vadilo to nekomu ?


Nejsou jedineční, ale ty jsi mě absolutně nepochopil. Já chtěl jen říct, jak ty říkáš, že všechno je póza atp., tak já zase říkám, že na mě mnohem silněji a spontáněji zapůsobí hodinové ticho a pak překvapivý hec: "Ruce nahoru", než 1000krát zopakovaný Scream for me, to je všechno co jsem chtěl vyjádřit předchozím komentářem, no a těma předchozíma dvouma odkazama v podstatě to samé.

K tomu "velkému cirkusu" s tím souhlasím, ale šlo o to, že celý koncert Rammstein působí jako veliký mechanismus bez špetky citu a pak když přece jen zpěvák promluví k publiku... to je něco.

"prostě jsou normální"
- no právě a to je ta nuda...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 4:00 pm

Crusader píše:
krab píše:"Myslim, ze na rozdiel od Rammstein vedia, co to je, ked im pri koncerte zomrie kvoli tlacenici clovek."
- podle mě to není moc čím se chlubit, že jim umřel a Rammsteinům ne...



Je videt, ze o maiden vis HOVNO ... jim nikdo pri koncertu neumrel, ne ze bych chtel rejpat, ale kdyz uz pises me veci jako ze se mam vyjadrovat jen k tomu co vim, tak to same plati i pro tebe ... Majo narazel na Donington 88


Však to je jasné, že narážel na Donington 88 (při setu guns n roses - promiň, že až po editu, nenapadlo mě to napsat hned). Ale nechápu, k čemu je podstatné vědět, že Mejdni vědí jaké to je... K čemu? Prosím tě odpověz mi, v rámci toho, co se řešilo... k čemu?
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 4:04 pm

Crusader píše:
krab píše:Jediné, co jsem chtěl těmi odkazy naznačit (záměrně nový post), že mně Mejdni příjdou mnohem stereotypnější, i když to tak zdánlivě vůbec nevypadá. Jde o to, že Bruce je velice hyperaktivní zpěvák a když bych slyšel z nějaké tour dva, tři koncerty, možná by mě to dokázalo něčím překvapovat, ale když jich slyším třicet, už i já poznám, že Bruce zkrátka říká pořád to samé na stejných místech, není to taková skvělá improvizace, jak by se mohlo zdát po poslechu těch dvou-třech koncertů; samozřejmě občas něco přidá, nějaký ten speech atp., ale to mě v rámci Iron Maiden nijak nepřekvapuje, mnohem víc se mi líbí něco takového http://www.youtube.com/watch?v=X3Q9ebaR010 kdy celý koncert vidíš stylizovanou promyšlenou show a najednou něco takového. To mi moc pozérské nepřipadá, bylo to alespoň něco pro fanoušky té konkrétní země, nebyla to žádná rutina, Mejdni ani nedokázali zahrát Alexandra v Řecku.



Jsi vazne tak naivni, ze si myslis, ze jine velke kapely improvizuji ? Ani omylem ... v tak velkem cirkusu musi slapat vse podle planu, zadna improvizace neni pripustna, to si muzou dovolit tak akorat klubove kapely. Maiden proste Alexandra zive nehraji a asi pro to maji dobry duvod ... nez aby to znelo zive jinak, tak radsi nijak ... a nechciji do lidi :D ani si na ksichty nekydaji nejakej trapnej makeup, proste jsou normalni ... zadne saskarny na efekt nepotrebuji a ani jine berlicky. Poslechni si jine kapely a taky zjistis ... ze ty jejich koncertni sety jsou stejne, taky co maji porad ob den vymyslet ... jen rammstein jsou jedinecni co ? :D Pink Floyd meli jednu show jako druhou ... a vadilo to nekomu ?

Musis si ujasnit co te vlastne zajima ... jestli divadylko, nebo muzika ... u me je volba jasna ...


"Musis si ujasnit co te vlastne zajima ... jestli divadylko, nebo muzika ... u me je volba jasna"
- zajímá mě dokonalá kombinace hudby a show, kterou Rammstein předvádějí (samozřejmě myslím u Rammstein, u IM zase spíš ta hudba).

Nelíbí se mi, jak pořád nazýváš show berličkou jen proto, že ji Mejdni nemají. Pro Rammstein to není berlička, to je třeba si uvědomit, je to zkrátka součást jejich uměleckýho projevu.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 4:13 pm

Dej si ticho a cekej hodinu, az ti nekdo da povel ruce nahoru :D:D:D ... fakt vrchol zabavy, geniality a originality :D :D :D Pro nekoho je nuda kdyz je nekdo normalni a 100% energie da do muziky, jineho nudi kdyz se kapela vic nez hudbe venuje trapne pozerske show, kde ve jmenu stylizace ze sebe delaji idioty. Pozer nebo kaspar, to je fuk. Jsou dva druhy show, bud efekty podtrhnou muziku, jako v pripade Floydu a nebo odvadi pozornost od prumerneho vykonu kapely, viz madonna nebo treba RS :D

A pokud nevis, k cemu je dobre kdyz kapela vi, jake to je kdyz jim pri koncertu nekoho uslapou ... tak to veskerou diskuzi s tebou vzdavam do doby, nez na to sam prijdes.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 4:17 pm

Crusader píše:Dej si ticho a cekej hodinu, az ti nekdo da povel ruce nahoru :D:D:D ... fakt vrchol zabavy, geniality a originality :D :D :D Pro nekoho je nuda kdyz je nekdo normalni a 100% energie da do muziky, jineho nudi kdyz se kapela vic nez hudbe venuje trapne pozerske show, kde ve jmenu stylizace ze sebe delaji idioty. Pozer nebo kaspar, to je fuk. Jsou dva druhy show, bud efekty podtrhnou muziku, jako v pripade Floydu a nebo odvadi pozornost od prumerneho vykonu kapely, viz madonna nebo treba RS :D

A pokud nevis, k cemu je dobre kdyz kapela vi, jake to je kdyz jim pri koncertu nekoho uslapou ... tak to veskerou diskuzi s tebou vzdavam do doby, nez na to sam prijdes.


"A pokud nevis, k cemu je dobre kdyz kapela vi, jake to je kdyz jim pri koncertu nekoho uslapou ... tak to veskerou diskuzi s tebou vzdavam do doby, nez na to sam prijdes."

- ??? Jseš už magor, nebo demagog? Proč, už podruhé v rámci tohoto tématu, převracíš co říkám (?), nechám ti, přečíst si to, co jsem napsal, znovu...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 4:46 pm

Klidne si mysli ze jsem magor, ale ta tva demagogie mi uz zacina pekne srat (je usmevne ze te toci presne to co delas me), takze to balim, uz mi doslo ze je to zbytecne ... ty si proste potrpis na pozery, kterym rikas ze to nejsou pozy, ale ze se do show jen stylizuji. Me staci samotna muzika a normalni muzikanti, kteri jsou ale pro tebe nuda ... pritom podivej se 30x na rammstein a zjistis ze je to porad jedno a to same, porad dokola stejne trapny nafukovaci clun, porad stejne trapne plamenomety ... a to ze te vzrusuje kdyz zpevak da po hodine mlceni hlasku ruce nahoru ? proc ne, me to prijde stupidni ... ale chapu to, videl si RS jen jednou. Jinak je to uplne stejne stereotyp jako maiden nebo kdokoli jinej ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 4:52 pm

krab píše:Nelíbí se mi, jak pořád nazýváš show berličkou jen proto, že ji Mejdni nemají. Pro Rammstein to není berlička, to je třeba si uvědomit, je to zkrátka součást jejich uměleckýho projevu.



To ti verim, ale smir se s tim, ze je to muj nazor a u RS stejne jako u Madonny to beru jako berlicku, protoze oba jsou bez show absolutne nezajimavy. Maiden takovou berlicku proste nepotrebuji ... ale potrebuji ji treba Kiss, nebo vetsina black kapel ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 4:53 pm

Crusader píše:Klidne si mysli ze jsem magor, ale ta tva demagogie mi uz zacina pekne srat (je usmevne ze te toci presne to co delas me), takze to balim, uz mi doslo ze je to zbytecne ... ty si proste potrpis na pozery, kterym rikas ze to nejsou pozy, ale ze se do show jen stylizuji. Me staci samotna muzika a normalni muzikanti, kteri jsou ale pro tebe nuda ... pritom podivej se 30x na rammstein a zjistis ze je to porad jedno a to same, porad dokola stejne trapny nafukovaci clun, porad stejne trapne plamenomety ... a to ze te vzrusuje kdyz zpevak da po hodine mlceni hlasku ruce nahoru ? proc ne, me to prijde stupidni ... ale chapu to, videl si RS jen jednou.


"Klidne si mysli ze jsem magor, ale ta tva demagogie mi uz zacina pekne srat (je usmevne ze te toci presne to co delas me), takze to balim, uz mi doslo ze je to zbytecne"
- Dělám ti to samé? Kdy jsem to v tomto tématu udělal? V té diskuzi o náboženství beru. Teď pokaždé přicházím se svým názorem, nepřevracím, ani nějak nerozvádím to cos konkrétně řekl ty. Pročti si to a zjistíš, že jediný cos dělal, žes vzal to co jsem řekl já a udělal z toho parodii.

"pritom podivej se 30x na rammstein a zjistis ze je to porad jedno a to same"
- Neboj, to samé se mi stalo jak u Rammsteinů, tak u Mejdnů a Helloweenů.

"to ze te vzrusuje kdyz zpevak da po hodine mlceni hlasku ruce nahoru ? proc ne, me to prijde stupidni"
- Mně to příjde pořád inteligentnější, než Let me see you hands in the air, scream for me, let me hear you u každé druhé písničky.

"ale chapu to, videl si RS jen jednou."
- A zase :) No, ale k tomu jsem se už vyjádřil, takže...
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 4:55 pm

Crusader píše:
krab píše:Nelíbí se mi, jak pořád nazýváš show berličkou jen proto, že ji Mejdni nemají. Pro Rammstein to není berlička, to je třeba si uvědomit, je to zkrátka součást jejich uměleckýho projevu.



To ti verim, ale smir se s tim, ze je to muj nazor a u RS stejne jako u Madonny to beru jako berlicku, protoze oba jsou bez show absolutne nezajimavy. Maiden takovou berlicku proste nepotrebuji ... ale potrebuji ji treba Kiss, nebo vetsina black kapel ...


Dobře, smiřuji se s tím, protože jsi to poprvé řekl relativně normálně a slušně, jak by se hodilo - ty tolerantní Iron Maiden fanoušku.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia