Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - KONCERTY a koncerty...

KONCERTY a koncerty...

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Dragontears v Pondelok November 23, 2009 6:07 pm

Crusader píše:... a tohle vsechno je zdrave na presun do kose

ja bych to ponechala kde je, skvele to doplnuje Zdenovo nadsenou reportaz z Londyna ... ovsem jen za predpokladu, ze smer svych "paprsku" uz tady nebudete rozvijet vice :mrgreen:
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Famine v Pondelok November 23, 2009 9:41 pm

aj Overkill má byť v Bratislave vo februari http://www.wreckingcrew.com/crew/index. ... &tourdates
ale stadium bratislava taký nepoznám :)
Sometimes is hell try to get to heaven
Obrázok užívateľa
Famine
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 624
Registrovaný: Streda Apríl 13, 2005 2:19 pm
Bydlisko: Pezinok

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Demonaz v Utorok November 24, 2009 12:06 am

Na KISS asi pôjdem pozrieť....a mohli by už aj IM konečne vyjsť, keby bolo Česko aj Slovensko, tak by som si dal obidva
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Utorok November 24, 2009 8:48 am

Dragontears píše:
Crusader píše:... a tohle vsechno je zdrave na presun do kose

ja bych to ponechala kde je, skvele to doplnuje Zdenovo nadsenou reportaz z Londyna ... ovsem jen za predpokladu, ze smer svych "paprsku" uz tady nebudete rozvijet vice :mrgreen:


jasne, crusaderovi nejak dochadza zmysel pre humor :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Utorok November 24, 2009 11:50 am

Zdenius píše:
Dragontears píše:
Crusader píše:... a tohle vsechno je zdrave na presun do kose

ja bych to ponechala kde je, skvele to doplnuje Zdenovo nadsenou reportaz z Londyna ... ovsem jen za predpokladu, ze smer svych "paprsku" uz tady nebudete rozvijet vice :mrgreen:


jasne, crusaderovi nejak dochadza zmysel pre humor :)



Me ne, to dosel uz tem co s tebou nechti nikam cestovat ty ruzova pando :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod agdabavipain v Utorok November 24, 2009 11:53 am

Famine píše:aj Overkill má byť v Bratislave vo februari http://www.wreckingcrew.com/crew/index. ... &tourdates
ale stadium bratislava taký nepoznám :)


stadion interu, co ine
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Majusko666 v Utorok November 24, 2009 11:24 pm

Zdenius píše:V sobotu skvely festival Rock Of Ages v londyne. Ono to nevyzeralo, ze skvely bude ale nakoniec bol. Dovod navstevy bolo vystupenie kapely praying mantis v ktorej donedavna hraval Dennis Stratton. Ich posledny album ma skutocne gule a tak som si ich isiel omrknut. Podarilo sa mi nahovorit aj Crusadera, ktory nikdy neodmietne pozvanie do Londyna a prilezitost podporit africanov kupou charitativnej mineralky Vulcain v meste a nakoniec aj Majuska, ktory si vyberal medzi pozeranim svojich 3D filmov doma a kvalitnou I love Beer party v meste, nakoniec vsak isiel aj on. Bohuzial kvoli dazdu sa zrusila vonkajsia stage, kopec kapiel vypadlo a tak sa robil rozny mix kratkych vystupeni kapiel ktore asi chceli hrat a cestovali do londyna a tak sa program natahoval do nekonecna. Kapeli boli priemerne, ale nakoniec lepsie ako som pocuval z myspace pred vystupenim a obaval sa najhorsieho. Cas nas tlacil a pocitali sme sekundy do vystupenia Praying, ktorích stale posuvali a posuvali. Takze som sa necitil fajn, nakolko by som bol sklamany nevidiet ich a tiez som nechcel aby sa nasrali moji kumpani tak som bol plnu hlavu problemov a tak. Nakoniec narazam na Praying a davame sa do reci a iskra preskakuje... vecer sa len rozbieha, nastastie kvalita kapiel malicko stupa, dokonca sa objavuje teleso Reign Of Sirius ktore absolutne hromuje znudeneho Crusadera a prvy krat ho vidim hadzat kvalitny headbang. Takze, kazdy si prisiel na svoje zda sa. Bohuzial CD sa mu nedari kupit, nakolko chcel moc kedze kapela nema ani bubenika niezto CD. Problem vsak nastava kedy sa Praying presuvaju uz o dobre 2 hodiny a my musime odist na posledne metro. Snazim sa zmiznut bez povsimnutia nakolko mi bolo blbe vysvetlovat vsetkym tym ludom ze odchadzame (kapele, manazerovi, majitelovi? Klubu...) ale oni na nas narazaju vonku a ked im vysvetlujeme, ze musime odist je im to blbe a robia vsetko preto aby sme ostali a zabezpecuju nam odvoz na hotel. Stretavam sa este s gitaristom kapely a hovori mi nech to vydrzime, ze su tu len kvoli nam, nakolko ich sralo to odkladanie a obycajne by isli domov... si zoberte, ze pred tyzdnom hrali turne po Japonsku a teraz tu maju taketo problemiky, ktore ocividne nepotrebuju. Konecne nastupuju a odohraju skvele vystupenie, jednoducho koncert ktory nechal zabudnut na vsetkych predskokanov a ukazal, ze tieto stare kapely bude len tazke nahradit. Na konci nam zakladatel kapely venuje cele vystupenia a podakuje sa nam. Tomu hovorim KAPELA! Skutocne si zozente ich posledny album, stoji za to.



No, takze podla usporiadatelov bol rocnik 2009 pravdepodobne poslednym. Zda sa, ze uz nemaju chut nieco take organizovat... skoda. Zasiel by som tam aj na buduci rok.
Bite my shiny (heavy) metal ass!
Obrázok užívateľa
Majusko666
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1102
Registrovaný: Piatok Október 29, 2004 6:28 pm
Bydlisko: London

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Streda November 25, 2009 8:54 am

kamo si zober ze oni museli nechat hrat v nedelu 60+ kapiel :) a tie ktore sme museli trpiet sa urcite stazovali ze chcu hrat tak im aspon tu pol hodinu umoznili
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod agdabavipain v Streda November 25, 2009 11:02 am

navstevnost?
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Streda November 25, 2009 11:32 am

Zdenius píše:kamo si zober ze oni museli nechat hrat v nedelu 60+ kapiel :) a tie ktore sme museli trpiet sa urcite stazovali ze chcu hrat tak im aspon tu pol hodinu umoznili



Proc by museli ? Ty tvoje milacky reign of sirius nebo kobru mohli uz vyfuckovat, hrali uz v sobotu. V nedeli pokud bylo lepsi pocasi, mohli je odbavit venku ... na kazdej pad to mohli v klidu i zrusit a aspon priste budou vedet, ze neni dobrej napad tohle poradat v listopadu. Prece by nikdo nemel problem s tim, kdyby na to priste pozvali 5-7 kapel a to by bohate stacilo.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Streda November 25, 2009 2:54 pm

navstevnost slaba, v nedelu neviem..

jasne ze by museli. asi maju zmluvu, dohodu, alebo cokolvek ine. a kopec kapiel sa tam trepe a naoniec im povedia ze pre nich uz nemaju miesto? no a minimalne maju dobre mravy, ktore asi ty nemas, a tak sa im urcite snazili vyhoviet tak ako nam. :P :P :P tak nekerduj. nech len vystupia vsetci
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Streda November 25, 2009 3:56 pm

Zdenius píše:navstevnost slaba, v nedelu neviem..

jasne ze by museli. asi maju zmluvu, dohodu, alebo cokolvek ine. a kopec kapiel sa tam trepe a naoniec im povedia ze pre nich uz nemaju miesto? no a minimalne maju dobre mravy, ktore asi ty nemas, a tak sa im urcite snazili vyhoviet tak ako nam. :P :P :P tak nekerduj. nech len vystupia vsetci



Nojo ty mravnej chytraku, koupis si vodu od negru a si chytrej :)))) , ale kdybys do tohohle biznisu videl, tak bys vedel ze SMLOUVY resi i pripady, za jakych podminek se akce rusi a veci kolem toho ... a hrat pro 30 lidi, z nichz je platicich jen mozna 15, je v ramci dobrych mravu obhajitelne i to zruseni akce. Bezne to funguje tak, ze kdyz je slabej predprodej, akce se proste zrusi, bezna praxe ... prece kdo by chtel nejakou akci platit ze svych penez ? rekl bych ze z vas nikdo ... Ano ja bych to zrusil, protoze umim pocitat :)))) s cimz ty evidentne mas problem, kdyz nemis vydelit 60 skupin 3 dny ... a tvrdis ze tech 60+ hralo v nedeli :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Streda November 25, 2009 4:55 pm

ty vole ten chlap hovoril myslim 60+ a si zober ze boh vie co sa stalo v piatok ved to tiez prsalo :) a si zober ze oni su mily, pride im tam kopec kapiel odinakadial tak asi s nimi nechceli vydrbat. a urcite klub takych rozmerov robil zmluvu snad tak s Praying :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Streda November 25, 2009 8:03 pm

Zdenius píše:ty vole ten chlap hovoril myslim 60+ a si zober ze boh vie co sa stalo v piatok ved to tiez prsalo :) a si zober ze oni su mily, pride im tam kopec kapiel odinakadial tak asi s nimi nechceli vydrbat. a urcite klub takych rozmerov robil zmluvu snad tak s Praying :)



Jiste, 60 ale za 3 dny, to mas 20 na den, coz se neda zvladnout na jednom stage. Realita byla takova, ze 30 min se hralo a 20 min byla zhruba prestavba. Takze co kapela to hodina.

Pocitej - 60 kapel za den - den ma 24 hodin, kdyby kazda hrala 30 min tak jich zahraje jen 48 a to v tom nemas cas na prestavby, takze v nedeli na jednom stage (protoze pocasi stalo za prd stejne jako v sobotu) mohlo tezko hrat 60 kapel (sam neveris ze by kazda hrala 15 minut ale spis by vychazelo jeste mene a kdyz zapocitas prestavbu, tak je to jasne). V patek bylo pocasi ok, takze fungovaly obe stage. Rikal ze to venkovni stage odstavili az v sobotu po obede. Navic podle rozpisu mas na kazdej den zhruba 16 kapel, coz je realne. Jen jsem si chtel rypnout do toho nesmyslu, ze v nedeli muselo hrat 60+ kapel a je mi jasne, ze to si nemohl myslet vazne :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod zdenoeddie v Štvrtok November 26, 2009 4:40 pm

ehm ehm, o tom cikani by som pomlcal :lol: , kedze niekto sa neboji ist popytat kluc na WC, a niekto rozmysla ako dostat obsah mocoveho mechura von oknom :mrgreen: :lol:
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron