Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Chlouba metalovych fans - vlasy (specialni poradna )

Chlouba metalovych fans - vlasy (specialni poradna )

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod The Andrew v Piatok Marec 14, 2008 10:13 am

..
Irons heart píše:
Demonaz & Andrew > oba máte můj obdiv :) na tohle sem moc velkej srab i když by to taky chtělo :? mám dlouhé vlasy od zakladky ( cip s tim že sem vypadal jako 159 člen Kelly family jelikož to byla snad jediná kapela s dlouhými vlasy kterou ostatní znali , takže sem byl k nim často přirovnáván :D ) a ostříháni se je pro mě nepředstavitelné. Je hrozné jak se diváte na fotky a nejde přehlednout jak je to každym rokem horší :?
Ale třeba Steve , ten ma na svůj věk dokonalé vlasy , on se celkově téměř nemění se mi zdá :D


No já sem se vsadil s kámošem, v tu dobu sme měli nějaký 5tý pivko a kdyby tam druhej den nešel semnou tak bych tam sám nešel, fakt sem se hrozně bál jak to dopadne :D ...ale s odstupem času si myslim že sem uděll dobře 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Demonaz v Piatok Marec 14, 2008 10:25 am

The Andrew píše:..
Irons heart píše:
Demonaz & Andrew > oba máte můj obdiv :) na tohle sem moc velkej srab i když by to taky chtělo :? mám dlouhé vlasy od zakladky ( cip s tim že sem vypadal jako 159 člen Kelly family jelikož to byla snad jediná kapela s dlouhými vlasy kterou ostatní znali , takže sem byl k nim často přirovnáván :D ) a ostříháni se je pro mě nepředstavitelné. Je hrozné jak se diváte na fotky a nejde přehlednout jak je to každym rokem horší :?
Ale třeba Steve , ten ma na svůj věk dokonalé vlasy , on se celkově téměř nemění se mi zdá :D


No já sem se vsadil s kámošem, v tu dobu sme měli nějaký 5tý pivko a kdyby tam druhej den nešel semnou tak bych tam sám nešel, fakt sem se hrozně bál jak to dopadne :D ...ale s odstupem času si myslim že sem uděll dobře 8)


Stavit sa o vlasy, tak to by som asi nespravil, viem ze moj ujco sa tiez stavil o vlasy a chudak o ne aj prisiel, ale teraz ich uz ma zase dlhe, mam doma fotku, ked este ja som nebol na svete a narodili sa akurat moji bratia a na tej fotke je ujco s dlhym pacom s trickom Slayer a na rukach drzi bratov :) este cierno-biela fotka...... inak pocuj na ako to mas ostrihane, na jezka????
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod The Andrew v Piatok Marec 14, 2008 10:33 am

Demonaz píše:
The Andrew píše:
No já sem se vsadil s kámošem, v tu dobu sme měli nějaký 5tý pivko a kdyby tam druhej den nešel semnou tak bych tam sám nešel, fakt sem se hrozně bál jak to dopadne :D ...ale s odstupem času si myslim že sem uděll dobře 8)


Stavit sa o vlasy, tak to by som asi nespravil, viem ze moj ujco sa tiez stavil o vlasy a chudak o ne aj prisiel, ale teraz ich uz ma zase dlhe, mam doma fotku, ked este ja som nebol na svete a narodili sa akurat moji bratia a na tej fotke je ujco s dlhym pacom s trickom Slayer a na rukach drzi bratov :) este cierno-biela fotka...... inak pocuj na ako to mas ostrihane, na jezka????


No ona to sázka přesně nebyla, spíš jistá forma dohody mezi náma, jak řikám chtěl sem je dát dolu ale neměl sem k tomu odvahu tak sme si dali nějaký podmínky na který sem posleze přistoupil :D
No hele chtěl sem to nechat tak na 5 cm, jenže ta kadeřnice mě to vzala na 3cm a míň, ale ted už to zase kousek dorostlo takže už mám řekněme tech 5cm 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Demonaz v Piatok Marec 14, 2008 10:45 am

The Andrew - Ja som tu odvahu hladal dost dlho, som tie vlasy chcel dat dole uz minuly rok po Brutal Assaulte, ale nejak ma to omrzelo a vcera ked som tam sedel, tak som nebol ani uplne rozhodnuty, ale ked uz zacala strihat , uz som tam musel ostat :D a tiez to mam tak na tych 5 cm mozno aj viac. A ked sa pozrem do zrkadla, tak podla mna vyzeram ako kkt :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod The Andrew v Piatok Marec 14, 2008 10:54 am

Demonaz píše:The Andrew - Ja som tu odvahu hladal dost dlho, som tie vlasy chcel dat dole uz minuly rok po Brutal Assaulte, ale nejak ma to omrzelo a vcera ked som tam sedel, tak som nebol ani uplne rozhodnuty, ale ked uz zacala strihat , uz som tam musel ostat :D a tiez to mam tak na tych 5 cm mozno aj viac. A ked sa pozrem do zrkadla, tak podla mna vyzeram ako kkt :D


No já to taky dost dlouho promejšlel, inspirovala mě kámoška která měla dlouhý blondatý vlasy a podle jejich slov ji ruplo v bedně, zavolola kadeřnici a nechala si to ostříhat skoro na tech 5 cm, takže po tomhle sem o tom zase začal víc přemejšlet až sem sem se rozohodnul no, a znova řikám nelituju toho 8)
Jinak ty vlasy sem neměl nikterak dlouhý, měl sem to po ramena což je nic ve srovnání s jinejma co to maj až po zadek, ale měl sem to fakt dost dlouho a lidi mě stim už prostě znali, ted už si pomalu začínaj zvykat a schvalujou to 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Demonaz v Piatok Marec 14, 2008 11:14 am

The Andrew píše:
Demonaz píše:The Andrew - Ja som tu odvahu hladal dost dlho, som tie vlasy chcel dat dole uz minuly rok po Brutal Assaulte, ale nejak ma to omrzelo a vcera ked som tam sedel, tak som nebol ani uplne rozhodnuty, ale ked uz zacala strihat , uz som tam musel ostat :D a tiez to mam tak na tych 5 cm mozno aj viac. A ked sa pozrem do zrkadla, tak podla mna vyzeram ako kkt :D


No já to taky dost dlouho promejšlel, inspirovala mě kámoška která měla dlouhý blondatý vlasy a podle jejich slov ji ruplo v bedně, zavolola kadeřnici a nechala si to ostříhat skoro na tech 5 cm, takže po tomhle sem o tom zase začal víc přemejšlet až sem sem se rozohodnul no, a znova řikám nelituju toho 8)
Jinak ty vlasy sem neměl nikterak dlouhý, měl sem to po ramena což je nic ve srovnání s jinejma co to maj až po zadek, ale měl sem to fakt dost dlouho a lidi mě stim už prostě znali, ted už si pomalu začínaj zvykat a schvalujou to 8)


No ja som mal tak nejak po lopatky a tiez som ich mal dost dlho, oni by boli aj od dost dlhsie, len ja som ich pomaly kazdy druhy mesiac strihaval o nejake 2cm ,takze som sa pomalsie dostaval k dlhsim a dlhsim vlasom......http://fotoalbumy.azet.sk/undertaker31/ ... 9a31b7ea02 ja som ten s blond vlasmy a okuliarmi
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod phoenix v Piatok Marec 14, 2008 12:49 pm

Demonaz píše: No ja som mal tak nejak po lopatky a tiez som ich mal dost dlho, oni by boli aj od dost dlhsie, len ja som ich pomaly kazdy druhy mesiac strihaval o nejake 2cm ,takze som sa pomalsie dostaval k dlhsim a dlhsim vlasom......http://fotoalbumy.azet.sk/undertaker31/ ... 9a31b7ea02 ja som ten s blond vlasmy a okuliarmi


hod sem fotku po onom osudnom dni nech to mozeme porovnat :D ale hrivu si mal riadnu teda :roll:
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod Demonaz v Piatok Marec 14, 2008 3:52 pm

Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod phoenix v Piatok Marec 14, 2008 6:48 pm



v pohode co chces :) ale myslel som ze budes na kratsie :lol:
Obrázok užívateľa
phoenix
Nomad
Nomad
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Štvrtok Marec 15, 2007 12:13 pm

Poslaťod The Andrew v Piatok Marec 14, 2008 7:05 pm

phoenix píše:


Mám to kratší :D
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Irons heart v Piatok Marec 14, 2008 11:58 pm

Demonaz > nahodou supr :) ale vlasy si měl opravdu fešne to je fakt :D ale co , bodou zas a ještě lepší 8)
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod peko20 v Sobota Marec 15, 2008 8:30 pm



Zelezak rulez :D:D
Obrázok užívateľa
peko20
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 422
Registrovaný: Piatok August 03, 2007 2:29 pm
Bydlisko: Trenčín/ireland

Poslaťod Pilgrim v Sobota Marec 15, 2008 9:04 pm

ja si chcem nechat prave narast dlhe vlasy, dufam ze vydrzim- ten prechod medzi kratkymi a dlhymi bude tazky.ked som videl kamosa mi stacilo, takze sa budem musiet prekonat... :wink:
2022: Zagreb, Budapest, Prague
Wiener Neustadt, Warsaw, Lisbon
Toronto, Hamilton, Ottawa
Obrázok užívateľa
Pilgrim
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 283
Registrovaný: Pondelok Máj 21, 2007 9:27 am
Bydlisko: vysoke tatry

Poslaťod stahl.1 v Sobota Marec 15, 2008 9:15 pm

Pilgrim píše:ja si chcem nechat prave narast dlhe vlasy, dufam ze vydrzim- ten prechod medzi kratkymi a dlhymi bude tazky.ked som videl kamosa mi stacilo, takze sa budem musiet prekonat... :wink:


no ten prechod je strasny ale uz dlho mam dlhe vlasy a mam pocit ze sa dam
asi ostrihat lebo tie starosti...atd no moje maju asi 0.5 metra:Dalebo
stahl.1
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 252
Registrovaný: Štvrtok Jún 21, 2007 3:48 pm
Bydlisko: Cadca

Poslaťod Demonaz v Sobota Marec 15, 2008 10:18 pm

peko20 píše:


Zelezak rulez :D:D


Tak tomu ver :twisted:
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 63 hostia

cron