Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Rammstein

Rammstein

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Nedeľa Február 22, 2009 5:18 pm

sorry, ale demagogii netoleruji ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Nedeľa Február 22, 2009 5:22 pm

Crusader píše:sorry, ale demagogii netoleruji ...


Já také ne; převrátil jsi to na mě, ale nevadí, dej mi prosím tě alespoň ten příklad, kdy jsem převrátil, cos řekl, já ti ho (je) dal.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Beast34 v Utorok Február 24, 2009 1:14 am

tak ja najprv k tomu šťaniu na fanusikov...
vy si to berte ako chcete, podla mna je to CISTA DEMENCIA -v- ... presne taketo kktiny nemam rad... prave preto poucvam IM, ked si pozriem koncert tak tam nebude nikto na nikoho ani grcat ani srat ani nikto nikoho svojim sersámom nevysviha po cele a la Manson... preto mam IM o mnoho radsej, pretoze sa mi paci ich nadhlad ich profesionalita /o hudbe ani nehovorim to je snad samozrejme/, jednoducho vidiet ze su to uz pani ktori vedia ako sa spravat a nerobit kktiny len aby ohurili ludi.. jednoducho ja to stale vravim ze Iron Maide JE HUDBA PRE INTELIGENTNYCH LUDI (nevravim ze ti co ju nepocuvaju su blbci, ale jednoducho Iron Maiden nie je nejake tralala)

dalsia blbost je vraviet ze su albumy podobne (ano niektore sa podobaju) ale napr si pusti Iron Maiden potom Number of the beast, potom Seventh... potom Fear of The Dark... potom tolko kritizovany X Factor, dalej si pusti BNW a nakoniec AMOLAD .. myslim ze su dost odlisne

Dalej vraviet ze Bruceovo Scream for me je totalne otrepane a nudne je podla mna tiez blbost. Bruce to pouziva stale ano ale jednoducho je to Brucovo "heslo", jeho poznavaci znak alebo ako by som to mal nazvat.. jednoducho to je to ze ked to pocujem tak viem ze je to Bruce.. predstav si ja mam zimomriavky ked pozeram neviem kolky a hociaky bootleg a bruce hecuje ludi scream for me... myslim ze nie som jediny..

Co sa tyka neimprovizacie... ano tak mas pravdu v tom ze casto rozprava rovnake frazy ludom na koncertoch.. ale ked sa tak nad tym zamyslim tak ma asi napadne "Aha to bude tym ze hraju cca 30 rokov jednoducho tie turne su take velke a tak nahustene ze snad ani nie je mozne sustavne vymyslat nove hecovacky alebo frazy"... vies ono ked budu Rammstein hrat 30 rokov tak verim tomu ze tiez sa budu opakovat.. len je otazne ci tych 30 rokov hrat budu :)

A co spominal Zdenoeddie ze ked vsade pustali Mutter on si pustil Brave New World: Spravil si to perfektne -!- Pretoze ten album im kludne nakope rit! :D Viem to z vlastnej skusenosti pretoze kedysi ked som Maiden nepoznal som sa dostal prave k Mutter a vypocul som si ho raz cely :D jednoducho ma neuputal... az na jednu dve pesnicky /aj to komercne odrhovacky/... a to bol fajront... kdez to taky BNW je podla mna namot uz po prvom vypocuti...

Neberte to ako utok alebo co.. jednoducho som si cital diskusiu a musel so zareagovat... UP THE IRONS -!-
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Rammstein

Poslaťod Dragontears v Utorok Február 24, 2009 10:43 am

Beast34 píše: ...Neberte to ako utok alebo co.. jednoducho som si cital diskusiu a musel so zareagovat... UP THE IRONS -!-

proc by utok, naopak - inteligentnim zpusobem si zhrnul vse podstatne :wink:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Utorok Február 24, 2009 10:55 am

Ja to vidim tak, ze jsme prilis omezeni na to, aby sme v chcani do fans (byt predstiranym) videli UMELECKY ZAMER ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod zdenoeddie v Utorok Február 24, 2009 11:58 am

Beast34 píše:A co spominal Zdenoeddie ze ked vsade pustali Mutter on si pustil Brave New World: Spravil si to perfektne -!- Pretoze ten album im kludne nakope rit! :D Viem to z vlastnej skusenosti pretoze kedysi ked som Maiden nepoznal som sa dostal prave k Mutter a vypocul som si ho raz cely :D jednoducho ma neuputal... az na jednu dve pesnicky /aj to komercne odrhovacky/... a to bol fajront... kdez to taky BNW je podla mna namot uz po prvom vypocuti...

Neberte to ako utok alebo co.. jednoducho som si cital diskusiu a musel so zareagovat... UP THE IRONS -!-

nj, nikdy na to nezabudnem, ked som isiel domov zo skoly, a v buse sa ma jedni chalani z vedlajsej dediny pytali ze co som si kupil za kazetu (BNW) dodnes ju niekde este mam. Ked som ich oboznamil tak sa zacali smiat a utahovat si z take stare kktiny pocuvam, atd, ved to uz som pisal. Tak som sa nasral zadol si dopredu za sofera (inak stale sedavam vzadu na kolese), a celu cestu pozeral bootleg a cital texty a podakovania a co ja viem co este tam je. Najviac ma dostalo, a presvedcilo o ich inteligencii, ked jeden z nich priletel s napalenym CD v ruke (ano R+ a Mutter), cele bolo popisane fixou, a na zaznamovej strane, tam kde uz nebolo nic napalene boli nakreslene nejake tie ich hieroglyfy asi R+ a Mutter a cosi este nejake sracky, a zacal vykrikovat ze ma original CD, ze od jedneho kupil za 300,- a vsetci k nemu, ze je to super atd. Reku chlapci vy ste riadni kkti, a naviac niekto na Tebe poriadne zarobil. :lol:
Ja nehovorim ja som blazon takisto, v 1999 roku dat 100,- za jednu stranku z Uraganu s uputavkou a koncert v BA v '93 ma mali tiez za blazna, ale mne to aspon vydrzalo :mrgreen:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Utorok Február 24, 2009 4:42 pm

No jo, ono to asi bude v tom, že většina fanoušků Rammstein řekne, že IM jsou neoriginální nuda a naopak fanoušci IM zase o Rammstein řeknou, že jsou to trapní šašci, kteří mají zapotřebí vypomáhat si stupidními berličkami. Já, jelikož mám obě skupiny dá se říct srovnatelně rád, jen těžko hledám ultimátní postoj.

To s tou inteligencí fanoušků jednotlivých skupin bych moc nerozváděl, protože soudit na základě nějakých hybridních idiotů, kteří se najdou všude a nezáleží na tom, jestli jde o Rammstein nebo Iron Maiden, je hodně zkreslující. Taky jsem potkal doslova dementy, kterým se líbili Iron Maiden, ale pochybuju, že věděli, kolik vůbec vydali alb, stejně tak u Rammstein - jsou lidé, kteří se jejich hudbu snaží nějak interpretovat, získávat o ní nové a nové informace, zatímco blbečkové, kteří slyšeli nanejvíš do desíti song a už se považují za pravověrné, tak to zkrátka je a vždy bude; nikdy se nesejde na koncertě deset tisíc "inteligentních" lidí.
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Zdenius v Utorok Február 24, 2009 4:53 pm

zdenoeddie píše:
Beast34 píše:A co spominal Zdenoeddie ze ked vsade pustali Mutter on si pustil Brave New World: Spravil si to perfektne -!- Pretoze ten album im kludne nakope rit! :D Viem to z vlastnej skusenosti pretoze kedysi ked som Maiden nepoznal som sa dostal prave k Mutter a vypocul som si ho raz cely :D jednoducho ma neuputal... az na jednu dve pesnicky /aj to komercne odrhovacky/... a to bol fajront... kdez to taky BNW je podla mna namot uz po prvom vypocuti...

Neberte to ako utok alebo co.. jednoducho som si cital diskusiu a musel so zareagovat... UP THE IRONS -!-

nj, nikdy na to nezabudnem, ked som isiel domov zo skoly, a v buse sa ma jedni chalani z vedlajsej dediny pytali ze co som si kupil za kazetu (BNW) dodnes ju niekde este mam. Ked som ich oboznamil tak sa zacali smiat a utahovat si z take stare kktiny pocuvam, atd, ved to uz som pisal. Tak som sa nasral zadol si dopredu za sofera (inak stale sedavam vzadu na kolese), a celu cestu pozeral bootleg a cital texty a podakovania a co ja viem co este tam je. Najviac ma dostalo, a presvedcilo o ich inteligencii, ked jeden z nich priletel s napalenym CD v ruke (ano R+ a Mutter), cele bolo popisane fixou, a na zaznamovej strane, tam kde uz nebolo nic napalene boli nakreslene nejake tie ich hieroglyfy asi R+ a Mutter a cosi este nejake sracky, a zacal vykrikovat ze ma original CD, ze od jedneho kupil za 300,- a vsetci k nemu, ze je to super atd. Reku chlapci vy ste riadni kkti, a naviac niekto na Tebe poriadne zarobil. :lol:
Ja nehovorim ja som blazon takisto, v 1999 roku dat 100,- za jednu stranku z Uraganu s uputavkou a koncert v BA v '93 ma mali tiez za blazna, ale mne to aspon vydrzalo :mrgreen:


tak ta stranka je velmi pekna a raritna, nejaky zberatel by za nu dnes dal par korun.. a nepise sa bootleg ale booklet -v-
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Utorok Február 24, 2009 6:47 pm

krab píše:To s tou inteligencí fanoušků jednotlivých skupin bych moc nerozváděl, protože soudit na základě nějakých hybridních idiotů, kteří se najdou všude a nezáleží na tom, jestli jde o Rammstein nebo Iron Maiden, je hodně zkreslující. Taky jsem potkal doslova dementy, kterým se líbili Iron Maiden, ale pochybuju, že věděli, kolik vůbec vydali alb, stejně tak u Rammstein - jsou lidé, kteří se jejich hudbu snaží nějak interpretovat, získávat o ní nové a nové informace, zatímco blbečkové, kteří slyšeli nanejvíš do desíti song a už se považují za pravověrné, tak to zkrátka je a vždy bude; nikdy se nesejde na koncertě deset tisíc "inteligentních" lidí.



Ano ano, s timhle naprosto souhlasim, ja ty dementy sice jeste nepotkal (davam si pozor, neb mnozi z nich mi vyhrozuji fyzickym nasilim), ale na netu jsem na ne uz narazil .... nikoho neprekvapi ze mnozi si rikaji CFCIM :D a hlavne jmenovite mistr Serda, jeho familie a jeho verne jadro nohsledu a vlezdoprdelku. Poznate je podle tricka s ukradenym motivem corssed guns a napisu fan on tour :D
No dost legrace, je urcita skupina jednodussich fans, kterym je uplne jedno o cem to je, hlavne ze je to narez ... cool nebo tak neco a hlavne ze je to v mode :D kazda kostra je u nich hned eddie apod ... a upresnim jednu vec ... povazuji se za "ultimatni" fans hlavne proto, ze se jdou pred koncertem nekam vylepsit pivem :D nebo nekam vyrvavat a mavat vlajkou, pripadne jine hodne HUSTE veci :D :D :D :D hlavne aby to bylo videt a slyset :D Protoze v jednote je sila a luzri (nebo jim rikejte ovce) konecne nekam patri a maji sveho pasaka :D Nicmene mistr uz ztraci potenci (pardon inspiraci) a zatim se v "klubu" hlavne zvani a slibuje ...

Troufnu si tvrdit, ze na koncertech se sejde 90% "inteligentu" jen mi co jsme zde s nimi neprijdeme do styku ... tak o nich ani nevime, ale staci si spocitat kolik je zde lidi registrovanych a kolik jich pise ..... a dat to do pomeru s tim, kolik jich prijde u nas na koncert.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Beast34 v Utorok Február 24, 2009 10:04 pm

btw dneska som znovu pozeral porto alegre... tak nech mi niekto nevravi ze Bruce neimprovizuje.. vid. monolog s mobilom to bola fakt pecka :lol: .. alebo zaciatok moonchild :D .. plus ine drobnosti .. -!-

a este nieco k tomu co som spominal ze je pre mna velmi dolezite ako sa spravaju na podiu a nerobia somariny so svojimi pravymi nastrojmi a podobne :D tak napr aj preto sa mi nepaci metallica pretoze robia take veci ze pluju na ludi .. no podla mna tiez demencia... alebo zaciatok dvdcka cunning stunt... tam co im pluje pivo do ksichtu... tiez mi to pride pekne sproste... jednoducho som rad ze maiden taketo veci nerobia a jednoducho vidiet ze su to pani ktori vedia co sa patri.. akoze zase si nemyslite ze som nejaky taky co mi pan farar káže alebo podobne :D
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Rammstein

Poslaťod peko20 v Utorok Február 24, 2009 10:07 pm

Beast34 píše:btw dneska som znovu pozeral porto alegre... tak nech mi niekto nevravi ze Bruce neimprovizuje.. vid. monolog s mobilom to bola fakt pecka :lol: .. alebo zaciatok moonchild :D .. plus ine drobnosti .. -!-

and 1 and 2 and 3 can i play with madness :D to sa mi tam lubilo jak si tam lahol hehe :] A inak presne ked sa pozrem na janicka vsade robi kktiny ale stale to milujem proste Maiden je Maiden... :)
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: Rammstein

Poslaťod gog&magog v Utorok Február 24, 2009 10:41 pm

Beast34 píše:... robia take veci ze pluju na ludi .. no podla mna tiez demencia... alebo zaciatok dvdcka cunning stunt... tam co im pluje pivo do ksichtu... tiez mi to pride pekne sproste... jednoducho som rad ze maiden taketo veci nerobia a jednoducho vidiet ze su to pani ktori vedia co sa patri.. akoze zase si nemyslite ze som nejaky taky co mi pan farar káže alebo podobne :D

Na to, aby sa ti to zdalo nechutne ti nic pan farar nemusi kazat... Ale co uz, ked sa niekomu paci byt takto poznaceny, sice tomu nerozumiem, ale tak prosim...
When alone on the hills
With the wind in your hair
With a longing to feel
Just to be free
Obrázok užívateľa
gog&magog
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Streda Január 16, 2008 11:10 am
Bydlisko: kosice

Re: Rammstein

Poslaťod krab v Piatok Február 27, 2009 1:34 am

Beast34: "som podla teba konzervativny preto lebo sa mi nepaci ked niekto zo skupiny na niekoho vytasí péro a ští?"

- Ne, nejsi. Sice převracíš úplně vše, co jsem ve spojitosti s konzervatismem a fanoušky IM řekl, ale přesto se pokusím ti to vysvětlit.
Zaprvé; tenhle příklad (myslím tím výstup při skladbě Buck dich) jsem nenadhodil já, ale tuším, že uživatel, který se do diskuze už dále nezapojil (promiň, nick si teď nevzpomenu), tudíž cokoli jsem řekl o Rammsteinech a jejich nekonvenčnosti, jsem nespojoval přímo s tímto příkladem, ale s působením skupiny obecně.
Zadruhé; co se týče tvé původní otázky - nemohu posoudit, zda jsi konzervativní člověk nebo ne, ale každopádně posloucháš konvenční skupinu (IM), jak moc se považuješ za jejího fanouška, již posoudit nedokážu, nevím ani, jaké další skupiny posloucháš. Nevím tedy, jak přistupuješ k obscénosti, ale zřejmě moc pozitivně ne, což však nevylučuje, že bys mohl být kontroverzní (respektive mít zájem o kontroverzní druh umění), případně nekonzervativní.
Zatřetí; to, že jsem nazval Iron Maiden (a za tím si stojím) a některé jeho fanoušky (tohle se týká především Crusadera, který se mnou diskutoval poměrně vytrvale) konzervativními, nemá nic společného s tebou, ani s videem Buck dich. Jak jsem napsal v bodě jedna, mluvil jsem o Rammstein jako skupině, celku, zkrátka o originalitě, kterou vyzařují každým svým počinem a vzhledem k názorům, které vesměs říkaly, že monumentální show a určiná stylizace jsou jen berličky pro zakrytí nedostačující hudební složky a říkaly také, že nejdůležitější je samotná hudba (s čímž samozřejmě souhlasím) bez zbytečných doplňků a "zkrášlovátek" (s tím už tak ne), jsem si vytvořil o jejich autorech takové mínění, sic, že jsou konvenční. Nešlo tedy pouze o Rammstein, alespoň v mých očích ne, zdálo se mi, že tito lidé nechtějí být šokováni. Že jim "postačí" hudební kvalita, což je nepochybně hodně, ale od nekonvenčnosti to má hodně daleko (předem upřesním, že o sobě tímto nechci tvrdit, že bych snad já byl nekonvenční jen na základě toho, co poslouchám). Tohle se těžko vysvětluje... Iron Maiden na mě zkrátka působí v jistém smyslu zastarale, neobjevně, ačkoli jejich hudba stále dosahuje výsostných kvalit. A to je přesně ono; je kvalitní, ale mě osobně nijak nepřekvapí. Zatímco hudba Rammstein mi vyráží dech, ačkoli technicky nedosahuje takové úrovně, jako hudba Iron Maiden.

Vychází mi z toho, že určitě nejsi konzervativní jen na základě toho, že se ti nelíbí to video, mohl (!) bys však být konzervativní tím, jak přistupuješ k hudbě samotné, což však nemohu vědět, musel bych se o tobě dozvědět víc...

Pokud se rozběhne diskuze o tom, kdo je a není konzervativní, budu velice zvědav... jsem totiž přesvědčen, že všichni ti, co ještě přednedávnem vykřikovali, že jim nesejde na serepetičkách, ale čistě jen na kvalitě hudby, budou nyní proklamovat, že ani show IM není k zahození atp.:) Je ale třeba si uvědomit, že nikdo nemůže mít všechno, ani IM ne; i kvalita a profesionalita si vybírá svou daň :)
Obrázok užívateľa
krab
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Štvrtok Jún 14, 2007 10:59 pm

Re: Rammstein

Poslaťod Beast34 v Piatok Február 27, 2009 2:10 am

OK v pohode... ja nemam problem prijat co si napisal... len nevrav prosim ze som vsetko prevratil lebo nic take som neurobil ani som nemal v umysle.. len so sa opytal pretoze som predtym pisal ze sa mi nepacia take veci vid. co som pisal aj o metallice
27/06/13 Piestany, Slovakia
03/06/14 Budapest, Hungary
14/06/14 Nickelsdorf, Austria
05/04/16 Vienna, Austria
01/07/16 Sopron, Hungary
06/07/16 Zilina, Slovakia
20/06/18 Prague, Czech Republic
28/06/18 Sopron, Hungary
24/07/18 Zagreb, Croatia
Obrázok užívateľa
Beast34
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Utorok November 13, 2007 6:30 pm
Bydlisko: 22 Acacia Avenue

Re: Rammstein

Poslaťod Crusader v Piatok Február 27, 2009 10:14 am

Beast34 píše:OK v pohode... ja nemam problem prijat co si napisal... len nevrav prosim ze som vsetko prevratil lebo nic take som neurobil ani som nemal v umysle.. len so sa opytal pretoze som predtym pisal ze sa mi nepacia take veci vid. co som pisal aj o metallice



Nic si z toho nedelej, o tom prevraceni to asi pise vsem, kteri pisou veci, ktere se mu nelibi ... ja uz to davno pochopil, ze dokud se neuklidni, nema smysl mu psat a tobe radim to same. On totiz kazdy nazor, byt by tam byla sebevetsi nadsazka, bere smrtelne vazne a ve vetsine pripadu osobne a nema problme psat i takove hovadiny, jako ze Crusader ho serval apod ... tak tohle rozhodne ne ... tady uz nejde o diskuzi, ale o fanatickou obranu (ale spis to bude utok) jedince, kteremu nekdo slapl do babovicek ...
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron