Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - JUDAS PRIEST v BRATISLAVE 16.6.2008

JUDAS PRIEST v BRATISLAVE 16.6.2008

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

JUDAS PRIEST v BRATISLAVE 16.6.2008

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 3:05 am

nech sa paci audiozaznam z koncertu
JP + Kreyson

Kód: Vybrať všetko
http://media.ke-mafia.com/


ps: chudak Halford, mozno sme ho na Slovensku videli poslednykrat, uz je to starsi pan, musel sa pre istotu pridrzat konstrukcii. judas som nikdy nemusel, ale bol by som blby, keby som zameskal mozno poslednu prilezitost vidiet ich v klasickej zostave nazivo v tychto koncinach. inak koncert v blave bol hrozny - incheba je proste najhorsia "hala", aku som v zivote kedy zazil, publikum slabe kvalitativne aj kvantitativne - vdaka zaujmu medii a organizatora, ktory absolutne nezvladol propagaciu (na rozdiel od inych, ktori tlacia napr. lennyho kravitza na kazdom kroku - asi to s predajom listkov na jeho koncert vobec nevyzera ruzovo, ked este aj po polroku silnej propagandy musia stale tlacit na pilu. ked sa produkt predava sam - reklama nie je potrebna (ako napr. u maiden) - ved kto by vyhadzoval zbytocne statisice - ale epg na JP teda nemuselo setrit, nehovoriac o tom, ze velke noviny a casopisy nic poriadne o kapele nepisali a nemali ani zaujem - este stastie, ze maiden su na tom aj u nas lepsie, v tomto pripade by JP pomohol naozaj jedine nejaky bulvarny skandal). okrem tychto pohrom vsade naokolo este k tomu vsetkemu zuril modry pondelok - co viac si clovek moze priat?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: JUDAS PRIEST v BRATISLAVE 16.6.2008

Poslaťod stahl.1 v Utorok Jún 17, 2008 7:03 am

agdabavipain píše:nech sa paci audiozaznam z koncertu
JP + Kreyson

Kód: Vybrať všetko
http://media.ke-mafia.com/


ps: chudak Halford, mozno sme ho na Slovensku videli poslednykrat, uz je to starsi pan, musel sa pre istotu pridrzat konstrukcii. judas som nikdy nemusel, ale bol by som blby, keby som zameskal mozno poslednu prilezitost vidiet ich v klasickej zostave nazivo v tychto koncinach. inak koncert v blave bol hrozny - incheba je proste najhorsia "hala", aku som v zivote kedy zazil, publikum slabe kvalitativne aj kvantitativne - vdaka zaujmu medii a organizatora, ktory absolutne nezvladol propagaciu (na rozdiel od inych, ktori tlacia napr. lennyho kravitza na kazdom kroku - asi to s predajom listkov na jeho koncert vobec nevyzera ruzovo, ked este aj po polroku silnej propagandy musia stale tlacit na pilu. ked sa produkt predava sam - reklama nie je potrebna (ako napr. u maiden) - ved kto by vyhadzoval zbytocne statisice - ale epg na JP teda nemuselo setrit, nehovoriac o tom, ze velke noviny a casopisy nic poriadne o kapele nepisali a nemali ani zaujem - este stastie, ze maiden su na tom aj u nas lepsie, v tomto pripade by JP pomohol naozaj jedine nejaky bulvarny skandal). okrem tychto pohrom vsade naokolo este k tomu vsetkemu zuril modry pondelok - co viac si clovek moze priat?


Myslel som si ze to takto dopadne v BA...pre mna nastastie...kedze som tam nebol..Bal som sa ze to tam bude nahodou skvele...Takze za chvilu vyrazam do ostravy...Metal Gods:)...a zasa trpiet tych podrbanych poliakov...takze boxer to isti
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod agdabavipain v Utorok Jún 17, 2008 1:13 pm

drzim palce. a boxer (;
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia


Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 84 hostia

cron