Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 483

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /data/d/6/d63d52b9-34a7-472a-a502-5093e948d6c8/ironmaiden.sk/sub/onlineclub/includes/bbcode.php on line 112
• Zobrazenie témy - Chlouba metalovych fans - vlasy (specialni poradna )

Chlouba metalovych fans - vlasy (specialni poradna )

Diskusia o metalovej hudbe v súčasnosti

Moderátori: Dragontears, Majo, IMS, Zdenius

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Marec 13, 2008 5:13 pm

Dal som sa ostrihat
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Zdenius v Štvrtok Marec 13, 2008 8:07 pm

zdradcaaaaaa :lol:
14/7 - Budapest
15/7 - Transylvania
23/9 - Ripper, SK
7/10 - Tarja, CZ
13/10 - Die Happy, A
22/10 - WASP, CZ
18/12 - Die Happy, DE
Obrázok užívateľa
Zdenius
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 2854
Registrovaný: Piatok Október 01, 2004 4:03 pm
Bydlisko: Slovakia

Poslaťod kamzo v Štvrtok Marec 13, 2008 10:01 pm

Ja som furt ostrihany na 0,5 mm :D :D teda od vojny z roku 99 :lol:
Na konéé..Nemáme...Tak utekajméé!!!
kamzo
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 335
Registrovaný: Utorok Október 24, 2006 12:46 pm
Bydlisko: Lažkapetr

jj

Poslaťod matii v Štvrtok Marec 13, 2008 10:28 pm

Ja tiez od vybucha v atomovke v Cernobyle . :D
Obrázok užívateľa
matii
Trooper
Trooper
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Sobota December 25, 2004 2:18 pm
Bydlisko: Teplice CR

Poslaťod Irons heart v Štvrtok Marec 13, 2008 10:48 pm

Tak to chce spustu odhodlání se nechat ostříhat ... tak povídej Demone , jaký to je ? :D ja jako věčný bojovník z vypadávaním vlasů se ještě držím a dá se říct že nejhorší mám za sebou , radim pokud má někdo podobný problém , nesrte na to , je spostu přípravků a způsobů jak si pomoct :) ( nebo případně i Blaze to vyřešil šikovně 8) )
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Marec 13, 2008 10:59 pm

Irons heart píše:Tak to chce spustu odhodlání se nechat ostříhat ... tak povídej Demone , jaký to je ? :D ja jako věčný bojovník z vypadávaním vlasů se ještě držím a dá se říct že nejhorší mám za sebou , radim pokud má někdo podobný problém , nesrte na to , je spostu přípravků a způsobů jak si pomoct :) ( nebo případně i Blaze to vyřešil šikovně 8) )


Sak prave preto som to dal dole, padalo to jak svina, uz ma nebavilo vzdy po umyti hlavy vytahovat velky chumac vlasov, brutalne ma to sralo, tak dnes som to dal dole a ak mam pravdu povedat, bol som taky vyklepany ked som tam sedel ze az, hrozne som sa bal....ake to je??? no urcitym sposobom je to aj ulava, ale aj to trosku zaboli pri srdci, predsalen tie vlasy mi boli na nieco uzitocne :D ....ale necham ich znova narast a uvidime ako to pojde, keby potom zase padali vo velkom mnozste, tak by som si urcite zohnal nejaky priparvok proti vypadavaniu.
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Marec 13, 2008 11:23 pm

:shock: uz zase resime vlasy a jejich padani ?
sakra to by chtelo specialni thread -v-
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Demonaz v Štvrtok Marec 13, 2008 11:25 pm

Dragontears píše::shock: uz zase resime vlasy a jejich padani ?
sakra to by chtelo specialni thread -v-


nie nie klud, tu uz sa nic nebude riesit, len som to dal ako zaujimavost....otazka namna bola ake to je, odpoved som napisal a tym to haslo, teda aspon si myslim :D
Demonaz
Ancient Mariner
Ancient Mariner
 
Príspevky: 926
Registrovaný: Piatok Jún 16, 2006 4:23 pm
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod The Andrew v Štvrtok Marec 13, 2008 11:27 pm

Demonaz píše:
Irons heart píše:Tak to chce spustu odhodlání se nechat ostříhat ... tak povídej Demone , jaký to je ? :D ja jako věčný bojovník z vypadávaním vlasů se ještě držím a dá se říct že nejhorší mám za sebou , radim pokud má někdo podobný problém , nesrte na to , je spostu přípravků a způsobů jak si pomoct :) ( nebo případně i Blaze to vyřešil šikovně 8) )


Sak prave preto som to dal dole, padalo to jak svina, uz ma nebavilo vzdy po umyti hlavy vytahovat velky chumac vlasov, brutalne ma to sralo, tak dnes som to dal dole a ak mam pravdu povedat, bol som taky vyklepany ked som tam sedel ze az, hrozne som sa bal....ake to je??? no urcitym sposobom je to aj ulava, ale aj to trosku zaboli pri srdci, predsalen tie vlasy mi boli na nieco uzitocne :D ....ale necham ich znova narast a uvidime ako to pojde, keby potom zase padali vo velkom mnozste, tak by som si urcite zohnal nejaky priparvok proti vypadavaniu.


:D Před 14 dny sem to dal taky dolu. Děsnej pocit sedět na ty kadeřnický židli, ale je to praktičtější, to je najednou požitek si mejt vlasy který uschnou za 10 minut a ne za minimálně hodinu 8)
Prague in the dark!
Obrázok užívateľa
The Andrew
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 396
Registrovaný: Utorok Marec 20, 2007 8:51 pm
Bydlisko: Pardubice

Poslaťod Prisoner v Štvrtok Marec 13, 2008 11:38 pm

vidíte a kolik je vám tak let, protože mě taky v poslední době hodně padaj a udělaly se mi kouty a je mi 19. Jinak jestli se tím někdo trápí jak já, tak mrkněte na http://dlouhevlasy.cz, jestli to teda neznáte, tam je hafo rad
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Dragontears v Štvrtok Marec 13, 2008 11:42 pm

Demonaz píše:
nie nie klud, tu uz sa nic nebude riesit, len som to dal ako zaujimavost....otazka namna bola ake to je, odpoved som napisal a tym to haslo, teda aspon si myslim :D

ja jsem klidna a abyste videli jak jsem hodna, mate tu specialni poradnu :D
takze sem s tipy, co mam delat se svoji hrivou, abych nedopadla jako vy :P
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Poslaťod Prisoner v Štvrtok Marec 13, 2008 11:47 pm

Dragontears píše:
Demonaz píše:
nie nie klud, tu uz sa nic nebude riesit, len som to dal ako zaujimavost....otazka namna bola ake to je, odpoved som napisal a tym to haslo, teda aspon si myslim :D

ja jsem klidna a abyste videli jak jsem hodna, mate tu specialni poradnu :D
takze sem s tipy, co mam delat se svoji hrivou, abych nedopadla jako vy :P


asi nedopadneš, chlapům vlasy padaj spíš neš ženám,pak taky se jim míň dělaj kouty a tolik neustupuje vlasová linie, vysoký čelo atd....
Prisoner
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štvrtok Júl 05, 2007 10:36 am

Poslaťod Irons heart v Piatok Marec 14, 2008 1:03 am

jehééé , super místnost :D dík Dragone :wink: kdo by to byl řek že jednou i tohle na foru Iron Maiden :D ale to je jen dobře samozřejmě :)

Demonaz & Andrew > oba máte můj obdiv :) na tohle sem moc velkej srab i když by to taky chtělo :? mám dlouhé vlasy od zakladky ( cip s tim že sem vypadal jako 159 člen Kelly family jelikož to byla snad jediná kapela s dlouhými vlasy kterou ostatní znali , takže sem byl k nim často přirovnáván :D ) a ostříháni se je pro mě nepředstavitelné. Je hrozné jak se diváte na fotky a nejde přehlednout jak je to každym rokem horší :?
Ale třeba Steve , ten ma na svůj věk dokonalé vlasy , on se celkově téměř nemění se mi zdá :D
Seven deadly sins
Seven ways to win
Seven holy paths to hell
And your trip begins
Obrázok užívateľa
Irons heart
Aces High
Aces High
 
Príspevky: 333
Registrovaný: Streda August 08, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod steveharris v Piatok Marec 14, 2008 1:16 am

Irons heart píše:jehééé , super místnost :D dík Dragone :wink: kdo by to byl řek že jednou i tohle na foru Iron Maiden :D ale to je jen dobře samozřejmě :)

Demonaz & Andrew > oba máte můj obdiv :) na tohle sem moc velkej srab i když by to taky chtělo :? mám dlouhé vlasy od zakladky ( cip s tim že sem vypadal jako 159 člen Kelly family jelikož to byla snad jediná kapela s dlouhými vlasy kterou ostatní znali , takže sem byl k nim často přirovnáván :D ) a ostříháni se je pro mě nepředstavitelné. Je hrozné jak se diváte na fotky a nejde přehlednout jak je to každym rokem horší :?
Ale třeba Steve , ten ma na svůj věk dokonalé vlasy , on se celkově téměř nemění se mi zdá :D


Hej hej toho som si aj ja všimol že je celkom rovnaký :D :D :D
Obrázok užívateľa
steveharris
Woman in Uniform
Woman in Uniform
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Nedeľa Jún 24, 2007 3:21 am
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Dragontears v Piatok Marec 14, 2008 1:43 am

Irons heart píše:jehééé , super místnost :D dík Dragone :wink: kdo by to byl řek že jednou i tohle na foru Iron Maiden :D ale to je jen dobře samozřejmě :)

je, hlavne pro nas ... kdo ma ty vase zvasty sbirat po celem foru :D
"I love the one eyes, and of that man..." Yeah! Bruce is back :P
"Life is too short to fuck around doing something you don't love" Bruce,Argentina 2016
Obrázok užívateľa
Dragontears
Moderator
 
Príspevky: 2519
Registrovaný: Sobota Jún 24, 2006 1:09 pm

Ďalší

Späť na Metal rozhovor

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 63 hostia

cron