Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Demonaz v Utorok December 16, 2008 7:52 pm

vraciam sa k tomu incidentu medzi clenmi kapely SOUL CRY o ktorom som pisal vyssie
Za pokus o vrazdu boli obvineny 18 rocna spevacka a 16 rocny basgitarista z talianskej Heavy/Gothic kapely SOUL CRY. Obaja zautocili na dalsieho clena kapely (16rocneho gitaristu), ktoremu ustedrili cca 50 bodnych ran. Dovodom ich pocinania bola skutocnost, ze sa im javila gitaristova hra zla.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod peko20 v Utorok December 16, 2008 8:15 pm

Demonaz píše:vraciam sa k tomu incidentu medzi clenmi kapely SOUL CRY o ktorom som pisal vyssie
Za pokus o vrazdu boli obvineny 18 rocna spevacka a 16 rocny basgitarista z talianskej Heavy/Gothic kapely SOUL CRY. Obaja zautocili na dalsieho clena kapely (16rocneho gitaristu), ktoremu ustedrili cca 50 bodnych ran. Dovodom ich pocinania bola skutocnost, ze sa im javila gitaristova hra zla.

preboha kam to speje...
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Crusader v Utorok December 16, 2008 11:32 pm

peko20 píše:
Demonaz píše:vraciam sa k tomu incidentu medzi clenmi kapely SOUL CRY o ktorom som pisal vyssie
Za pokus o vrazdu boli obvineny 18 rocna spevacka a 16 rocny basgitarista z talianskej Heavy/Gothic kapely SOUL CRY. Obaja zautocili na dalsieho clena kapely (16rocneho gitaristu), ktoremu ustedrili cca 50 bodnych ran. Dovodom ich pocinania bola skutocnost, ze sa im javila gitaristova hra zla.

preboha kam to speje...



to je bezny projev dementu, kteri se nevyhybaji ani metalu ... joooo heavy metal, to je sila :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod TheClansman1 v Streda December 17, 2008 12:16 pm

Demonaz píše:Zoznam nahravok ktorymi americky vojaci najcastejsie tyraju zajatcov v Iraku, Afganistane a zakladni v Guantanamu
METALLICA - "Enter Sandman"
DROWNING POOL - "Bodies"
AC/DC - "Shoot to Thrill"
AC/DC - "Hell's Bells"
"I Love You" from the "Barney and Friends" children's TV show
BRUCE SPRINGSTEEN - "Born in the USA"
DAVID GRAY - "Babylon"
EMINEM - "White America" :D
"Sesame Street" theme song from the children's TV show

a este dalsie skladby
DEICIDE – "Fuck Your God" :D
DOPE - "Die MF Die"
DOPE - "Take Your Best Shot"
NINE INCH NAILS - "March of the Pigs"
NINE INCH NAILS - "Mr. Self-Destruct"
QUEEN - "We are The Champions"
RAGE AGAINST THE MACHINE - "Killing in the Name Of"

jedine co by ma z toho tyralo je deicide aj to iba keby mi pustali celu diskografiu zaradom :D
The demons called my name, they dragged me inside the chambers of hell. No one could hear me, I bled tears of pain.
Obrázok užívateľa
TheClansman1
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 444
Registrovaný: Pondelok November 20, 2006 1:08 pm
Bydlisko: Presov

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Brighter v Utorok Január 13, 2009 3:27 pm

kamzo píše:Tak totok je jake dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=C7m9QVxV ... re=related



:D:D:D:D skoro som sa posral od smiechu :D:D:D

pridam sem aj ja niečo, kúsok z troopera ako hráme v škole na besiedke

Kód: Vybrať všetko
http://videoalbumy.azet.sk/koncertik-sps-the-trooper/W6yX6voTpufFArMp/
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB


Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Brighter v Piatok Január 16, 2009 2:36 pm

Naposledy upravil Brighter dňa Piatok Január 16, 2009 2:42 pm, celkovo upravené 1
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod eddie.c v Piatok Január 16, 2009 2:39 pm

Tak tohle je úplně a naprosto normální. Vymyšleno už bylo opravdu všechno a záleží teď už jen na interpretovi jak to podá. Ty kapely si to od sebe nekradou, prostě to složí nezávisle na sobě. Nedělají to úmyslně, ale pracuje buď podvědomí a nebo prostě zavedené rockové postupy. Ale zasmál jsem se porovnání SAMSON-Thuderbust a IRON MAIDEN- The ides of march :lol: autor asi neví, že je to 1 písnička, kterou složil Steve Harris pro kapelu SAMSON a později ji taky použil jako intro pro svou kapelu ne desce KILLERS.
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod PesZ v Piatok Január 16, 2009 2:43 pm

Tak ono není moc velká náhoda napsat podobnou melodii nebo riff. Vtšinou to ty kapely ani nevědí, že si něco "pučili".
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Brighter v Piatok Január 16, 2009 2:45 pm

eddie.c píše:Tak tohle je úplně a naprosto normální. Vymyšleno už bylo opravdu všechno a záleží teď už jen na interpretovi jak to podá. Ty kapely si to od sebe nekradou, prostě to složí nezávisle na sobě. Nedělají to úmyslně, ale pracuje buď podvědomí a nebo prostě zavedené rockové postupy. Ale zasmál jsem se porovnání SAMSON-Thuderbust a IRON MAIDEN- The ides of march :lol: autor asi neví, že je to 1 písnička, kterou složil Steve Harris pro kapelu SAMSON a později ji taky použil jako intro pro svou kapelu ne desce KILLERS.



hej súhlasím s tebou, vymyslené je už skutočne všetko teraz sa ťažko komponujú nové veci, každý každého obviňuje že to je vymyslené a prebral to odtial a odtial...treba byť pri tomto viac tolerantnejší :)

inak ked som videl tvoj obrazok v prvom momente som si myslel že sa vrátila železná panna :)
SCREAM FOR ME PRAAAAG!!!!!
SCREAM FOR ME PRAAAAAAAAAAG!!!!!
SCREAAAAAAM FOR ME PRAAAAAAAAAAAAAG!!!!!
YEAAAAAAH
last.fm/user/Brighter76
bandzone.cz/fan/brighter
Obrázok užívateľa
Brighter
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 606
Registrovaný: Sobota November 18, 2006 10:39 am
Bydlisko: Out of the silent planet - PB

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod eddie.c v Piatok Január 16, 2009 3:07 pm

Brighter píše:
eddie.c píše:Tak tohle je úplně a naprosto normální. Vymyšleno už bylo opravdu všechno a záleží teď už jen na interpretovi jak to podá. Ty kapely si to od sebe nekradou, prostě to složí nezávisle na sobě. Nedělají to úmyslně, ale pracuje buď podvědomí a nebo prostě zavedené rockové postupy. Ale zasmál jsem se porovnání SAMSON-Thuderbust a IRON MAIDEN- The ides of march :lol: autor asi neví, že je to 1 písnička, kterou složil Steve Harris pro kapelu SAMSON a později ji taky použil jako intro pro svou kapelu ne desce KILLERS.



hej súhlasím s tebou, vymyslené je už skutočne všetko teraz sa ťažko komponujú nové veci, každý každého obviňuje že to je vymyslené a prebral to odtial a odtial...treba byť pri tomto viac tolerantnejší :)

inak ked som videl tvoj obrazok v prvom momente som si myslel že sa vrátila železná panna :)


No vidíš! to je něco podobného :-))) Ne s těma rifama je to opravdu tak jak řikám! Vím to ze své vlastní zkušenosti (WITCH HAMMER www.witchhammer.cz ) Záleží to opravdu na kapele, jak se stxlem zvaným heavy metal popere. řeči typu tohle je od toho a tohle mi připomíná tohle už dávno házím za hlavu :) A po shládnutí tohohle už tím tuplem :lol: Ale pozor! krást rify a melodie vědomě a účelově je naprosté svinstvo!
Obrázok užívateľa
eddie.c
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 214
Registrovaný: Piatok Jún 30, 2006 7:04 am
Bydlisko: ČR

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Marec 12, 2009 12:09 am

Definitíva v kauze Gorgoroth?
O meno Gorgoroth sa súdia na jednej strane Gaahl s Kingom a na druhej strane Infernus s Regain Records. Zdá sa, že v najbližších týždňoch padne definitívne rozhodnutie, ktoré bude zrejme naklonené na stranu Infernusa. Gaahl s Kingom sa rozhodli pokračovať v hudbe, ktorú tvorili v Gorgoroth, ale pod iným názvom. Uvedomili si, že už nemajú takmer žiadnu šancu získať toto meno do užívania. Sudca v tomto procese sa totižto vyjadril, že nie je možné vyhodiť zakladajúceho člena kapely, dokonca ani vtedy keď koná v rozpore so záujmami kapely.

Varg Vikernes čoskoro na slobode
Varg Vikernes sa dočkal a čoskoro ho prepustia na slobodu po vyše 15 rokoch väzenia, v ktorom si odpykával trest za vraždu Oysteina Aarsetha (Euronymous) a podpaľačstvo. Ešte v septembri 2008 mu odmietli žiadosť o prepustenie, pred pár týždňami mu však úrady potvrdili, že bude prepustený.

"Rok sa budem hlásiť kurátorovi, spočiatku každé dva týždne, neskôr raz za mesiac," uviedol Vikernes pre nórsky denník Dagbladet.

Vikernesova matka pred rokom napísala do Dagbladet list, v ktorom sa sťažovala, ako jej syna justičné úrady šikanujú a neustále mu odmietajú žiadosti o prepustenie. Zvrat vo vývoji prípadu víta a teší sa, ako bude Vikernes žiť so svojou rodinou v mestečku Bø v okrese Telemark, kde si nedávno kúpil malý statok. "Som šťastná, že bol silný a vydržal." Posledných pár rokov mohol Varg Vikernes väznicu opúšťať na krátke vychádzky v okolí Tromsø a navštevovať rodinu: jeho matku, ženu, 18-mesačného syna a 16-ročnú dcéru. "Som pre spoločnosť pripravený - už niekoľko rokov. Poučil som sa zo svojich chýb a dospel som. Teraz chcem byť len so svojou rodinou. Moja myseľ nikdy uväznená nebola. Neustále som myslel, čo urobím v deň, keď sa dostanem na slobodu. Odkedy prišiel na svet môj syn, sotva som ho videl. Hoci takmer každý deň počujem v telefóne jeho hlas, je ťažké nebyť pri ňom, keď rastie. Chýba mi moja rodina. Teším sa na deň, keď budem môcť začať pracovať na farme, tvoriť hudbu, písať knihy, byť z manželkou a deťmi a žiť normálny život. Veľa to pre mňa znamená."

Rok staré správy spomínajú obavy zodpovedných z Ministerstva spravodlivosti, či by Vikernes bol schopný sa po toľkých rokoch vo väzení prispôsobiť životu na slobode. Pri odmietnutí druhej žiadosti o prepustenie úrady argumentovali Vikernesovým pokusom o útek z roku 2003 a úzkymi väzbami na neonacistické skupiny. "Už dlho s nimi v kontakte nie som. Bezpečnostné zložky to vedia," povedal nedávno Vikernes novinárom.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Demonaz v Utorok Marec 24, 2009 8:49 pm

Deathmetalová babka do zbierky
Do zbierky metalových perličiek dnes prinášame deathmetalovú babku. Volá sa na slovenské pomery dosť zvláštne, Jan Berryman. Je babkou Toma Banksa, ktorý je členom deathmetalovej kapely Nemesphyxia. Babička chodí pravidelne na vnukove koncerty, oblieka sa do čierneho a miluje extrémnu hudbu. Metal objavila v 60tich rokoch vďaka Black Sabbath. A koľko má rokov? Neuveriteľných 70. :D !-!

Opäť problém metalu s náboženstvom
Posledným prírastkom do problémov metalu s náboženstvom je skupina My Dying Bride. Počas svojho turné má vystupovať v Sýrii a dostali dokonca zoznam slov, ktoré nemôžu používať. Samozrejme, že sa týkali ich protináboženských textov. Kapela sa voči tomu ohradila a Andy Craighan sa vyjadril, že sa mu zdá choré, ak niekto zabije 12 ľudí a je mu sľúbených 12 panien v nebi. Témou bohorúhačstva sa bude zaoberať aj ďalšie číslo magazínu Zero Tolerance, kde vyjde práve rozhovor s My Dying Bride o týchto problémoch.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod karolinka12345 v Streda Marec 25, 2009 3:42 pm

Panicka ma moj respekt :D
Obrázok užívateľa
karolinka12345
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Streda December 24, 2008 2:14 pm

Re: Vsetky mozne zaujimavosti - ostatni

Poslaťod Demonaz v Pondelok Apríl 13, 2009 10:11 pm

Manowar opäť útočia!
Po tom, čo sa heavymetalisti Manowar minulý rok pokúsili zlomiť svetový rekord najdlhším heavymetalovým koncertom, v lámaní rekordov pokračujú.
Kapela momentálne nahráva pieseň pre nový album v 15 rôznych jazykoch. Zostaňte naladení pre videoklip každej verzie. No to ma poser :lol: :lol: :lol: :lol:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

cron