Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - KONCERTY a koncerty...

KONCERTY a koncerty...

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Pondelok Marec 01, 2010 4:11 pm

Jasne, treba IM revival :D v tom Twickenhamu si mohl jit taky na plochu, ale nechteli jste ... v Brixtonu si zase drskoval proc nemame listky k sezeni, s tebou je to proste slozity :D
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod agdabavipain v Piatok Marec 05, 2010 12:17 am

Zdenius píše: myslim ze podobny koncert zazil agda vo francuzsku. iked sa bavil, ale urcite by na taky uz nesiel, resp zan tolko nevyvalil.


(((; tak to ta sklamem
vyvalim a vzdy rad. ja som totiz specialne zatazeny na velke a open air maiden koncerty. (kazdy mame svoje maiden muchy, no nem?)
aj na donington 92 by som sa mohol stazovat, aj na pariz 05, ostravu 06 atd. atd.
koniec koncov - zo samotnej kapely vacsinou aj tak nic nemas, ci si v klube, ci na stadione. vpredu nic nevidis, lebo si v tlacenici, vzadu nic nevidis kvoli dialke. a po koncerte ti aj tak zostanu iba matne obrazy pred ocami. fotit alebo nahravat dnes uz nema cenu, na nete si to mozes pekne vsetko pozriet. aj tak je dnes kazdy ich koncert takmer navlas rovnaky, aj Bruce pusta rovnake hlasky, takze o co ide.

o co? v mojom pripade o skvely pocit z obrovskej akcie pod holym nebom, cisty vzduch, moznost vacsej slobody, zapalit si atd atd, ale hlavne - clovek je hrdy na svoj "klub"; na to, ze zjednocuje masy, vypredava stadiony a strci do vrecka vsetky komercne hovna, ktore hraju v malickych halach, ale hlavne ze sa na ich reklamu vyhadzuju tazke love a tlacia sa z kazdeho radia a tv

uf, konecne som dohovoril
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod stahl.1 v Piatok Marec 05, 2010 12:27 am

agdabavipain píše:
Zdenius píše: myslim ze podobny koncert zazil agda vo francuzsku. iked sa bavil, ale urcite by na taky uz nesiel, resp zan tolko nevyvalil.


(((; tak to ta sklamem
vyvalim a vzdy rad. ja som totiz specialne zatazeny na velke a open air maiden koncerty. (kazdy mame svoje maiden muchy, no nem?)
aj na donington 92 by som sa mohol stazovat, aj na pariz 05, ostravu 06 atd. atd.
koniec koncov - zo samotnej kapely vacsinou aj tak nic nemas, ci si v klube, ci na stadione. vpredu nic nevidis, lebo si v tlacenici, vzadu nic nevidis kvoli dialke. a po koncerte ti aj tak zostanu iba matne obrazy pred ocami. fotit alebo nahravat dnes uz nema cenu, na nete si to mozes pekne vsetko pozriet. aj tak je dnes kazdy ich koncert takmer navlas rovnaky, aj Bruce pusta rovnake hlasky, takze o co ide.

o co? v mojom pripade o skvely pocit z obrovskej akcie pod holym nebom, cisty vzduch, moznost vacsej slobody, zapalit si atd atd, ale hlavne - clovek je hrdy na svoj "klub"; na to, ze zjednocuje masy, vypredava stadiony a strci do vrecka vsetky komercne hovna, ktore hraju v malickych halach, ale hlavne ze sa na ich reklamu vyhadzuju tazke love a tlacia sa z kazdeho radia a tv

uf, konecne som dohovoril


Tak toto je pekna blbost...to mozes organizovat masove stretnutia nie?a mozes sa v tom vyzivat :D ...ako ked niekto povie ze ide na festak kvoli atmosfere...zobrerme sa parta stanovat atmosfera bez platenia listka :D
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Piatok Marec 05, 2010 12:11 pm

nic som tym nejak nemyslel. sam si povedal ze ta ten koncert sklamal v tom, ze nic specialne pren nepouzili. predpokladam ze si bol aj v prahe, kde si zazil to iste. videl som videa ako santis (sam) v lozi pre novinarov atd.. sam by som robil to iste, ale proste to nie je ono. v porovnani s takym brixtonom neskutocne. tam sa tych reciciek ktore nevypustili na ostatnych koncertoch povedalo neurekom a cele to bolo o niecom inom. proste si to citil. a bol som sakra blizko a sakra som videl co som potreboval. a tak mi vysiel aj napr. stuttgart kde som mal 5 metrov od podia okolo seba kruh meter x meter a blbol som si do sitosti a steve na mna pekne videl z podia. ale za nic z toho som nevyvalil 10000 korun. teraz duplom stale hovoria to iste, tie koncerty su x krat vacsie = sanca na atmosferu privatneho koncertu sa vytraca, tak proste sa do toho nehrniem. smiesne je, ze propagovat album po USA idu na 20 koncertov, ale blbi europania si ho urcite radi kupia tak dame 5 koncertov len v-v-v
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Piatok Marec 05, 2010 1:22 pm

v USA 20 malych a v Evrope 5 mega koncertu :D

Porad neknuc, zapomen na nejaky Brixton a jestli jeste nekdy Maiden chces videt (protoze s takovymhle pristupem je uz NIKDY neuvidis), tak zvedni prdel a prestan fnukat :D Maiden nejsou klubova kapela a to ze jednou za 4-5 let zahrajou v Brixtonu ber jen jako tresnicku na dorte, ale rozhodne nespolehej na to, ze takove vystupovani bude pravidlem.

Bud mas maiden rad a nebo ne ... pokud je mas rad, tak lecos pro to i vytrpis. Pokud pro ne nechces trpet, tak si tancuj doma pred televizi, ale nesnaz se otravit ostatni. Aby sis pak za 3 roky nerikal, kdybych nebyl blbej, dal sem tech 300 eur za Svedsko a mohl je videt ... protoze penize budou PORAD, ale prilezitosti videt Maiden stale mene. Si uvedom ze jim tahne na 60 a neverim ze bys chtel videt tuhle skupinu za 10 let, jako potacejici se trosky co se sotva souraji po podiu ... treba to co dneska predvadi Judas Priest. To at za 2 roky skonci v plne sile a at je ten konec dustojny.
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Piatok Marec 05, 2010 3:40 pm

takze ked mam kapelu rad mam drzat hubu a platit predrazene listky do dalekych destinacii? :roll: niekedy je aj dobre vysrat sa na to a zapamatat si ich radsej, aky boli kedysi. si zober ze niekto kto ich mal moznost vidiet mozno raz za rok sa vypravil na vystupenie do Ostravy a dostalo sa mu vystupenia, akeho sa nam vsetkym v ostrave dostalo.. a to prosim stale nezabudajme na to, ze som sa za cely zivot este nestretol s tym, ze niekto taji s cim sa vlastne predstavi.

" och som tu!!! hrajte!! lebo uz dlho hrat nebudete.. aaaa dobreee to je. number, wrathchild, fear, powerslave,... pockat... nehrali tieto skladby nahodou nedavno? "

aj takto mozes dopadnut :)
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Zdenius v Piatok Marec 05, 2010 3:45 pm

Crusader píše:v USA 20 malych a v Evrope 5 mega koncertu :D

Porad neknuc, zapomen na nejaky Brixton a jestli jeste nekdy Maiden chces videt (protoze s takovymhle pristupem je uz NIKDY neuvidis), tak zvedni prdel a prestan fnukat :D Maiden nejsou klubova kapela a to ze jednou za 4-5 let zahrajou v Brixtonu ber jen jako tresnicku na dorte, ale rozhodne nespolehej na to, ze takove vystupovani bude pravidlem.

Bud mas maiden rad a nebo ne ... pokud je mas rad, tak lecos pro to i vytrpis. Pokud pro ne nechces trpet, tak si tancuj doma pred televizi, ale nesnaz se otravit ostatni. Aby sis pak za 3 roky nerikal, kdybych nebyl blbej, dal sem tech 300 eur za Svedsko a mohl je videt ... protoze penize budou PORAD, ale prilezitosti videt Maiden stale mene. Si uvedom ze jim tahne na 60 a neverim ze bys chtel videt tuhle skupinu za 10 let, jako potacejici se trosky co se sotva souraji po podiu ... treba to co dneska predvadi Judas Priest. To at za 2 roky skonci v plne sile a at je ten konec dustojny.



proste si to uzi. ked nemas zavazky preco sa neist zabavit? ja som dal prednost dovolenke s priatelkou, ktora sa dala kupit doteraz. a pockam si, ake koncerty sa este objavia a uvidime.. kapela si zaraba, aby sa mohli s rodinami stahovat na Hawai, ja sa zariadim tak isto, pretoze momentalne to mi je prvorade lebo ten koncert mi uz tolko neda. ked bude vystupenie pod 20000 ludi nevaham. ty tam pekne prispievaj Rodovi na jeho cyklo trasy po egypte :mrgreen:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Piatok Marec 05, 2010 4:10 pm

Tak to sem netusil ze si na tom tak zle, ze te jedna dovolena v zadluzenem Recku tak zrujnuje. Ale kdybys tu vyhlasil nejakou charitativni sbirku "S.O.S. Zdenius", tak se treba na tebe neco vysbira :D Nebo napis Rodovi o prispevek z te jeho charity :-) 300 eur je dost pro studenta, nebo matku zivici dve deti, ale ne pro svobodneho bezdetneho perva :D ... jaky ty mas proboha zavazky :mrgreen:
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Piatok Marec 05, 2010 4:18 pm

Zdenius píše:takze ked mam kapelu rad mam drzat hubu a platit predrazene listky do dalekych destinacii? :roll: niekedy je aj dobre vysrat sa na to a zapamatat si ich radsej, aky boli kedysi. si zober ze niekto kto ich mal moznost vidiet mozno raz za rok sa vypravil na vystupenie do Ostravy a dostalo sa mu vystupenia, akeho sa nam vsetkym v ostrave dostalo.. a to prosim stale nezabudajme na to, ze som sa za cely zivot este nestretol s tym, ze niekto taji s cim sa vlastne predstavi.

" och som tu!!! hrajte!! lebo uz dlho hrat nebudete.. aaaa dobreee to je. number, wrathchild, fear, powerslave,... pockat... nehrali tieto skladby nahodou nedavno? "

aj takto mozes dopadnut :)



Pro 99% lidi byla i Ostrava zazitek. To ze nekdo vidi maiden v ramci jedne tour vickrat a uz to muze porovnavat, neznamena ze ten co je vidi jen jednou bude mit diky tomu horsi zazitek (ze mu ty napises jak ta ostrava byla zla).

Tajit sve setlisty neni jen domena Maiden, to ze kapely chteji prekvapit je naprosto bezna vec. No je videt ze si prosel celkem silnym autobrainwashem :D skutecne by me zajimalo, cim by se tobe dneska asi tak skupina mohla zavdecit a uz vubec nechapu, ze kdyz te tak serou, ze porad jeste sbiras jejich veci ... to je trosku paradoxni ne ? :D


Btw dovedu si zive predstavit, kdyby maiden zverejnili co budou hrat, jak to tu zle zkritizujes a napises ze na takovej koncert prece nepujdes :)
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod agdabavipain v Piatok Marec 05, 2010 4:54 pm

klubovu atmosferu som zazil raz a bolo to skvele
http://www.youtube.com/watch?v=dq3DWak8xQU

ale stadion je ina sila
Obrázok užívateľa
agdabavipain
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 398
Registrovaný: Pondelok Október 04, 2004 3:41 pm
Bydlisko: Cassovia, Slovakia

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod Crusader v Piatok Marec 05, 2010 7:08 pm

No jo to verim, na ty koncerty s Blazem v Nemecku bezne chodilo tak 3000 lidi ... a to jsem mozna prehnal. Ve Furthu byli treba ve Stadhalle a to je takovej stredni sal, s rozmery mensiho divadla ... mensi nez brixton :-) (na rozdil od brixton academy tam chybi horni mista - je tam jen plocha).
30-31.05.23 O2 Arena,Praha,CZ
13-14.06.23 Tauron Arena,Krakow,POL
30.06.23 AO Arena, Manchester,UK
03.07.23 Motorpoint Arena,Nottingham,UK
07-08.07.23 O2 Arena,London,UK
31.7-1.8.23 Olympiahalle,Munich,GER
Obrázok užívateľa
Crusader
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 3634
Registrovaný: Sobota Apríl 02, 2005 4:59 pm

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod kamzo v Piatok Január 21, 2011 12:08 am

Koncom Januara pridu na slovensko Helloween + Stratovarius: 28.01.2011 Hlohovec
29.01.2011 Prešov

Február The Australian Pink Floyd show: 02.02.2011 Bratislava
03.02.2011 Košice
Rhapsody Of Fire: 22.02.2011 Košice
23.02.2011 Bratislava

Sonata Arctica: 24.02.2011 Bratislava

Máj Kamelot: 05.05.2011 Bratislava

Tak listky su uz doma na Rhapsody a na Kamelot kupujem na buduci mesiac -!- bohuzial velmi ma mrzi ta Sonata Arctica zevraj su vcelku dobri! nuz ale hudba je super a financie a cas su tiez druha vec 8)
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod zdenoeddie v Pondelok Január 24, 2011 1:54 pm

Koncert Helloween+ Stratovarius v PO je prelozeny do hadzanarskej haly, tak pozor na to. V sobotu idem tiez :)
Ostrava 6.6.2007
Praha 8.8.2008
Budapest 14.8.2010
Milwaukee 4.7.2012
Piestany 28.6.2013
Brno 8.6.2014
Zilina 6.7.2016
Praha 20.6.2018
Praha 20.6.2022
Praha 30&31.5.2023
Krakow 13.6.2023
Obrázok užívateľa
zdenoeddie
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1361
Registrovaný: Piatok December 02, 2005 3:04 pm
Bydlisko: Somewhere in East

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod PesZ v Pondelok Október 10, 2011 10:09 pm

Tak kdo jste byl na In Flames?
(jááá :-))
Slow, I go
And the wait seems to be over
All that I know
Is that my life has become such a waste for you
Obrázok užívateľa
PesZ
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 1735
Registrovaný: Utorok Január 24, 2006 5:51 pm
Bydlisko: ČR

Re: KONCERTY a koncerty...

Poslaťod clansman88 v Utorok Október 11, 2011 11:01 am

PesZ píše:Tak kdo jste byl na In Flames?
(jááá :-))
moji kamaráti :) a strašne si pochvaľovali.. tak snáď sa páčilo..ja ich až tak nemám rád :) a kto bol v Septembri na Animals as Leaders / Between The Buried And Me ? neskutočný koncert :) plus teraz v sobotu vo Viedni na mojich miláčikov Der Weg Einer Freiheit :)
I know what I want
I say what I want
And no one can take it away...
Obrázok užívateľa
clansman88
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 499
Registrovaný: Nedeľa December 24, 2006 12:23 pm
Bydlisko: Šaľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

cron